Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
31 ile 60 arası toplam 89 sonuç

Konu: Nerde eski FM oyuncuları

Nesil
    2011
    Yer
    Eskişehir

Quote Originally Posted by metinoktay View Post
    Başlığı görünce "Bi furkan Baştan vardı FM 2006'da... Serkan Gedik'i hatırlayan var mı?... Boyd Mwila neydi bee... Tsigalko'yu bilmeyen adam değildir!... Timur Altınhan adam mıdır?... Libis Arenas gerçekte Muslera'dan daha iyi" gibi içerikler göreceğimi sanıyordum

Ama gerçek bu, yaş 33'e dayandı, üniversitedeyken bol bol sabahlar, kariyerler yapar, yamalar hazırlardım... Evlendik, iş güç sahibi olduk ve malesef "büyüdük"... eski muhabbetler evet yok, hem sosyal medya etkisi, hem de hayatımızı zamana uydurmak bizi bu hale getirdi...

O değil de Pablo Vitti, Gustavo Oberman'dan daha iyiydi bence :P
    Peki Jose Julian de la Cuesta'yı da ekleyelim ama o listeye
    İkinci olan, ilk kaybedendir.
    Ayrton Senna da Silva

Gianni Comandini cm00-01 hatırlayanlar?

Sherman Cardenas profili hala gözümün önünde FM 2005

Valla fm 13 -1000 küsür, fm 14 -650 küsür, fm 15 -400 küsür, fm 16 -41 saat oynamışım(steamdan oynadığım kadarı ile veriler). Fm 17 almadım dahi. Bilmiyorum alırmıyım bozdukça bozuyor sanki oyun, eski tadı alamıyorum.

Quote Originally Posted by metinoktay View Post
    Başlığı görünce "Bi furkan Baştan vardı FM 2006'da... Serkan Gedik'i hatırlayan var mı?... Boyd Mwila neydi bee... Tsigalko'yu bilmeyen adam değildir!... Timur Altınhan adam mıdır?... Libis Arenas gerçekte Muslera'dan daha iyi" gibi içerikler göreceğimi sanıyordum

Ama gerçek bu, yaş 33'e dayandı, üniversitedeyken bol bol sabahlar, kariyerler yapar, yamalar hazırlardım... Evlendik, iş güç sahibi olduk ve malesef "büyüdük"... eski muhabbetler evet yok, hem sosyal medya etkisi, hem de hayatımızı zamana uydurmak bizi bu hale getirdi...

O değil de Pablo Vitti, Gustavo Oberman'dan daha iyiydi bence :P

o değil de shaktarda bir adam vardı büyük adam olacak derdim iptal oldu hatırlayamadım adını aghaovic gibi bişeydi birde hammary takımından kenny bakircioglu vardı Türk diye alırdım ayrıca Ugur Yıldırım vardı frikikleri 20 idi efsane adamdı... Mehmet School de son zamanlarını yakalardık... )

hagi efsanesi baska idi o dönemler figo trezegeut veron zidane paul school andry cole ve york ikilisi man utd. unutulmaz forvetleri vs vs ahhhh ahhh yaşlandık be bizim jenarasyon..

Nesil
    2011
    Yer
    Eskişehir

Quote Originally Posted by ugurbeckham View Post
    o değil de shaktarda bir adam vardı büyük adam olacak derdim iptal oldu hatırlayamadım adını aghaovic gibi bişeydi birde hammary takımından kenny bakircioglu vardı Türk diye alırdım ayrıca Ugur Yıldırım vardı frikikleri 20 idi efsane adamdı... Mehmet School de son zamanlarını yakalardık... )
    Unutur muyum hiç Julius Aghahowa

99/00'da da Taribo West free'deydi. Ne günler ya valla hatırladıkça bi garip hissediyorum.
    İkinci olan, ilk kaybedendir.
    Ayrton Senna da Silva

Quote Originally Posted by SacrificeGGTC View Post
    Unutur muyum hiç Julius Aghahowa

99/00'da da Taribo West free'deydi. Ne günler ya valla hatırladıkça bi garip hissediyorum.
    hayal gücümüzü kullanarak oynardık oyunu önümüzde yazan yazılara göre şöyle gol oldu yok bu böyle atmıştır kesin diye hayallere dalardık ne zamanlardı be cidden düşününce bende garip oluyorum... kaç sene geçmiş farketmeden oysa hala dün gibi?

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Sadece isim olarak bildiğimiz ve altta hızla akan yazıları takip edip yanıp sönen goooooool yazısıyla sevindiğimiz günlerde futbolcuların gerçek hallerini googledan aratıp bulurdum. Aaa bu adam bu muymuş derdim. Güzel günlerdi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

186 nolu hattan nete baglanırdık dial-up olarak

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

yorumları okudum da duygulandım be

galiba büyümeyi sevmedim be birisi bi DLC falan çıkarsın geri gelelim eski günlere

Büyüklerimiz kendi gençlikleri için "hey gidi günler ne güzeldi" dediklerinde hepimiz şaşırırdık, inanamazdık, bir çoğumuza saçma gelirdi. Evet artık o çanlar bizim için çalıyor arkadaşlar. Bunu yalnızca bu forum ve oyun için düşünmeyin. Hangi tv dizisi bizimkiler kadar sarıyor sizi? hangi ps4 oyunu mahalle maçları kadar heyecanlı? hangi lüks restaruanttaki iş yemeği annenizin sokağa çıkarken elinize verdiği sarelleli ekmek kadar lezzetli? Belki kabullenmek istemiyoruz ama evet biz büyüdük dertlerimiz büyüdü sorumluluklarımız büyüdü tüm bunların yanında dünya büyüdü, teknoloji büyüdü.. Ve artık ülkemiz kutuplaşmış insanlarla dolu. Sokakta birbirini dahi görmeye tahammülü olmayan ocu bucu şucu diye ayrışmış insanlarla dolu. Ve hepsinden beteri artık kötülük, ölüm, kan, vahşet iyice normalleşti. Hepiniz gibi bende çok özlüyorum o eski günleri. En büyük avuntum o günleri yaşamış olmak. Ama malesef zaman kısa, yol uzun biz ise yorgunuz. Geliri az borcu çok bir nesiliz. Geleceğimizi tümüyle sermayenin o acımasız ellerine teslim etmişiz. Bugünümüz bugünden keyif almaktan çok, yarına nasıl çıkarım hesabıyla geçtiği için bu forumdada oyundada sadece eskileri hatırlamak ve bir nebze olsun mutlu olmak için bulunabiliyoruz.

Quote Originally Posted by demirsporlu View Post
    Büyüklerimiz kendi gençlikleri için "hey gidi günler ne güzeldi" dediklerinde hepimiz şaşırırdık, inanamazdık, bir çoğumuza saçma gelirdi. Evet artık o çanlar bizim için çalıyor arkadaşlar. Bunu yalnızca bu forum ve oyun için düşünmeyin. Hangi tv dizisi bizimkiler kadar sarıyor sizi? hangi ps4 oyunu mahalle maçları kadar heyecanlı? hangi lüks restaruanttaki iş yemeği annenizin sokağa çıkarken elinize verdiği sarelleli ekmek kadar lezzetli? Belki kabullenmek istemiyoruz ama evet biz büyüdük dertlerimiz büyüdü sorumluluklarımız büyüdü tüm bunların yanında dünya büyüdü, teknoloji büyüdü.. Ve artık ülkemiz kutuplaşmış insanlarla dolu. Sokakta birbirini dahi görmeye tahammülü olmayan ocu bucu şucu diye ayrışmış insanlarla dolu. Ve hepsinden beteri artık kötülük, ölüm, kan, vahşet iyice normalleşti. Hepiniz gibi bende çok özlüyorum o eski günleri. En büyük avuntum o günleri yaşamış olmak. Ama malesef zaman kısa, yol uzun biz ise yorgunuz. Geliri az borcu çok bir nesiliz. Geleceğimizi tümüyle sermayenin o acımasız ellerine teslim etmişiz. Bugünümüz bugünden keyif almaktan çok, yarına nasıl çıkarım hesabıyla geçtiği için bu forumdada oyundada sadece eskileri hatırlamak ve bir nebze olsun mutlu olmak için bulunabiliyoruz.
    gerçekten büyüdük... bizim cocukluğumuz baska idi.. iki bina ilerde ki sokaktakilerler yapılan mahalle maçları... tsubasa saati tv basında olmalar ninja kaplumbağalar susam sokağı bekleyen gençlikti bizimkisi kendi içimizde savaşırdık büyürken bile insan sevdiği ile sevişemez diye... almazdi midelerimiz onu bile öle bişidi bizim zamanımızda sevmeler simdi bekaret yaşı 13-14 e düşmüş... geri sarmalıyız zamanı en acilinden... bırakmalı cocuklar asosyal pc konsol bası zamanları

13. Default

Hey gidi günler hey. 97-98'den beri oynarım bu oyunu. O yıllarda hatta gözlemcilik için Türker Tozar ile konuşmuştuk. 2000'lerin başında ikimiz de öğrenciydik. Sonra sınavlar vs derken öyle kalmıştı. Türker Bey'i tesadüfen medyada gördüm Futbol Federasyonunda Fatih Terim'in çevirmenliğini yaparken de şaşırmıştım. Bir dönem cm-ita'yı falan güncellenmiş kadrolarıyla modlayanlar vardı. Onları indirip oynadığımı bilirim. 35 yaşına geldim hala akşamları oynuyorum FM2017'yi lakin o eski aromalar, muhabbetler yok tabii.
    Tuhaf oyuncular keşfedip oynatırdım. İlk aklıma gelenler Paraguaylı Nelson Cuevas, Betis B takımından Pablo Nino gibi. Free transfer, Bossman kovalamalar... Kompany, Van Der Borre, Baseggio, Jestrovicli Anderlecht ile dünya futbolunu domine etmeler. Inzaghi, Del Piero... Sonra Crespo, Asprilla, Marcelo Salas'lar hey gidi hey
    Tabii şimdi iş güç vs derken vakit bulunmasa da bu oyun hayatımda ciddi bir yere sahiptir. Sevgiler saygılar

Frikikçi Yasin Markal'ı hatırlayan var mı?

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

O kadar eski değil ama şu efsane profil hangi Finlandıyalı'ya aitti hatırlayan var mı.?

Nesil
    2006
    Yer
    Adana

Quote Originally Posted by 3842 View Post
    O kadar eski değil ama şu efsane profil hangi Finlandıyalı'ya aitti hatırlayan var mı.?

Mika Aaritalo

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by 3842 View Post

Mika'yı hatırlamayan bizden değildir

fm 17de mikaya 150mn fiyat çekerler

Nesil
    2005
    Yer
    Çanakkale-17

Hey gidi günler hey.. Online kariyerler, Turnuvalarda istediğimiz takımı alabilmek için ilk başvuran olmaya çalışmak, yaşadığımız şehirde forum kullanıcılarıyla buluşmalar yapmak. Çok güzel günlerdi çok.. Şimdi ise oyuna girip yarım saat 1 saat takılıp çıkıyoruz.. Biz büyüdük, ayırabildiğimiz vakit küçüldü..
    Bir Dost

Hellbells

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by CanrY View Post
    Gianni Comandini cm00-01 hatırlayanlar?
    +1 diyorum ve çekiliyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

@The.Crow İstanbul bulusmasında el barto'yu görme şerefine erişenler vardı...
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2005
    Yer
    Çanakkale-17

Quote Originally Posted by Nocna Mora View Post
    [FONT="]@[/FONT]The.Crow İstanbul bulusmasında el barto'yu görme şerefine erişenler vardı...
    Harbi ya bi EL Barto kardeşimiz vardı beee..
    Bir Dost

Hellbells

Dinozorlar buraya mi yaziyor
    Foruma 2006da uye olmustum. 11 yilda liseyi bitirdim tip fakultesini bitirdim TUS denen lanet sinava girdim. Simdi uzmanlik egitiminin 7 ayini geride biraktim. İşten eve gelip fm17.exe ye tikliyorum bazen hala. Bi aklima geldi turksportal diye bi yer vardi nolmus diye bakayim dedim eldim. Hatirlayanlara selam olsun

Rap muzige devam mi dostum

Nocna mora'ya yazmaya calistim ama alinti olayini unutmusum

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Hugo View Post
    Rap muzige devam mi dostum

Nocna mora'ya yazmaya calistim ama alinti olayini unutmusum
    Devam ama su sıralar daha cok prodüksiyon işlerine agırlık verdim. BBC Radio'da çaldı calismalarim iki defa. Oyle yuvarlanıp gidiyorum bakalım

2006.. Ben de 11 yaşındaydım kayıt olduğumda. İnanması zor ama 11 yıl geçti aradan. Çabuk geçiyor zaman. Dün gibi halen.
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

8 yaşımdan beri oynuyorum oyunu. Abilerimden gördüm, sevdim, oynadım. Yaşım 17 oldu daha bir 9 sene daha oynar mıyım bilinmez ama bir oturuşta rahat 15-16 saat görüyorum yazın.

Quote Originally Posted by OrcunFB View Post
    8 yaşımdan beri oynuyorum oyunu. Abilerimden gördüm, sevdim, oynadım. Yaşım 17 oldu daha bir 9 sene daha oynar mıyım bilinmez ama bir oturuşta rahat 15-16 saat görüyorum yazın.
    Kim Gönderdi Len Seni Abin mi ? O Abini Görürsen Selam Söyle Forum Onun Yüzünden Yerlerde

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Fenerbahce58 efsanesinin rüzgar gibi estiği yılları hatırlayan var mı?

Nesil
    2015
    Yer
    İstanbul

Cm 00-01 tadını hiçbir oyunda alamadım , ama ona en yakın zevki fm08 vermişti.

Figo Ocak ayında Real Madrid'den ayrılırdı, kapısında yatardık transferi için...

Vincenzo Montella denen forveti almak için servet harcardık...

Volkan Demirel ve Egemen Korkmaz'ı Kartalspor'dan ucuza almaya çalışırdık. Petr Chech daha Sparta Prag'ta , Youssouf Hersi vardı geleceğin yıldızıydı Messi de kimmiş?

Okan Yılmaz ve Murat Sözkesen süperlig için en iyi forvetlerdendi...

Şampiyonlar Liginde Juventus veya Roma ile eşleştik mi dizlerimizin bağı çözülürdü. Edgar Davids , Nedved bir tarafta , diğer tarafta Montella , Cafu , Serginho , Totti vs...

Nesil
    2006
    Yer
    Göçebe

Quote Originally Posted by marlo41 View Post
    Fenerbahce58 efsanesinin rüzgar gibi estiği yılları hatırlayan var mı?
    enstantaneler bölümünün vazgeçilmeziydi o adam. Trolleme olayının atalarından
    Hani, kurşun sıksan geçmez geceden,
    Anlatamam, nasıl ıssız, nasıl karanlık... Ve zehir - zıkkım cıgaram.

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon

Mesaj Yetkileri