+ Uzun bi süre yoktunuz neden?

- Turksportal.net uzun bi ara giremedim, FM eski serilerdeki gibi vakit ayıramadım. Bu ara ilaç gibi geldi ve bomba gibi geri döneceğim.

+ Neden Adana Demirspor olmadınız?

- Bunu bir kaç kelime ile anlatmakla olmaz ama kısaca deyinmek gerekirse Türkiye Liginden bu yıl eskisi kadar arzu alamıyorum. Her sene Demirspor'u alır üst lige çıkardık vs fakat her seride oynaya oynaya 1.Lige çıktığımızdan beri Süper Lige çıkamadık bir bakıma totem

+ Hangi lig ve takım düşünüyorsunuz?

- Kafamda 3 lig(EPL,SerieA,LaLiga) vardı. Bu liglerde her hafta birbirinden zorlu maçlar var. Her takım şampiyon olur veya küme düşebilir. Bu liglerden birinde oynamaya karar verdim. Avrupa Birliğinden ayrılma oyuna yansıtıldığı için EPL oynamayı düşünüyorum. Takım bölümüne gelirsek daha önce oynamadığım bi EPL takımı olmasını istedim. Başlıkta anlaşıldığı üzerine 1 FAcup dışında elle tutulur kupası olmayan Southampton FC.

+ Takım ve kişisel Hedefleriniz nelerdir?

- Başkanın koyduğu hedefler doğrultusunda yolumuzu çizeceğiz. Başkan EPL üst sıralar, FAcup 5. Tur UEL çeyrek final ve diğer kupalarda önemsiz koydu. Kişisel hedefim aynı transfer yaparken oyunculara üst kulüpler için basamak vaad ederken kendimde burayı İngiltere, İtalya ve İspanya için basamak koymak olacak fakat her an herşey olabilir

+ Kullanılacak yama var mı?

- 1. Ortadoğu Ligleri 2. Çin-Katar 3. Reel Fikstür 4. Görsel Paketler

+ Yamaların içeriklerinden kısaca bahsedersek

- 1. Ortadoğudaki bütün ligleri aktif etmekte 2. Çin ve Katarın reeldeki gibi transferler yapması ve bütçeleri ile ilgili 3. 16 Ülkenin ve bu ülkelerin ikinci veya üçüncü liglerine kadar 2016/2017 sezonun reel fikstürü kullanılacak 4. Logo, Stadyum, Tema, Forma gibi oyunu güzelleştirecek paketler.

+ Kullanılacak taktik ve talimatlar neler olacak?

- @aytekin79 hocamızın kendi yaptığı taktik ve talimatlar. İlk sezon ellemeden devam edeceğim. İkinci sezon üstünde belki oynama olabilir.