1 ile 6 arası toplam 6 sonuç

Konu: Oyun hızı hakkında...

1. Default Oyun hızı hakkında...

Merhaba Arkadaşlar..

Son zamanlarda oyunu daha hızlı oynayabilmek adına SSD hardisklere bakıyorum. Bu konuda bana yardımcı olacak oyunu SSD hardisk ile oynayanlar varmı ? Var ise ciddi derecede bir hızlanma oluyormu ?

Nesil
    2008
    Yer
    Aydın

Quote Originally Posted by mursittuna84 View Post
    Merhaba Arkadaşlar..

Son zamanlarda oyunu daha hızlı oynayabilmek adına SSD hardisklere bakıyorum. Bu konuda bana yardımcı olacak oyunu SSD hardisk ile oynayanlar varmı ? Var ise ciddi derecede bir hızlanma oluyormu ?
    ssd illaki bilgisayarında SATA disklere göre bayağı bir hız artışına sebep olur.tabiki bu oyunda arkaplanda çok fazla veri işlendiği için işlemci ve ram de önemli ama bütçen varsa ssd al tofaştan mercedese geçiş yap

Nesil
    2006
    Yer
    https://t.me/pump_upp

Ssd kullananların muhabbetine hastayım ben. Bİlgisayarı 10 sn de açılıyormuş eskiden 8 sn de açılıyordu diye isyan ediyorlar burdan pay biç

Benim 7 senelik emektar 1 dk da açılıyor olsun canı sağolsun

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

SDD kullanıyorum bilgisayar açılma vs iyi eskiye göre ama pek ona takmıyorum ben. Örnek vereyim. Online bi oyun oynuyorsun GTA, LOL vs vs Oyunlar D oluyor C ise SDD. oyuna daha hızlı girersin, bilgisayarın yavaşlamaktan kurtulur daha az yorarsın bu gibi bi sürü etken var. Hangi bilgisayarı dizeceksen diz SDD unutma
    ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2008
    Yer
    Aydın

Bende bu ssd kullanmayanlara bayılıyorum. Bir kere denedikten sonra (bence) asla vazgeçemeyeceğin bir şeyi kötülemek için önce bir test etmek gerekir değil mi?Ayrıca benim makine 4 saniyede açılıyor

Nesil
    2006
    Yer
    https://t.me/pump_upp

Quote Originally Posted by La BruJiTa View Post
    Bende bu ssd kullanmayanlara bayılıyorum. Bir kere denedikten sonra (bence) asla vazgeçemeyeceğin bir şeyi kötülemek için önce bir test etmek gerekir değil mi?Ayrıca benim makine 4 saniyede açılıyor
    Kötülemedim ki aksine övdüm aradaki farkı anlasın diye örnek verdim yanlış anlamışsın.

Mesaj Yetkileri