Sayfa 3 / 6 İlkİlk 12345 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 164 sonuç

Konu: Samsunspor,Tüm kupalar müzede,daha büyük bir müze lazım(11. Sezon)

Nesil
    2011
    Yer
    Eskişehir

Aleix Garcia'ya dikkat. Ciddi rakamlar kazanabilirsin transferde
    İkinci olan, ilk kaybedendir.
    Ayrton Senna da Silva

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

Quote Originally Posted by SacrificeGGTC View Post
    Aleix Garcia'ya dikkat. Ciddi rakamlar kazanabilirsin transferde
    AMC de oynatmayacağım için çok yüksek istatistikler yapamayacak muhtemelen, o yüzden çok dikkat çekmesini beklemiyorum hocam. Benim işimi görsün yeter.

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

Lig ve şampiyonlar liginden bi miktar güncelleme yapalım.

Süper Lig 1. Hafta

Süper Lig 2. Hafta

27. dakikada 6-0 oldu, heralde Beşiktaş ın rekoru kırıcaz dedim ama devamı gelmedi

Ve beklenen an geldi çattı, Samsunspor şampiyonlar liginde tarihindeki ilk maçına çıkıyor.

UEFA Şampiyonlar Ligi 1. Hafta

Kimse bize deplasmanda Dortmund a niye yenildin demez heralde, fenada oynamadık açıkçası.

Süper Lig 3. Hafta

Süper Lig 4. Hafta

Halısaha maçı mübarek

UEFA Şampiyonlar Ligi 2. Hafta

Hakem 90+2 gösterdi ama ne hikmetse 90+3 de beraberlik golünü yedik, yazık oldu.

Süper Lig 5. Hafta

Puan Durumu

Hadi ben iyi başladım tamam, Fener ide anlarım onada eyvallah, ama bu Antep nerden çıktı şimdi

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Maçlardaki atılan gollere bak rekor kırarsın bu gidişle.Bırak adamlar kovalasında zevkli ilerlesin lig

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

Milli Takım, süper lig ve ş.ligi güncellemelerini ayrı ayrı koymak en iyisi olacak, karmaşa olmasın.

Milli takım ile başlayalım, çok kötü başladığımız elemelerin sonunu iyi getirdik.

İlk maçın rövanşını almak için çıktık, iyide oynadık. Olmayınca olmuyor.

Yiğidi öldür ama hakkını ver demişler, adamlar bizi ezdi. Son adkikalarda bir şans golü ile maçı aldık.

Önümüzdeki yaz Avrupa Şampiyonasında görüşmek üzere

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

Şampiyonlar Ligi ile devam edelim

Şu maçın hakkı bu skor değildi, neyse kısmet.

Bu maçın hakkıda bu değildi yazık oldu adamlara

Perşembenin gelişi çarşambadan bellidir derler. İlk maçtan sonra ben bunları Samsun da perişan ederim diye içimden geçirmiştim

Gruptan çıkabilmek için galibiyet gerekiyordu, ona göre oynadık. Çok pozisyona girdik ama çokta pozisyon verdik. 2. yarıdaki etkili oyunumuzla ve birazda şansla galibiyeti elde ettik.

Avrupa ligine gidebilirsek başarıdır diyordum, ama nasıl olduysa gruptan çıktık

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

Süper Lig

6. Hafta

7. Hafta

Antep nerden çıktı demiştim ya, burdan çıkmış demekki

8. Hafta

9. Hafta

10. Hafta

11. Hafta

12. Hafta

13. Hafta

Puan Durumu

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

Kötü bir haberle başlayalım

Asıl haberin ss ini almayı unutmuşum, çokta mühim değil. Şampiyonlar ligi maceramız buraya kadarmış diyebiliriz

Ara transferde çok hareketli değildik, kadromuza sadece 1 oyuncu katıldı, sözleşmesi biten 1 oyuncu ilede önümüzdeki sezon için anlaştık.

Kerem Demirbay

Veeeeee Patoooooooooo

Tam yıldız diyemesekte, yıldızcık diyebiliriz. Sezon sonu kontratının bittiğini görünce kendimi tutamadım

Süper Lig 14.-20. Haftalar

Puan Durumu

Bu sezon kupayada bi tık ağırlık vermeye karar verdim, dikkat ettiyseniz önceki sezonlarda hem önemsemediğimden hemde sürekli yedek oyuncularla oynadığımdan hiç kupa maçlarını paylaşmadım, bu sezon gittiği yere kadar gitmeyi planlıyorum.

Kupada gruptan rahat çıktık.

Kupa 4. Tur

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Ligde çok iyiyiz Kerem müthiş olmuş onu Ofansif orta sahada değilde orta alanda oynat daha iyi verim alırsın.

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    Ligde çok iyiyiz Kerem müthiş olmuş onu Ofansif orta sahada değilde orta alanda oynat daha iyi verim alırsın.
    Benim taktikte zaten AMC yok, direk ortahasa göbek oynuyor, iyide oynuyor nazar deymesin

Kupada ilerleyelim dedik ya, sonuç hüsran.

Birbirinin kopyası 3 golle 3-0 geriye düştük, dünyaları kaçırdık. İnsan delirmeden edemiyor, bu seride rakip kanat oyuncusu bek oyuncusunu geçip orta yaptıysa %99 gol pozisyonu, %90 gol oluyor, artık iyice sinirlerimi bozmaya başladı.

İlk maçın bir nevi kopyası, eze eze elendik.

Şampiyonlar Ligi 2. Tur

Keşke imkanımız olsada 2. maça çıkmasak ve hükmen 3-0 yenilsek

Süper Lig 21.-25. Hafta

Bu sezon Antepe karşı 0 çektik, başımızın belası oldular. Kaleyi bulan 5 topun 4 ü gol oldu, kaleciden memnun değilim.

Puan Durumu

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

Şampiyonlar Ligi 2. tur 2. maç

Maça mükemmel başladık, 1. dakika bitmeden 1-0 öne geçtik. 20 küsürüncü dakikada mükemmel bir kontra atakla durumu 2-0 yaptık. Kafamı sola çevirdiğimde bir kaç dakikalığınada olsa Mourinho nun gözlerinde korkuyu gördüm, derken 30 lu dakikaların başında 2-1 oldu. İlk yarı bu skorla biter derken dk 45+1 de elektrikler gitti :D

sonrası şu şekilde

Korktuğumuz kadar yemedik çok şükür :D

Süper Lig 26-34

Duyduğuma göre İbrahim Hacıosmanoğlu bu maçtan sonra tesisleri basıp herkesi rehin almış :D

Şampiyonluğu 31. hafta sonunda garantilediğimizden son 3 maçı asistana bıraktım oda sağolsun yüzümüzü kara çıkarmadı.

Puan Durumu

Herkese benden gol :D

Defans ve Forvet bizden :D

Avrupa ilk 100 deyiz.

Borcumuzda yok çok şükür.

Barça nın 5 yediği yerde ben 5 yemişim çokmu :D

Şimdilik sürpriz takımız ama bu değişecek :D

Last edited by deimar : 28.Aralık.2016 at 18:40

kardeşim tebrikler baştan sona okudum mükemmel performans göstermişsin.
    bir Samsun'lu olarak destekci ve takipcinim

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

Quote Originally Posted by ..JoaQuiN.. View Post
    kardeşim tebrikler baştan sona okudum mükemmel performans göstermişsin.
    bir Samsun'lu olarak destekci ve takipcinim
    Teşekkürler dostum, Samsunspor umuzun hali ortada, bizde kendimizi burada tatmin ediyoruz artık ne yapalım

Milli takımla devam edelim

Avrupa şampiyonası grubumuz

Fransa
    Belçika
    Türkiye
    Kosova

Turnuva öncesi hazırlık maçları

3 maçtada iyi oynadık ama bitiricilik noktasında sıkıntılarımız oldu. Sonuç olarak hazırlık maçlarında iyi sonuçlar alamadık.

Euro 2020 - F Grubu

Zayıf rakibimiz karşısında rahat sonuca gittik, attığımızın 2 mislini kaçırdık.

Fransa, kadro olarak bizden çok çok iyi bir takım, elimizden geleni yaptık, ilk maçta kırmızı kart gören Caner i çok aradık, Hasan Ali ofansif olarak çok yetersiz kaldı, üstüne Şenerde çok kötü oynayınca beklerin desteğinin çok önemli olduğu taktiğim işlemedi.

Bu maça çıkmadan önce, maçı alıp gruptan çıkacağımıza inancım çok yüksekti. Peş peşe yediğimiz 2 golden sonra rakibi ablukaya aldık ama kontralardan yediğimiz goller işi bitirdi. İstatistiklere bakarsanız maçı çok istediğimizi görürsünüz fakat hazırlık maçlarındada göze çarpan bitiricilik noktasındaki sıkıntımızdan dolayı farklı mağlup olduk.

Puan Durumu

Büyük turnuvalardaki böyle başarısızlıklardan sonra yapılması gerekeni yaptık, bazıları gibi yüzsüzlüğü ele alıp koltuğa yapışmadık . Bundan sonra bütün mesaimizi Samsunspor umuza harcayacağız.

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

Bu sefer parça parça güncelleme yapmaya üşendiğimden, 5. sezonu komple koyuyorum. Lig maçlarını detaylı koymayacağım.

Güncellememize sürpriz bir haberle başlayalım

Avrupa şampiyonasında adamlardan 5 yedikten sonra böyle bir teklif gelince gerçekten çok şaşırdım. Tamam maçta çok üstün oynadık, şans eseri yendiler ama yinede komik oldu bu teklif :D
    Farklı bir macera olsun dedim ve teklifi kabul ettim, adamların kadrosu fena, hele o
    Thibaut Courtois yokmu, adamın önüne defans koyasım bile gelmiyor :D

Transferler

Takımın bel kemiği Sergio Diaz 4.defa kiraladık. R.Madrid bir türlü bonservisini vermiyor, gerçi buda benim işime geldi, eğer bonservisiyle almış olsam şimdiye kadar çoktan daha büyük bir takıma gitmek isteyeceğinden satmak zorunda kalacaktım.

Geçen sezon kiralık olarak kadromuzda bulunan Enes Ünal ın bonservisini aldık

Devre arasında imza attığımız Pato kadromuza katıldı.

Kaleci

İyi para verdik ama verdiğimiz paraya değdi. Ligde 15 maçı gol yemeden tamamladık.

Defans

Yaşı ne olursa olsun bir dünya starı, avrupa maçlarında tecrübesi ile defansı toparlaması için aldık, beklediğimiz verimide verdi.

Devre arasında aramıza katıldı ama hemen ardından 3 ay sakatlandı, yeni sezonda iyi verim verebileceğini düşünüyorum.

Orta Saha

Sezon başı bedelsiz olarak kar etmek amacı ile kadromuza kattık ve amacımızada ulaştık, devre arası 4 milyon euro ya sattık.

Bu arkadaşıda bedelsiz olarak kar etmek amaçlı kadromuza kattık, muhtemelen 7 milyon euro ya gidicek.

Biraz idareten bir transfer oldu, sezon sonu onunlada yolları ayırıp yerine daha iyisini bulmaya çalışacağız.

Forvet

Kiralık olarak kadromuza kattık, Diaz gibi bununda bonservisini bir türlü vermiyorlar. Önümüzdeki sezon tekrar kiralamayı düşünüyorum.

Süper kupa bir kez daha bizim.

Şampiyonlar Ligi

Grubumuz

Lyon
    Porto
    Napoli
    Samsunspor

Maçlar

Puan Tablosu

Son maça kadar çok iyi geldik, maçların çoğunda iyi olan taraf bizdik ama son maçta Porto tecrübesini gösterdi.

Avrupa Ligi 1. Tur

Avrupa Ligi 2. Tur

Red Bull kanatlandırıyormuş harbiden :D

Avrupa maceramız burada son buldu, gelelim lige.

Sezon Sonu Puan Durumu

Üst üste 3. kez şampiyon Samsunspor, ligi hiç zorlanmadan aldık götürdük. Geçen sezona göre ofansta düşüş olsada defans olrak çok daha iyiydik. Bunda david luiz ve yeni kalecimizin katkıları büyük.

Artık bundan sonra hedef avrupada başarı ama bunun için bu kadronun en az 2 gömlek daha üstü lazım.

Devamı diğer mesajda...

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

Oyuncu İstatistikleri

Sergio Diaz üst üste 3. defa hem yılın oyuncusu, Hem yılın forveti, hemde gol kralı oldu.

Gilberto yılın defansı oldu.

Yılın Kalecisi Ezequiel Unsain.

Bir iyi bir kötü haber ilegüncellememizi bitirelim.

Bu iyi haber, yavaş yavaş üst düzey klüplerin seviyesine gelmeye başlıyoruz.

Buda kötü haber, iyi bir asistan menajer bulmak çok zor

Bu kariyere bir süre ara verip farklı takımlarla biraz vakit geçirmek istiyorum. Biraz değişiklik lazım

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

Belçika milli takımı ile güncelleme yapmayı unutmuşum, onuda paylaşayım.

Öncelikle belirtmem gerek, belçika milli takımının kadrosu gerçekten çok iyi, tek sorun beklerinde, geri kalan bütün noktalarda dünya çapında oyuncular var.

Hazırlık Maçları

Avrupa Ligi B Grubu 4. Grup (Artık bu herneyse )

Dünya Kupası Elemeleri

3. Grup

Belçika
    Türkiye
    Galler
    Gürcistan
    İsrail
    Lihtenstayn

Kaderin cilvesi, Türkiye ile eşleştik, inşallah yolda çevirip dövmezler

Bu maçtan sonra 1 hafta klubün tahsis ettiği korumalarla tesislere gidip geldim, küfürler tehtitler havalarda uçuştu. Profesyonelliğin zararları

Eveeet şimdi biraz ara verebiliriz

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Hocam çok iyi sezonlar geçirmişsin.Gelen oyuncular giden oyuncular da çok iyi.Metehanın sendeki gelişimi gerçekten çok iyi.Penayı ben olsam satmazdım ama iyi para vermişler.David luiz diyorsun yaşı falan diyorsun.

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    Hocam çok iyi sezonlar geçirmişsin.Gelen oyuncular giden oyuncular da çok iyi.Metehanın sendeki gelişimi gerçekten çok iyi.Penayı ben olsam satmazdım ama iyi para vermişler.David luiz diyorsun yaşı falan diyorsun.
    Kariyerin başlarında bir yerde yazmıştım, şimdi yüzümüze bakmayan o menajerler, oyuncular kapımızda köpek olacak diye

Biraz hava değişimi yapayım, 3 4 sezon daha oynarım muhtemelen bu kariyerle, bir avrupa kupasıalmadan kariyeri kapatmak olmaz

Hocam u19 takımında Orhan Erdoğan diye bir kaleci olması lazım profilini atar mısın zahmet olmazsa ?

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

Quote Originally Posted by canter55 View Post
    Hocam u19 takımında Orhan Erdoğan diye bir kaleci olması lazım profilini atar mısın zahmet olmazsa ?
    2.sezonun sonunda serbest bırakmışım, muhtemelen klüp bulamadığı için futbolu bırakmış, profiline bakılmıyor ne yazıkki.

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

Bu kadar ara yeter, devam edelim.

Yıllar geçtikçe çıkan regenlerle kaliteli oyuncu bulmak daha kolay olur diyordum ama kodomanlar bize regenleri bile bırakmıyor. Örneğin başakşehir 3 sezon önce bir regen bulmuş, 15mil verdim satmadılar ama barcelona isteyince işler değişti. Barca, real, arsenal, manu, münih vs.vs. adamlar gün yüzü göstermiyor bize, hem kendi altyapılarından çıkıyor, hemde piyasayıda süpürüyorlar.

Neyse, yeter bu kadar dert yanmak, transferlere gelelim. Kadroda çok büyük değişiklikler yapmadık.

Son 3 transfer devre arasında yapıldı.

11 milyon bu oyuncuya biraz fazla kaçtı gibi ama eli yüzü düzgün bek bulmak sıkıntı.

Bu sezonda düzgün bir defansif ortasaha bulamadım.

Bu transfer dönemindeki en iyi transferim olduğunu düşünüyorum. Hem ucuz, hem genç hemde canavar gibi.

Ligle başlayalım, bu sezon çıtayı uzaya yükselttik diyebiliriz.

Puan Durumu

Lig artık formalite oldu, 17 maç içinde belki 1 2 maçta zorlanmışızdır.

Şampiyonlar Ligi

İkili averaj ile elendik, ilk 3 maçtaki oyunumuzun hakkı 2 puan değildi, yazık oldu. Artık hedef avrupa liginde en az yarı final.

Bu ne arkadaş, şampiyonlar liginde kim oynuyor

Milli takım güncellemesi, azzz sonraaaaaaaaa

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

Çok rahat bir şekilde Dünya Kupasına katılma hakkını elde ettik.

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

Bir önceki transfer güncellemesinde bahsetmeyi unutmuşum, Sergio Diaz ı 2 seneliğine tekrar kiraladık bu 2 seneyide tamamlarsak toplamda 6 sezondur bizim takımda kiralık oynamış olacak

ilk geldiğindeki profili 2. safyadaydı galiba, şu anki profili şu şekilde

Devre arası transferleri

Hiç benim ortasahama uygun bir oyuncu değil, alırken aklım neredeydi, ne düşünüyordum, kimin gazına geldim hiç bilmiyorum. Sezon sonu zarar etmeden satabilirsem çok mutlu olacağım.

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

Metehan Güçlü bu sezon çok iyi oynuyor, sezon sonu sözleşmesi biteceği için masaya oturduk, bizden yıllık 800B euro civarı bir rakam istedi, biraz pazarlık ettik ve makul bir sözleşme üzerinde anlaşma sağladık.

sonuç

Şimdi ben bu araplara ne desem bilemedim, benim 700-800 bin civarı anlaştığım adama yıllık 8.7 mil euro maaş, 6mil euro imza parası vermişler. O petrol kuyularında boğulursunuz inşallah.

Şimdi işin yoksa türk ST ara ,offff of.

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

Canımız ciğerimiz, takımımızın yegane süperstar adayı Mohamed Kone ne yazıkki bu sezon sonu gidici gibi

En son yaptığımız sözleşmeye mecburiyetten 17.5 mil euroluk serbest kalma bedeli koymuştuk, ahhh ah çerez parasına gidecek aslan parçası

Neyse devam edelim

Hala bileğimizi bükebilen olmadı. Dikkatinizi çekmiştir belki, orada 7-5 lik bir fener maçı var. İlk yarı 5-0 2. yarının başı 6-0 oldu sonra bizim gençler baharda çiçek görmüş hippilere döndüler, rüyalar alemine daldılar

Avrupa Ligi

İşi deplasmanda bitirdik

2. Turda çok zolu bir kura çektik, rakip Napoli

Deplasmanda çok iyi oynadık fakat gol yollarında etkisiz kaldık maalesef.

Heyecanın doruklarda olduğu bir maçtı. Maçın başında öne geçtik, 2. gol için çok çabaladık, direkten dönen toplar, kaleciyle karşı karşıya kaçan goller derken futbolun yazılı olmayan kuralı bir kez daha kendini gösterdi ve atamayana attılar. 73 de bir kez daha öne geçtik ve en azından maçı uzatmaya götürürüz dedik ama 82 de kendi kalemize attığımız golle yıkıldık. Tam ümitler tükendi derken artık Samsun un evladı sayılan yıldızımız Sergio Diaz sahneye çıktı ve peşpeşe 2 golle işi bitirdi, 89 da sadiq ın golu ilede şovu tamamladık.

Çeyrek Final için şeker gibi bir kurra çektik, rakip AEK

Aslan parçaları napoli maçının gazını
    hala daha tüketememişler , tarihe geçen bir skorla AEK yı sahaya gömdük.

Haliyle 2. maç formalite oldu, çıkın oynayın kafanıza göre, eğlenmenize bakın dedik.

Yarı finaldeki rakibimiz

Çok zorlu bir rakip, deplasmandan iyi bir skorla gönebilirsek, işi 19 Mayıs ta bitiririz.

Nesil
    2011
    Yer
    Eskişehir

Transferler mükemmel gerçekten, artık iflah olmazsın
    İkinci olan, ilk kaybedendir.
    Ayrton Senna da Silva

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

Quote Originally Posted by SacrificeGGTC View Post
    Transferler mükemmel gerçekten, artık iflah olmazsın
    Lig için dediğine katılıyorum, Türkiye ligi artık bizim bir kaç gömlek altımızda ama kadro şampiyonlar ligi şampiyonluğu için halen çok yetersiz bence, 2 3 sezona o da olacak inşallah

Avrupa ligi Yarı Final

Deplasmandamı oynadık kendi sahamızdamı bilemedim, eze eze yendik.

Yine iyi oynadık fakat son dakikalarda gerçekten çok heyecanlandım, pisi pisine yenilebilirdikte.

Rakip Liverpool, kadroları bizden çok çok daha kaliteli ama bu sezon oynadığımız chelsea ve münih maçlarını göz önüne alırsak şansımızın olduğunu düşünüyorum.
    Hadi bakalım hayırlısı...

Bu arada, ligde haftalar öncesinden şampiyonluğu garantiledik. 34 de 34 yapmayı gerçekten çok istiyordum ancak roma maçından önce ligde 2. durumda bulunan kayserispor karşısında deplasmana full rotasyonla gittik ve berabere kaldık. UEFA yı alalım yeterki

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

UEFA Kupası SAMSUNSPOR un

Mükemmel bir maç çıkardık, daha ne olduğunu anlamadan maç 3-0 oldu. Maç boyunca Liverpool un sadece tek bir gol pozisyonu var oda 3-0 dan sonra bir topları direkten döndü, maça hükmettik ve eze eze kupayı Samsun a getirdik.

Herşey taraftarımız için.

Hadi len ordan zibidi, maç boyu ezersin, gol üstüne gol kaçırırsın, kontradan bir golle yenilirsin o zaman anlarım ama ezilerek 4-0 yenildikten sonra böyle bir açıklama hiç olmamış Luis ciğim

maçtan öncede kolay lokma demişti bu artis bizim için

Hedef artık Şampiyonlar Ligi, işimiz daha zor, önümüzdeki sezon için defansa 2, ortasahaya 3, santraforada 1 takviye lazım, ve bu takviyelerinde orta karar değil, oyunun kaderini değiştirecek isimler olması lazım. Çok zor bir transfer dönemi bizi bekliyor.

Quote Originally Posted by deimar View Post
    UEFA Kupası SAMSUNSPOR un

Mükemmel bir maç çıkardık, daha ne olduğunu anlamadan maç 3-0 oldu. Maç boyunca Liverpool un sadece tek bir gol pozisyonu var oda 3-0 dan sonra bir topları direkten döndü, maça hükmettik ve eze eze kupayı Samsun a getirdik.

Herşey taraftarımız için.

Hadi len ordan zibidi, maç boyu ezersin, gol üstüne gol kaçırırsın, kontradan bir golle yenilirsin o zaman anlarım ama ezilerek 4-0 yenildikten sonra böyle bir açıklama hiç olmamış Luis ciğim

maçtan öncede kolay lokma demişti bu artis bizim için

Hedef artık Şampiyonlar Ligi, işimiz daha zor, önümüzdeki sezon için defansa 2, ortasahaya 3, santraforada 1 takviye lazım, ve bu takviyelerinde orta karar değil, oyunun kaderini değiştirecek isimler olması lazım. Çok zor bir transfer dönemi bizi bekliyor.

Tebrikler.. Bir samsunlu olarak takdir ettim.. Oyunu hangi versiyonda oynuyorsun. Birde bayağı başarılısın.. Diğer takımlar ile adın geçiyor mu.. Teklif felan geliyormu.. Rica etsem menejer profilini paylaşırmısın..
    Kendi kariyerim ile ilgili bir problemim var.. Kazandığım başarılara rağmen ca değerim gelişmiyor ve teklif alamıyorum...

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

Quote Originally Posted by capkin84 View Post
    Tebrikler.. Bir samsunlu olarak takdir ettim.. Oyunu hangi versiyonda oynuyorsun. Birde bayağı başarılısın.. Diğer takımlar ile adın geçiyor mu.. Teklif felan geliyormu.. Rica etsem menejer profilini paylaşırmısın..
    Kendi kariyerim ile ilgili bir problemim var.. Kazandığım başarılara rağmen ca değerim gelişmiyor ve teklif alamıyorum...
    teşekkürler dostum, şu an oyunu oynadığım bilgisayarda olmadığımdan resim koyamıyorum. Normalde küçük takımla başlayıp büyük takımlara doğru yükselmek istediğimde düşük profilli bir menajer oluştururum ama bu oyunda sadece samsunsporla kariyer yapmayı hedeflediğim için ve başlarda düzgün antrenör bulmak zor olduğundan menajer profilini full yaptım, ama düşük bir profille başlarsan da eğitimlere katılıp lisansını yükselterek özelliklerini arttırabilirsin, hatta yanlış bilmiyorsam onun haricinde de ufakta olsa özellik artışları olabiliyor diye biliyorum.

Kariyerin başından bu yana 4 defa teklif aldım, Türkiye, Belçika, Sevilla ve Valencia dan, son 2 teklif 6. sezonun devre arasında geldi.

Fakat FM17 de bu teklif alma olayı biraz daha azalmış gibi geldi bana, şöyle bir örnek vereyim, geçenlerde vanarama dan north feriby diye bir takımla kariyer açtım, medya beklentisi 24. lük yani sonunculuk, ilk sezon 7. oldum 2. sezon şampiyon olup bir üst lige yükseldim ve istifa ettim, 1 sezon boyunca hiç teklif gelmedi, arada takımlarla adım geçti ama teklifte bulunmadılar. Bende sinirlenip save i sildim.

Versiyon konusuna gelirsek, steam bende altta hep açık olduğundan güncelleme geldiğinde otomatik güncelleniyor zaten, o yüzden en son hangi versiyon çıktıysa onda oynuyorumdur heralde

Sayfa 3 / 6 İlkİlk 12345 ... SonSon

Mesaj Yetkileri