Sayfa 2 / 9 İlkİlk 1234 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 256 sonuç

Konu: DARDANELSPOR / TÜRKİYE l GENÇLERLE UEFA TAMAM SIRA ŞAMP. LİGİNDE l (7.SEZON)

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by basaran17 View Post
    Sağolasın kardeşim teşekkürler. Çanakkale sevilmez mi her haliyle güzel bir şehir

İlk sezon acemiliğe geldi biraz da fair play kurallarından bahsediyorlardı temkinli davranmak istedim ama başarısız olduk. Bu sene daha iyi gidiyoruz. Geçen sezon da çok üstün oynadığım maçlar oldu fakat top çok fazla sıkıştı rakip defansta onu açmayı beceremedik bir türlü.

Bu sezon da devam ediyor topla çok oynuyoruz şut çekiyoruz ama gol pozisyonları zorla geliyor. Bi çaresini bulmaya çalışacağız.

Gerçek hayattan kesitler sunmaya devam edicem elimden geldiğince maçlara da gitmeye çalışacağım. Daha iyi olmasını ümit ediyorum
    Senin bahsettiğin pozisyon gelmeme olayını ben bir kariyerimde mantaliteyi kontraya çevirerek halletmiştim. Topla sahip olunan taktiklerde Hücum ile oynayınca takım acele ediyor ve saçma paslar, top kayıpları geliyor diye yorumluyorum.

Sakatlıkların dönem dönem çok fazla olmuş, alt liglerde her türlü yaşanabiliyor bu ama sende biraz fazla olmuş. Potansiyeli yüksek olsa bile sakatlığa meyilli oyuncuları göndermeni öneririm.

Playofflara katılman da bir başarı olur. Bir önerim: kariyeri takip etme kolaylığı açısından arada bir puan tablosunu paylaşman yararlı olacaktır, şöyle 5 - 6 haftada bir ya da her güncellemede.

Quote Originally Posted by 3842 View Post
    Senin bahsettiğin pozisyon gelmeme olayını ben bir kariyerimde mantaliteyi kontraya çevirerek halletmiştim. Topla sahip olunan taktiklerde Hücum ile oynayınca takım acele ediyor ve saçma paslar, top kayıpları geliyor diye yorumluyorum.

Sakatlıkların dönem dönem çok fazla olmuş, alt liglerde her türlü yaşanabiliyor bu ama sende biraz fazla olmuş. Potansiyeli yüksek olsa bile sakatlığa meyilli oyuncuları göndermeni öneririm.

Playofflara katılman da bir başarı olur. Bir önerim: kariyeri takip etme kolaylığı açısından arada bir puan tablosunu paylaşman yararlı olacaktır, şöyle 5 - 6 haftada bir ya da her güncellemede.

haklısın kardeşim o ayrıntıya dikkat etmedim. bi yandan paylaşıp bi yandan kariyer yapmak hele bir de pc eski ise çok kasıyor baya zamanımı alıyor. İnternetler de ayrı bir sorun zaten kaç sefer kariyeri paylaşamadan silindiği oldu tekrar yazdım. Bıkmam da daha güzel olması açısından tavsiyelerini dikkate alacağım.

Kadromda zaten genelde tutmuyorum oyuncuları yeni transferler bir de fikstürden dolayı maç kondisyonları düşüyor. Marttan sonra 2 haftada bir maç oluyor araya hazırlık maçları falan koyup kapatıyorum. Ayrıca 21 yaş altına da hazırlık maçları ayarladım orda oynatıp hazırlamaya çalışıyorum.

Play off başarı sayılır ama şampiyonluk pisi pisine kaçacak artık 2. sezonda bari bir üst lige çıkalım diyorum. 3. sezon da olursa artık daha sağlam gidicez demektir.

Fikstür olayını da her ayın sonuna koymayı düşünüyorum. Önerilerini dikkate almaya çalışacağım. Başka isteklerin de olursa yaz ki daha iyi bir kariyere imza atalım.

Default 2018 NİSAN Ayı Gelişmeler

NİSAN/2018

YENİ SÖZLEŞME

Yeni sözleşme imzaladığımız için çok mutluyuz. İnşallah daha uzun seneler beraber çalışırız.

FİKSTÜR

Kalan hafta 5 puan farkı 8 şampiyonluk yolunda işimiz zor ama imkansız değil.
    İNANIYORUZ!!

30. HAFTA

Malesef deplasmandan 1 puanla dönüyoruz.

C LİSANSINI CEBİMİZE KOYDUK

31. HAFTA

Evimizde galip gelip umutları son haftalara taşıyoruz.

HAZIRLIK MAÇI

2 haftalık lig arasında kondisyonlar düşmesin dedik tatile ben çıktım oyuncular coştu.

31. HAFTA SONUNDA
    FİKSTÜR

Puan farkı 6 kalan hafta 3
    Play off garanti

Devamı az sonra

Last edited by basaran17 : 18.Şubat.2017 at 13:10

Default 2018 MAYIS Ayı Gelişmeler

MAYIS/2018

32. HAFTA

Çok önemli bir galibiyet alıyoruz. Mohammed yıldızını parlatmaya devam ediyor.

33. HAFTA

Zor da olsa galip gelmeyi başarıyoruz.

SON HAFTAYA GİRERKEN PUAN FARKI 1

FİKSTÜR

SON HAFTAYA GİRERKEN

HAZİRAN AYINDA MAÇLAR PLAY OFF OLACAK LİGE NE ZAMAN BAŞLICAZ BİZ?

Haziranda görüşürüz

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Umarım son hafta liderliği alırsın. Play-off zor ve yorucu, kaybedilirse de çok motivasyon kırıcı olabiliyor. Haziranda sonuç ne olursa olsun sağlam bir sezonu geride bırakmış olacaksın. Şimdiden tebrikler.

Umarım son hafta liderliği alırsın. Play-off zor ve yorucu, kaybedilirse de çok motivasyon kırıcı olabiliyor. Haziranda sonuç ne olursa olsun sağlam bir sezonu geride bırakmış olacaksın. Şimdiden tebrikler.
    Sağolasın kardeşim. Daha önceki kariyerlerimde Dardanelsporla çoğunda play off sayesinde çıkmıştım üst lige. Bu sene biraz daha zor oldu. Tek avantajım son hafta liderin 3. sıradaki takımla oynaması ne kadar şampiyonluk şansı kalmasa da sürpriz yapabilir diye ümit ediyorum. Biz maçı kazanıp haber bekleyeceğiz artık

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Sıralama iyi fakat direk olarak cıksak iyi olacak sanki yinede son hafta nefes kesen bir hafta olacak
    Bazen yürekli kayıplar; Korkak zaferlerden daha önemlidir. [Fatih Terim]

Default 2018 HAZİRAN Ayı Gelişmeler

HAZİRAN/2018

Ligin son haftasına girilirken lider Bodrumspor ile aramızda 1 puan fark var. Biz evimizde Derincespor'u ağırlarken(tesadüfen askerden gelince bu sezon ilk maçım geçen hafta oynadığımız Derince maçıydı aynı zamanda son maç Bu sefer oyunun son haftasında denk geldi) lider Bodrumspor 3. sıradaki Tirespor 1922 yi konuk edecek. Son hafta çok stresli geçecek. Bize galibiyet yetmiyor, maçımızı kazanıp diğer maçtan gelecek güzel haberleri bekleyeceğiz.

BAŞKANIMIZIN ŞAMPİYONLUK MAÇINA ÇIKMADAN ÖNCE FUTBOLCULARI MOTİVE ETMEK İÇİN SOYUNMA ODASINDA!
    ''Aşılamayacak engel yoktur, siz yeter ki son dakikaya kadar mücadele edin.''

Başkanımız Mehmet Önen futbolcularla yaptığı görüşmede onlara ne kadar inandığını, alacakları bir galibiyetle tüm şehri sokaklara dökeceğimizi ve daha güzel yerlere beraber geleceğimizden bahsetti.

34. HAFTA

Dardanelspor-Derincespor

Kendi evimizde rakibimizi 1-0 yeniyoruz.
    Kulaklarımız Muğla Bodrum İlçe Stadında!
    Heyecanla maçtan gelecek haberi bekliyoruz.

Bld. Bodrumspor-Tire 1922

Ve beklenen haber geliyor!!!

Bodrumspor kendi evinde sürpriz bir şekilde Tire 1922 ye 1-0 yenilerek şampiyonluğu kaybediyor.

FİKSTÜR

ŞAMPİYON DARDANELSPOR

Kupa Futbolcularımızın Ellerinde

ŞAMPİYON ÇANAKKALE'de

TARAFTARLAR SABIRSIZLIKLA O ANI BEKLİYOR

TARAFTARIN ŞAMPİYONLA BULUŞMASI

Tepeden tırnağa herkes orda!

SEZON İSTATİSTİKLERİ

DARDANELSPOR
    İSTATİSTİKLER VE REKORLAR

İSTATİSTİKLER

REKORLARIMIZ
    GALİBİYET

YENİ SEZON ÖNCESİ KULÜP ÖN BÜTÇEYİ BELİRLEDİ.

Yoğun geçen bir sezonun ardından herkes güzel bir tatili hak etti. Temmuz ayının ilk haftası toplanma kararı aldık. Yaklaşık 1 aylık sürede oyuncularımız kendine iyi bakarak sezon öncesi kampına hazır gelmelerini istiyoruz.

Üst lige çıkmış olmamız bize verilen sorumlulukların arttığını gösteriyor. Takıma faydalı transferler yapmak adına tatile değil oyuncu aramaya gidiyoruz. Tabi önce kadromuza, alt yapımıza bakmamız lazım. Ayrıca teknik ekibe neler kazandırabiliriz bunun muhasebesini yapacağız. Özellikle kondisyon antrenörüne ihtiyacımız olduğu bir gerçek.

Temmuz Ayında görüşmek dileğiyle..
    Takipte kalın

Quote Originally Posted by MoNToLiVo_ View Post
    Sıralama iyi fakat direk olarak cıksak iyi olacak sanki yinede son hafta nefes kesen bir hafta olacak
    Çarşı çok karışıktı ama sıyrılmayı başardık gelişmeler kariyerin devamında şans yanımızda oldu bu sefer

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Tebrik ederim, şampiyonluk güzel olmuş. Bu arada yönetimin verdiği bütçe de güzelmiş. İngiltere alt liglerinde o bütçeyi veremeyen kulüplerle oynadım.

Tebrik ederim, şampiyonluk güzel olmuş. Bu arada yönetimin verdiği bütçe de güzelmiş. İngiltere alt liglerinde o bütçeyi veremeyen kulüplerle oynadım.
    Teşekkür ederim son hafta şans güldü yüzümüze Yönetim beni şaşırttı verdiği bütçeyle dedim ki şaşırmış bunlar çok cimri davranıyorum diye mi verdiler naptılar Bana bütçe veriyorlar ama antrenörlere fazla para veremiyoruz alt liglerdeyiz diye bakalım nasıl bi yol izlicez kariyerde gene gençleri mi transfer etsem yoksa tecrübeli oyuncularla mı yola çıksam bilemedim ama yönetimin tek istediği kadroya genç oyuncular transfer edilmesi bekleyip göreceğiz artık

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Şampiyonluk için tebrik ederim.Transfer sezonunu merakla bekliyorum.

Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    Şampiyonluk için tebrik ederim.Transfer sezonunu merakla bekliyorum.
    Teşekkür ederim. Transfer sezonunda sürprizler oluyor her zaman ben de çok heyecanlıyım

Bugün paylaşmış olurum. Takipte kalın

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by basaran17 View Post
    Teşekkür ederim. Transfer sezonunda sürprizler oluyor her zaman ben de çok heyecanlıyım

Bugün paylaşmış olurum. Takipte kalın
    Ben hiç bir alt lig kulübünde istediğim transferleri yapamadım. Umarım transfer sezonunu verimli geçirirsin, elinde güzel bir bütçe var ama tamamını harcamanı önermiyorum.

Ben hiç bir alt lig kulübünde istediğim transferleri yapamadım. Umarım transfer sezonunu verimli geçirirsin, elinde güzel bir bütçe var ama tamamını harcamanı önermiyorum.

Ne hedeflerle yola çıkıp neleri yapıyorum bir bilsen bütçeyi neredeyse hiç harcamayacaktım ama bazı takviyeler gerekti takıma. Hep ilerisini düşündüğümüzden harcamak istemiyoruz ama başkan şampiyonluk istediği için mi bu bütçeyi verdi konuşup öğreneceğiz ona göre harcama yaparız artık

Default 2018/19 Sezonu Hazırlık Aşaması(Transferler)

2018/19
    SEZON ÖNCESİ HAZIRLIK

Şampiyon tamamladığımız sezonun ardından lige 1 ay gibi bir ara verdik. Oyuncular kadroya döndüğünde daha tatilin etkilerini üstlerinden atamamış olduklarını gördüm. Hepsi yorgun, argın, bitik bir haldeydi. Bi fikstüre göz atayım dedim. Bir de ne göreyim lig eylül de başlıyor biz hazırlıklara 3 ay önce başlamış oluyoruz. Oyuncuları tekrardan 1-2 hafta izne gönderdim.
    O arada transferleri ve antrenör ekibimizi kurma çalışmalarını halledelim dedik. Ama ne yazık ki kondisyoner bulamadık. Elimizde antrenör olarak bulunan bir arkadaşımızdan o görevi yapmasını istedik. Anladık ki A takım ekibinden olacak yok biz de alt yapı ekiplerine takviye yaptık.
    19 ve 21 yaş altı takımlarımızın antrenör eksikliklerini giderdik. Daha da kaliteli olanlar bulduk ama kulübe gelmeye ikna edemedik. Anladık ki bu sezon da böyle sürüneceğiz.

Adımızı daha duyuramamışsak demek ki..

Adımızı duyurmak adına yola çıkalım o halde;

TRANSFERLER

Transfer konusunda çok araştırma yaptık. Serbest oyunculara, kiralık gelebilecek oyuncularla ilgilendik ama istediğimiz sonuçları alamadık.
    Yönetimin çok bonkör davranıp verdiği bütçeyi bir sezonda bitirmek istemedik. Önümüzde daha güzel günler olacak ve de o zaman daha iyi oyuncuları kadromuza katabileceğimizi düşünerek yani
    ''bugünü değil yarını düşünerek hareket etme'' politikamıza devam etmeyi seçtik.

İlk transferlerimiz sezon içinde sakatlanan ve sözleşmesi bitecek olan kalecimiz Ceyhun'un boşluğunu doldurmak için İsmail Çipe'yi ve sağ bek de kaliteyi arttırmak için Caner Arıcı'yı getirmemiz oldu.

-OYUNCULARIMIZ-

''GELECEK GENÇLİKTEDİR''

Biz de bu felsefeyle yola çıkıp kadromuza genç oyuncu takviyelerini yapmaya başladık.

ÖNCE KİRALADIK

Özellikle para vermekten kaçınmanın alt ligden çıkmanın yollarından biri de üst ligden oyuncular kiralayarak yola devam etmektir. Biz de her sene olduğu gibi bu sene de bu yolu denedik. Elimizde olan genç oyuncuların bazılarına güvenemediğimizden bu transferleri yapar olduk. Belki sakatlıkların çok fazla ve uzun olması antrenör ekibinin kalitesizliği(her ne kadar ligde ilk 2 deselerde) kadroyu oyuncularla doldurmayı seçtirdi bize.

Gelelim oyunculara

2 sezonluğuna Bursa'dan kiraladık.

Kardeş kulübümüz Başakşehir'den geldi. 2 sezon bizimle.

Sözleşmesi bitiyordu. Almak istedik fakat maaşı fazla geldi. Denemeye aldık sözleşmesini uzatınca da kiraladık. Aykut'a alternatif..

Tanju'nun ayrılma ihtimaline karşı alınmış bir önlem.

Gençlerbirliği'nden kiraladığımız oyuncu hazırlık maçlarında gözüme girdi. Bu sezon çok faydalı işler yapacak.

Hep bir alternatif oyuncu.

Kadromuza kattığımız kaliteli oyunculardan. Orta saha da eksiklikleri giderecektir.

Son olarak elimizden kaçan bir oyuncu. Altınordu ya teklif yapıp anlaşmıştık fakat Galatasaray araya girip oyuncunun aklını çeldi ve sözleşme imzaladı. Biz de 2 yıllığına onlardan kiraladık.

SONRA BAKTIK OLMUYOR
    PARAYA KIYDIK

AMA ÖNCE BEDELSİZLER

Sözleşmesi biten genç kaleciyi Orduspor'dan aldık.

Trabzonspor'dan kadromuza kattığımız genç oyuncu.

Beşiktaş alt yapısından yetişen Fatih'i bedelsiz olarak kadromuza kattık.

Fatih'in karşımıza çıkması şanslı olduğumuzun göstergesi. Caner le beraber iyi işler yapacaklar.

2 sezon önce Galatasaray alt yapısından çıkan genç oyuncuyu bedel ödemeden kadromuza kattık.

Sol bekte Aykut'a alternatif elimizden oyuncu olsun istedik. Galatasaray alt yapısından yetişen Hasan'ı bedel ödemeden kadromuza kattık.

Adaşımızı Beşiktaş'tan aldık.

PARAYA KIYDIK
    DEMİŞTİK
    DEMİ

Altınordu'dan 3 genç oyuncuyu kadromuza kattık.

Genç forveti 40500 euro bedelle kadromuza kattık.

Genç orta saha oyuncusunu 29500 euro bonservis bedeliyle kadromuza kattık.

Genç sol kanat oyuncusunu 28500 euro bonservis bedeliyle kadromuza kattık.

Altınordu'dan aldığımız oyuncuların hiç birine, bir sonraki transferden pay vermeyeceğiz. Verdiğimiz bedeller az mı çok mu bilmem ama getirisi çok fazla olacak gibi bize.

SATTIKLARIMIZ

Bedri Evren'i 1.5 bin euroya Denizli'ye, Samed Altundağ'ı 5 bin euroya Tavşanlı'ya sattık. Mohammed'i de 100 bin euro karşılığında Mersin'e kiraladık.

Kısıtlamalardan dolayı hazırlık maçlarını ve teknik ekibe yapılan takviyeleri bir sonraki güncellemede yayınlayacağız.

Fazla merak etmeyin diye ilk önce transferleri yayınladım.

Görüşlerinizi bekliyorum

Default 2018/19 Sezonu Hazırlık Aşaması(Teknik Ekip-Hazırlık Maçları)

2018/19
    SEZON ÖNCESİ HAZIRLIK

TRANSFERLERİN GENEL DURUMU

TEKNİK EKİP

A TAKIM

Hem gözlemci hem asistanım olan Mustafa Doğan'ın yerine yeni birini getirmek istiyoruz. Kendisini bir türlü gözlemci olması için ikna edemedik ille de asistanın kalcam diyo Kovacağım yeni birini bulunca

Kondisyoner olarak kimseyle anlaşamadık. Becerisi olan bir antrenör arkadaşımız var o ilgileniyor artık.

Hücum ve şut antremanları için Taner Gülleri ile anlaştık.

21 YAŞ ALTI

21 yaş altı takımı menajerlik görevine Ferdi Başoda'yı getirdik.

21 yaş altı antrenörlük görevine Caner Ağca'yı getirdik.

Adam yönetimi çok düşük ama inşallah faydası olur.

19 YAŞ ALTI

19 yaş altı menajerlik görevine Müslüm Atav getirilmiştir.

HAZIRLIK MAÇLARI

GELENEKSEL 3. ZAFER KUPASI

Bu sene 3.sü düzenlenecek olan Zafer Kupası'nda Dardanelspor, Denizlispor, Altay ve Stratoni karşı karşıya gelecekler.

YARI FİNAL
    Dardanelspor-Denizlispor

FİNAL
    Dardanelspor-Altay

ŞAMPİYON DARDANELSPOR

Lige yavaş yavaş hazırlandık. Şimdi ligi bekliyoruz.
    İlk lig maçımızı 9 Eylül 2018 tarihinde Zafer Kupası finalinde yendiğimiz Altay ile kendi sahamızda oynayacağız. Güzel bir başlangıçla yola çıkarız inşallah. 2-3 gün sonra lige başlamış oluruz.
    Biraz kafamızı toplama zamanı

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Gürkan Görgülü ve Varol Polat'ın genç yaşlarına rağmen profilleri çok iyi. İkisi de çok güzel transferler, ileride de çok katkı sağlayacaklardır.

Yoğun bir transfer dönemi geçirmişsin, umarım oyuncular alışma süreçlerini hızlı atlatıp sezona iyi bir başlangıç yapabilirler.

Gürkan Görgülü ve Varol Polat'ın genç yaşlarına rağmen profilleri çok iyi. İkisi de çok güzel transferler, ileride de çok katkı sağlayacaklardır.

Yoğun bir transfer dönemi geçirmişsin, umarım oyuncular alışma süreçlerini hızlı atlatıp sezona iyi bir başlangıç yapabilirler.
    Kadro genel itibariyle fazla degismeyecek 2 sezondur takimda olan oyuncular var alt yapimizda taktik ve kadro ya uyum saglamalarini düşünüyorum. Kisa sürer umarim bu uyum. Bakalım lig maçlarında göreceğiz

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Çok fazla oyuncu almışız inşallah bir sıkıntı çıkarmaz.

Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    Çok fazla oyuncu almışız inşallah bir sıkıntı çıkarmaz.
    aldığım oyuncuların büyük çoğunluğu genç o yüzden 19 yaş altında oynatıyorum. İlk ay bitti ses çıkaran olmadı daha inşallah böyle devam eder kadroda yer veriyorum çoğuna sakatlıklar ve yoğun maç temposundan dolayı kiralık oyuncuların da bazılarını geri göndermeyi düşünüyorum kendi oyuncularım oynasın diye onlar gelişsin diye düşünüyorum.

Default 2018 EYLÜL Ayı Gelişmeler

EYLÜL/2018

2. LiG BEYAZ GRUP

1. HAFTA
    Ligin açılış maçında kendi evimizde Altay'ı konuk edeceğiz. Lige iyi bir başlangıç yapmak istiyoruz.
    Zafer Kupası finalinde 2-1 kazanmış olsak da Altay çok dikkat edilmesi gereken bir takım. 4-4-2 taktiğiyle oynayan Altay bize ters gelebilir. Özellikle hava toplarında çok etkililer. Bizim de zaafımız olan bir konu bu dikkatli olmamız gerekiyor.

Ve maça geçiyoruz..

10 kişi oynayan rakibimize karşı penaltıdan yediğimiz golle 1-0 mağlup oluyoruz.

2. HAFTA

Maçın büyük bir bölümünü 10 kişi oynayan rakibimizi deplasmanda zor da olsa yenip 3 puanı hanemize yazdırıyoruz.

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI
    2. TUR KURA ÇEKİMİ

RAKİBİMİZ

SAKATLIK

Tecrübeli defans oyuncumuz Menderes yaklaşık 1 ay sahalardan uzak kalacak!

3. HAFTA

Ligin güçlü ekiplerinden Ankaragücü karşısında rahat bir galibiyet alıyoruz. Genç oyuncumuz Gürkan attığı 2 golle yıldızlaştı.

4. HAFTA

Ligin belki de en iyi pas yapan takımı Bucaspor ile karşılaşacağız. Lig de daha galibiyet alamayan rakibimiz asla küçümsenecek bir takım değil. Dikkatli olmamız gerekiyor.

Maça geçiyoruz..

Çok kötü bir maç geçirdik. 10 kişi kalmamıza rağmen 1 puanla sahadan ayrıldık.

Daha iyi olmalıyız gençler!!

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI
    2. TUR ELEME MAÇI

PTT 1. Ligin son sırasında yer alan rakibimizle zorlu bir karşılaşmaya çıkacağız.

İnancımızı koruyoruz galip geleceğiz!

Maça geçiyoruz..

Çok iyi oynadığımız maçı az daha verecektik. 3-0 öne geçtiğimiz karşılaşma uzatmalara gitti. Uzatma dakikalarında 2 gol daha bulduk ve adımızı 3. tura yazdırdık. Tanju'nun attığı goller görülmeye değerdi.

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI
    3. TUR KURA ÇEKİMİ

Bu sefer Süper ligin lideriyle karşılaşıyoruz.

SAKATLIK

5. HAFTA

Adamlar 2 kez geldi atıp gitti. Maçı zor çevirdik.

PUAN DURUMU

İlk 5 haftayı geride bıraktık. Alt sıradaki rakiplere puan kayıplarımız devam ediyor. Rakiplerimizi daha fazla ciddiye almamız gerektiğini aşılamamız lazım oyuncularımıza.

OLURSA EKİM'E

Bir sonraki güncellemede görüşürüz
    Takipte kalın
    Last edited by basaran17 : 25.Şubat.2017 at 19:27

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Başlangıç gayet güzel. potansiyeli çok yüksek gençlere bence A takımda şans ver ki gelişebildikleri kadar gelişsinler. Hem hızlı gelişirlerse bir anda lig seviyesinin üstünde oyuncular oluyorlar.

Başlangıç gayet güzel. potansiyeli çok yüksek gençlere bence A takımda şans ver ki gelişebildikleri kadar gelişsinler. Hem hızlı gelişirlerse bir anda lig seviyesinin üstünde oyuncular oluyorlar.
    Teşekkürler gençleri oynatıyorum zaten bazen 3 forvet oynuyoruz bazen tek onlara yer açmak için çaba sarf ediyoruz. Kulübede durarak gelişemezler onun bilincindeyim o yüzden oynatarak gelişimlerine katkı sağlıyoruz. İnşallah daha güzel günler göreceğiz hep birlikte.

Default 2018 EKİM Ayı Gelişmeler

EKİM/2018

SAKATLIK

6. HAFTA

7. HAFTA

8. HAFTA

Maç sırasında ben

SAKATLIK

9. HAFTA

SAKATLIK

2 önemli oyuncumuzu kaybettik. Yokluklarında sıkıntı yaşayacağız.
    10. HAFTA

Ligin dibindeki bir takıma daha puan kaybediyoruz. Bizden sonra da Sivas'ı kupadan elediler.

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI
    3. TUR KARŞILAŞMASI

Son vuruşları yapamamanın cezasını çekiyoruz. Trabzon deplasmanından mağlubiyetle ayrılıp kupadan eleniyoruz. Lige bakacağız artık.

PUAN DURUMU

Ekim ayı bizim için çok kötü geçti. Gene olmadık maçları kaybettik. Daha çook çalışmamız lazım. Puan farkını daha da açılmadan kapatmak gerekiyor.

1 AY SONRA GÖRÜŞÜRÜZ

Default 2018 KASIM Ayı Gelişmeler

KASIM/2018
    Kasım ayıyla beraber fikstürde bir genişlik oldu. Daha önce 3 günde bir lig maçı yapıyorduk. Bu ayla birlikte artık maçlarımız haftada 1 maç olacak şekilde. Yoğun tempoda çok fazla oyuncu kullanıyorduk ama bu durumda bazı oyuncuların maç formundan düşmesi kaçınılmaz olacak. Onları da 21 yaş altı takımına hazırlık maçları ayarlayıp, orada şans vererek hazır tutmaya çalışacağız.

11. HAFTA

12. HAFTA

SAKATLIK

13. HAFTA

SAKATLIK

1 maçta ikisi de sakatlandı. Forvetsiz kaldık gol yollarında büyük sıkıntı yaşayacağız.

14. HAFTA

2. sıradaki Pendik'i geçmeyi başardık. Puan farkının daha da fazla açılmasını engelledik.

Sıradaki rakibimiz lider Denizlispor!

PUAN DURUMU

Liderle aramızda 7 puanlık fark bulunuyor. Önümüzdeki maçı kazanıp farkı 4 e indirmeye çalışacağız.

ARALIK YAKINDA

Last edited by basaran17 : 28.Şubat.2017 at 11:48

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Gidişat fena değil bence kendini sene sonunda Play-off'lara atacaksın.

Gidişat fena değil bence kendini sene sonunda Play-off'lara atacaksın.
    Alt liglerin en sevdiğim yanı kimin kime puan kaybedeceği belli olmuyor. Devre arasina daha iddialı girmek istiyoruz. Inşallah sene sonu sampiyonluk..

Default 2018 ARALIK Ayı Gelişmeler

ARALIK/2018
    Aralık ayıyla beraber ilk yarıyı kapatacağız. Tatilden önce 18 maç yapmış olacağız. Amacımız en üst sırada devre arasına girmek. Devre arasında aramızdan ayrılan arkadaşlarımız olacak. Yerlerine adam gelir mi bilemiyorum ama şimdilik öyle bir planımız yok.
    15. HAFTA

Zevkli bir mücadelenin sonunda lideri deplasmanda devirmeyi başarıyoruz. Maç gitti derken sahneye Recep çıktı ve 1 dakikada 2 gol atarak galibiyette başrol oynadı.

SAKATLIK
    Genç oyuncumuz 2 hafta aramızda olmayacak.

İŞ TEKLİFİ

Başkan bizzat kendisi arayıp teklif de bulundu. Kendisine teşekkür edip Dardanelspor'dan ayrılma gibi bir düşüncem olmadığını söyledim.

16. HAFTA

SAKATLIK

Bursaspor'dan kiraladığımız genç forvet sezonu kapattı.

17. HAFTA

Geriye düşüp 10 kişi kaldığımız maçta Keçiören'i geçmeyi başardık. Aykut'un atılmasıyla 3 değişiklik hakkımızı da kullanıp sistem değişikliğine gittik ve istediğimizi aldık.

İŞ TEKLİFİ

2 iş teklifi daha aldık. Daha Dardanelsporla gidecek çok yolumuz var diyerek teşekkür edip teklifleri geri çevirdik.

PUAN DURUMU

17 hafta sonunda lider Pendikspor'un 2 puan gerisinde 2. sırada yer aldık.
    2. yarının ilk maçı olan Altay maçını da oynayıp yaklaşık 1 aylık tatil sürecine gireceğiz.

18. HAFTA

Altay deplasmanında 3 puanla dönüyoruz. Galibiyet serimiz devam ediyor. Çok gol atmamızın yanında gol de bir o kadar yiyoruz. Ara da savunma yerleşimi üzerine çalışmalar yapacağız. Bu açığımızı kapatmaya çalışacağız.

İŞ TEKLİFİ

2 teklifi daha geri çeviriyoruz.

SAKATLIK

2 önemli oyuncumuz uzun bir süre aramızda olmayacak. Bu sakatlıklar belimizi bükecek gibi Aykut'un yokluğunda formayı Hasan Pamiroğlu'na vermeyi düşünüyorum. Kemal'in yerini Ferhat dolduruyor zaten.

AYIN OYUNCUSU

Gençlerbirliği'nden kiralık olarak kadromuza kattığımız Recep formuyla alkışı hak ediyor.

BEKLENEN GÖRÜŞME GERÇEKLEŞİYOR

Başkanımızla oturup konuştuk teklifi hiç düşünmeden kabul ettim. Alt yapıyla ilgili çalışmaları gündeme taşımak isterdim ama şu an ki mali durumda bunu olumlu karşılayamazlar. 1-2 sene içinde daha iyi duruma geleceğiz. Eski Dardanelspor'u (
    Futbolcu fabrikası) herkese göstereceğiz.

Devre Arasına Girilirken
    PUAN DURUMU

Lig 22 ocak 2019 tarihinde başlayacak. 1 aylık arada çalışmalarımız devam edecek biraz kondisyon çalışacağız. Ligin 2. yarısı ihtiyacımız olacak. Savunmadaki eksikliklerimize de bakacağız.

Görüşmek dileğiyle
    Takipte kalın

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Devre arasına çok sağlam girmişiz.Transfer yapmayı düşünüyor musun ? Savunmaya Alt yapıdan oyuncu çekerek kapatamaz mısın ? bence o kadar genç aldık onları kullanalım biraz

Sayfa 2 / 9 İlkİlk 1234 ... SonSon

Mesaj Yetkileri