1 ile 20 arası toplam 20 sonuç

Konu: İlk yılda BAL Ligi Şampiyonu : Ortaca Belediyespor

Default İlk yılda BAL Ligi Şampiyonu : Ortaca Belediyespor

Bal Ligi takımı Ortaca Belediyespor'un başına SEDAT ÜNAL getirildi. Bugüne kadar kariyeri olmayan, ilk kez hocalık yapacak olan SEDAT ÜNAL'ın takımın başına getirilmesi büyük tartışmalara yol açarken, ÜNAL'ın ilk sözleri spor kamuoyunu şaşırttı. Ünal hedeflerini şöyle sıraladı.

- İlk amacımız çok kısa süre içerisinde profesyonel liglere çıkmaktır.
    - Size uçuk geleceğini biliyorum ama 10 sezon içerisinde bu takımı TÜRKİYE konuşuyor olacak. Süper LİG'e kadar yolu var. Daha sonra avrupa.
    - Adeta bir genç yetiştirme akademisi olacağız. Futbolcularımızı kendimiz yetiştireceğiz.
    - Büyürken stadımızı, antreman tesislerimizi geliştireceğiz.
    - Ekonomik davranacağız ama dediğim gibi ilk hedef profesyonel olmaktır.

Hedeflerini bu şekilde sıralayan hoca, spor kamuoyunu şaşırtırken gazetecilerin ''Hangi para ile yapacaksınız'' sorusuna ise, ''Ben ORTACA halkına güveniyorum. Hep beraber başaracağız'' dedi. Kovulmadığı sürece hedefler için varını yoğunu sergileyeceğini belirten SEDAT ÜNAL, sadece bu takımdan''GALATASARAY'dan teklif gelirse bırakırım. O benim için çok özeldir. Onun dışında beraberiz dedi.

Nesil
    2011
    Yer
    Eskişehir

Konu onaylanmıştır. Başarılar diliyorum...
    İkinci olan, ilk kaybedendir.
    Ayrton Senna da Silva

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Başarılar.

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

ooo bal ligi, çok severim. Bende zamanında çarşambaspor ile böyle bir macera yaşamıştım, çok zorlu ama bir o kadarda zevkli olur.

Başarılar.

Nesil
    2009
    Yer
    MERSİN

En sevdiğimmmm
    Başarılar hocam.
    En alttan en üste

Default Ortaca bld spor sezona başlıyor

Sezon Başında deneyimsiz olan SEdat Ünal'ı getiren ORTACA BLD SPOR'da sezon hazırlıkları tamamlandı.

Ortaca Belediyespor 5 hazırlık maçının sadece 1'ini kazanması moralleri bozdu.

Sedat Ünal sezon öncesi değerlendirme yaparak takıma güvendiğini belirtti.

Ünal ''Sezon öncesinde altyapımızda dahil olmak üzere boşta olan 35 oyuncu transferi yaptık. 20 tanesi A takım içindir. Yönetimimiz aylık 40 bin TL maaş bütçesi verdi ama, biz bunun sadece 20 Bİn TL'sini kullandık. Genç bir takım oluşturduk. Yaş ortalamamız 24'dür. Oyuncuları transfer ederken profesyonel liglerde oynamış genç oyunculardı. Bunu da başardık. Altyapımıza da çok yetenekli oyuncular aldık. Gelecek Ortaca Belediyespor'un olacaktır. 5 Tane hazırlık maçı yaptık ama hepsi üst düzey takımlardı. Sadece 1 galibiyet aldık fakat bu moralleri bozmamalı. Çok iyi takımlar ile karşılaştık ve deneyim sahibi olduk'' dedi.

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

başarılar.Kullanığın yama insallah düzgün ayarlanmıştır yoksa şampiyon dahi olsan ligden çıkamıyorsun.Başıma geldi karambole 1 2 takım seçiyor oyun 3.lige atıyor.

ORTACA BELEDİYESPOR'DAN 13 MAÇTA MÜTHİŞ BAŞARI..
    Sezona Sedat Ünal ile başlayan Ortaca Belediyespor gözünü profesyonel liglere dikti. Sezon başında deneyimsiz bir hoca olmasından dolayı tedirgin olan seyirciler ise adeta coştu. Ortaca Belediyespor BAL Ligi'nde 1.sırada götürdüğü ligde 13 maçta 10 galibiyet 1 beraberlik 2 mağlubiyet aldı. Sezonun bitmesine 11 maç kala Şampiyonluk şarkıları söylenmeye başlandı.
    Sedat Ünal ise yaptığı açıklama da ''Şampiyonluk için çok erken. Biz kalan haftalarda disiplini bozmadan devam etmek zorundayız'' açıklaması yaptı.
    Ortaca Belediyespor devre arasında yine genç ve serbest oyunculardan A takıma 3, altyapıya 5 oyuncu transferi gerçekleştirdi. Aylık bütçesi 40 bin TL olan Ortaca Belediyespor bunun sadece 27 BİN TL'sini kullanıyor. Bu davranışla SEDAT ÜNAL büyük takdir topluyor.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Çok iyi gidiyoruz.

Nesil
    2007
    Yer
    Erzurum

Takılmadan süper lige kadar çıkabilirsen müthiş olur.

Nesil
    2013
    Yer
    tekirdağ

güzel başlamışsın

VE ORTACA BELEDİYESPOR BAL LİGİ 8.GRUP ŞAMPİYONU OLDU..
    Bu yıl hedeflerinde şampiyonluk olmadan lige başlayan Ortaca Belediyespor müthiş bir başarıya imza attı. Ortaca Belediyespor şampiyon olarak play-off kapısını araladı. Sezona SEDAT ÜNAL ile başlayan Ortaca Belediyespor ilk haftadan bu yana liderlik koltuğunu bırakmadı. Şimdi de play-off larda Ortaca Belediyespor'un göstereceği performans merakla bekleniyor.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Bizde merakla bekliyoruz hocam

Tebrikler hocam

VE ORTACA BELEDİYESPOR 3.LİGDE

Bu yıl süpriz bir isimle başlayan Ortaca Belediyespor Bal Ligi'nden 3lige yükselmeyi başardı. Teknik Direktör Sedat Ünal teknik direktörlük hayatının ilk yılında başına geçtiği Ortaca Belediyespor'u doğru transfer politikasıyla profesyonel liglere çıkarmayı başardı. Muğla İli takımı olan Ortaca Belediyespor'un bu başarısı büyük takdir topladı.

SEDAT ÜNAL ''Durmadan çalışmalıyız''
    Ortaca Belediyespor 3.lig'de neler yapacağı merakla beklenmeye başlandı. Geçen sezon iddialı açıklamalar yapan ve ilk hedefini gerçekleştiren Sedat Ünal bu yıl için ilk açıklamasını yaptı. Ünal ''artık profesyonel liglerdeyiz. Biz zaten kadromuzu genç ve 3.ligde oynamış oyunculardan kurmuştuk. Şimdi birkaç transfer ile bu genç oyuncularımız ile yola devam edeceğiz. Bizim amacımız genç akademisi olan, kendi oyuncularını yetiştiren ve Türkiye'nin konuştuğu bir takımı oluşturmak bu doğrultuda çalışmayı sürdüreceğiz. Bu yıl için ilk hedefimiz profesyonelde kalıcı olmak ve takımı 2.lige hazırlamak'' diye konuştu.

hocam hangi yamayı kullanıyorsunuz askerden geldim ben de dardanelsporla kariyer yapmak için sabırsızlanıyorum

İstek Üzerine Konu Yeniden Açılmıştır.

Başarılar

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

ORTACA'DA YÜZLER ASILDI
    Tarihinde ilk kez profesyonel lige yükselen Ortaca Belediyespor oynadığı karşılaşmalarda gol sıkıntısı yaşıyor.
    Ligde şuan için orta sıralarda yer alan takım hakkında değerlendirmelerde bulunan Teknik Direktör Sedat Ünal ''Asla hedeflerimizden sapmadık'' dedi.

Ünal ''Bizim ilk hedefimiz profesyonel lige çıkmaktı. Genç bir ekip oluşturduk. İyi yapılanmamızı sürdürüyoruz. Maddi zorluklar yaşıyoruz ama asla engel değil. Bu takım çok iyi yerlere gelecek, taraftarlarımız ve yönetimimizden biraz sabır bekliyorum. Bazı oyuncularımızda malesef beklenen performansı veremedi' dedi.

Başarılar dilerim.
    ''Dürüstlük pahalı bir mülktür. Ucuz insanlarda bulunmaz.'' Hz Ömer (ra)
    Ağ ve Sistem Uzmanlığı
    Gerede Rehberi
    Kişisel Web Sitem

1. Ortaca Belediyespor'da kadro dışılar olabilir
    2. Son dönemde sıkıntılı günler yaşayan Ortaca Belediyespor'da yönetim kadro dışılar olabilir açıklaması yaptı
    3. Sedat Ünal'dan rapor isteyen yöneticiler, raporu alır almaz, disiplinsiz davranan veya bekleneni veremeyen oyunculara hem para cezası verecek, hemde kadro dışılar yaşanacağı öğrenildi.

Mesaj Yetkileri