Sayfa 3 / 9 İlkİlk 12345 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 256 sonuç

Konu: DARDANELSPOR / TÜRKİYE l GENÇLERLE UEFA TAMAM SIRA ŞAMP. LİGİNDE l (7.SEZON)

Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    Devre arasına çok sağlam girmişiz.Transfer yapmayı düşünüyor musun ? Savunmaya Alt yapıdan oyuncu çekerek kapatamaz mısın ? bence o kadar genç aldık onları kullanalım biraz
    Teşekkürler.. Sağ bek de Caner'in sakat olması sebebiyle sorun cikarmayacak bir genc oyuncu kiralamayi düşünüyorum. Erhan ve Sinan daha fazla kulübede korelmesin diye sattim. 2 oyuncu yeter simdilik. Zaten gençlerle kapatiyoruz açıkları kadronun 7 8 oyuncu 17-21 yaş arasi gayet genc bir kadromuz var. Devre arası talipler artti sürpriz teklifler aldik. Bazılarını daha cok göz önünde dursun diye kiraladik. Bir sonraki güncelleme de hepsi olacak. Genclerle yola devam 😉😀

Default 2019 OCAK Ayı Gelişmeler

OCAK/2019
    Devre arasına girdik transfer sezonu açılıyor. Lig 20 Ocakta başlayacak. O zamana kadar takımın formunu kaybetmemesi, sakatlıktan dönen oyuncuların maç ritmini yakalaması için 2-3 hazırlık maçı yapacağız. Hem bu maçlarla ekstra gelir sağlayacağız.

Takımda da bir çok oyuncu gözlem altında. Bu durum iyi gibi görünse de kötü bir durum! En ufak yanlış bir hareketimizde takımın morali yerle bir olabilir. Daha önce de başımıza gelmişti. Aynı şekilde bu durumu atlatmaya çalışacağız.

Dardanelspor ile yola devam..
    Bana gelen tekliflerden sonra yönetim bir an önce sözleşmemi uzatmak için görüşme talep etmişti. Görüşüp anlaşmıştık. Ve tekliflerini ilettiler biz de düşünmeden kabul ettik.

SAKATLIK

Caner gibi önemli bir oyuncuyu arayacağız.

TANJU ya TEKLİFLER GELİYOR!!

7,750,000 EURO

Çok iyi bir pazarlık yaptık. Bu teklifi kabul etsek çoğu şeyin önünü açmış olurduk ama Tanju gibi bir oyuncu için yetersiz geldi ve reddettik.

SAKATLIK

Genç oyuncumuz Çanakkale'nin soğuğuna dayanamadı. Tesisleri boğaz kenarından alıp başka yere mi gitsek acaba

Ogün de form bulmaya başlamışken bir sakatlık daha yaşadı. Lige hazır edeceğiz.

HAZIRLIK MAÇLARI

İyi bir hazırlık süreci geçirdik. Bu maçlarda yaklaşık 3000 euro kasamıza koyduk.
    Artık lige hazırız.

Kovulmanın eşiğinden nerelere gelmişiz. 100. maç

19. HAFTA

Galibiyet serimiz devam ediyor.

SAKATLIK

20. HAFTA

Ankaragücü deplasmanından 1 puanla dönüyoruz. Rakibimiz 10 kişi kalmasına rağmen üstünlüğümüzü koruyamadık. Galibiyet serimiz son buldu.

PUAN DURUMU

TRANSFERLER
    Üst liglerdeki takımlardan gelen teklifler genç oyuncuların kafasını karıştırmaya çalıştı. Gelen her teklifi kiralık olarak pazarlık yaptık. Genç oyuncuları şu aşamada satmayı düşünmüyorum. Bu sene alt yapımızdan neler çıkacak, diğer takımlardan kimleri transfer edebiliriz önce bunları çalışmamız lazım. Biz de oyuncuları kiralık olarak gönderdik. Bütçemize güzel bir katkı sağlayacağız.

Varol bizim için çok önemli bir oyuncu. Gelecek vaadediyor. 3 yıl daha bizimle ve biz bu süre zarfında ondan faydalanacağız. Bu transferle birlikte kasamıza 160.000 euro girecek.
    Dridi yabancı sınırlaması yüzünden listeye alamamıştık. İlk yarıyı U19 da geçirdi. Biz de daha fazla tecrübe kazansın diye Göztepe'ye kiraladık. 74.000 euro kiralama bedeli olarak kasamıza girecek.

Orta sahanın bir çok bölgesinde faydalanabileceğimiz bir oyuncu olan Nuri sezon sonuna kadar Mersin'de.. Kasamıza girecek bedel 38.000 euro.

Alt yapımızdan çıkan bir oyuncuyu daha kiralık gönderdik. 6.250 euro kiradan alacağımız ücret.
    Genç forvetimizi 45.000 euro bedelle Antalyaspor'a kiraladık.
    Serdal'ı 37.500 euro bedelle sezon sonuna kadarAdanaspor'a kiraladık.

Genç sol kanat oyuncumuz sezon sonuna kadar Fenerbahçe'de. Kiralama ücreti 80.000 euro.
    Genç yıldızımız Gürkan sezon sonuna kadar Kasımpaşa'da. 160.000 euro kiralama ücreti.
    Genç orta saha sezon sonuna kadar Altınordu'ya kiralandı. 22.000 euro kiralama bedeli.

Ara transfer döneminde yaklaşık
    630.000 euro gelir elde ettik. Kulüp büyümeye devam edecek. İsteklerimizi kabul ettirmeyi başarana kadar bu devam edecek.
    ŞUBAT

Bir sonraki güncellemede görüşmek üzere
    Takipte kalın

Last edited by basaran17 : 02.Mart.2017 at 17:31

Default 2019 ŞUBAT Ayı Gelişmeler

ŞUBAT/2019

21. HAFTA

Kendi sahamızda Bucaya kaybederek fırsat teptik. Lider Pendikspor Kocaeli Birlik deplasmında kaybetti. 3. ve 4. sıralarda bulunan Ankaragücü ile Denizlispor da 2-2 berabere kaldı. Kazansak lider olacaktık ama olmadı.

22. HAFTA

İlk yarısını 3-0 önde kapattığımız maçta Tepecik maçı 3-2 ye getirmeyi başardı ama 3 puan bizim oldu. Pendik de Altay ile kendi sahasında 2-2 berabere kaldı.

SAKATLIK

Genç yıldızımız Tanju sakatlandı ve 2 hafta takımdan uzak kalacak.

Adanaspor'a kiralık olarak giden oyuncumuz sezonu kapattı. Yaklaşık 1 yıl aramızda olmayacak.

23. HAFTA

Darıca engelini aşıp liderliği Pendikspor'un elinden alıyoruz. Şimdi sıramızı korumak için çalışacağız.

SAKATLIK

Recep hastalanmış. Bu sezon gol yükümüzü çeken oyuncu yaklaşık 2 hafta formasından uzak kalacak.

B LİSANSI KURSU BAŞLIYOR

24. HAFTA

İstanbul deplasmanından zor da olsa 3 puanla dönüyoruz ve liderliği sürdürüyoruz.

PUAN DURUMU

Ligin 25. haftasında ligin en az gol yiyen takımlarında biri olan F. Karagümrük ile karşılacağız.

Mart da geldi bak

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Sıralamada zirveye ulaşmışsın. direk cıkmak artık elinde .. yalnız son haftalar rehavet olayına cok dikkat etmelisin bence
    Bazen yürekli kayıplar; Korkak zaferlerden daha önemlidir. [Fatih Terim]

Quote Originally Posted by MoNToLiVo_ View Post
    Sıralamada zirveye ulaşmışsın. direk cıkmak artık elinde .. yalnız son haftalar rehavet olayına cok dikkat etmelisin bence
    Pendik düşüşe geçti zirve bizim oldu ama dediğin gibi rehavet konusunda uyarıları yapıyorum hep maç içinde falan faydası olduğu zamanlar oluyor. Play off nerdeyse kesin gibi ama hiç belli olmaz burdan kimin çıkacağı.. Son ana kadar götürmeye çalışacağız.

Default 2019 MART Ayı Gelişmeler

MART/2019

25. HAFTA

Kendi evimizde kaybedip büyük yara aldık.

26. HAFTA

Deplasmandan 1 puanla dönüyoruz. Düşüş devam ediyor.

Alt yapı antrenörlerimizden Caner Ağca Alanyaspor ile anlaştı.
    27. HAF
    Son saniyede frikikten attığımız golle 1 puanı kurtardık. Nazilli düşme potasında rahat bir nefes aldı biz ise zirve yolunda yara..

28. HAFTA

Deplasmanda 10 kişi kalmamıza rağmen maça ortak olduk.

Alınan bu beraberlikle liderliği Pendikspor'a kaptırdık.

SAKATLIK

Sağ bek oyuncumuz Fatih yaklaşık 2 hafta takımdan uzak kalacak.

29. HAFTA

Kendi evimizde şok bir mağlubiyet daha aldık. Düşüşümüz sürüyor. Takımla toplantı zamanı geldi. Önümüzdeki süreci iyi atlatmamız lazım.

SAKATLIK

Tecrübeli sağ bek oyuncumuz Caner de sakatlandı. 2 sağbek oyuncumuzun da sakat olması bizi zor duruma sokacak.

PUAN DURUMU

Ligin üst sıraları iyice karıştı. Takımların formsuz olması istikrarsız gitmesi sonucu tablo bu durumda. Sakat ve cezalıların çok olması kadro kurmakta zorlanmamıza neden oldu. Son 5 maçımızda galibiyet alamadık ama rakiplerimizin de puan kaybetmesi şansımızı devam ettirdi. Kendi sahamızda oynayacağımız bir Pendikspor maçı var.

Tüm şehir olarak kenetlenme zamanı!

Nisanda görüşmek üzere..

Last edited by basaran17 : 03.Mart.2017 at 16:07

Default 2019 NİSAN Ayı Gelişmeler

NİSAN/2019

30. HAFTA

Galibiyet hasretimiz son buldu. Pendikspor maçı öncesi bu galibiyet çok iyi geldi. Pendikspor'u yenersek liderliği devralacağız.

31. HAFTA

Maçın başında rakibin kendi kalesine attığı gol ile galip gelmeyi başarıyoruz ve liderliği devralıyoruz.

Ligin zirvesine çıktık!
    1.

SAKATLIK

Recep ve Ogün'ün formsuzluğunda formayı kapan Koray sakatlandı. Sakatlığının ciddi olmaması sevindirici zira son haftalara girilirken kendisinden beklentim büyük.

32. HAFTA

Uzun bir süre 10 kişi oynadığımız maçta Denizli engelini aşmayı başardık.

Şampiyonluğa 1 adım kaldı. Ligde alınan sonuçlara göre zirve takibindeki rakiplerimiz puan kaybetti ve aradaki puan farkı 2'ye yükseldi. Önümüzde şampiyonluk için çok önemli bir şans var. Amedspor engelini aşarsak şampiyonluk kutlamalarına başlayacağız.
    Tüm şehir bu maça kitlendi sonucu merakla bekliyor.

33. HAFTA

Büyük bir fırsatı teptik. Amed deplasmanından puansız ayrılıyoruz ve şampiyonluk umutlarını son haftaya bırakıyoruz.

Bir sonraki maçımız Keçiören ile Çanakkale 18 Mart Stadyum'unda!

Burdan tüm halkımıza sesleniyorum. Bu maçta takımımızı asla yalnız bırakmayın ve tribünleri doldurun. Şampiyonluk yolundaki son engeli hep beraber aşıp memleketimizi sevince boğalım.

PUAN DURUMU

Son hafta bize beraberlik de yarayacak. Hazırlıklara başlayabiliriz artık. Heyecanımız hat safhada.

34.Hafta Mayıs güncellemesinde olacak. Ayrıca lig biter bitmez gözlem seviyemiz düşük olduğu için yurt dışı seyahatlerine çıkıp oyuncu arayacağız. İnce eleyip sık dokumak istiyoruz.
    PTT 1. Lig de kuralları da inceledik. Bir sorun yaratmaması için hazırlıklarımızı da yaptık. 10 yabancı oyuncu hakkımız var kadromuzda toplam 25 oyuncu kaydedebileceğiz. İyi bir planlamayla yola koyulup güzel bir kadro kurmak istiyoruz.

Bir sonraki güncellemede görüşmek üzere..

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Şanpiyonluk iyi olmuş sana tavsiyem ileriye dönük transfer yap

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Şanpiyonluk iyi olmuş sana tavsiyem ileriye dönük transfer yap

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Daha şampiyon olamadık Transferleri zaten ileriye dönük yapmayı planlıyorum. Alt yapıdan çıkan gençler de var onları da bi gözlemleyeceğim. Kadromda yer vermeye çalışcam. Arjantin ve Brezilya Liglerini de açmayı düşünüyorum şampiyon olduğumuz takdirde. Oralardan da genç oyuncular bulabiliriz diye düşünüyorum. Yorucu geçecek bir süreç var önümüzde bakalım üstesinden gelebilecek miyiz

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

1 puanın yetmesi garantiledin anlamına geliyor kardeşim

Bu sezon öyle sürpriz sonuçlar alıyorum ki ondan diyemiyorum. Belki de rakiplerim şampiyon yapar onlar da çok istikrarsız

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Ankaragücü şampiyon olsun hocam, Playoff'ta yerler onları. Sen Playofftan da çıkarsın.

Quote Originally Posted by 3842 View Post
    Ankaragücü şampiyon olsun hocam, Playoff'ta yerler onları. Sen Playofftan da çıkarsın.
    Pendik kesin çıkamaz son maçlarda hep kayıp adamlar ama play off a hiç belli olmaz biz işi sağlama alalım çıkalım

Default 2019 MAYIS Ayı Gelişmeler

MAYIS/2019
    Evet artık ligin son maçına geldik. 1 puan bizi şampiyon yapacak. Bu maçtan yeterli sonucu alıp bir üst lige çıkmayı dört gözle bekliyoruz.

34. HAFTA

Ve

ŞAMPİYON DARDANELSPOR!!!

PUAN DURUMU

SEZONUN ÖDÜLLERİ

YILIN GENÇ OYUNCUSU

YILIN MENAJERİ

YENİ SEZONA DOĞRU

ÖN BÜTÇE

Yeni sezon öncesi yönetim ön bütçeyi belirledi. Biz de bu doğrultuda yeni sezon öncesi planlamamızı yaptık. Öncelikle büyük bir başarıya imza atan takımımızın genç yıldızlarıyla sözleşme yaptık.

Ferdi Durmaz (3+3)

Hasan Pamiroğlu (3+1)

Nuri Kaya (2+2)

Gökhan Gedikali (2+2),

Orhan Topal (2+3),

Gürkan Görgülü (3+3)

Varol Polat (3+3)

Fatih Turan (2+1)

Aykut Erdoğan (2+1)

Serdal Atış

Ben de yönetimden yeni sözleşme talep ettim.

2 yıllık yeni sözleşme imzaladık.

Geçen sene üst lige çıkarsak diye yapmış olduğumuz seyahatler vardı. Gözüme çarpan oyuncular olmuştu. İlk işimiz onlarla sözleşme imzalamak oldu.

İlk etapta 3 yabancı 1 yerli oyuncu ile sözleşme imzaladık.

Mohamed Ahmed ile 2+1 yıllık sözleşme imzaladık.

Issa Mendy ile 2+1 yıllık sözleşme imzaladık.

Alex Sherwood ile 2+2 yıllık sözleşme imzaladık.

Cihan Yıldız ile 2+1 yıllık sözleşme imzaladık.

Son olarak asistanımla anlaşamadık.

Mustafa Doğan'ı kovup yerine Bülent Albayrak'ı getirdik.

Mayıs ayı biraz yorucu geçti. Hele sezon öncesi hazırlık dönemi tam bi felaketti. Kafa olarak en fazla yorulduğumuz dönem oluyor. Transferi ayrı, oyuncularla uğraşması ayrı, arada başkanla atışıyoruz pes edecek duruma geldiğim oluyor ama kıyamıyorum kızanlarıma

Hazirana gircez az kaldı

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

ŞAmpiyonluk için tebrikler.Oyuncularla sözleşme imzalamamız iyi olmuş.(yarısı çöp ama ) Yabancı transferlerini de beğenmedim.Bizim gençler o mevkilerde daha iyi.Daha transfer sezonuna yeni giriyorsun. Lige göre bir bomba transfer bekliyorum D:

ŞAmpiyonluk için tebrikler.Oyuncularla sözleşme imzalamamız iyi olmuş.(yarısı çöp ama ) Yabancı transferlerini de beğenmedim.Bizim gençler o mevkilerde daha iyi.Daha transfer sezonuna yeni giriyorsun. Lige göre bir bomba transfer bekliyorum D:
    Teşekkür ederim dostum Ben de beğenmiyorum ama kaliteli oyuncu sayısı malesef az ve de kulübe gelmek isteyen oyuncu sayısı da az eksik mevkilere oyuncu bulmakta zorluk çekiyoruz. 1-2 sezon daha bu durum böyle devam edecek. Sözleşme uzatmamın nedeni elimden kopup gitmemeleri için ayrıca kiralık olarak gönderip kulübe katkı yapıyorlar.

Ne olursa olsun benim onlara güvenim tam 3. ligden buralara kadar getirdiler takımı Bulduğum yıldız olabilecek oyuncular kulübe gelmek istemedi onları alabilseydim çok iyi olacaktı. Daha sonra büyük kulüplerin radarına girdiler. Ben de 5-6 tane lig açtım oyuncu almak için bakalım onlardan bulabilirsek alacağız. Çoğu kiralık olacak zaten. Süper lige çıkabilirsek o zaman kadromuza katılmak isterler umarım

Yabancılar türk oyuncu alamadığımız için kiraladık. Kadromuzda derinlik oluştursunlar diye. Genelde türk oyunculara forma vermeyi düşünüyorum. Ama antremanlarda yatarlarsa zor alırlar formayı
    Last edited by basaran17 : 08.Mart.2017 at 13:19

Default 2019 HAZİRAN Ayı Gelişmeler

HAZİRAN/2019

Oyuncularımızla sözleşme yenilemeye devam ediyoruz.

Fatih Aksoy 2+2 yıllık sözleşme imzaladık.

19 Yaş Altı takımımıza fizyoterapist aldık.

Yeni transferlerimiz takımımıza katıldı.

Başkanla birbirimize gireceğiz. Yönetim Tanju'yu ısrarla satmak istese de zor ikna ettik.

Geçen sezon devre arasında Trabzonspor'un 7,750 milyon euroluk teklifini reddetmişken bu teklif çok komik geldi.
    (Keşke satsaydık o zaman)

Beleşe gider bu paraya gitmez!

ALT YAPI TESİSLERİNİN İNŞAATINA BAŞLANDI
    Yeni yıldızlar yetiştirmek için adımlarımızı atmaya başladık.

TRANSFERLER

Başakşehir elimizden kapıp almıştı. Biz anca kiralayabildik.

Kadromuza katmak istediğimiz bir oyuncuydu fakat Başakşehir elimizden kaptı. Biz de alternatif olsun diye kiraladık.

Gelişimimizi sürdürmeye devam...

ŞUBAT SONUNDA ALT YAPIMIZDAN ÇIKAN GENÇLERDEN GÖZÜMÜZE BATANLAR

Ceyhun ile 3+3 yıllık sözleşme imzaladık.

Haziran ayı da böyle geçti. Kaliteli oyuncularla kadromuzu güçlendirmek isterdik ama önümüze çıkanlar bunlar oldu. Hazırlık döneminde deneyip göreceğiz.

TEMMUZ ile birlikte yeni sezon hazırlıklarına başlayacağız.

PROGRAMIMIZ

Last edited by basaran17 : 08.Mart.2017 at 13:43

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Çıkan gençler iyimi kötümü bunu geçtim.Şu aşamada potansiyeli en az 4 yıldız çıkan 5 - 6 oyuncu olması çok çok iyi.İleriki yıllar için bize umut oldu.Yeni sezonda da başarılar.

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

bence tanjuyu trabzona satsan daha karlı bir anlaşma olurdu.

Çıkan gençler iyimi kötümü bunu geçtim.Şu aşamada potansiyeli en az 4 yıldız çıkan 5 - 6 oyuncu olması çok çok iyi.İleriki yıllar için bize umut oldu.Yeni sezonda da başarılar.

Sürekli alt yapi icin calisiyoruz. Antrenorler falan hep orda as takima alamadigimiz adamlar alt yapilarda. Bir de gencleri 16 17 yasinda oynatinca daha da etkili oluyor sanirsam. Bir de yildizlar yerlerinde aşırı kaliteli oyuncu olmamasindan olabilir ama bence iyiler şans veririz her türlü.

bence tanjuyu trabzona satsan daha karlı bir anlaşma olurdu.
    O konuda çok gidip geldim sözleşme uzatiriz kiralariz diyorduk sozlesme imzalamadi kaldi elde ben de inadina sattirmiyorum ama devre arasi gider artik 1.5 milyona falan.

Halbuki yerine de oynatacagimiz oyuncular vardi hala da çıkıyor..

Tanju dan büyük kazık yemiş olacağız 😅

Default 2019/2020 Sezonu Hazırlıklar

TEMMUZ/EYLÜL
    2019

Hazırlık dönemini özet geçmek istiyorum. Baya bi yoğun geçti benim için. Yıldız oyuncularımızı elimizde tutmak zor oldu bazılarını ucuza satmamak için kiralama yoluna gittik. Bazıları elimizde kaldı. Aldığımız yabancı oyuncuların da 5 tanesi kadro da bulunacak. Onu göz ardı edip biraz aşırıya kaçmışım. Neyse ki defans dışında diğer mevkiilerde oyuncumuz mevcut. Düzeni bozmadan devam edeceğiz.

HAZIRLIK MAÇLARIMIZ

Hazırlık sezonunu iyi geçirdik. Takım başarılı maçlar çıkardı. Zafer Kupasında son saniyede yediğimiz golle final kapısından döndük. İlk maçlarda kontra atak denemiştik. En son lige başlarken yeni bir taktik yaptık. Galatasaray maçına o taktikle çıktık. Başarılı geçebilecek bir sezonun habercisi gibi geldi bana. Şimdi maçların ayrıntılarına geçelim.

ALTAY

İNEGÖL

BAŞAKŞEHİR

GÖZTEPE

FENERBAHÇE

BEŞİKTAŞ

Beşiktaş öyle böyle oynamıyor arkadaş!

BURSA

Mağlubiyete rağmen güzel performans sergiledik.

ZAFER KUPASI YARI FİNAL
    BANDIRMA

ZAFER KUPASI 3. LÜK MAÇI
    BALIKESİR

Bandırmasporu 1-0 yenen Manisaspor kupanın sahibi oldu.

GALATASARAY

TRANSFER ÖZETİ

Ferdi, Varol ve Hasan'ı elimde tutmak istiyordum fakat üst takımlardan teklif gelince takımda huzursuzluk çıkardılar. Ben de kiralama yoluna gittim. 17 yaşındaki genç yeteneğimiz Dursun'a Elazığdan teklif geldi. Fazla alternatif olduğundan onun önünü açmak istedik ve teklifi kabul ettik. Tanju'yu zor zahmet elimizde tutmayı başardık. Kendisi başka takıma gidemediği için üzgün. Bizimle de sözleşme imzalayacağını sanmıyorum ama sezonu şampiyon tamamlarsak belki bizimle kalır.
    Tabi başkan devre arası göndermezse Bu sezon Tanju için oynayacağız.

En son Brezilya seyahatine çıkmıştık. Orda gözümüze çarpan oyuncuları alamasak da altenatif oyuncular getirdik. Kadromuzda 10 yabancı hakkımız olsa da aralarından bazılarını göndereceğiz. Bazıları kalacak duruma göre sezonun 2. yarısı aramıza katacağız.

ANTRENÖRLER

Alt yapımıza antrenör takviyeleri yapacağız. Arayışlarımız sürüyor. Bir sonraki güncellemizde lig maçlarına yer vereceğiz.

PTT 1. Lig'de görüşmek dileğiyle..

Default 2019 EYLÜL Ayı Gelişmeler

EYLÜL/2019

1.HAFTA

2.HAFTA

3.HAFTA

İlk 3 haftayı 1 galibiyet 2 beraberlikle kapattık. Türkiye Kupası 2. Turunda Elazığspor la eşleştik. Ligin ardından hemen kupada onlarla oynayacağız. Deplasman da oynayacak olmamız takımın yoğun fikstürden dolayı yorgun olması bizi biraz zorlayacak. Kadro da revizyona gidebiliriz. Bizim için öncelik lig.

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI 2. TUR

Geriye düşmemize rağmen iyi reaksiyon gösterip maçı çevirmeyi başardık.

3. Turda rakibimiz Gaziantepspor!

4.HAFTA

10 kişi kalmamıza rağmen oyuna sonradan dahil olan Ensar son dakikada attığı gol ile galibiyeti getirdi.

TEKNİK KADROMUZU GÜÇLENDİRMEYE DEVAM EDİYORUZ

Fizyoterapist boşluğumuzu Garcia ile doldurduk.

Baş gözlemcimiz Tanju Çolak'ı kovup yerine Toprak Kırtoğlu'nu getirdik. 1.8 b euro tazminatını ödedik.

Alt yapımız için efsane oyuncu Ji Sung Park ile anlaştık. Hızlandırılmış dil kursuna gönderdik. Gençler ondan çok şey öğrenecek.

EKİM AYI FİKSTÜRÜMÜZ

Last edited by basaran17 : 09.Mart.2017 at 13:39

Güzel kariyer oluyor. Oyunda ben çıkmışım bu arada çok şaşırdım Arif Aydın ne alemde baksana hocam bi ara kiralamışsın

Quote Originally Posted by BMAais28 View Post
    Güzel kariyer oluyor. Oyunda ben çıkmışım bu arada çok şaşırdım Arif Aydın ne alemde baksana hocam bi ara kiralamışsın
    Tesadüfe bak😀 Gerçekten mi 🤓 Ben de şaşırdım bak şimdi en son kiraya gitmişti galiba ben de istedim gelmedi😊 Yanlış hatirlamiyorsam serbest vuruslarda başarılı bir oyuncuydu. Başarılar diliyorum 😉

Default 2019 EKİM Ayı Gelişmeler

EKİM/2019

5.HAFTA

2. sıradaki Şanlıurfasporu yenip önüne geçiyoruz.

DİĞER SONUÇLAR

6.HAFTA

Altınordu deplasmanından 1 puanla dönüyoruz.

ŞOK SAKATLIK

Genç kanat oyuncumuz sahalardan uzun bir süre ayrı kalacak.

Sarıyer teknik direktörü maç öncesi açıklamalarda bulunmuş.

ULUSAL A LİSANSI CEPTE

KITASAL C LİSANSI KURSU BAŞLADI

7.HAFTA

Deniz Kolgu'ya haddini bildirdik. Yükselişimiz devam ediyor.

HAFTANIN GOLÜ

TÜRKİYE KUPASI 3. TUR KARŞILAŞMASI

Gaziantepspor'a deplasmanda 1-0 mağlup olup kupadan elendik. Lige odaklanıp şampiyon olmaya çalışacağız.

PUAN DURUMU

Ligde ilk 7 hafta geride kalırken 15 puanla liderlik koltuğunda oturuyoruz.

KASIM AYI FİKSTÜRÜMÜZ

Konyaspor maçından sonra 3 hafta bir ara var. O arada takıma kondisyon ve takım çalışması yaptırmayı düşünüyorum.
    Sıkışık fikstürde bize katkısı olacaktır.

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Zirveye yükselmen iyi olmuş.. Fakat sıradaki 2 maçın kırılma noktan olur bence.

Zirveye yükselmen iyi olmuş.. Fakat sıradaki 2 maçın kırılma noktan olur bence.
    Seriyi sürdürmek istiyoruz 3 haftalık ara kötü etkilemez inşallah bizi

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Yine lige çok iyi bir giriş yapmayı başarmışsın. Bu sefer ligdeki ekipler daha güçlü, rehavete kapılmadan dikkatli bir şekilde ilerlemek lazım. Bazı deplasmanlar çok zor geçebilir, yenilmektense berabere kalmak işimize gelebilir. Altınordu deplasmanında alınan beraberlik bir örnek olsun.

Quote Originally Posted by 3842 View Post
    Yine lige çok iyi bir giriş yapmayı başarmışsın. Bu sefer ligdeki ekipler daha güçlü, rehavete kapılmadan dikkatli bir şekilde ilerlemek lazım. Bazı deplasmanlar çok zor geçebilir, yenilmektense berabere kalmak işimize gelebilir. Altınordu deplasmanında alınan beraberlik bir örnek olsun.
    Teşekkürler, ligin kalitesinin farkındayım kendi kadromunda neler yapabileceğinin Zor geçecek maç sayısı fazla deplasmanlar da dediğin gibi 1 puan kar olabiliyor çoğu zaman. Emin adımlarla maç maç gidiyoruz bakalım nasıl olacak sonuçlar devre arası transfer yapma düşüncem var kiralıklardan kurtulmak istiyorum

Default 2019 KASIM Ayı Gelişmeler

KASIM/2019

8.HAFTA

Konyaspor ile kendi evimizde 1-1 berabere kaldık.

9.HAFTA

Samsunspor deplasmanında ligdeki ilk mağlubiyetimizi alıyoruz.

10.HAFTA

2. sırada bulunan Kırklareli yi 1-0 geriye düştüğümüz maçta 2-1 yenmeyi başarıyoruz ve liderliğe yükseliyoruz.

TOPLU SONUÇLAR

PUAN DURUMU

10 hafta sonunda liderliğimizi sürdürüyoruz.
    Emin adımlarla Şampiyonluğa...

İŞ TEKLİFİ

Düşünmedik bile..!
    HAYIR! Dardanelden kimse koparamaz bizi

KASIM AYI FİKSTÜRÜMÜZ

Kasım ayı çok yoğun ve zorlu geçecek. En az hasarla çıkmaya çalışacağız bu fikstürden.

Şimdi dinlenme zamanı..

Devamı yarınlarda..

Sayfa 3 / 9 İlkİlk 12345 ... SonSon

Mesaj Yetkileri