ya arkadaş kanser oldum sırf şu yüzden forumlara üye oldum sorun şu ki hangi takımı alırsam alayım ister alt ligden ister premier ligten sezon öncesi takımdaki oyuncuların kilosuna kadar analiz ederim ve buna göre bir taktik oluştururum.Oluşturduğum taktiği antremanından tut 10 tane hazırlık maçıyla takıma iyice oturturum.Velahasıl yaklaşık 20 hafta ligdir kupadır darmaduman ederim ama gel görki 20 haftataya yakın bir zamandan sonra lig sonuncusundan 6 yemeler efendim işte %60 lara yakın topla oynamanın %40 tan yukarı çıkmaması veyahut kontra oynadığım takımın uzun pas atamaması yani taktikte ne verdiysem oyun bunun kontrasını uyguluyor şimdi diyeceksin ki senin taktiği çözmüşler yada adamların taktiği oturmuş vs. tamam kabul ederimde adamların oyununda bir değişiklik yokki bizim andavallar 20 haftadır düzenli uyguladıkları taktiği unutuyolar bi anda aptallaşıyor afedersin.Oynamadığım takım kalmadı belki 10 15 hangi takımı alırsam alayım yok arkadaş sanki oyun benden sürekli taktik yaratmamı istiyor yahu böyle saçma şey olurmu ben sezon ortasında 4-4-2 den 3-5-2 yemi döneyim ne istiyor ki oyun benden ya tamam hadi onada tamam oyun benden birden fazla taktik oluşturmamı istiyor onada kabulüm sezon öncesinde 3 tane taktik oluşturdum birbirinden bağımsız ardışığı olmayan ve oyunculara da uygun yani öyle taktiği koy oyuncu oynasın kafasında değil bu taktikleri 4 hafta arayla kullandım 3 taktiklede başarılı oldum sonra geldikmi 20. hafta dolaylarına aa bi baktım ki taktikler iptal yani oyun bana diyorki ya kardeşim sen istersen sezon öncesi 10 taktikle başla ben seni ilk yarı olmadan kanser edicem sende tam sezonun ortasında bir başka taktik oluşturacaksın diyor ben bu seriye başlayalı belki 9 yıl oldu millet harıl harıl ders çalışırdı ben oturur taktik yaratırdım aradan geçen zamanda da kaydet gir çık yaptığım 2 elin parmağını geçmez.Herşeyi kabullendim dedimki tamam sezon ortasında yeni taktik yapayım belkide istenen budur diye 1 maçta taktiği oturtmak için 37 defa gir çık yaptım bana biri lütfen bunun mantıklı akıllı bir açıklamasını yapsın yada desinki kardeşim sen haklısın bu oyunu bırak 1 haftadır 3 gün arayla uyuyorum geceleri uyutmuyor namussuz oyun taktik yap diye rüyalarıma giriyor.