1 ile 2 arası toplam 2 sonuç

Konu: Ancelotti 4-1-2-3 Sistem

Thumbs up Ancelotti 4-1-2-3 Sistem

Taktikteki amaç rakibin organize atak yapmasını agresif oynayarak engellemek ve topa sahip olunca da fazla oyalanmadan rakip kaleye gitmek, bunu yaparken de göze hoş gelen bir futbol oynamak. Bu yüzden bilinen taktiklere nazaran topa sahip olma ya da pas oranı çok fazla değil. İsmini Ancelotti sistem yapmamın nedeni Ancelotti'nin Real Madrid'e oynattığı taktiği oyuna yansıtmaya çalışmam.

Her taktikte olduğu gibi bu taktikte de takımın taktiğe alışmasına izin verin. Ayrıca oyuncu rollerine uygun transferler yapın. Defans oyuncularınızın top kapması iyi olmalı yoksa bolca kart görebilirsiniz, oyun kurucunuzun vizyon ve pas özelliklerinin iyi olması, beklerin orta açma, kanatların orta açma ve top sürme özelliklerinin iyi olması taktikten alacağınız verimi artırır.
    (Fenerbahçe'nin mali durumu yüzünden ben transfer yapamadım ama yine de taktik iyi işler çıkarıyor.)

Taktikte ayrıca duran top organizasyonlarını ve rakip hakkında talimatları ayarladım.

Geçelim taktiğimize.

Diziliş:

Takım Talimatları:

Fikstür:

Arsenal'e 10 pasla attığım gol : https://www.izlesene.com/pvideo/arsenal-10-pas/9695946

İndirmek için TIKLA
    Last edited by byvirus : 20.Ocak.2017 at 18:37

hocam deminki mesajı bakmadan atmışım kusura bakmayın iyi oyunlar..

Mesaj Yetkileri