Sayfa 1 / 6 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 164 sonuç

Konu: Samsunspor,Tüm kupalar müzede,daha büyük bir müze lazım(11. Sezon)

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

Default Samsunspor,Tüm kupalar müzede,daha büyük bir müze lazım(11. Sezon)

Samsunspor

Klüp Geçmişimiz

Stadımız (Samsun 19 Mayıs Stadı)

Taraftarımız

Not : Arkadaşlar, cm01/02 den bu yana bu oyunu oynarım ama ilk defa bir kariyer hikayesi hazırlayacağım, hatalarım, eksiklerim olursa sizlerden tavsiyeler bekliyorum.

Hedeflerimiz

Şu anki kadro, transfer bütçesi ve maaş bütçesi ile ilk sezondan süper lige çıkabilmek gerçekten zor görünüyor. Kiralık oyuncular ve becerebilirsek bir kaç bonservissiz oyuncu alarak playoffları zorlamaya çalışacağız.

Nesil
    2011
    Yer
    Eskişehir

Konu onaylanmıştır. Başarılar diliyorum...
    İkinci olan, ilk kaybedendir.
    Ayrton Senna da Silva

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

Not : Kariyer hikayesi açmaya karar vermedin önce kariyere başlamıştım. Şu an 13. haftadayım, transferleri ve ilk 12 hafyayı sizlerle paylaşıyorum.

Transferlerimiz

Sezon başı itibarı ile takımda transfer bütçesi 0, maaş bütçesi -200B euro. Tahmin edebileceğiniz gibi ancak kiralık ve serbest oyuncularla ilgilenebildik.

Callum Roberts

İlk 11 de oynatma düşüncesiyle kadromuza kattık fakat şu an rotasyon oyuncumuz.

Muhammed Mert

Hani şu transfer sezonu sonunda boştaki oyuncular arasında maç düzenliyorlar ya, bu arkadaşı oradan buldum, ve ilginçtir çok iyi bir performans göstererek ilk 11 e kapak attı.

Jack Harper

İlk 11 oyuncusu olacağını düşündüğüm bir oyuncuydu fakat şu an ST ve AMC rotasyonunda.

Lubomir Satka

Yine aynı şekilde 11 oyuncusu olarak aldık ama buda rotasyondan öteye geçemedi

Emre Balkı (rotasyon)

Mateus
    Transferin son gününde aramıza katılarak,11 de Hasan Kılıç ın yerini aldı.

*Kubilay Kanatsızkuş u koymama gerek olduğunu düşünmüyorum, neredeyse herkesin artık bildiği bir oyuncu. Rotasyon için takımımıza kattık.

Hazırlık Maçlarımız

PTT 1. Lig 1. Hafta

Tamamen bizim kontrolümüzde geçen bir maçı, şanssız bir şekilde kaybettik.

PTT 1. Lig 2. Hafta

Kendi sahamızda şahlandık, taraftar gazı bu olsa gerek.

PTT 1. Lig 3. Hafta

Deplasman fobimiz devam ediyor, yine iyi oynayarak kaybettik.

PTT 1. Lig 4. Hafta

Fazla pozisyona giremesekte maçın kontrolu bizdeydi, net bir galibiyet aldık.

ZTK 2.Tur

Yönetim beklentisi gruplara kalmak olduğundan dolayı as kadro ile çıktık ve zayıf rakibimiz karşısında net bir skorla galip geldik.

PTT 1. Lig 5. Hafta

Deplasmanda bir sıfırdan büyüktür diyoruz ve kendimizi avutuyoruz.

PTT 1. Lig 6. Hafta

Oyunun kontrolu bizde ama fazla pozisyon veriyoruz, ama sonuçta 3 puan 3 puandır.

PTT 1. Lig 7. Hafta

Deplasmanda 0 a 0 elde var 0. Pozisyona bile giremedik, topla oynayana değil gol atana puan veriyorlar ne yazıkki

PTT 1. Lig 8. Hafta

9 kişi kalan rakibe karşı 1-0 kazanmak biraz can sıkıcı olsada, 3 puanımızı alıp bağrımıza bastık.

(Devamı geliyor)

Nesil
    2011
    Yer
    Eskişehir

Hocam hızlı başlamışız. Transferler de gayet iyi.
    Ayrton Senna da Silva

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Başarılar Hocam
    ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

Quote Originally Posted by SacrificeGGTC View Post
    Hocam hızlı başlamışız. Transferler de gayet iyi.
    Quote Originally Posted by Ali Hikmet View Post
    Başarılar Hocam
    teşekkür ederim arkadaşlar. Transferlerden sadece Muhammed ve mateus dan memnunum şu an, jack harper da rotasyonda iş görüyor. bakalım artık devre arası 2 tane düzgün kanat bulabilirsem işi kolaylarım diye düşünüyorum.

Kaldığımız yerden devam edelim

ZTK 3. Tur

Yönetimin beklentisini yerine getirdikve gruplara kaldık, grup maçlarına yedek oyuncularla çıkacağız.

PTT 1. Lig 9. Hafta

VE SONUNDA OLDU!!! Samsunspor deplasmanda galip geldi Kupa maçında denediğimizi yeni taktik ile, başa baş geçen müsabakayı kazanarak deplasmanda ilk galibiyetimizi elde ettik, inşallah devamı gelir.

PTT 1. Lig 10. Hafta

Bana göre ligin en iyi kadroya sahip takımı, biz kaçtık onlar kovaladı, son dakikalarda gelen golle 3 puanı aldığımız için çok mutluyuz.

PTT 1. Lig 11. Hafta

VE bir deplasman galibiyeti daha, galiba takım deplasman fobisini yenmeye başlıyor. Net bir skor ve rahat bir oyunla, hemde deplasmanda galip gelmek gerçekten çok sevindirici.

PTT 1. Lig 12. Hafta

Ligin on sırasındaki rakibimiz karşısında çok iyi bir oyunla farklı galip geldik, ama Alperen in son 2 maçtaki suskunluğu can sıkıcı.

ZTK Grp G (Başakşehir-Kayserispor-Samsunspor-Denizlipor)

Tamamen yedek oyuncularla çıktığımız maçta süper lig ekibine karşı iyi direndiğimizi düşünüyorum, sonuç önemli değil.

PTT 1. Lig 13. Hafta

Şok Şok Şok!!!
    Bu skoru gerçekten beklemiyordum, rakip penaltdan bulduğu golle ilk yarıyı önde kapattı. Devre arasındaki konuşmalarımız ve ufak taktik ayarlarımızla tam maçı dengelemişken kontradan bir gol daha yedik. Sıkıntı yok en kötü beraberlik deyip bastırırken hakem bir penaltı daha vererek ipimizi çekti, sonrasında bizde 1 penaltı kaçırdık ama iş işten geçmişti zaten.

PTT 1. Lig 14. Hafta

Çok zor bir deplasman olmasına rağmen gerçekten iyi oynadık,oyun ve pozisyon üstünlüğü bizdeyken yine penaltıdan bir gol yedik ve işi zora soktuk, beraberlik golünü bulduktan sonrada 1-1 in üstüne yattık. deplasmanda 1 puan candır.

14. Hafta Sonunda Puan Durumu

Sezon başında 14. haftada böyle bir tablo olacağını söyleseler zor derdim. Şu ana kadar Bandırma maçı ve sezon başındaki çok iyi oynayıp yenildiğimiz 2 deplasman maçı hariç sonuçlar beklediğimin çok ötesinde. Umarım ilk sezonumda süper lige çıkarız.

Bu arada seçim varmış, hadi iyi olan(parası olan) kazansın inşallah

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Başarılar hocam.Ptt nin ilk sezonu gerçekten çok heyecanlı geçiyor.Çok iyi başlamışız umarım devamı gelir.

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    Başarılar hocam.Ptt nin ilk sezonu gerçekten çok heyecanlı geçiyor.Çok iyi başlamışız umarım devamı gelir.
    Teşekkür ederim hocam, gerçektende iyi başladık, şahsen böyle iyi bir başlangıç beklemiyorudum.

Ara transfer döneminden önceki maçlarımızla devam edelim.

PTT 1. Lig 15. Hafta

İlk yarıda 3-0 ı bulduk, devre arasında çocuklara özellikle dikkatli olmalarını, özellikle deplasmanlarda rehavete kapılmanın kötü sonuçları olabileceğini söyledim ama boşa konuşmuşum. 2. yarının hemen başında 3-1 oldu, aman ha diyecekken 4-1 yaptık, ben bile rehavete kapıldım, sonra peşpeşe gelen 2 golle maçın son dakikalarında ufak bir kalp krizi geçirdim, sağolsun bizim fizyo hemen el attıda kendime geldim. Sonuç olarak korktuğumuz olmadı ve maçı 4-3 kazanmayı başardık.

PTT 1. Lig 16. Hafta

Maçı ilk yarıda bitirdik,sonrasında uyku modunda takıldık.

Tür
    kiye kupası maçlarının detaylarını paylaşmıyorum, hepsine yedek takımla çıktık ve haliyle elendik, ama kayseri ve başakşehir maçlarında yedek takımla oynadığımız futbol beni gelecek adına ümitlendirdi.

Denizlispor-Samsunspor : 1-0
    Başakşehir-Samsunspor : 2-0
    Kayserispor-Samsunspor : 3-0
    Samsunspor-Denizlispor : 3-1
    Samsunspor-Başakşehir : 0-2

Bu mali durumda şu tablo...

Birazda iyi haber alalım...

Yeni başkanımız hayırlı olur inşallah

Devre Arası Trasferleri

Shervin Radjabali-Fardi
    Bonservissiz kadromuza kattık, defansın solu artık ona emanet

Mehmet Al
    Rotasyon için bedelsiz aldığımız oyuncumuz

Joel Sonora

Sağ kanat için kiralık olarak kadromuza kattık ama soldada ihtiyaç halinde oynayabilir, ptt için kaliteli bir oyuncu olduğunu düşünüyorum. Uyum sürecini aştığında çok faydalı olacaktır.

Moha El Ouariachi

Sol kanat için kiralık olarak kadrmuza kattık, kalite olarak ptt liginin üstünde olduğunu düşünüyorum, oda uyum sürecinden sonra çok iyi işler yapacak diye umut ediyorum.

Ve son olarak...

Mehmet Topuz

Sezon başındada kadromuza katmak istemiştik ancak maaş konusunda anlaşamamışık, yarım sezon takımsız kalınca aklı başına gelmiş, bende dedim gel büyüklük bende kalsın

Çok verimli bir transfer dönemi geçirdiğimizi düşünüyorum, yaptığımız takviyelerle süper lig hedefine ulaşacağımıza inancım tam. Sezon başında zor diyordum ama takım beni yanılttı.

PTT 1. Lig 17. Hafta

Biraz zorlansakta sonuca gitmesini bildik, evimizde gerçekten iyiyiz.

PTT 1. Lig 18. Hafta

Tek kale oynadık, rakibe topu göstermedik, olmadı olmadı olmadı derkeeennn...
    dakika 90+4 soldan korner kullanıldı ve yeni transferimiz Mehmet Al ile 3 puanı kurtardık.

PTT 1. Lig 19. Hafta

Takım kazanma alışkanlığını edindi diyebiliriz (sonradan bu cümleyi yedirmezler bana inşallah )
    ilk yarıda 2-0 ı bulduk, rakipte 10 kişi kalınca rolantiye aldık ve rahat bir galibiyet elde ettik.

19 Hafta sonunda oluşan puan durumu

Gidişat gerçekten çok iyi, yeni transferlerde uyum sağlayınca çok çılgın şeyler olabilir gibi

Nesil
    2010
    Yer
    Yalvaç

Başarılar hocam ilk sezondan şampiyonluk geliyor.

Nesil
    2011
    Yer
    Eskişehir

Hocam net bi şampiyonluk geliyor gibi gözüküyor şimdiden
    Ayrton Senna da Silva

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Mehmet topuz bende fazla katkı yapamamıştı inşallah sende yapar.Şampiyon olarak çıkarız gibi şimdilik öyle gözüküyor.

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

Quote Originally Posted by burakdinc View Post
    Başarılar hocam ilk sezondan şampiyonluk geliyor.
    Hocam net bi şampiyonluk geliyor gibi gözüküyor şimdiden
    Mehmet topuz bende fazla katkı yapamamıştı inşallah sende yapar.Şampiyon olarak çıkarız gibi şimdilik öyle gözüküyor.
    aynen arkadaşlar şampiyonluk geliyor gibi, aman nazar deymesin

bu arada hocam topuz ilk maçına çıktı, iki yönlü ortasaha olarak oynattım 2 golu var, devamını getirir inşallah.

Ufak bir güncelleme yapalım

Ne yazıkki defansımızın bel kemiğini transferin son gününde kaybettik. Sözleşmesi sezon sonunda bitecekti, anlaşamadık gençlerbirliğinden teklif gelincede çerez parasına sattık mecburen.

onun yerine son günde acele tarafından bir kiralık transfer yaptık

PTT 1. Lig 20. Hafta

89 da yediğimiz golle 2 puanı bıraktık ama her zaman dediğim gibi deplasmanda alınan 1 puan her koşulda değerlidir.

PTT 1. Lig 21. Hafta

Yeni transferimiz Mehmet Topuz 2 golle yıldızlaştı. Fenerbahçede ziyan ettiği yıllarına yansın ne diyelim. Kanatlara yeni transfer ettiğimiz evlatlarımızda ısınmaya başladılar, ikisininde şimdiden 2 şer asisti oldu

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

Devam edelim

PTT 1. Lig 22. Hafta

Sezon başındaki deplasman fobimiz geri dönmeye başlıyor gibi, rakip penaltıyı kaçırmasa 2 puan gitmişti.

Estağfurullah kardeşim daha o kadar olamadık.

PTT 1. Lig 23. Hafta

Mehemt Topuz gollere devam ediyor, evimizde bileğimiz bükülmüyor. Darısı deplasmanların başına.

Mehmet Topuz Samsun a çabuk ısındı.

PTT 1. Lig 24. Hafta

İmkan olsada bütün maçlarımızı kendi sahamızda oynasak.

24 Hafta sonunda puan durumu

PTT 1. Lig 25. Hafta

Perşembenin gelişi çarşambadan belliydi, çocuklar hülyalı hülyalı bakmaya başlamışlardı. Gollerin üçünü atağa çıkarken kaptırdığımız toplardan sonra kontradan yedik.Bu tokat onları kendilerine getirmiştir umarım.

PTT 1. Lig 26. Hafta

Keşke kaplumbağa gibi evimizi sırtımızda taşıyabilsek

PTT 1. Lig 27. Hafta

Lig 2. sinden deplasmanda 1 puan almak iyidir. Dengeli giden maçta 80 geriye düştük, 6 puanlık bir maç olduğu için risk aldık ve 3 dakika sonra meyvesini aldık, sonrada 1-1 in üstüne yattık.

Bir insan karın kaslarını zorlayıp nasıl 5 hafta sakatlanır arkadaş, aklıma kötü kötü şeyler geliyor

PTT 1. Lig 28. Hafta

Evim güzel evim. Bu arada
    Moha El Ouariachi gerçekten çok iyi oynuyor, sebebinide anladım, adam La Masia çıkışlıymış arkadaş, bir oyuncuya Barcelona nın eli deymişse o iş bitmiştir zaten.

PTT 1. Lig 29. Hafta

Lig sonuncusuyla oynadık. 45+1 de yediğimiz golle 1-1 biten ilk yarının ardından 2. yarının başında 10 kişi kaldık fakat maçı kazanmasını bildik.

VE SAMSUNSPOR SÜPER LİGDE!!!!!!!!

BUNDAN SONRA ASANSÖR TAKIM OLMAK YOK, HEP İLERİ!!!!!

29. Hafta sonunda puan durumu

Taraftar sokaklarda

Bu takımı şampiyon yapmadan hiçbir yere gitmiyoruz arkadaşlar, merak etmeyin.

Efsaneninde övgüsünü aldık ya daha ne olsun.

Yalan yok başkan, bende beklemiyordum açıkçası

Hadi şimdi pamuk eller cebe

Allah bereket versin, sezon başı çaya ekmek batırıp yiyorduk, bunada şükür

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Mehmete bak sen ya Şampiyonluk içinde tebrik ederim hocam.Şimdi zor bir transfer sezonu seni bekliyor.

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Valla müthiş olmuş tek kelime ile. yalnız sanki ingiltere karması gibi bişey olmuş Şampiyonluk için tebrikler.
    Bazen yürekli kayıplar; Korkak zaferlerden daha önemlidir. [Fatih Terim]

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

Mehmete bak sen ya Şampiyonluk içinde tebrik ederim hocam.Şimdi zor bir transfer sezonu seni bekliyor.
    sormayın hocam, şu an sezonu bitirdim transferler için uğraşmaya başladım inanın daraldım çok zor iş gerçekten.

Quote Originally Posted by MoNToLiVo_ View Post
    Valla müthiş olmuş tek kelime ile. yalnız sanki ingiltere karması gibi bişey olmuş Şampiyonluk için tebrikler.
    hocam napalım para yok pul yok, maaş katkısı istemeyen kim varsa çöktüm kafasına

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

Son 5 maç formalite olduğu için detaylarını koymuyorum

Samsunspor - Göztepe : 1-0
    Bandırmaspor - Samsunspor : 1-0
    Samsunspor - Boluspor : 3-0
    Gaziantep Bld. - Samsuspor : 1-1
    Samsunspor - Altınordu : 0-0

Ben bu ergeni dövsem sıkıntı olmaz değilmi

Ağzınla kuş tutsan bile bazılarına yaranamazsın.

Mühim olan para değil, Samsunspor.
    (asgari ücretin 360 euro olduğu yerde 165B euro ya ancak oyunda bok atarız )

Bu sezon Süper lig ve ZTK da Galatasaray almış yürümüş

Transfer döneminde çok vakit harcadım, çok uğraştım, fena transferler olmadı. Yarın transferler ve hazırlık maçları ile buradayız.

Nesil
    2011
    Yer
    Eskişehir

Hocam yine klasik çıkan takım transferleriyse 15-16 tane uyum sorunu çekmeyelim dikkat et
    Ayrton Senna da Silva

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

Hocam yine klasik çıkan takım transferleriyse 15-16 tane uyum sorunu çekmeyelim dikkat et
    hocam, bizi bir üst lige çıkaran kadro süper lig için çok zayıf bir kadro, mecburen transfer yapıyorsun bu işin kaçarı yok takım uyumu çalıştırıyorum neredeyse 1 aydır, artık hayırlısı demekten başka elden bir şey gelmez

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

Transferlerimiz

Genel Görünüm

Kaleci
    Rafael Santos

Defanslar

Egemen Korkmaz
    teknik ve mental özellikleri çok iyi, tecrübeli bir defan oyuncusu olduğu için aldık ama geldiği gibi 3 ay sakatlandı

Pawel Dawidowicz
    Hem defans hem ortasaha için iyi bir joker.

Barış Bağdaş
    Defans için rotasyon

Joe Mattock
    Sol bekimiz

Orta Sahalar

Thiaguinho
    Sol açık ilk 11 oyuncumuz

Aydın Karabulut
    Rotasyon

Metinhan Cici
    Rotasyon

Muhammed Reis
    Rotasyon

Tarık Salman
    İsmine aldanmayın kendisi Katarlıdır, ve proiliyle beni çok şaşırtmıştır
    Göbekte ilk 11 oyuncumuz olacak.

Yuriy Tkachuk
    Mehmet Topuz ile dönüşümlü oynatmayı düşünüyorum.

Aleix Garcia
    M.City den kiraladık, ilk 11 imiz olacak.

Okan Adil Kurt
    Rotasyon

Alberto Rubio
    Gelecek için yatırım, aldık ve kiraladık.

Forvetler

Mickaël Poté
    Şimdilik idareten aldık.

Marlon Martins
    Rotasyon

Klasik bir anadolu takımı gibi transfer yaptık ama mecburduk. Mevcut kadromuzla sper ligde tutunmamız çok zor olurdu. Şimdi en büyük sorun takım uyumu, sezon başında 3 5 hafta kötü sonuçlara hazırlıklı olmak lazım. İnşallah sonradan açılırız

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

Hazırlık maçlarımız

Şimdi şu tablolarda takımların isimlerini ve skorları gizlesem, istatistiklere bakarak kim yenmiştir dersiniz
    Skorları bir kenara koyun, şu istatistikler beni fena halde gaza getirdi, inşallah sonradan gazımızı almazlar

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Transferler ligde kalmak için çok iyi.Aralarından Tarık Pawel Alex i çok beğendim.Barış ise profiline göre çok iyi maçlar çıkartıyor.

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

Transferler ligde kalmak için çok iyi.Aralarından Tarık Pawel Alex i çok beğendim.Barış ise profiline göre çok iyi maçlar çıkartıyor.
    Ligde kalma konusunda bir sıkıntı yaşayacağımı bende düşünmüyorum, hatta orta sıraların üstünü zorlayabilirim diyordum ama 2 oyuncum sıkıntı çıkardı. Takımın moral yerlerde, takım uyumu tam %70 leri görmüşken bu sıkıntılardan dolayı %40 lara düştü.

İlk 3 maçta çok iyi giderken bu sıkıntılardan dolayı son 2 maç perişan olduk.

Süper Lig 1. Hafta

Süper Lig 2. Hafta

89 da yıkıldık

Süper Lig 3. Hafta

ZTK 2. Tur

Süper Lig 4. Hafta

Nedense bu Akhisara deplasmanda bir türlü diş geçiremiyorum. Güzel tokatladılar.

Süper Lig 5. Hafta

81 de 10 kişi kaldık, 89 da penaltı kaçırdık, yenilmek için çabaladık desem yeridir.

Bu takım uyumundaki düşüş bir süre daha canımızı sıkacak gibi duruyor, hatta çözemezsek rüya gibi başlayan kariyer çöp bile olabilir.

Nesil
    2011
    Yer
    Eskişehir

Yeni çıkan takım için güzel başlamışız denebilir. Son saniye süprizleri görmediğimiz takdirde ligi orta sıralarda rahat bitiririz.
    Ayrton Senna da Silva

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Bence de iyi başlamışız o yenilgiler normal.Orta sıraların üstü biraz zor ama yapabilirsen harika olur.

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

Yeni çıkan takım için güzel başlamışız denebilir. Son saniye süprizleri görmediğimiz takdirde ligi orta sıralarda rahat bitiririz.
    Bence de iyi başlamışız o yenilgiler normal.Orta sıraların üstü biraz zor ama yapabilirsen harika olur.
    PTT de beni uçuran taktik çuvallamaya başladı, taktik konusunda çok sıkıntı çekiyorum bu sezon, oturtabilirsek bişeyler olabilir.

Takımda huzursuzluk çıkartan Egemen Korkmaz ile karşılıklı sözleşme fesh ettik, moraller ve takım uyumu bir nebzede olsa düzeldi.

Süper Lig 6.-19. Haftalar

Puan Durumu

Bazı maçlar gerçekten çok canımı sıktı, özellikle Beşiktaş, Antalya ve Başakşehir maçları. Hele o Başakşehir maçından sonra nerdeyse oyunu siliyordum. Maç 0-0 iken 2 topum direkten döndü, tek kale oynadım ama 2-0 yenildim, resmen işkenceydi.

Kupa maçlarını koymadım, gruplara kaldık, gruplarda yedek ağırlıklı oynadık ve elendik.

Devre arası Transferleri

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Haksız rekabet Muslera ile devam ediyor heralde.Dediğim gibi ilk sezon orta sıralar iyi.Ben 2 sene 10. bitirdim Arkanda Osmanlı Bursa ve Trabzon var.Biraz toparlayabilirsek bu sezonu ilk 10da bitirebiliriz.Transferler çok iyi iki bekde hücumcu onları doru taktik ile oynatman lazım tabii öndeki oyuncuları da.Takım birbirine alıştıktan sonra toparlayacaktır.

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

Haksız rekabet Muslera ile devam ediyor heralde.Dediğim gibi ilk sezon orta sıralar iyi.Ben 2 sene 10. bitirdim Arkanda Osmanlı Bursa ve Trabzon var.Biraz toparlayabilirsek bu sezonu ilk 10da bitirebiliriz.Transferler çok iyi iki bekde hücumcu onları doru taktik ile oynatman lazım tabii öndeki oyuncuları da.Takım birbirine alıştıktan sonra toparlayacaktır.
    Sezonu 9. bitirdik, alman panzeri diye aldığım timo gebhart kasalı anadol çıktı, geldi 5 hafta sakatlandı tam iyileşti derken 5 ay daha sakatlandı

Süper Lig 20.-34. Hafta

Sezon Sonu Puan Durumu

Genel olarak baktığımızda fena bir sezon geçirmedik, tek canımı sıkan nokta, yenildiğimiz ve berabere kaldığımız maçların pek çoğunda üstün oynamamıza rağmen skor üretemememiz. Gelecek sezon için defansa 1, orta sahaya 2-3, forvetede 1-2 takviye planlıyorum ama işimiz zor.

Eli yüzü düzgün oyuncular arıyorum ama bulamıyorum, bulduklarımıda alamıyorum. Ama gün olur devran döner, o beni ezikleyen menajerler kapımda köpek olacak köpekkkk.

Gayet keyifle okudum. =)
    Bence cok gercekci ve guzel bi kariyer goturuosun tebrik ederim.
    Bir Fenerbahceli olarak, hayatimda bir kez farkli takimla oynadim bu oyunu, o takimda Samsunspordu.
    Musa Aydin, Mehmet Naz, Baidoo, Vural Korkmaz vs olan kadroydu, ve tabiki Kennedy Bakircioglu ozamanin efsanesi takimimi sampiyonluklara goturuyordu.

Devamini merakla bekliyorum! Bol sans

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

Quote Originally Posted by m0dified View Post
    Gayet keyifle okudum. =)
    Bence cok gercekci ve guzel bi kariyer goturuosun tebrik ederim.
    Bir Fenerbahceli olarak, hayatimda bir kez farkli takimla oynadim bu oyunu, o takimda Samsunspordu.
    Musa Aydin, Mehmet Naz, Baidoo, Vural Korkmaz vs olan kadroydu, ve tabiki Kennedy Bakircioglu ozamanin efsanesi takimimi sampiyonluklara goturuyordu.
    Devamini merakla bekliyorum! Bol sans
    Teşekkürler dostum, yarın 3. sezon transferler ve ilk 5-10 maç ile devam ederim muhtemelen. Bu arada rüzgarın oğlu vural ı hatırlaman çok hoşuma gitti. Koy sağ kanada ileri geri koşsun (başkada pek bir becerisi yoktu zaten )

Bu arada, konu başlığını nasıl değiştirebilirim, bilen birisi yardımcı olabilirmi acaba?
    Last edited by deimar : 13.Aralık.2016 at 23:22

Sayfa 1 / 6 123 ... SonSon

Mesaj Yetkileri