1 ile 7 arası toplam 7 sonuç

Konu: FFP sistemi

Nesil
    2006
    Yer
    kediye kafa attığım yerde

Default FFP sistemi

Merhaba,
    Sanırım 2006 yılından beridir ilk defa başlık açıyorum
    Reel hayatta FFP kriterlerinin içinde oyuncu satışı dahil edilmeden hesaplama yapılıyordu.
    Henüz oyunu almadım bilmiyorum. Oyundaki FFP sistemi nasıl?
    Oyuncu satışından elde edilen gelir sayılmıyor mu?

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

2012-2013 sezonunda futbola giriş yaptı. O zamanlardan kalmada olabilir yada 2014 de olabilir pek emin değilim. Bunla ilgili İngilizce yazı şema pdf dosyaları video vs mevcut

http://www.financialfairplay.co.uk/f...-explained.php
    ADANA DEMİRSPOR

Quote Originally Posted by remzi1242 View Post
    Reel hayatta FFP kriterlerinin içinde oyuncu satışı dahil edilmeden hesaplama yapılıyordu.
    ?

Oyuncu satışı dahil edilmediğine emin misin ? Aynı şeyden mi söz ediyoruz bilmiyorum ama gerçek hayatta mesela Fenerbahçe bu sezon başı oyuncu satışından elde ettiği kadar transfer yapabiliyordu FFP kuralları bunu gerektirmişti...

Nesil
    2013
    Yer
    Budapeste

Arkadaşlar örneğin:16/17 sezonunda avrupa kupalarında yer almayan bir takımız,ancak ffp yi ihlal ettik kırmızı gözüküyo,bu durumda 17/18 sezonunda avrupadan men yer miyiz? Çünkü avrupa kupalarında oynamayan takımlarda da çıkıyo bu sorun.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by salvan View Post
    Arkadaşlar örneğin:16/17 sezonunda avrupa kupalarında yer almayan bir takımız,ancak ffp yi ihlal ettik kırmızı gözüküyo,bu durumda 17/18 sezonunda avrupadan men yer miyiz? Çünkü avrupa kupalarında oynamayan takımlarda da çıkıyo bu sorun.
    Evetyersin.
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2006
    Yer
    kediye kafa attığım yerde

Quote Originally Posted by SirAlexdeSouza View Post
    Oyuncu satışı dahil edilmediğine emin misin ? Aynı şeyden mi söz ediyoruz bilmiyorum ama gerçek hayatta mesela Fenerbahçe bu sezon başı oyuncu satışından elde ettiği kadar transfer yapabiliyordu FFP kuralları bunu gerektirmişti...
    Galatasarayın ki öyle değil biliyorum

Mesaj Yetkileri