1 ile 26 arası toplam 26 sonuç

Konu: Fenerbahçe Kariyeri | Samandıra Günlükleri 2. Sezon [FM17]

Default Fenerbahçe Kariyeri | Samandıra Günlükleri 2. Sezon [FM17]

Son bir buçuk aydır tesislere kapanmış olan Fenerbahçe Yönetiminde; hareketli saatlerin yaşandığı haberleri spor bültenleri ve gazete kulislerine bomba gibi düştü.

FENERBAHÇE'DE TENİKDİREKTÖR BELLİ OLDU

Genç teknik adam İlker Gürer ile 1 yıllık sözleşme imzalandı.
    İmza töreni sonrası basın mensuplarının uzaklaşmaya çalışan Başkan Aziz Yıldırım; ''herkes için hayırlısı olsun''. demekle yetindi. Aziz Yıldırım'ın uykusuz ve mutsuz olduğu gözlemlendi.

Gürer'in klübe gelirken kendi personelini de getirmesi bekleniyor.

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=110128

Okudum Kabul ediyorum.
    DİPNOT

Sheffield United kariyerim ile alakalı olarak save ile alakalı anlamadığım bir sebepten oyun crush dump hatası vermeye ve çökmeye başlamıştı. Oyunu silip tekrar kurduğum da ise kariyer save'nin yedeğini almadığımı fark ettim. Bu sebeple kariyer güme gitmiş oldu.

Nesil
    2011
    Yer
    Eskişehir

Başarılar diliyorum...
    İkinci olan, ilk kaybedendir.
    Ayrton Senna da Silva

Açtığım ligler şu şekilde.

Yeni Teknikdirektörü ile Fenerbahçe transfer atağına kalktı.

Bedelsiz Transferlerimiz

Allef ; Forvet bölgesinde gelecek vaad ettiğine inandığımız Brezilyalı isim.

Diego Poyet ; Başarılı Ön Libero'nun gelecekte klübün vazgeçilmezlerinden olacağını düşünüyorum.

Fede Vico ; Sol kanat rotasyonumuza yetenekli bir isim kattık.

Gabriel Almeida ; Brezilyalı Ortasaha.

İbrahima Sy ;Yetenekli Genç Kalecimiz.

Manu Molina ; Orta saha rotasyonumuzu güçlendirdik.

Fede Vico ; Tecrübeli isim ile sol kanat etkinliğimizin artacağını düşünüyorum.

Yarouba Cissako ; Genç Sağ bek oyuncusunun ileri de takıma katkı sağlayacağına inanıyorum.

Ücret Ödediklerimiz

Carlos Soler ; Gelecek vaad eden Orta saha oyuncusu için 775 Bin $ klübü Valencia'ya yetiştirme bedeli ödedik.

Toni Lato ; Genç Solbek için yine Valencia'ya yetiştirme bedeli olarak 1 Milyon $ ödedik.

Rodrigo Bentancur ; Boca'dan transfer etmek için çok uğraştığımız ancak Fenerbahçe yerine kasvetli ada havasını tercih eden Uruguay'ın genç yeteneğini sezon sonuna kadar Manchester City'den kiraladık. Kendisine maaşının tamamını - 53 Bin $ - biz ödeyeceğiz.

Giden Oyuncularımız

Volkan Şen - 2.800.000 $ | Crystal Palace

Hasan Ali Kaldırım -
    Toplamda 750 Bin $, 575 Bin'i nakit. | Cagliari.

Souza -
    3.200.000 $ | Sassuolo

Miroslav Stoch -
    Toplamda 1.300.000 $ 975 Bin'i nakit. | Toulouse FC

Uygar Mert Zeybek -
    Sözleşmesini tek taraflı fes ettik.

Fabiano -
    Kiralanması İptal edildi.

Diego Poyet -
    Preston'a sezon sonuna kadar Kiralık Gönderildi. Kiralama bedeli olarak aylık 60 Bin $ alacağız ve Klüp maaşı kendisi ödeyecek.

Quote Originally Posted by SacrificeGGTC View Post
    Başarılar diliyorum...
    Teşekkürler..

Kullanacağımız taktikler

Şampiyonlar Ligi ön eleme maçında rakibimiz Monaco.

Deplasmandaki ilk maçta, Falcao'nun erken gelen golüne iyi reaksiyon verdik. Fransa'dan 3 puanla dönüyoruz.

Açıkçası Kadıköy'de daha iyi bir oyun bekliyordum. Geriye düştükten sonra oyunun hakimi olmayı başarsak da, istediğimiz sonuca erişemedik. Deplasman golü kuralı gereği bir sonraki tura geçmeye hak kazanıyoruz.

İKİNCİ TUR RAKİBİMİZ PORTEKİZ'İN GÜÇLÜ EKİBİ PORTO

FENERBAHÇE'DE NELER OLUYOR ?

Ntvspor yorumcusu Mehmet Demirkol; '' Samandıra tesislerinde gönderilmek istenen bir kaç futbolcunun olduğu fakat futbolcuların Fenerbahçe'den ayrılmak istemediğine dair ciddi duyumlar aldığını belirtti. Futbolcuların kim olduğunu kesin olarak bilmediğini söyleyen Demirkol bu durumun takım içinde huzursuzluğa yol açabileceğine dikkat çekti.

Rakibimiz Porto ile deplasman 1-1 Berabere kaldık. Maçı rahat bir şekilde kontrol altında tutsalar da son vuruşlarda etkili olamadılar, taki penaltıya kadar. İkinci yarıya 1-0 geride başladığımız maçta çabalarımız 84'de meyvesini verdi. Güç ve mücadele ile herşeyi Kadıköy'e taşımayı başardık ancak, gruplara kalırsak yaratıcı oyuncu eksiğimizi kapatmamız lazım.

Bir duran top organizasyonu sonrası Kjaer'in golü ile öne geçmeyi başardık. Devre arasına önde girmemiz takın direncini arttırdı. Bu sayende ''Çanakkale Geçilmez'' Felsefesini gerçekleştirebildik. Açıkçası Porto'yu durdurabildiğimiz için mutluyum.

Porto'yu eleyerek gruplara kalmayı başaran Fenerbahçe'de, Teknik Direktör İlker Gürer ile Futbol Direktör'ü F.Arnesen gece yarısı özel bir uçak ile yurttan ayrıldı. İkilinin takımın yaratıcı oyuncu sıkıntısını çözmek için gittiği düşünülüyor. Teknik Direktör İlker Gürer maç sonrası demeçlerinden birinde transfer olabileceği sinyalini vermişti.

NTVSPOR yorumcusu Güntekin Onay Şampiyonlar Ligi Kura çekimini değerlendirdi.

Onay; PGS ve Manchester City'nin grubun en azından kağıt üzerinde favorileri olduklarını PSV'nin ise Fenerbahçe'nin dişine göre bir rakip olduğunu söyledi. Şampiyonlar Ligi'ne böylesine bir gruptan çıkarak devam etmenin çok büyük bir başarı olacağını söyleyen Onay, ancak Avrupa Ligi'ni hedeflemenin daha mantıklı ve başarılabilir bir hedef olacağı görüşünde.

Transferin son günlerine doğru kiraya gönderdiğimiz oyuncular

Sabah saatlerinde gündeme bomba gibi düşen iddiaya göre Fenerbahçe'de Futbolculardan Aatıf ve Fernandao'nun süresiz kadro dışı kaldı iddia edildi. Teknik Direktör tarafından kendilerine klüpte geleceklerinin olmadığı ve gitmeleri gerektiği söylense de ikilinin, Fenerbahçe'den ayrılmaya sıcak bakmadığı gerekirse takımdan uzaklaştırılmayı göze aldıkları konuşuluyor.

Oyunculardan konu hakkında yorum gelmezken, İlker Gürer ve F.Arnesen henüz yurda dönüş yapmış değil. Kulislerde klübün gelecek yabancı oyuncu için yer açmaya çalıştığı konuşuluyor.

Akşam haberlerinde oyuncuların paf takım idmanlarına çıktığı görüntüler servis edildi. Bir diğer haber ise Şükrü Saraçoğlu Tribünlerinin dolmayacağı yönündeki iddialardı.

Klübün resmi açıklamayı yakınlarda yapması beklenirken gözlemlenen durum, taraftarın kombine satışlarına ilgi göstermediği yönünde.

FENERBAHÇE TEKNİK HEYETİ GECE GEÇ SAATLERDE YURDA DÖNÜŞ YAPTI.

Yanlarında bir futbolcu ile geldikleri iddia edilse de, kimsenin görüntü almasına izin verilmedi. Klübün oyuncuyu ikna etmek için İstanbul'a getirdiği düşünülüyor. İmzalar an meselesi olabilir.

Hirving Lozano FENERBAHÇE'DE!

Transfer Dosyası adlı programda, bu transferin detaylarını açıklayan Ali Ece, Fenerbahçe'nin Futbol Direktör'ü Arnesen'in bağlantılarını kullanarak öncelikle Benfica Oyuncusu A.Zivkovic'i kiralamak için girişimlerde bulunduğunu ancak oyuncunun Fenerbahçe'ye gelmek istememesi üzerine transferden vazgeçildiğini söyledi. Hali hazırda Fenerbahçe Scout ekibinin İlker Gürer geldiğinden beri gözlemlediği isimlerden biri olan Hirving Lozano'nun Liverpool radarına girmesi haberinin gelmesi ile Scout ekibi; Teknik Direktör İlker Gürer'e harekete geçilmesi gerektiği söyledi, bunun üzerine Gürer ve Arnesen'in Porto maçı sonrası apartopar Meksika'ya gittiğini kaydetti.

Klüp içerisindeki bir kaynağından aldığını söylediği bilgiye göre Fenerbahçe; Oyuncu için klübüne 7.000.000 $ bonservis bedeli ödediği ancak anlaşma şartları gereği bu ödeneğin 16 Milyonu bulabileceğini söyledi.

Oyuncu konusunda bilgi vermeye başlayan Ece, Başarılı ve gelecek vaad eden bir isimi Fenerbahçe'nin kadrosuna kattığını söyledi ancak, Futbolcunun Ayak bileğinde bir sakatlığı olduğunu ve klübün bunu bilerek transferi gerçekleştirdiğini iddia etti. Bu bilgiye göre, Şampiyonlar Ligi grup ilk maçı olan Man.City maçında Lozano'nun oynama ihtimali gözükmüyor.

Taraftarın Lozano Transferine tepkisi

Robin Van Persie; Manchester maçını kaçıracak

Lens'in devleştiği maçta gelenek bozulmadı. Ancak RVP ve Şener; Şampiyonlar Ligi maçını kaçıracak

Sakatlıklara dur durak demiyoruz. Emenike'yi de kaybettik. İçerdeki PSG maçında tek forvetimiz M.Sow. Lozano'nun her ne kadar kondisyon eksiği olsa da oynayabilecek hale gelmesi biraz elimi rahatlatıyor. Muhtemelen onu PSG maçında 11'de kullanacağım.

Açıkçası iyi mücadele ettik. İlk golü yememize rağmen Kjaer'in mükemmel (!) Freekick golü ile eşitliği yakaladık ve oyunu dengelemeyi başardık ancak, Di Maria, fazla heveslenmememiz gerektiğini net bir şekilde hatırlattı. Amacımız PSV maçlarından puan çıkartarak PSV'nin önünde grubu bitirmek. Başarabilirsek Avrupa Ligin'de gidebildiğimiz kadar gideceğiz.

Son lig maçlarının genel değerlendirmesi, Kayseri maçı haricinde, oyuna hakim taraf olarak oynuyoruz ancak, pozisyonların sonu gelmiyor bir türlü. Mücadelemiz iyi olasa da, savunma arasına atılan toplarda ciddi pozisyonlar veriyoruz.

Hedef maçımızda kötü bir performans gösterdik, adamlar olmasa gol bile atamazdık sanırım. 7/1 çok kötü bir istatistik. Buna karşılık vurdukları herşey hemen hemen kalemizi buldu. Umarım diğer maç böyle gitmez.

Lig ve Şampiyonlar Ligi'nin puan durumu

Görsel kirlilik oluşmaması ve sayfa sayısının gereksiz artmaması adına lig ve kupa maçlarını; derbi ve yenilgiler hariç olmak kaydı ile ss'leri skorlara link olarak ekleyeceğim.

Osmanlıspor 0-1 Fenerbahçe

Fenerbahçe 0-0 Bursaspor

Gençlerbirliği 1-2 Fenerbahçe

Deplasmanda rakibimizi durdurmayı başarsak da talihsiz bir gol yedi sonrasında golü çıkarmak için çok uğraştık. Şampiyonlar Ligi Gruplarında PSV ile son iki sırayı paylaşıyoruz. Bir sonraki maçta biz Manchester City ile onlar da PSG ile oynayacak. Puan alan Avrupa Ligine gidecek gibi duruyor.

Yukarıdaki ss umarım çeviri hatasıdır. İnsanları sebepsizce galeyane getirmenin alemi yok başımızı yakma hoca

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Başarılar dilerim.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Ön elemelerden Şampiyonlar Ligi Gruplarına katılmak güzel başarı, gruptaki sonuçlar ise normal bu seride Avrupa'nın büyükbaşlarıyla kapışmak daha da zor.

Quote Originally Posted by 3842 View Post
    Ön elemelerden Şampiyonlar Ligi Gruplarına katılmak güzel başarı, gruptaki sonuçlar ise normal bu seride Avrupa'nın büyükbaşlarıyla kapışmak daha da zor.
    Teşekkür ederim. Onun farkındayım, forum daki kariyerlerin ortak noktası Avrupa Klüplerinin gerçekçiliği had safha da olması en azından ilk yıllarda. Açıkçası ŞL'ye kalacağıma inanıyordum. Gruplar çekildikten sonra PSV'den 4 puan alır Uefa'yı zorlarım diyordum ancak düşündüğümden daha zorlu bir grup oldu. 2 devle 2 maçımız var, hayırlısı bakalım. Çanakkale geçilmez

Quote Originally Posted by cklnc View Post
    Başarılar dilerim.
    Teşekkür ederim

Takim iyice form tutmuş durumda. Lig de iyi gidiyoruz umarım Avrupa'da da bunu sürdürürüz.

Kafa kafaya bir maçtı. Kadıköy'de İngiliz devini tek golle geçmeyi başardık. Gerçi Gol de Cladio'nun payı büyük. Umarım PSG'den de puan alarak Avrupa Ligine devam ederiz.

Fenerbahçe 2 - 0 Adanaspor

Fenerbahçe 3 - 0 Konyaspor

Fenerbahçe 2 - 1 Alanyaspor

Fenerbahçe 3 - 0 Giresunspor

Fenerbahçe 1 - 0 Sarıyer

Hadi biz kaybettik anlarım, Adamlar açık ve net bir şekilde dağıttılar bizi. Sen koskaca Manchester City, evinde PSV'ye 1-0 nasıl yeniliyorsun ya. Hadi geriye düştün (30 dk) 60 dk boyunca nasıl gol atamıyorsun. Yazık vallahi yazık.

Puan Durumları

Başakşehir 0 - 3 Fenerbahçe

Söylenecek fazla bişey yok, hücüm yollarımız kapandığı zaman, orta halli bir takıma dönüşüyoruz.

Fenerbahçe 3 - 0 Karabükspor

Rizespor 1 - 4 Fenerbahçe

Fenerbahçe 2 - 0 Gaziantepspor

Kupa'da Trabzon'a şansımız tutmuyor malesef.

Sarıyer 0 - 2 Fenerbahçe

Giresunspor 2 - 4 Fenerbahçe

ZTK grup aşamasını 2. olarak bitirip, 4. Tur da Adanaspor ile eşleşiyoruz.

İdeal'e çok yakın bir kadro ile çıkmamıza rağmen, bu mağlubiyet hiç hoş olmadı açıkçası. Öne geçmemize hatta bazı konularda daha iyi istatistiklere sahip olmamıza rağmen, Adanaspor'u durduramadık.

Fenerbahçe Faruk Ilgaz tesislerinde hareketli saatler yaşanıyor.

Neustadter'in beklenmedik ayrılığının ardından Fenerbahçe transfer komitesi apar topar Almanya'nın yolunu tuttu.

Atakan Akkaynak Sezon Sonuna kadar Fenerbahçe'ye kiralandı

Volkan Şen'i her kariyer başlangıcında direk satışa koyuyordum. Ta ki 1 sezon istediğim fiyata satamayıp takımda kalana kadar. Sağ açıkta kanat görevi ile oynayıp bütün rekorları alt üst ettikten sonra takımımın vazgeçilmezi şuanda. Sağ kanatta müthiş işler çıkarıyor, süratli adam geçip çok yerinde asistler yapıyor. Denemeni tavsiye ederim
    Başarılar bu arada.

Quote Originally Posted by byvirus View Post
    Volkan Şen'i her kariyer başlangıcında direk satışa koyuyordum. Ta ki 1 sezon istediğim fiyata satamayıp takımda kalana kadar. Sağ açıkta kanat görevi ile oynayıp bütün rekorları alt üst ettikten sonra takımımın vazgeçilmezi şuanda. Sağ kanatta müthiş işler çıkarıyor, süratli adam geçip çok yerinde asistler yapıyor. Denemeni tavsiye ederim
    Başarılar bu arada.
    Tavsiyen için teşşekür ederim ancak, Volkan Şen'i bende sattım sezon başı Sezonun bitmesine az maçım kaldı, yeni bir yapılanma için kolları sıvayacağız artık.

Kıran kırana, geçen maçta deplasmanda ezeli rakibimizi yenmeyi başarıyoruz. Podolski'yi durduramamız bize pahalıya mal olabilirdi. Önümüzdeki maçlarda bu sorunların üstünde duracağız.

Fenerbahçe 4 - 1 Antalyaspor

Skertel sağ olsun 6. dakika da yaptığı hata ile Kasımpaşa'yı öne geçirdi. Sonrasında iyi savunma yapan rakibimizi aşamadık.

Kadıköy' de ezeli rakibimiz ve lig takipcimizi zorlanmadan geçiyoruz.

Stoper eksiğimiz olduğu şu dönemde Wiel'i stoper oynatmak zorunda kaldık, maçta bir süre 11'e 10 avantajına sahip olsakta, Wiel'in atılmasının ardından araya atılan toplarda kolay pozisyon bulan Osmanlıspor beraberliği yakaladı.

Kjaer'in yokluğunu hissediyoruz. Stoper ikilisindeki uyumsuzluklar sonucunda önlenemez bir mağlubiyet aldık.

Çöküş devam ediyor. İçerde Beşiktaş'ı yenerek 15'e çıkardığımız puan farkı erimeye başladı.

Bizi kupanın dışına itmeyi başaran Adanaspor, Lig'de de çembe takmayı başardı gibi. Takımın morali iyice kötü durumda. İşler sarpa sarmaya başladı sanırım.

SONUNDA BİR GALİBİYET ALMAYI BAŞARDIK

Konyaspor 2 - 3 Fenerbahçe
    Kayserispor 0 - 3 Fenerbahçe

LİGİN 32. HAFTASI SONRASI 72 PUANLA ŞAMPİYONLUĞUMUZU İLAN EDİYORUZ.

Alanyaspor 1 - 3 Fenerbahçe

Şampiyonluk sonrası klübümüzlü 2019'a kadar sözleşme yeniledik.

Transfer amaçlarımdan biraz bahsedeyim. Kjaer, Skertel, RVP' yi takımda tutmayı planlıyorum. Bütçe çıkmayacağını düşündüğümden takviyeleri oyuncu satıp gelen para dan ve kiralama formülü ile gerçekleştireceğim. Wiel, İsmail, Olcan takımdan göndermeyi planladığım isimler. Volkan Demirel ve Emenike ile sözleşme yenilemediğimizden ikisi sezon sonu serbest kalacaklar. Ancak şöyle bir sıkıntı var Kjaer ve H. Lozano'nun peşinde şuan Monaco var, düşük teklifle gelirlerse kabul etmeyeceğim, bu durumun iki oyuncuda da huzursuzluk yaratmasından çekiniyorum.

Bu sezon gelecek vaad eden Regenlerimiz;

Ek olarak klüp; Alt Yapı Tesisleri'ni geliştirmeyi kabul etti. Sezon sonu çalışmalara başlanıp, 2018'in Ekim ayında tamamlanacak.

Transfer Dönemine hızlı girmek isteyen Fenerbahçe Transfer komitesi, Ada'ya çıkartma yapmaya hazırlanıyor. Alınan bilgiler doğrultusunda Güney Amerika ve Avrupa'dan pek çok ismin takıma kazandırılmaya çalışılıyor. Teknik Direktör İlker Gürer'in özellikle Forvet rotasyonu için ve Starter kaleci istediği iddia ediliyor.

FENERBAHÇELİ YETKİLİLER 2 TÜRK OYUNCU İÇİN APARTOPAR İNGİLTERE VE ALMANYA'YA GİTTİ

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Şampiyonluk için tebrik ederim.Hemen hemen hiç bir ligde sürpriz bir şampiyon çıkmamış.Regenlerden Sağ bek ve Forvet çok iyi.Hele forvete ayrı bir parantez açmak isterim.İlk seneden potansiyeli iyi ama kararlılığının düşük olması sıkıntı ipler senin elinde. RVP gitmez ise ver o çocugu yanına pişsin derim.Transferleride merakla bekliyorum.Birisi heralde Enes Ünal

Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    Şampiyonluk için tebrik ederim.Hemen hemen hiç bir ligde sürpriz bir şampiyon çıkmamış.Regenlerden Sağ bek ve Forvet çok iyi.Hele forvete ayrı bir parantez açmak isterim.İlk seneden potansiyeli iyi ama kararlılığının düşük olması sıkıntı ipler senin elinde. RVP gitmez ise ver o çocugu yanına pişsin derim.Transferleride merakla bekliyorum.Birisi heralde Enes Ünal
    Regenlerimizin iyi potansiyeli var, kadromuzu koruyup geç takviyeler yaptık. Sıkıntı çekeceğimizi düşündüğümüz bölgelere rotasyon ya da ilk 11'i zorlayabilecek kiralık oyuncular kattık. Umarım güzel bir sinerji yakalarız.

Aynen, bir tanesi Enes

Kiralık Gelen Oyuncular.

Liverpool'dan stoper Tiago Ilori 'yi kadromuza gelecek sezon sonuna kadar kiralık olarak kattık. Kendisini 10 Milyon $ bonservis ile alma önceliğimiz bulunuyor.

Man.City'nin genç Türk forveti
    Enes Ünal 'ı kadromuzda.

Riverplate'in yetenekli sağ kanat oyuncusu
    Exequiel Palacios 'u kadromuza kattık.

Ne kadar çabalasakta Emre Mor'u bir türlü ikna edemedik. Alper Ademoğlu ve Emre için gittiğimiz Almanya'dan sadece Alper ile dönüyoruz. İkisini birden kadroya katabilsek sol kanat için güzel bir yerli alternatif ve sağ kanat için sağlam bir starter'ı mız olacaktı. Nasip

Transfer bedeli ödemeden kadromuza kattığımız isimler

Charlie Taylor Sol Bek, Kendisinin Toni Lato ile güzel bir çekişmeye gireceğini düşünüyorum.

Burak Camoğlu Sağ Bek, Şener'den sonra ikinci bir yerli bek güzel bir alternatif olacak.

Deco Orta saha/Ön Libero, gelişmesi için kiralık göndereceğiz.

Rodney Kongolo Orta saha/Ön Libero, gelişmesi için kiralık göndereceğiz.

Luca Clemenza Orta saha/Forvet Arkası, gelişmesi için kiralık göndereceğiz.

Orest Kyuzk Orta saha/forvet Arkası, gelişmesi için kiralık göndereceğiz.

Allasane Diaby Stoper, gelişmesi için kiralık göndereceğiz.

Stelios Malezas Stoper, Kjaer, Skrtel, Ilori üçlüsüne güzel bir dördüncü olacağını düşünüyorum. Ek olarak Mehmet Topal ile stoper grubumuz beşlenmiş olup sezon için de sıkıntı yaşamayacağımızı ümit ediyorum.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Transferleri ne yalan söyleyeyim pek beğenmedim. Sol bek çok iyi bir onu beğendim ama diğerleri Fener seviyesinde değil gibi geldi bana.O gençler çok gelişim göstermez.Exequiel Palacios şu adamı neden aldın . Gençlerden Lucayı biliyorum.Düzenli oynatırsan o çok iyi gelişiyor diye hatırlıyorum.

Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    Transferleri ne yalan söyleyeyim pek beğenmedim. Sol bek çok iyi bir onu beğendim ama diğerleri Fener seviyesinde değil gibi geldi bana.O gençler çok gelişim göstermez.Exequiel Palacios şu adamı neden aldın . Gençlerden Lucayı biliyorum.Düzenli oynatırsan o çok iyi gelişiyor diye hatırlıyorum.
    Açıkcası o topcuları ilerde satmak için aldım, bir kaçı dışında kadroda tutma planım yok hiç birini. Bedavaya geldiler, 1'e 2'ye satsak ya da toplamıyla bir kaç milyona ulaşsak güzel kar olur. Palacios'a gelince eski kariyerlerimden biliyorum. Güzel bir alternatif oyuncusu bence, ayrıca 4-4-2 için çok kullanışlı olduğunu düşünüyorum.

FENERBAHÇE YENİ KALECİSİNİ AÇIKLADI!!

GÜN İÇİNDE İSTANBUL'A GELİP İMZA ATMASI BEKLENİYOR..

Samuel Adegberno FENERBAHÇE'de!!

FLASH FLASH FLASH. İddia ediyoruz yine çok konuşulacak. Hriving Lozano'nun beklediği teklifleri almamasından sonra gönülsüz de olsa klüpte kalmaya ikna olduğu konuşuluyor. Bilindiği üzere, oyuncu ve Klüp Menajeri İlker Gürer arasında Monaco transferi görüşmeleri sırasında pirüzler ortaya çıkmıştı.

Transferin son zamanlarında hareketin eksik olmadığı Samandıra Tesisleri'nde Salih Özcan hareketliliği başladı. İçeriden alınan bilgilere göre oyuncunun forması bile
    basılmış durumda.

Fenerbahçe'nin son transferi Yetenekli genç ortasaha oyunucusu
    Sean Goss oluyor.

TÜM TRANSFERLERİMİZ VE TRANSFER DÖNEMİ SONRASI KLÜBÜN MALI DURUMU

Fenerbahçe sezona kupa ile başladı.

Zor bir gruba düştük. Barcelona ve Porto favori gözüküyor. Celtic ile uefa mücadelesi vereceğiz sanırım. Olası Porto dan alacağımız puan ve puanlarla belki bir üst turu da zorlayabiliriz. Umarım bu sezon grup aşamalarından sonra Avrupa'ya devam edebiliriz.

Kupa ile başladığımız sezona deplasman mağlubiyeti ile devam ediyoruz. Savunma arasına atılan 2 top, ceza sahası dışından çekilen 2 şut ile maç bitti. Ofansif anlamda da varlık gösteremedik. Rakibi tehdit oluşturmayan bir kaç cılız posiyonumuz haricinde bizim için sıkıntılı bir maçtı.

Mesaj Yetkileri