Sayfa 4 / 9 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
91 ile 120 arası toplam 256 sonuç

Konu: DARDANELSPOR / TÜRKİYE l GENÇLERLE UEFA TAMAM SIRA ŞAMP. LİGİNDE l (7.SEZON)

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by basaran17 View Post
    PROGRAMIMIZ

Ne denebilir ki? Simülasyonun hakkını vermek bu olsa gerek!

Quote Originally Posted by cklnc View Post
    Ne denebilir ki? Simülasyonun hakkını vermek bu olsa gerek!
    Teşekkürler elimizden geldiğince yapiyoruz biseyler

Default 2019 ARALIK Ayı Gelişmeler

ARALIK/2019

FİKSTÜRÜMÜZ

11. HAFTA

12.HAFTA

DİĞER SONUÇLAR

HAFTANIN GOLÜ

HAFTANIN TAKIMI

13.HAFTA

HOLLANDALILAR PEŞİMDE..!

Hepsine hayır diyoruz.

TOPLU SONUÇLAR

14.HAFTA

BİR TEKLİF DAHA

Sana da hayır!

15.HAFTA

SAKATLIK

Takımı sırtlayan oyuncumuz yaklaşık 1 ay sahalardan uzak kalacak.

16.HAFTA

ARALIK AYI FİSKTÜR
    SONUÇLAR

AYIN OYUNCUSU

PUAN DURUMU

Emin adımlarla şampiyonluğa doğru gidiyoruz. Her ne kadar kadro kalitesi bakımından ön plana çıkamasak da takımdaki arkadaşlık ve birlikteliğin getirmiş olduğu başarı ortada. Takımda kimin oynadığının önemi yok 15 yaşında da 27 yaşında da oyuncu oynuyor. Hepsine güvenip forma şansı veriyorum. Alt yapıdan çıkan oyuncu kim olursa olsun o formayı 1 kez olsa dahi sırtına geçirecek.

DEVRE ARASINA GİRERKEN
    Devre arası gelince transfer çalışmaları hızlanır. Eksik yerlere oyuncu arayışları başlar. Boşlukları doldurmak için yoğun bir çaba harcarsın. Hele bir de alt lig takımlarıyla oynuyorsan istediğin oyuncuları alamazsın, kimse gelmek istemez, bulduğun genç yetenekleri kaptırırsın bunun gibi bir çok zorluk çekersin.

Ben de şu an o durumdayım.Takımımdaki genç oyunculara bir çok teklif geliyor, göndermesem küsüyor vs. , almak istediğim oyuncular görüşme dahi yapmıyor. Tahminim bu süre 2-3 sezon daha sürecek(Süper lige çıkabilirsek tabi). Hem kulübün yeterli maaş sağlaması hem de oyuncuların gelmesini sağlamak için.

Bu süre zarfındaki düşüncem; oyunun başından beri gençlere vermiş olduğum şansları devam ettirmek ve tesisleri geliştirmek. Alt yapı ne kadar sağlam olursa geleceğimiz o kadar emin ellerde olur.

OCAK AYI FİSKTÜRÜMÜZ

Bu fikstürden de mağlubiyet almadan çıkarsak büyük yol kat etmiş oluruz.

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Gidişat süper.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Bazen yürekli kayıplar; Korkak zaferlerden daha önemlidir. [Fatih Terim]

Quote Originally Posted by MoNToLiVo_ View Post
    Gidişat süper.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Inşallah daha iyi olacak 😉

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Tekliflere aldırma gitme bir yere.Devre arası ise en iyi transfer şekli bence hem kiralık hemde sözleşmesi bitecek olanları almak.Oyunun en zevkli ve en çileli şeyi transfer sezonları olsa gerek

Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    Tekliflere aldırma gitme bir yere.Devre arası ise en iyi transfer şekli bence hem kiralık hemde sözleşmesi bitecek olanları almak.Oyunun en zevkli ve en çileli şeyi transfer sezonları olsa gerek
    Çanakkale yi bırakıp hic bi yere gitmem zaten 😉 planlamamizi yaptik uzun soluklu düşünüyoruz. Devre arasi transfer yapmayi düşünmüyorum bilhassa teklifleri degerlendirip kadroyu daraltmak istiyorum gecen sene olduğu gibi. Transferden oyunculari kiralik gonderip guzel kazanclar saglayabiliriz. Hem de alt yapidan oyunculara şans vermeyi düşünüyorum. Kendilerini bi gostersinler 😀 Sözleşmesi bitecek oyunculardan bazilarini gozlemledik gelmek istemiyor hic biri 😕 O yuzden 1 2 sene daha sürer bu itibarsizlik ta ki avrupaya gidene kadar 😉

Default 2020 OCAK Ayı Gelişmeler

OCAK/2020

OCAK AYI FİSKTÜRÜMÜZ

17.HAFTA

TEKLİFLER

Lorient ve Twente den gelen teklifleri geri çevirdik.

18.HAFTA

TEKLİFLER
    Rize, Göztepe ve Balıkesir den gelen teklifleri geri çevirdik.

19.HAFTA

DİĞER SONUÇLAR

20.HAFTA

TRANSFERLER

GELENLER

YOK

GİDENLER

Bizim için ayrılık zor oldu. Tanju'yu elimizde tutamadık ve Rize'den gelen teklif yönetim tarafından kabul edildi. Yerini alt yapıdan oyuncularımızla doldurmaya çalışacağız. Ayrıca alt yapıdaki gençlerimize gelen teklifler çok düşüktü. Biz de kiralık teklifi yaparak bonservislerinden daha fazla kazancı kasamıza koyduk.

PUAN DURUMU

20 hafta sonunda puan farkı açıldı ve liderlik koltuğunda rahat bir nefes aldık. Ama takımımı rehavete kapılmaması konusunda uyardım. Rakipleri küçümsemeden yolumuza emin adımlarla maç maç düşünerek devam edeceğiz.

ŞUBAT AYI FİKSTÜRÜMÜZ

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Gidişat çok güzel, kulübün kasasını da çok güzel bir şekilde dolduruyorsun. Kiralık gönderdiğin çocuklar iyi performans sergilerlerse sezon sonunda iyi paralara satabilirsin. Kiralık giderken bile takıma iyi kazanç sağladıklarını da düşünürsek ekonomik olarak çok iyi işletiyorsun takımı.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Tebrikler. Üşenmeden 4 sayfayı da okudum. Çok güzel bir planlama ile ilerliyorsun. Bu şekilde planlama ile ilerde sadece yerli oyuncularla başarı yakalayabilirsin. Sentugo hocam bir kere bu şekilde yapmıştım.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Ligde artık sıkıntı çekeceğimizi sanmıyorum.Hızlı bir şekilde bitirip yeni sezona geçelim

Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    Tebrikler. Üşenmeden 4 sayfayı da okudum. Çok güzel bir planlama ile ilerliyorsun. Bu şekilde planlama ile ilerde sadece yerli oyuncularla başarı yakalayabilirsin. Sentugo hocam bir kere bu şekilde yapmıştım.
    Teşekkürler. Sistem hakkındaki övgülerin için de ayrıca teşekkür ederim. Planlı bir şekilde devam edecek kariyerimiz acelemiz yok. Gençlerimize güvenimiz var yaşı ne olursa olsun forma şansı bulacaklar. Yabancı oyuncular da kaliteli olduklarında takıma kazandırmayı düşünüyorum. Bazen türk oyuncularda sıkıntı yaşıyoruz o zaman ihtiyaç duyuyoruz. Her şey zamanla iyi olacak. Alt yapıdan yeni gençler çıksın ona göre transfer politikamızı belirleyeceğiz. Sağlam adımlarla gideceğiz.

Ligde artık sıkıntı çekeceğimizi sanmıyorum.Hızlı bir şekilde bitirip yeni sezona geçelim
    3-5 günlük tatilin ardından kariyere hız vermeyi düşünüyorum ben de yeni sezon için heyecanlıyım en kısa zaman da paylaşımlara geçeceğiz.

Quote Originally Posted by 3842 View Post
    Gidişat çok güzel, kulübün kasasını da çok güzel bir şekilde dolduruyorsun. Kiralık gönderdiğin çocuklar iyi performans sergilerlerse sezon sonunda iyi paralara satabilirsin. Kiralık giderken bile takıma iyi kazanç sağladıklarını da düşünürsek ekonomik olarak çok iyi işletiyorsun takımı.
    Teşekkürler. Kiralık gönderdiğim oyuncular forma şansı bulamıyor ama iyi kazanç sağlıyoruz sayelerinde. Satın almak istediklerinde çok düşük bedellerle geliyorlar. Kirada kat kat fazlasını kazanıyoruz. Daha da iyi olacağını umuyorum. 1-2 sezon sonra çok daha iyi bir Dardanelspor izleteceğiz.

Default 2020 ŞUBAT Ayı Gelişmeler

ŞUBAT/2020

Şubat Ayı Fikstürümüz

21.HAFTA

Ligin son sıralarında yer alan rakibimize kendi sahamızda puan veriyoruz. Takımları biraz daha ciddiye almamız gerekiyor.

22.HAFTA

SAKATLIK

İleri uçta eksikliğini hissedeceğimiz bir oyuncu. Forvet yetersizliğinde sıkıntı yaşayabiliriz. Recep'in iyi performans göstermesini bekliyorum. Yokluğunda forma onun.

23.HAFTA

24.HAFTA

PUAN DURUMU

Ligde gayet iyi gidiyoruz. Eksikliklere rağmen takımımız çok iyi form yakaladı. Eksikler yüzünden takımın taktiğinde değişiklikler oluyor. Alternatif varyasyonlar denemeye devam ediyoruz. Tek taktikle bu lig bitmez zaten.

Mart ayında alt yapıdan gençlerimiz gelecek. Heyecanla onların çıkmasını bekliyoruz. Boşlukları onlarla doldurabiliriz.

Default 2020 MART Ayı Gelişmeler

MART/2020

25.HAFTA
    Yenilmezlik serimiz Konyaspor deplasmanında son buluyor.

SAKATLIK

Takımın etkili isimlerinden Aurelio yaklaşık 3 hafta takımdan uzak kalacak.

ALT YAPIDAN GENÇLERİMİZ GELDİ

PROFİLLER

SAKATLIK

26.HAFTA

27.HAFTA

SAKATLIK

Takımdaki tek forvette sakatlandı. Şimdi formayı 15 yaşında takıma yeni katılan Abdullah Çetin'e vereceğiz. Yavaş yavaş Süper Lige hazırlayacağız kendisini ve diğer genç arkadaşlarını.

PUAN DURUMU

Son 7 hafta ve 9 puan farkla liderliğimizi sürdürüyoruz.

Şubat ve Mart aylarında Altınordu, Trabzon, Guingamp, Roda, Konya, Adana, Heracles, Lille, Schalke ve Ingolstad teklifte bulundu. Hepsini reddettik tabiki. Yönetimin ve taraftarların ekibimize olan inancı daha da artmış oldu.

Şimdi tesis çalışmalarına başlamayı düşünüyoruz yönetim kabul ederse tabi. Böylece yeni sezona hazır olacak ve oyuncularımız daha iyi gelişimlerini sağlayacak. Teknik ekibe takviyeler olabilir ama çok bi değişiklik yapmayı düşünmüyorum. Onlara da teklifler geliyor elimizde tutmak için yoğun çaba harcıyoruz.

NİSAN AYI FİKSTÜRÜMÜZ

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Gençlerin güzelmiş bir kaçı şuanda bile seni idare edebilir. Mesela Abdullah Kazancı, Ahmet Ceylan ve Eray iş yaparlar.
    Ligde iyi gidiyorsun. Bu sene çıkarsın.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Ligde durumumuz iyi.Gençlerde gerçekten çok iyi çıkmış.Yatırımların meyvesini almaya başlamışsın.Ahmet Ceylan ın profilini beğendim.Puan farkı şuan 9 Ahmeti koy 11 pişsin.

Gençlerin güzelmiş bir kaçı şuanda bile seni idare edebilir. Mesela Abdullah Kazancı, Ahmet Ceylan ve Eray iş yaparlar.
    Ligde iyi gidiyorsun. Bu sene çıkarsın.
    Hemen 11 e aldim zaten en azindan geri kalan haftalarda şans vericem.

Ligde durumumuz iyi.Gençlerde gerçekten çok iyi çıkmış.Yatırımların meyvesini almaya başlamışsın.Ahmet Ceylan ın profilini beğendim.Puan farkı şuan 9 Ahmeti koy 11 pişsin.
    Aynen yatırımların faydasını görmek çok güzel. Gencleri ilk 11 e koyuyorum. Transferde çok fazla oyuncuya da ihtiyac yok gibi fikir sahibi olmak için firsat benim icin de.

18. Default

Hocam Kubilay barazi dede bi parıltı var onunda üstüne düşmelisin bence

Quote Originally Posted by BMAais28 View Post
    Hocam Kubilay barazi dede bi parıltı var onunda üstüne düşmelisin bence
    Kubi yi oynatıyorum zaten ama sakatlandı biraz uzak kalacak takımdan

Default 2020 NİSAN Ayı Gelişmeler

NİSAN/2020

28.HAFTA

29.HAFTA

30.HAFTA

31.HAFTA

Süper Lige yükselmeyi garantiledik. Yönetim ön bütçeyi belirledi. Güzel bir bütçemiz var. Çok iyi değerlendirmek istiyoruz. Transferlere yüksek meblağlar harcamak istemiyoruz. Önceliğimiz sözleşmesi biten oyuncular olacak.

PUAN DURUMU

Son haftalarda takım iyice konsantrasyonu kaybetti. Puan farkının vermiş olduğu rahatlık mı yoksa sakatlıklardan dolayı kadro kurma sıkıntısı yaşamamız mı buna neden oldu çözmeye çalışacağız. Alt yapıdaki gençleri deniyorum. Daha pişmeleri gerekiyor. Biraz üstlerine düşüp bireysel antreman yaptıracağız. Belki eğitici olması açısından tecrübeli oyuncular transfer edebiliriz.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Tebrikler şampiyon olarak süper lige çıkmışsın. Benim takım play off lara kalmış. Umarım tekrardan çıkar. Gençler için iyi kiralık teklifi gelirse kiralık gönder. Tesisleri iyi olan ve iyi ücret ödeyenlere gönder. Yoksa bırak senin altında gelişsinler. Mentor transfer edebiliyorsan et ki zihinsel yönden de gelişsinler. Mesela forvete Umut Bulut duruyorsa onu alabilirsin. İyi bir mentordu.

Tebrikler şampiyon olarak süper lige çıkmışsın. Benim takım play off lara kalmış. Umarım tekrardan çıkar. Gençler için iyi kiralık teklifi gelirse kiralık gönder. Tesisleri iyi olan ve iyi ücret ödeyenlere gönder. Yoksa bırak senin altında gelişsinler. Mentor transfer edebiliyorsan et ki zihinsel yönden de gelişsinler. Mesela forvete Umut Bulut duruyorsa onu alabilirsin. İyi bir mentordu.
    Teşekkür ederim çıkmayı garantiledik ama şampiyonluk son haftaya kaldı. Gripten başımı kaldıramıyorum. Olgun un da bir an önce bitirelim demesiyle puan farkının vermiş olduğu rahatlıkla beraber maçları hızlı hızlı geçeyim dedim. Yanılmışım hızın felaket olduğunu unuttum hastalıktan Kafamı toplayıp ligi şampiyn bitirmek için doğru analizler yapmam gerek.

Gençlere gelecek olursak kaliteli olanları kadroda tutmayı düşünüyorum ama büyük takımlardan teklifler gelirse mecburen kiralık gönderecez. Satın alırken fazla paralar veremiyorlar malesef. Umut insanı yaşatır ama kendisi şuan yaşıyor mu bilmiyorum O kadar da yaşlı oyuncu istemiyorum takımda. Kıyıp satamadığım oyuncularım var gerçi elimde ama onlara da yavaştan yol gözüküyor.

NİSAN/2020

32.HAFTA

33.HAFTA

Gol atan en genç oyuncu ünvanı Abdullah Çetin'in! Mağlubiyet serimiz devam ediyor.

34.HAFTA

Bize yetecek puanı alıyoruz.

ŞAMPİYON DARDANELSPOR

PUAN DURUMU

İSTATİSTİKLER

Bir sezonu daha geride bırakıyoruz. Lige belki başlarken play off hayalleri kuruyorduk ama beklenmedik bir başarıyla uzun süre zirvede götürdük ve mutlu sona ulaştık.

Mart ayında yeni oyuncuların çıkmasıyla takım inanılmaz bir düşüşe geçti. Puan farkının çok olması şans verme konusunda daha rahat davranmamı sağladı. İstenilen sonuçları alamasak da onlar için iyi bir tecrübe oldu. Yeni sezonda takımda daha fazla şans bulacaklardır.

Şimdi yorucu bir periyota giriyoruz. Transferler, hazırlık maçları için takımlarla görüşmeler, yeni sezon öncesi hazırlık kampları... Hepsi için ekibimizle oturup bir karar vereceğiz. Önce takımımızın analizini yapıp, eksik gördüğümüz mevkiilere oyuncu arayışlarına başlayacağız.

YOLA ÇIKIYORUZ!

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Son haftalara kadar çekişmeli geçmiş.Şampiyonluk için tebrik ederim.

Son haftalara kadar çekişmeli geçmiş.Şampiyonluk için tebrik ederim.
    teşekkür ederim sen söyleyince acele ettim biraz öyle kötü gitti ki son 2 ay sorma hiç az daha kaptırıyorduk şampiyonluğu hastalıktan kurtulayım daha iyi bi dönüş olacak inşallah.

transfer önerileri alınır

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Quote Originally Posted by basaran17 View Post
    teşekkür ederim sen söyleyince acele ettim biraz öyle kötü gitti ki son 2 ay sorma hiç az daha kaptırıyorduk şampiyonluğu hastalıktan kurtulayım daha iyi bi dönüş olacak inşallah.

transfer önerileri alınır
    Geçmiş olsun hocam dikkat et havalara aldanma

Geçmiş olsun hocam dikkat et havalara aldanma
    eyvallah hocam sağolasın futbolcular sürekli üşütüp hasta oluyordu tesisleri taşıyayım diye düşünüyordum hep ben de kaptırdım kendimi Çanakkale rüzgarına

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Öncelikle geçmiş olsun.
    Umut u al dememin sebebi Abdullahı yetiştirsin diye demiştim. Süper ligde yabancı hakkın fazla olacağı için şöyle sağlam gördüğün gençlerin pozisyonuna yakın zihinsel özellikleri yüksek yabancıları 1 yıllığına alabilirsin. Zaten ilk yıl düşmemeye oynayacağını varsayarsam 40-45 puan yeterli olacaktır. Bunu da sağlayabilirsin. Hem bu şekilde gençlerin yetişmiş olur. Hemde o yabancılar sayesinde itibarın ve oyun içi abilerin iyi olacaktır diye düşünüyorum.

Transfer önerisi olarak forvete iki kişi önerebilirim. Walter Gonzalez ile Sergio Diaz var. Walter ı alabilirsin ama Sergio u Real Madrid satmaz. Onu iki yıllık kiralayabilirsin. Ayrıca gözlemcilerini İskandinavya, Güney Amerika ve Güney Avrupa ülkelerine yollayıp oralardan ucuz ama kaliteli gençleri bulabilirsin. Montolivo hocamın aldığı Paraguaylı bekinde profili güzel iyi bir oyuncu ona da bakabilirsin.

Hatta belli başlı iyi gençleri çıkaran takımlara da gözlemci gönderip ellerindeki oyuncular hakkında bilgi sahibi olabilirsin.

Öncelikle geçmiş olsun.
    Umut u al dememin sebebi Abdullahı yetiştirsin diye demiştim. Süper ligde yabancı hakkın fazla olacağı için şöyle sağlam gördüğün gençlerin pozisyonuna yakın zihinsel özellikleri yüksek yabancıları 1 yıllığına alabilirsin. Zaten ilk yıl düşmemeye oynayacağını varsayarsam 40-45 puan yeterli olacaktır. Bunu da sağlayabilirsin. Hem bu şekilde gençlerin yetişmiş olur. Hemde o yabancılar sayesinde itibarın ve oyun içi abilerin iyi olacaktır diye düşünüyorum.

Transfer önerisi olarak forvete iki kişi önerebilirim. Walter Gonzalez ile Sergio Diaz var. Walter ı alabilirsin ama Sergio u Real Madrid satmaz. Onu iki yıllık kiralayabilirsin. Ayrıca gözlemcilerini İskandinavya, Güney Amerika ve Güney Avrupa ülkelerine yollayıp oralardan ucuz ama kaliteli gençleri bulabilirsin. Montolivo hocamın aldığı Paraguaylı bekinde profili güzel iyi bir oyuncu ona da bakabilirsin.

Hatta belli başlı iyi gençleri çıkaran takımlara da gözlemci gönderip ellerindeki oyuncular hakkında bilgi sahibi olabilirsin.
    Teşekkür ederim. Belirttiğin oyuncuları gözlemleyeceğim. Transfer de fazla para harcamak istemiyorum. Kiralık oyuncular arayacağız. En azından ligde kalmak belki sürpriz yapıp avrupa kupalarına katılmak, itibarımızı yükseltmek adına çalışmalarımız olacak. Takip ettiğimiz oyuncular var ama onları da şimdilik kadromuza katamıyoruz. Maaş bütçemiz düşük olduğu için. Güzel günler için biraz daha zamana ihtiyacımız var.

Hastalıktan dolayı ara verdiğimiz kariyerimize kısa zamanda geri döneceğiz.

Süper lige çıkmış olmamız sorumluluğumuzu daha da arttırdı. Takımı daha güçlü hale getirmek için çalışmalarımız sürüyor.

Listemizdeki oyuncuları izliyoruz. Türkiye'de de gençleri inceliyoruz.

Geleceğin yıldızlarını takımımıza katmak için çaba sarf ediyoruz.

GELİŞMELER YAKINDA! Takipte kalın

Sayfa 4 / 9 İlkİlk ... 23456 ... SonSon

Mesaj Yetkileri