Sayfa 5 / 9 İlkİlk ... 34567 ... SonSon
121 ile 150 arası toplam 256 sonuç

Konu: DARDANELSPOR / TÜRKİYE l GENÇLERLE UEFA TAMAM SIRA ŞAMP. LİGİNDE l (7.SEZON)

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

geçmiş olsun kardeşim gelişmeleri merakla bekliyorum. oynarken hakkını veriyorsun.
    Bazen yürekli kayıplar; Korkak zaferlerden daha önemlidir. [Fatih Terim]

Quote Originally Posted by MoNToLiVo_ View Post
    geçmiş olsun kardeşim gelişmeleri merakla bekliyorum. oynarken hakkını veriyorsun.
    Eyvallah kardeşim sağolasın. Heyecanı hep birlikte yaşayabiliyorsak ne mutlu!

Default 2020 HAZİRAN Ayı Gelişmeler

2019/20
    SEZON SONU ÖDÜLLERİ

YILIN TAKIMI

Yılın takımında 3 oyuncumuz yer aldı. 2 oyuncu kiralık olarak takımımızda yer alıyor. Yeni sezonda Aurelio ile yolumuza devam etmeyi düşünüyoruz. Selahattin'i ise Galatasaray bırakmıyor. Onun boşluğunu doldurmak için arayışlara başladık.

DUYURU
    Play Off dan Konyaspor Süper lige çıkan 3. takım oldu.

Trabzonspor, Antalyaspor ve Rizespor bir alt lige düşmüşlerdir.

YILIN OYUNCUSU ÖDÜLLERİ

YILIN MENAJERİ

MALİ DURUM

Kulübümüzün mali durumu gayet iyi fakat itibarımız hala BÖLGESEL olarak kalmış durumda!

Transfer sezonu başlamadan transferin ilk dalgasını bitirmek istiyorum. Genç oyuncuları(15-19) kadromuza katmaya çalışacağız.
    Bölgesel itibardaki bir kulübe üst düzey oyuncuların geleceği garantisi olmadığından kimse kapmadan listemizdeki gençleri kadromuza katmalıyız.

İLK TRANSFERLERİMİZ

PROFİLLER

İlk transferlerimizi transfer sezonunun başlangıcına yetiştirdik. Şimdiden bir çok takım gençleri kiralamak için sıraya girdi. Ama ben kiralık göndermeyip onlara şans vermeyi düşünüyorum.

Emre Turan yeni Tanju Kurt olacak!

TRANSFER BOMBASI OLUR MU ACABA?

Küme düşen Trabzonspor'dan Cenk i kadromuza kattık. Aramıza hoş geldin diyor, başarılı bir sezon geçirmeyi diliyoruz.

Haziran ayı bu şekilde geçti. Sözleşme imzaladığımız oyuncular var. Aramıza katıldıklarında onları açıklamak istiyorum.

Ayrıca çok genç oyuncularla da anlaşıldı. Ölmez kalmazsak onlarla da ileri ki yıllarda beraber olacağız.

Temmuz ayında görüşmek üzere

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Aldığın gençler güzel beğendim. işine çok yarayacaklardır.

Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    Aldığın gençler güzel beğendim. işine çok yarayacaklardır.
    Eyvallah.. Elimizde tutabilirsek faydası olacak inşallah. Ama hemen teklif geliyor gitmek istiyorlar. Ben de yol yakınken sözleşmeleri uzun yapıyorum. Kiralık yollayıp daha fazla kazanıyorum. Yoksa bonservis çok düşük veriyorlar.

Keşke hepsi kalsa da uzun seneler oynasa

Default 2020 TEMMUZ Ayı Gelişmeler

TEMMUZ/2020

Sürpriz bir kararla Fatih Terim'den boşalan Türk Milli Takım Teknik Direktörlüğü'ne başvurmuştuk. İşe alınmam çok sürpriz oldu. Elimizden geleni yapacağız ülkemiz için.

TRANSFER

Alt yapıya takviyelerimiz sürüyor.

İLERİ Kİ YILLARDA ARAMIZA KATILACAK GENÇLER

HAZIRLIK MAÇLARI

ZAFER KUPASI YARI FİNAL

Aurelio'nun frikikten attığı şık golle finale adımızı yazıdırıyoruz. Genç yıldızımız Gürhan 5-6 hafta sahalardan uzak kalacak.

ZAFER KUPASI FİNAL

Son saniyede attığımız golle kupaya uzanıyoruz.

HAZIRLIK MAÇI

3 hazırlık maçında gördük ki gol yollarındaki etkisizliğimiz sürüyor. Takıma yeni bir antrenör almayı düşünüyorum. Araştırmaya başlıyoruz.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

En güzelini yapıyorsun. Mademki az bonvervis veriyorlar en güzeli kiralamadan parasını çıkarmaktır.

En güzelini yapıyorsun. Mademki az bonvervis veriyorlar en güzeli kiralamadan parasını çıkarmaktır.
    Anlam veremedim bir türlü diğer takımlar kiralıyor 2. lige falan 4-5 milyon euro teklif ediyorlar hatta benim kiralayıp oynatmadığım oyunculara ben oynatıyorum şampiyon oluyorlar gene yok!

İyice can sıkmaya başladı bu durum bakalım bu sezonu da geçirelim ona göre kariyerin devamına karar vereceğim.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Çok kafana takma oluyor. Sen ne yaparsan yap fark etmiyor sen alırken fahiş fiyat çekiyorlar ama onlar alırken çerez parası veriyorlar. Hele kabul etmediğin takım büyük takımsa yandın. Oyuncu isyan çıkarıyor. Böyle durumda ben direk uygun yollu kiraya gönderiyorum. Bir sezon sonra gelince gitmek istemiyor. Tabi ki gene aklını karıştırmazlar sa kalıyor.

Çok kafana takma oluyor. Sen ne yaparsan yap fark etmiyor sen alırken fahiş fiyat çekiyorlar ama onlar alırken çerez parası veriyorlar. Hele kabul etmediğin takım büyük takımsa yandın. Oyuncu isyan çıkarıyor. Böyle durumda ben direk uygun yollu kiraya gönderiyorum. Bir sezon sonra gelince gitmek istemiyor. Tabi ki gene aklını karıştırmazlar sa kalıyor.
    16 yaşında aldım 3 genç oyuncu yarım sezon oynatabildim sürekli kiralıyorum uzun sözleşme yaptım bi de daha çok kiraya gidecekler

Başarılar. Zevkli bir kariyer olması dileğimiz.

2.lig de Pendikspor ve İstanbulspor kariyer denemelerim oldu. Uzun bir aradan sonra acemilik çektik. Kalemizde basit goller gördük. Aynı basit golleri rakip kalesinde göremedim. Ankaragücü ileYeni bir kariyer denemesi daha açtım.

Quote Originally Posted by ultrafanatik View Post
    Başarılar. Zevkli bir kariyer olması dileğimiz.

2.lig de Pendikspor ve İstanbulspor kariyer denemelerim oldu. Uzun bir aradan sonra acemilik çektik. Kalemizde basit goller gördük. Aynı basit golleri rakip kalesinde göremedim. Ankaragücü ileYeni bir kariyer denemesi daha açtım.
    Benim de oldu ilk başta öyle ilk sezon afallamıştım iyice imkansızlıklar da cabasıydı. Az daha kovulacaktım. Yeni sözleşme istedim öyle yırttım. Ankaragücü ile başlarsan Ahmet Yazar kiralık olarak orda oynuyor. Değerlendirmeni tavsiye ederim.

Görüşlerini alabilirim.

Ankaragücünde yönetim ile anlaşamadım yeni kariyer açtım 😀😀😀
    Keçiörenspor ile 2. Sezondayım geçen sezon Playoff da elendim. Bursaspor'un oyuncuları iyi oluyor kiralayabilirsen.muhammet şengezer kalede iyi.

Quote Originally Posted by ultrafanatik View Post
    Ankaragücünde yönetim ile anlaşamadım yeni kariyer açtım 😀😀😀
    Keçiörenspor ile 2. Sezondayım geçen sezon Playoff da elendim. Bursaspor'un oyuncuları iyi oluyor kiralayabilirsen.muhammet şengezer kalede iyi.
    Alt liglerdeki başarının kaynağı bursa fener den kiraladığım oyuncularla oluyordu zaten ilk aşamada. Ama bu seride zor transferler Bursanın oyuncuları sağlam kiralayabilirsen Yeşil Bursa da oluyor çoğu onlarda Şampiyonluğa gidiyor başlangıçta.

Kariyere uzun bir ara verdik. Şimdi geri dönüyoruz. Geçen süre zarfında takımla ilgili bazı bilgileri güncellemem lazım. Ne yapacağımızı unutmuşuz Allahtan kariyer var okuyup bilgi sahibi olabileceğiz.

Ağustos ayı güncellememiz yakında..!!

Görüşmek dileğiyle...

Default 2020 AĞUSTOS Ayı Gelişmeler

AĞUSTOS/2020

HAZIRLIK MAÇLARI

TRANSFERLER

3.3 M Euro gibi ciddi bir bonservis bedeliyle anlaşma sağladık. Doğru bir seçim yapmışızdır inşallah. Gelecek için çalışmalarımız sürecek.

Sağ bek de alternatif yaratmak için karşımıza çıkan bir fırsatı değerlendirdik ve Savaş ı kadromuza kattık.

Yaratıcı oyuncu eksikliğimizi gidermek adına önemli bir transfer oldu. 4 büyüklerin gözetiminde olan oyuncuyu bonservis ücreti ödemeden kadromuza kattık. Hayırlı olsun.

DENEMEYE ALDIK

Araştırmalarımız sonucu gözümüze takılan genç oyuncuyu 1-2 yıldır takip ediyorduk. Gelişimine kulübünde devam etmek istiyordu. Biz de ülkemize davet ettik. Gelip görsün belki fikri değişir dedik ama nafile. Şimdilik denemede ama bir gün kadromuza katacağız!

AYRILANLAR

Genç oyuncuları gene elimizde tutamadık. Kiralık olarak gönderip kulübümüze 7-8 M Euro civarında ciddi bir gelir sağladık.

Uzun uğraşlar sonucu Süper Lig heyecanına biz de katılıyoruz. Çok zor şartları, maddi sıkıntıları aza indirerek her şeyden feragat ederek bu noktaya geldik. Kulüp için gece gündüz çalıştık ve çalışmaya devam edeceğiz.

Bu sene hedefimiz lige tutunmak. Kadromuz gene genç oyunculardan kurulu 16-25 yaş aralığı genelde. Bu sene bizim için çok büyük tecrübe olacak. Genç oyuncularımızı yurt dışından ve ülkemizden isteyen bir çok kulüp var. Kafaları çok karışık ayrılmak isteyenler var! Ama biz göndermeye sıcak bakmıyoruz. Zaman neler gösterecek göreceğiz.

1.HAFTA
    Gaziantepspor-Dardanelspor

2.HAFTA
    Dardanelspor-Karabükspor

Bu sene ligde kalalım gerisi kolay

Quote Originally Posted by basaran17 View Post

AĞUSTOS/2020

HAZIRLIK MAÇLARI

TRANSFERLER

3.3 M Euro gibi ciddi bir bonservis bedeliyle anlaşma sağladık. Doğru bir seçim yapmışızdır inşallah. Gelecek için çalışmalarımız sürecek.

Sağ bek de alternatif yaratmak için karşımıza çıkan bir fırsatı değerlendirdik ve Savaş ı kadromuza kattık.

Yaratıcı oyuncu eksikliğimizi gidermek adına önemli bir transfer oldu. 4 büyüklerin gözetiminde olan oyuncuyu bonservis ücreti ödemeden kadromuza kattık. Hayırlı olsun.

DENEMEYE ALDIK

Araştırmalarımız sonucu gözümüze takılan genç oyuncuyu 1-2 yıldır takip ediyorduk. Gelişimine kulübünde devam etmek istiyordu. Biz de ülkemize davet ettik. Gelip görsün belki fikri değişir dedik ama nafile. Şimdilik denemede ama bir gün kadromuza katacağız!

AYRILANLAR

Genç oyuncuları gene elimizde tutamadık. Kiralık olarak gönderip kulübümüze 7-8 M Euro civarında ciddi bir gelir sağladık.

Uzun uğraşlar sonucu Süper Lig heyecanına biz de katılıyoruz. Çok zor şartları, maddi sıkıntıları aza indirerek her şeyden feragat ederek bu noktaya geldik. Kulüp için gece gündüz çalıştık ve çalışmaya devam edeceğiz.

Bu sene hedefimiz lige tutunmak. Kadromuz gene genç oyunculardan kurulu 16-25 yaş aralığı genelde. Bu sene bizim için çok büyük tecrübe olacak. Genç oyuncularımızı yurt dışından ve ülkemizden isteyen bir çok kulüp var. Kafaları çok karışık ayrılmak isteyenler var! Ama biz göndermeye sıcak bakmıyoruz. Zaman neler gösterecek göreceğiz.

1.HAFTA

2.HAFTA
    Dardanelspor-Karabükspor

1.HAFTA

Ligin ilk haftasında iyi mücadele ettiğimiz maçta penaltıdan yediğimiz golle 3 puanı bırakıyoruz.

2.HAFTA
    Dardanelspor-Karabükspor

Kendi sahamızdaki ilk lig maçından 1 puanla ayrılıyoruz. Kırmızı kart riskinden dolayı taktik değişiklik yaptık savunmadaki aksamalar sonucunda golü kalemizde gördük. Oyun olarak daha iyi seviyelere çıkmamız lazım o ışığı takımımda görüyorum. Başaracağız!!

TRANSFERLER

Transferin son günlerinde yoğun çaba sarfettik. Bochum dan Görkem i 800 bin euro ya kadromuza katacaktık ki araya Beşiktaş girip oyuncuyu aldı. Alternatif olarak biz de Recep Niyaz ile anlaştık. Ayrıca kalecimiz Yüksel e gelen teklifler oyuncunun aklını karıştırdı. Biz de kiralık gönderip gelişsin dedik. Yerine de Altay dan Mertcan ı aldık. Son olarak da çok yönlü bir oyuncu olan Ramazan Civelek i kadromuza kattık.

Ayrıca kadromuzda fazlalık olan genç oyuncuları kulübe para kazandırarak gönderdik. Alt yapımızdan çıkan ya da genç yaşlarda takımımıza katılan oyuncuları bırakmak bizi üzse de hem onlar hem bizim için iyi olacak. Onlar şans bulup gelişecekler bize de kazanç sağlayacaklar. Ocak ayında aramıza katılacak oyuncular var o zamana kadar biraz sıkıntı yaşayabiliriz. Kadromuz kalite bakımından düşük olsa da geleceğe umutla bakmamızı sağlıyor.

Daha önceki serilerde bu oyuncuları oyunun başında kiralar üst lig için savaşırdım. Bu seri de 5 yıl sonra kadromuza katabildik. Bu serinin zorluğu ve yıldırıcılığına boyun eğmeden buralara kadar geldik. Ama daha yeni başlıyor daha finansal fair play kurallarına takılıp takılmama durumumuz olacak.

Heyecanla bekliyoruz

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Transfer sistemin güzel. Bende senin gibi yapmayı seviyorum. Kirala para kazan sat para kazan mantığını seviyorum.

Ligde 40 puan toplarsan rahatlıkla ligde kalabilirsin.

Transfer sistemin güzel. Bende senin gibi yapmayı seviyorum. Kirala para kazan sat para kazan mantığını seviyorum.

Ligde 40 puan toplarsan rahatlıkla ligde kalabilirsin.
    Teşekkürler.. Transferde para harcamayı hiç sevmiyorum ama bazen kontrolden çıkıyorum Bakalım amacımız lig de kalmak puanlar nasıl olacak yeterli puanları toplamaya çalışacağız. Bizim için zor gececek lig.

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Cenk Şahin ve Kubilay Kanatsızkuş iyi işler yapacaktır. Altay'dan aldığın oyuncu regen mi ? Bekliyorum maçları.
    TariboWest

22. Default

Kolay gelsin FM serisinin hangisi şuanda oyun ?

Quote Originally Posted by GeorgeWeah View Post
    Cenk Şahin ve Kubilay Kanatsızkuş iyi işler yapacaktır. Altay'dan aldığın oyuncu regen mi ? Bekliyorum maçları.
    Yavaş yavaş iyiye gidiyorlar. Kaleci ve stoper aldım Altay dan ikisi de regen yaşları küçük daha 16

Quote Originally Posted by dardanelspor171 View Post
    Kolay gelsin FM serisinin hangisi şuanda oyun ?
    Fm 2017 kardeşim. Son serisi.

Default 2020 EYLÜL Ayı Gelişmeler

EYLÜL/2020

MİLLİ TAKIM

AVRUPA ULUSLAR LİGİ A GRUBU

2.GRUP

Fransa, Hollanda, TÜRKİYE

Milli takımdaki ilk deneyimimizi yaşayacağız. İlk kez 2018 yılında düzenlenen bu turnuvanın amacının ne olduğunu çözemedim. 3 takımlı gruplardan oluşuyor genelde.

Bakalım artık yeni turnuvada neler olup bitiyor göreceğiz.

1.MAÇ

İlk maçımızdan mağlubiyetle ayrıldık. Fransa nın etkili ayaklarına engel olamadık.

PUAN DURUMU

HAZIRLIK MAÇI

Milli arayı hazırlık maçıyla değerlendirdik. Transferin son günlerinde kadromuza kattığımız oyuncuların takıma uyum sağlaması ve form kazanması açısından faydalı bir maç oldu.

HAZIRLIK MAÇI

Milli takımın başında çıktığımız 2. maçtan da mağlup ayrıldık. Gol dahi atamadık. Bu duruma bi çare bulmak için oyuncuları daha yakından takip edeceğiz. Köklü değişiklikler olabilir.

SÜPER LİG

3.HAFTA

Ankara deplasmanından son dakikalarda yediğimiz golle 3 puanı kaçırdık.

4.HAFTA

Alanyasporla kendi sahamızda berabere kaldık. Yeni transferimiz Recep Niyaz ilk maçında golle tanıştı. İlerisi için iyi sinyaller verdi.

KUPA MESAİSİ

Türkiye Kupası 2. Tur karşılaşmasında Turgutluspor'u 2-1 lik skorla geçiyoruz.

3. Turdaki rakibimiz
    Trabzonspor!

SÜPER LİG

5.HAFTA

ŞOK ŞOK ŞOK!!! Bursaspor deplasmanından beklenmedik bir skorla ayrılıyoruz. Ligin üst sıralarına oynayan Bursaspor u 5-2 mağlup ediyoruz. Tüm takımı tebrik ediyorum.

Daha güzel günler için çalışmaya devam gençler!!!

PUAN DURUMU

İlk 5 haftayı geride bıraktık. Bizim için güzel bir başlangıç oldu. Ligde kalmak için 35 puan yetiyormuş. Hedefe ulaşmak için çalışmaya devam edeceğiz. Belki sürpriz gelişmeler bile olabilir. Süper Lig gerçekten zor kadro kalitesi olarak sezon başında son sırada bitireceğimiz söyleniyordu. Bakalım bizi neler bekliyor göreceğiz.

Ekimde görüşmek üzere

26. Default

Beni neden oynatmıyorsun
    Tevfik Emir Yıldızkaya

Quote Originally Posted by dardanelspor171 View Post
    Beni neden oynatmıyorsun
    Tevfik Emir Yıldızkaya
    Futbolu birakmissin kardeşim sans verememisim sana Gelişim gostermen lazımdi biraz daha başarılar iyi çalış formayı kap

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Lige gerçekten iyi başlamışsın hocam.İlk yıl düşmez isek sezon sonu kadro kalitesini arttırırsın.

Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    Lige gerçekten iyi başlamışsın hocam.İlk yıl düşmez isek sezon sonu kadro kalitesini arttırırsın.
    Teşekkürler hocam. Amacımız düşmemek aynı zamanda itibarımızı arttırmak daha iyi oyuncuları takıma kazandırmamız için bu şart. 2-3 yıl içinde üst sıralara oynarız diye ümit ediyorum.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Lige iyi başlamışsın. Başarılar dilerim.

Milli takım ile başarı kazanmak zor oluyor. Ben bir türlü başaramadım. Bu seride en başarılı milli takım tecrübemi Hırvatistan ile yaşadım.

Sayfa 5 / 9 İlkİlk ... 34567 ... SonSon

Mesaj Yetkileri