1 ile 19 arası toplam 19 sonuç

Konu: FC United of Manchester | Halkın Takımı [ Sezon I ]

Nesil
    2010
    Yer
    Eskişehir

Default FC United of Manchester | Halkın Takımı [ Sezon I ]

Herkese merhaba arkadaşlar.İngiltere alt liglerinden proje takımına dönüştüreceğim bir takım arıyordum ve bu yapılanmayı fazlasıyla hak eden bir takım olan FC United of Manchester ile kariyer açmaya karar verdim.

Öncelikle kariyer amaçlarımızdan bahsedeyim.
    Transfer yaparken bilgi seviyemiz içindeki tüm oyuncuları tek tek incelemeye çalışacağız.
    Öncelikle bu oyuncuların istatistiklerine bakacağız,sadece ortalama puanlarına da değil misal orta sahada savaşçı oyuncu mevkine oyuncu alacağız bu oyuncunun maç başına top kapma ve müdahale sayısına bakacağız.
    Daha sonrasında istatistiksel açıdan yeterli veya ortalamaya yakın bulduğumuz oyunculara gözlemci yollacağız,bunun ardından gözlemci raporlarını inceleyip oradan geçerli not alanların profillerini inceleyecek ve aynı mevkide olanların istedikleri paraları da göz önünde bulundurarak seçimimizi yapacağız.Tabii bunu her transferde yapmak zor ama uğraşacağız.

İlk sezonda oyuncu özellikleri de gizli olduğu için yaş açısından 25 altı olup öncesinde daha üst klasmanlarda mücadele etmiş oyuncuları kadromuza katacağız.Bir de Loughborough University tarzı altyapısı kaliteli olan kolej takımları bulup oralara gözlemci gönderip oralardan da yararlanacağız.
    Bu takıma kısa vadeli başarı için gelmedik bir proje için geldik o yüzden oyun dosyasına bir şey olmadığı sürece kariyer devam edecektir.
    Bir sonraki güncellemede transferleri ve kadroyu da sizlere tanıtacağım.

Forum kurallarını okudum & kabul ediyorum

Nesil
    2011
    Yer
    Eskişehir

Konu onaylanmıştır. Başarılar diliyorum...
    İkinci olan, ilk kaybedendir.
    Ayrton Senna da Silva

Nesil
    2006
    Yer
    06

Başarılar dilerim

İngiltere kariyerleri artıyor Başarılar

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Başarılar işin çok zor

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Başarılar.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Daha önce Fc.United'lı bi efsane kariyer okumuştum umarım en az onun kadar efsane olur.

Nesil
    2010
    Yer
    Eskişehir

Quote Originally Posted by aytekin79 View Post
    Başarılar dilerim
    Quote Originally Posted by SirAlexdeSouza View Post
    İngiltere kariyerleri artıyor Başarılar
    Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    Başarılar işin çok zor
    Quote Originally Posted by MassiveStroke View Post
    Başarılar.
    Quote Originally Posted by kilham96 View Post
    Daha önce Fc.United'lı bi efsane kariyer okumuştum umarım en az onun kadar efsane olur.
    Yorumlarınız için çok teşekkürler,işimiz zorlu da olsa en büyük artımız kimsenin bizden bir beklentisinin olmaması.Küme düşmediğimiz taktirde sıkıntı olacağını sanmıyorum.

Nesil
    2010
    Yer
    Eskişehir

#Japhet Mata ; Manchester United altyapısından çıkmış daha sonrasında ise Sky Bet Lig 1 takımlarından Rochdale formasını 2 sene giymiş 18'lik Kongoluyu kadromuza kattık.Aslında alırken profili tamamen kapalıydı kariyer tercihine bakarak aldık çok kötü bir oyuncu ile de karşılaşabilirdik.Tamamen genç diye yedek amaçlı almıştık ancak kamp döneminde 5 maçta 4 gol 3 asist yapınca şimdilik formayı kapacak gibi duruyor.

#Johnny Gorman ; Yine Manchester United altyapısından çıkıp oradan Wolwes'e giden ve daha sonrasında Vanarama'da bile tutunamayan bir oyuncuyla risk alıp anlaştık.Çünkü takımda hiç solak kanat yoktu kendisini as olarak da düşünebilirdim ancak kamp döneminde formayı bir solak kanat transferimiz olan Callum Charlton'a kaptırdı.

#Callum Charlton ; Geçen sezon başı Huddersfield'a transfer olmuş olması gözlerden kaçmadı ve Kuzey Premierde yetişen bir çocukta bir Championship ekibi ne bulmuş olabilir dedik ve bu sezon transfer olduğu bizim bir üst klasmanımızda bulunan Altrincham takımından oyuncuyu bedelsiz olarak kadromuza kattık.Yedek olur diye düşünüyorduk ancak kamp dönemindeki üstün performansı ile Gorman'dan formayı kaptı şimdilik.

#Jordan Robinson ; Middlesbrough altyapısında yetişip oradan bir sene Belçika ligi ve ardından Wigan'a giden oyuncu en son 3-4 yılını Kuzey Premier'de geçirmiş.Biz yine de yedek stoper lazım alalım dedik ancak profili bizi hiç tatmin etmedi.Yine de olsun elimizde gözlemci ekibi olmadan hep olumlu transfer yapacak halimiz yok.

#Mason Watkins-Clark ; Aston Villa altyapısında yetişip oradan Stoke City'e geçiş yapan geçmiş sezonu ise Wrexham'da kiralık olarak geçirip serbest kalan oyuncunun kumaşı kalitelidir diye düşündük ve kadromuza kattık.Bizi de profil açısından pek yanıltmasa da performansından aşırı memnun değiliz şuana kadar,umarım kendisini toparlar.

#Elliott Legg ; Kendisi hiç kariyerli bir oyuncu olmasa da son 2 yılını kaliteli tesisleri olan Loughborough University takımında geçirmişti.Bu takımdaki oyunculara aldığımız gözlemcilerin kendisine olumlu rapor vermesinin ardından sağ bek eksiğimizi bu bedelsiz transferle kapattık.

*Oyuncuların isimlerine tıklayınca profillerini görebilirsiniz.

Kale ve Defans Hattı ;

Gayet geniş bir defans hattı oluşturduk.Oyunculardan da şimdilik memnunum bu bölgede çok büyük sıkıntılar yaşamayacağımızı düşünüyorum.

Orta Alan ;

Kanatlardan pek bir sıkıntı yaşamayacağımı düşünsem de göbekten pek memnun değilim.Eldeki en kaliteli orta sahamızı da fizik gücü çok düşük olması ve ofansif orta sahasız oynayacağımızdan dolayı satmak zorunda kaldık ve boşluğunu dolduramadık.Belki transfer sezonu sonuna kadar göbeğe bir takviye yapabiliriz.

Hücum Hattı ;

Takımda adeta forvet bolluğu olduğu için çift forvet oynamaya karar verdik.Bu mevkiye de tek takviye Mata'yı aldık.Şuana kadar form durumlarından bir sıkıntım yok ancak Gilchrist beklenen verimi veremedi kamp döneminde en yakın zamanda kendine çekidüzen vermesini bekliyoruz.

Hazırlık Maçları ;

Moral depolamak adına kendimizden güçsüz rakiplere karşı oynadık ve mutlu bir kamp dönemi geçirdik.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Takım genel itibari ile iyi gözüküyor.Ortasaha da rotasyonda sıkıntı yaşamaz isen sıkıntın olacağını sanmıyorum.

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

Başarılar kardeşim

Nesil
    2010
    Yer
    Yalvaç

Başarılar hocam.

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

başarılar dilerim..

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Başarılar kardeşim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Bazen yürekli kayıplar; Korkak zaferlerden daha önemlidir. [Fatih Terim]

Nesil
    2006
    Yer
    kediye kafa attığım yerde

başarılar gerçek kral kimmiş göster onlara tabi 10 yıl sonra :d

Nesil
    2010
    Yer
    Eskişehir

Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    Takım genel itibari ile iyi gözüküyor.Ortasaha da rotasyonda sıkıntı yaşamaz isen sıkıntın olacağını sanmıyorum.
    Quote Originally Posted by Burak Akmanoğlu View Post
    Başarılar kardeşim
    Quote Originally Posted by burakdinc View Post
    Başarılar hocam.
    Quote Originally Posted by cklnc View Post
    başarılar dilerim..
    Quote Originally Posted by MoNToLiVo_ View Post
    Başarılar kardeşim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Quote Originally Posted by remzi1242 View Post
    başarılar gerçek kral kimmiş göster onlara tabi 10 yıl sonra :d
    Yorumlarınız için çok teşekkürler.Orta sahada cidden sıkıntı yaşıyorduk ve Tom Brown 10 ay sakatlanınca tam 4 orta saha ile açık uçlu sözleşme imzaladık.
    @remzi1242 hocam 10 yıl sonra anca epl'ye gidip tokatlanırız bize bi 15 lazım

Nesil
    2010
    Yer
    Eskişehir

Transfer Geçmişi ;

Lig Fikstürümüz ;

Arada bazı düşüşler yaşasak da genel olarak iyi maçlar çıkardığımızı düşünüyorum.Nuneaton maçı ile birlikte taktiklerimizi biraz değiştirdik ve düz 4-4-2 ile 3 ofansif orta sahalı 4-2-3-1 oynamaya karar verdik.

Puan Durumu ;

Fikstürdeki Nuneaton maçından önce 9.sıraya kadar gerilemiştik taktiksel hamlemiz olumlu sonuç verdi ve liderliğe kadar yükseldik.Puanlar çok yakın yakına olduğu için bir puan kaybımız bizi 4.sıraya kadar geri atabilir.
    Umarım bu sezon ligi ilk 5 içinde tamamlayabiliriz ve sonunda Vanarama Premier'e yükselebiliriz.

Kupa Maçları ;

Federasyon Kupasında erken bir mağlubiyetle elensek de Federasyon Ödülünde daha iyi işler sergiledik hatalarımızdan da ders olarak ilk kupada elendiğimiz Harrogate takımını da mağlup etmeyi başardık.Vanarama Güney'de 6.sırada bulunan St.Albans takımını da eleyebileceğimizi düşünüyorum.

Oyuncu İstatistikleri ;

Orta alana her ne kadar gerekli takviyeleri yapmış olsak da istediğimiz randımanı alamadık.Devre arası takviye yapmayı düşündüğümüz 4 mevki var.Yedek stoper,sağ bek,orta saha ve sol açık alıp 4 takviye ile transferi kapatmayı düşünüyoruz.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Forvetlerden iyi verim almışız.Ligde ise biraz puan farkını açmamız lazım.2 mağlubiyet ile play offun dışına bile kalabiliriz ama genel gidiş iyi böyle devam.

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Başarılar dilerim hocam. Genelde alt liglerde full defans oluyordu acaba yine aynımı ben genelde 3lü forvetle oynardım
    ADANA DEMİRSPOR

Mesaj Yetkileri