1 ile 6 arası toplam 6 sonuç

Konu: Tüm dünyada steam çöktü!

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Default Tüm dünyada steam çöktü!

Yaklaşık bir saattir tüm dünyada Steam'in ne sitesine ne de serverlarına erişim sağlanamıyor. Kış indiriminden dolayı sunuculara aşırı yüklenmeden dolayı olduğuna dair veya siber saldırıya yönelik spekülasyonlar var.
    Asıl soru şu:
    Haftaiçi çalışıyoruz. Şurada haftada bir gün akşam online fm atıyoruz arkadaşa. Onu da mahvettiniz. EY STEAM! EY SIGAMES! Oyununa 100 TL veriyoruz, ama oynayamıyoruz!! Neden beni Steam'e mecbur kılıyorsun arkadaş! Parasıyla almışım oyunumu, bırak da hamachiden mi oynuyorum kabloyla bağlayarak mı oynuyorum nasıl oynuyorsam oynayayım! Allah cezanızı versin ne diyeyim...

Online Olarak Bağlanmıyor Ama Adamlar Çevrımdışı Olarak Oynayabiliyorsun Diyor Yani Bireysel Kariyerine Devam Edebilirsin.

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Online Olarak Bağlanmıyor Ama Adamlar Çevrımdışı Olarak Oynayabiliyorsun Diyor Yani Bireysel Kariyerine Devam Edebilirsin.
    Ben zaten online da mahkum olmaktan bahsediyorum. Fakat bağlantı sorunu olunca hesaptan çıkıp tekrar gireyim dedim. Artık breysele de giremiyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    Tekirdağ

Ben de sadece offline modda açabiliyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Mesaj Yetkileri