1 ile 15 arası toplam 15 sonuç

Konu: Neşet 4-3-2-1

Threaded View

Nesil
    2006
    Yer
    Balıkesir

Lightbulb Neşet 4-3-2-1

Herkese Merhaba Öncelikle İlk Defa Taktik Paylaştığım İçin Hatalarım Olabilir Kusura Bakmayın.

Genelde buradan yada yabancı sitelerden taktik bulup oynardım ancak bu sene ev arkadaşlarımla iddialaştığım için kendi taktiğimi yapmaya karar verdim (3 kişi beraber oynuyoruz da herkes kendi taktigi ile oynayacak diye karar aldık). Güzel de bir taktik oldu 2 takımda denedim biri arsenal (örnek resimler bu kariyerimden) diğeri beşiktaş ( kariyeri sildigim icin resim atamıyorum) her iki takımda da cok basarılı oldum umarım sizde beğenirsiniz taktiğimi.

DİZİLİŞİMİZ

4 lü defans 3 lü orta saha ve 2 kanat şeklinde tek forvetli bir sistemimiz var. amacım orta sahada topa hakim olup hızlı hücumlarla gol bulmak.

TAKIM TALİMATLARIMIZ

rakibe göre talimat vermedim tamamen asistan menejerime bırakıyorum bu işleri.

Taktiğimizde en önemli unsur kanat oyuncularımız kanatlar ters ayaklı olmayacak şekilde olması lazım ben solda salah sağda alexis sanchez i oynatıyorum. forvetimiz tam forvet ancak hızlı seri forvetler çok iş yapıyor griud u bir kac mac denedim cok etkisizdi walcot ve martial etkili oynuyor beşiktaş kariyerimde abuabakar acaip iş yapmıştı sezon sonu onu alacam arsenale.
    ortasahamızda iki göbek oyuncusu fiziği ve tekniği iyi oyuncular olması lazım ortadaki de defansif oyun kurucu teknik kapasitesi ve pas özelliği iyi olmalı. ben xhaka mesut ramsey üçlüsü ile oynuyorum genellikle.

defans göbekte en önemli özellik hızlı oyuncular olması bekler içinde hızlı ve iyi orta açabilen oyuncular olması yeterli.

sezon öncesi 3-4 hafta full olarak kondisyon çalıştırdım daha sonra genel antreman taktik maç hazırlığı takım çalışması şeklinde.

taktik tam uyum sağladıktan sonra genel antreman takım çalışması maç hazırlığı hücum organizasyonları şeklinde yapıyorum.

aklıma gelen şeyler bunlar umarım denersiniz taktiğimi eksik birşey varsa mesajlarla yardımcı olmaya çalışırım ilk defa paylaşım yaptığım için şimdilik aklıma bunlar geldi.

Herkese Bol İyi Oyunlar.

http://dosya.co/thmn5nl2pko7/neset_5...C746F.fmf.html
    Last edited by Bulstrap87 : 01.Aralık.2016 at 11:21 Reason: taktik linkini unutmuşum

Mesaj Yetkileri