Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 51 sonuç

Konu: Kod Adı: AZİZLER | 2. Sezon

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Thumbs up Kod Adı: AZİZLER | 2. Sezon

+ Uzun bi süre yoktunuz neden?

- Turksportal.net uzun bi ara giremedim, FM eski serilerdeki gibi vakit ayıramadım. Bu ara ilaç gibi geldi ve bomba gibi geri döneceğim.

+ Neden Adana Demirspor olmadınız?

- Bunu bir kaç kelime ile anlatmakla olmaz ama kısaca deyinmek gerekirse Türkiye Liginden bu yıl eskisi kadar arzu alamıyorum. Her sene Demirspor'u alır üst lige çıkardık vs fakat her seride oynaya oynaya 1.Lige çıktığımızdan beri Süper Lige çıkamadık bir bakıma totem

+ Hangi lig ve takım düşünüyorsunuz?

- Kafamda 3 lig(EPL,SerieA,LaLiga) vardı. Bu liglerde her hafta birbirinden zorlu maçlar var. Her takım şampiyon olur veya küme düşebilir. Bu liglerden birinde oynamaya karar verdim. Avrupa Birliğinden ayrılma oyuna yansıtıldığı için EPL oynamayı düşünüyorum. Takım bölümüne gelirsek daha önce oynamadığım bi EPL takımı olmasını istedim. Başlıkta anlaşıldığı üzerine 1 FAcup dışında elle tutulur kupası olmayan Southampton FC.

+ Takım ve kişisel Hedefleriniz nelerdir?

- Başkanın koyduğu hedefler doğrultusunda yolumuzu çizeceğiz. Başkan EPL üst sıralar, FAcup 5. Tur UEL çeyrek final ve diğer kupalarda önemsiz koydu. Kişisel hedefim aynı transfer yaparken oyunculara üst kulüpler için basamak vaad ederken kendimde burayı İngiltere, İtalya ve İspanya için basamak koymak olacak fakat her an herşey olabilir

+ Kullanılacak yama var mı?

- 1. Ortadoğu Ligleri 2. Çin-Katar 3. Reel Fikstür 4. Görsel Paketler

+ Yamaların içeriklerinden kısaca bahsedersek

- 1. Ortadoğudaki bütün ligleri aktif etmekte 2. Çin ve Katarın reeldeki gibi transferler yapması ve bütçeleri ile ilgili 3. 16 Ülkenin ve bu ülkelerin ikinci veya üçüncü liglerine kadar 2016/2017 sezonun reel fikstürü kullanılacak 4. Logo, Stadyum, Tema, Forma gibi oyunu güzelleştirecek paketler.

+ Kullanılacak taktik ve talimatlar neler olacak?

- @aytekin79 hocamızın kendi yaptığı taktik ve talimatlar. İlk sezon ellemeden devam edeceğim. İkinci sezon üstünde belki oynama olabilir.
    ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2011
    Yer
    Eskişehir

Konu onaylanmıştır. Başarılar diliyorum...
    İkinci olan, ilk kaybedendir.
    Ayrton Senna da Silva

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Başarılar hocam takipteyiz.

Nesil
    2010
    Yer
    Yalvaç

Başarılar.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Başarılar hocam

Başarılar.

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

@SacrificeGGTC @kilham96 @burakdinc @olgunege75 @Cikuq ; Teşekkürler, umarım keyifli kariyer geçirirsiniz.

15 Günlük Singapur hazırlık kampından sonra takım uyumu ve taktik ağırlıklı hazırlık maçları geçirdik.

Ağustos ayına kalmadan Temmuz ayında %95 transferleri bitirdik. Bir çok oyuncu gönderdik. Taktik felsefeme uymayan, aldıkları maaş 4M/5M aldıkları ve 2 sakat oyuncunun devre arasına ve sezon sonuna kadar sakat oldukları için yollarımı ayırdık.

UEL ve zorlu EPL de başarılı olmak için bize verilen para ve transfer bütçesinden gelen %90 para ile bu sene belirtilen hedefleri yerine getirmek için çalışacağız. 2 tane benim için sürpriz yumurta var bakalım nasıl katkı vercekler bakalım.

ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Hocam parayı iyi harcamışsın başarı beklentileri arttı artık .

hocam sofiane boufal freelik adam değildi bence

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Kerim hariç transferler iyi

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Başarılar..

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

@kilham96 ; elimizde 10M gibi bi para kaldı sonuna kadar kurutamadım

@CanrY ; Hocam 2 sebeple yolladım. Taktiğime uymuyordu ve 3 ay sakattı galiba bende sözleşme fesih yaptım. Yoksa iyi bi oyuncu

@olgunege75 ; Hocam kiralık oyuncu lazımdı. Gizli Forvet rolünde 1 2 vardı rotasyona uygun ve İngilterede oynamış en az 8 oyuncu eksikti tamamlamış oldum

@MassiveStroke ; Teşekkürler...
    ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

(Not: Skor Tablosuna Tıklayınca Maç İstatistiklerine Ulaşabilirsiniz)

ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Deplasmanlarda da kazansak ligde daha iyi yerlere geliriz daha çok başı ligin normal bu sonuçlar.Kerimde kupada gol atmış

Nesil
    2006
    Yer
    06

Başarılar dilerim .. Şu taktiği deneyebilirsen sevinirim
    http://s4.dosya.tc/server3/k1zqbl/7_...E0C02.zip.html

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

@olgunege75 ; Deplasman da kazanabilirsek büyük ihtimalle ilk 4e girebiliriz fakat ordan beraberlik bile çıkarmak benim için yeterli olcak ilk 8e girelim de başkan kızmasın bize Kerim rotasyon için güzel bi oyuncu ama ingilterede yetişmemiş olsaydı kesinlikle almazdım

@aytekin79 ; Teşekkürler Hocam. Southampton da ilk 3 sezon pek taktiği denemeyeceğim gibi malum sözleşme vs var ortada 3 sezon sonra veya başka bi takıma gidersek tabi deneyeceğim.
    ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

City mağlubiyetinden sonra Chelsea galibiyeti muazzam olmuş, takım çok iyi reaksiyon vermiş. Başarılar dilerim.

Hernanes neler yapmış.

Bütün FM serilerinde yapamadığını senin oyunda yapmış galiba

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

@nfornirvana ; Chelseayi çok güzel bir anda yakaladık. Sakatlık vs üst üste gelmesi ve City mağlup etmesi sonrası ilaç gibi geldi.

@Cikuq ; Sistemden kaynaklı olabilir. Şuan takımda gol atan 3. oyuncu ve asistte 2. Devamı gelir umarım
    ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Ligde çok iyi gidiyoruz.Menajerlik derecemiz nedir hocam. Bu takımı basamak olarak kullanacağız malum bir sonrakini tahmin etmek açısından.

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

@olgunege75 ; Hocam orda tik atılan yere tıkladım. Derecem ve dağıtılan puan takıma göre yapıldı. Kendi Profilim;

ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

UAL de istediğimiz skorları alıp bi üst tıra çıktık. Turnuvada favoriler arasında görüyorum kendimi fakat CL den gelcek takımlar yolumuzu çizecez.

Lige baktığımızda her deplasmana yenilmemek için çıkıyoruz malum burası İngiltere. Şuana kadar hedefimizin içindeyiz emin adımlar ile ilerlemeye devam edeceğiz.

ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2011
    Yer
    Eskişehir

İlk 4 sanki kopacak gibi hocam arkasından bizim gelmemiz ilk sezon için başarı olur bence
    İkinci olan, ilk kaybedendir.
    Ayrton Senna da Silva

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

arkada chelsea ve Liverpool var dikkat etmek lazım.Şuana kadar iyi gidiyoruz.

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

@SacrificeGGTC ; İlk 4 çok zor gözüküyor rakipler sağlam yıldız nitelendireceğim oyuncum olsaydı kendime güvenirdim ama nedense içimde bi endişe var. Eğer CL gitmemiz için tek yol UEL kazanmaktan geçiyor gibi.

@olgunege75 ; Chelsea de bi sorun var galiba bi küme düşme hattında bi ilk 10 un içinde yürüyen bomba gibiler. Liverpool ve Klopp sana katılıyorum hocam
    ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Kesin ŞL den Voyvoda vari bir takımla şansımız olmaz .. genelde hep öyle oluyor oyunda. millet bal gibi kura çekerken biz turşu suna denk geliyoruz.
    Bazen yürekli kayıplar; Korkak zaferlerden daha önemlidir. [Fatih Terim]

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

@MoNToLiVo_ ; Kesinlikle hocam ama ilk kez CL gelmeyen bir takımla eşleştim Feyenoord ile eşleştim fakat CL den güçlü rakipler var bir bakıma CL 2 oldu.

ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Feyenordu eleriz bence.Ligde de Liverpool ile yarışıyoruz.

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri