1 ile 3 arası toplam 3 sonuç

Konu: 4-2-3-1 Güzel Savunma fakat kötü hucum sorunsalı

Default 4-2-3-1 Güzel Savunma fakat kötü hucum sorunsalı

İlk olarak konuyu nereye açacağımı bilemedim burayı uygun gördüm yanlış yere açmışsam simdiden özür dilerim.

[IMG][/IMG][IMG][/IMG]

Resimlerde de görüldüğü üzere yediğim gol sayısı 4 attığım gol sayısı ise 14. 4 golün ikisini free kick birini penaltıdan yedim organize yediğim gol sayısı 1. Fakat hucumda aynı basarıyı sağlayamıyorum şut sayım her zaman rakipten az oluyor isabetli şut oranım da düşük.

Tecrübeli abilerimden taktik analizi yapmalarını istiyorum neden savunma da bu kadar başarılıyken hücumda çok kısır takım ? Nerede hangi konuyu yanlış yapıyorum ? Taktik iyi fakat oyuncular da mı sıkıntı var ? Bir kaç gündür rehberleri geçmiş konuları okuyorum okuduklarımdan çıkarımlarımla bu taktiği yaptım fakat tıkandım gerisi gelmiyor .

Analizleriniz için şimdiden teşekkürler.

Nesil
    2013
    Yer
    Budapeste

Ileri uctaki 4lünün rollerini degistir bence. Hedef adam yerine yardimci forvet kanatlar yerine ic forvet ve Emre colak yerine ofansif ortaha hücum tercih ederdim ben.

Takim ve oyuncu talimatlari da etkiler hücumdaki etkinligini onlari da gözden gecir faydasini görürsün.

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Gol atamıyorsun sadece.. onuda taktiksel uyumunla alakalı oldugunu düşünüyorum.
    Bazen yürekli kayıplar; Korkak zaferlerden daha önemlidir. [Fatih Terim]

Mesaj Yetkileri