Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 51 arası toplam 51 sonuç

Konu: Kod Adı: AZİZLER | 2. Sezon

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

@olgunege75 ; Lig de herkes birbirine Bende eleriz diye düşünüyorum. Liglerinde 8. veya 9. lar

(Not: Skor Tablosuna Tıklayınca Maç İstatistiklerine Ulaşabilirsiniz)

Federasyon Kupasından elendikten sonra FA kupasından da elendik. 2 kulvar kaldı önümüzde lig ve avrupa. Ligde karmaşık sonuçlar alıyorum beklenmedik yerden puan alırken kesin kazanacam dediğim yerden puan kaybediyorum. Evimizde hiç mağlubiyetim yok derken 2 mağlubiyet almak evimizin büyüsünü bozdu.
    ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Premier lig beklenmedik puan kayıplarının yaşanacağı ligdir hocam

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

@olgunege75 ; Aynen Hocam. Son sıradaki takıma puan kaybediyorsun sonra lideri yeniyorsun çok acayip chelsea bu sezon kötü ama gelecek sezon belki şampiyon.

Avrupa maçımızdan bahsedersek iyi futbol oynamadan turu geçtik. İkinci maçta penaltılar sırası 2-1 bitti ama o kaçırmalar sırası A.Demirspor-Bugşaspor playoff maçımız aklımıza geldi 11. penaltılar kullanılıyordu o durumu hissettim ve sonu gibi güzel bitti. Lige döndüğümüzde 4 maçtır kazanamıyorduk ve kazandığımız maç ligin güçlü ekiplerindne biriyle başladı umarım bi seri yakalayabilir.

Son 16 Turdaki Rakibimiz: ROMA

ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Avrupada güzel maçlar çıkardık iyi oyunla bi üst tura atladık fakat lige baktığımda seri galibiyetler almaya başlasak diye düşünürken seri mağlubiyetler aldık. Şuan işler biraz karıştı. Ligde seri galibiyet alırsak 6. oluruz gibi ama işimiz sanki Avrupa kaldı gibi geliyor.

Çeyrek Finaldeki Rakibimiz: LEİCESTER

ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Ligde zaten idalı değiliz sonuçlara birşey demek istemiyorum Avrupa da ise bambaşkayız.İyi ilerliyoruz.Leicesterın ligdeki durumu belli.Yrı finale çıkabiliriz.

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

@olgunege75 ; Ligde yanılmıyorsam en iyi 6. sıraya mı oturduk tam emin değilim. İleride 23 Nisan da onları koltuğuma otutturacam Ligi ne zaman beri avrupanın altında tuttum ilk 5i garanti etmeyeceğimi anladığım için CL istiyorsam Avrupa şart dedim ve rakiplerime bakıyorum el tutulan M.UTD var diğer takımlara diş geçirebilirim.

Arsenal EPL kazandıktan sonra FA Cup bekledim umarım üstekilerden biri alır diye fakat onlardan biri olmayacağı için 7. olan UEL gidemeyeğini bildiğim için 5 ve 6 biraz zor bakalım başarabileceğim mi fakat Avrupayı önemsiyorum oraya biraz daha ağırlık vereceğim bazı lig maçlarında gençler oynayacak.

Yarı Final Rakibimiz: WEST HAM UNİTED

ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Ligde altıncı sıraya oturamayacağımız kesinleşti. Ligden UEL gidemiyorum. Tek şansım var o da uefa europa league kazanmak. İlk maçtan avantajlı bi skorla ayrıldık 2. maç da böyle giderse adımız finalde.

ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Çok iyi gidiyoruz ilk seneden Avrupadan kupa gelecek gibi.Şansınada hep bildiğin rakipler geliyor

Nesil
    2006
    Yer
    Konya/Elazığ

Biraz geç katıldım.

Başarılar.

Nesil
    2011
    Yer
    Eskişehir

Hocam bütün skorları anlayabiliyorum; ama şu Bournemouth'u yenseydik be
    İkinci olan, ilk kaybedendir.
    Ayrton Senna da Silva

Nesil
    2008
    Yer
    Ankara

Hocam Şampiyonlar Ligi'ne katılcaz gibi gözüküyo 😀

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

@olgunege75 ; Çok yaklaştık umarım kazanırız. Son 16 Turdan sonra 3 İngiliz takımı vardı ikisi bize geldi en azından taktik oyun stile vs gol yiyerek öğrendik.

@inter_23 ; Teşekkürler Hocam. Zevkli bi kariyer geçirme dileğiyle

@SacrificeGGTC ; O maça kadroda fazla şans bulamayan ve 21 yaş altı oyuncuları çıkardım sebebi 2 gün sonra 1-1 in rövanşı olan Roma maçı vardı.

@denizgs93 ; Şuan tek istediğim o kupa ve Direk CL
    ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

England Premier League Sıralama Tablosu

Lig bizim için avrupadan bile zor oldu. Hiçbir maç kolay olmadı. Ligin sonundaki takım bizi yendi biz üst sıralardaki takımlardan bazılarını yendik her an her şey olabiliyor. Ligden Avrupa bileti alamadık tek şansımız var onu da en iyi şekilde değerlendirmemiz gerek.

Oyuncu Genel Bakış

Asist, Kilit pas, Top kapma, kafa topu mücadelesi ve kritik top kapma istatistiklerinde oyuncu bazında başarılı olduk.

Takım Genel Bakış

Taktik bazında takım ve oyuncu bazlı güzel bi taktikti fakat biraz daha fazla gol yememiz ve oyuncu rollerinde sıkıntı çektiğimiz için bu sezon kullandığımız taktiği değiştireceğim. İsteyen olursa eski ve kullanacağım taktiği paylaşabilirim.

UEFA Europa League Eşleşmeler

ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Final maçı bir başka oluyor. Oynadığımız avrupa maçlarına hiç benzemedi. MANU'nün hakim olduğu maçta bizde kontra atak ile pozisyonlar bulduk fakat 90dk boyunca her an pozisyon oldu. Extra uzatmalarda ise 90dk aratmayan pozisyonlar yaşadık fakat 2. golden sonra iki takımda çekildi ve atak bile olmadı diyebiliriz. İşimiz Penaltılara kaldı ve o penaltılar Adana Demirspor Bugsaşspor Yarı Final Playoff maçındaki gibi oldu ve sonunda....

ÖN BÜTÇE

ADANA DEMİRSPOR

Ali hikmet dostum final maçı çok zevkli geçmişe benziyor, iyi de bir bütçe gelmiş ama lig sıralamasında geri kalmışız biraz. kariyeri fazla inceleyemedim kullandığın taktik ne ? aston villayla bir kariyer yapıyorum bende 2.yılım epl deyim 18 hafta liderim 4411 oynuyorum akıcı kontra şeklinde avrupaya gidemememiz üzücü olmuş

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Avrupa kupası için tebrik ederim hocam.Bütçe de bayağı sağlam.Transferleri bekliyorum.

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

@RagnarLothbrok ; O final maçını twitch de canlı veriyordum Ön bütçe gayet güzel sezon başı daha da artacağını düşünüyorum. İlk sezon kullandığım taktiği aşağıya bırakıyorum. Hocam en azından 1 forvetle oynuyorsun ben forvetsiz oynadım UEL Kupasını aldık diye CL direk gruplara gidiyoruz. Eğer diyeceğim kural geçerli ise oyunda daha da süper olur. UEL Kupası alan 1. Torbadan giriyor.

@olgunege75 ; Aynen Hocam yeni taktik veCL için değil ama EPL için güzel bi kadro düşünüyorum.

1. Sezon Kullanılan Taktik

ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

2. SEZON Kod Adı: AZİZLER

Bu Sezon Kullanılacak TAKTİK

Sezona hazırlık maçlarından önce Singapur da güzel bi antreman kampı geçirdik ve hazırlık maçlarına daha yeni başlamışken transferleri bitirdik.

Başkanın hedefi EPL: Üst Sıralar, EFL: Çeyrek Final, FA CUP: 6. Tur CL: Grup Etabı USC: Önemsiz olarak belirledi.

PSG güzel bi teklif geldi uzun vadeli. PSG menageri REAL MADRİD başına gidince 1. Aday Olarak bana geldi görüştük ve teklif sundular. Şuan da kararsız kaldım ve karar verene kadar oyunu kaydedip bekleyeceğim.

ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Transferler çok iyi ve çok pahalı bence bir sezon daha kalabiliriz diye düşünüyorum.

Ben büyük takim yönetemiyorum geçen seride Madrid teklif yaptı kabul ettim kimi alacagimi sasirdim aliskin değilim 250m bütçeye 😁😁

Ankesörlü telefondan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri