Sayfa 6 / 9 İlkİlk ... 45678 ... SonSon
151 ile 180 arası toplam 256 sonuç

Konu: DARDANELSPOR / TÜRKİYE l GENÇLERLE UEFA TAMAM SIRA ŞAMP. LİGİNDE l (7.SEZON)

Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    Lige iyi başlamışsın. Başarılar dilerim.

Milli takım ile başarı kazanmak zor oluyor. Ben bir türlü başaramadım. Bu seride en başarılı milli takım tecrübemi Hırvatistan ile yaşadım.
    Teşekkür ederim. Gerçekten Milli takım zor geçiyor. Beni nasıl aldılar hala şaşıyorum. Oyuncuları analiz edemedim daha ondan sıkıntı yaşıyorum. Özelliklerini bilmek lazım. Zamanla oturtmaya çalışacağız. Kötü sonuçlar devam ederse istifa ederim daha da düşürmeyelim ülkenin itibarını

Default 2020 EKİM Ayı Gelişmeleri

EKİM/2020

SÜPER LİG

6.HAFTA

Akhisar ı kendi sahamızda mağlup ediyoruz. Takım oyunu iyiye gidiyor.

MİLLİ ARA

AVRUPA ULUSLAR LİGİ

2.MAÇ

Hollanda yı zorlamamıza rağmen galibiyet golünü bulamadık.

HAZIRLIK MAÇI

Yeni oyuncuları deniyoruz. Patrick Ince ilk maçında golle tanıştı. Rotasyonda yer bulacak kendine.

PUAN DURUMU

SÜPER LİG

7.HAFTA

3 puanı kaçırdık. Yaptığım değişikliklerle maç 3-1 den 3-3 e geldi. Rehavete kapılmamamız gerekiyordu.

NOT: Daha dikkatli!!

8.HAFTA

Maçın üçte ikisini 10 kişi oynadık. Kötü bir mağlubiyet oldu bizim için. Toparlanmamız lazım.

TÜRKİYE KUPASI

3.TUR

Kupanın son şampiyonu olan Trabzonspor'u 3-1 lik skorla geçip gruplara adımızı yazdırıyoruz.

TÜRKİYE KUPASI D GRUBU

SÜPER LİG PUAN DURUMU

Gelecek ay ki programımız
    -Galatasaray
    -Gaziantep Belediye
    -Fransa
    -Hollanda

-Osmanlı
    -Konya

Last edited by SacrificeGGTC : 27.Mayıs.2017 at 13:49

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Milli takımla grubu 3. tamamlama derim. Yoksa küme düşüyor. En azından ikinci bitirmelisin.

Milli takımla grubu 3. tamamlama derim. Yoksa küme düşüyor. En azından ikinci bitirmelisin.
    Küme düşme veya yükselme durumunda nasıl oluyor. Daha önce karşılaşmamıştım böyle bir turnuvayla amacı ne bu turnuvanın bilgilendirebilir misin?

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Amacını bende bilmiyorum. Ama 1. grupta lider olursan şampiyonluk yarı finaline çıkıyorsun. Ben Hırvatistan ile bir kez şampiyon olmuştum. 1. grupta sonuncu olursan 2. gruba küme düşüyorsun. 2. grupta lider olursan 1.gruba yükseliyorsun. Zaten yanlış hatırlamıyorsam Eylül-ekim gibi maçlar oluyor. Şampiyona yarı finali ve finali de Haziran gibi oluyordu.

Amacını bende bilmiyorum. Ama 1. grupta lider olursan şampiyonluk yarı finaline çıkıyorsun. Ben Hırvatistan ile bir kez şampiyon olmuştum. 1. grupta sonuncu olursan 2. gruba küme düşüyorsun. 2. grupta lider olursan 1.gruba yükseliyorsun. Zaten yanlış hatırlamıyorsam Eylül-ekim gibi maçlar oluyor. Şampiyona yarı finali ve finali de Haziran gibi oluyordu.
    eyvallah sağolasın deneyip göreceğiz neler olacak bizim için iyisiyle kötüsüyle tecrübe olacak.

Default 2020 KASIM Ayı Gelişmeler

KASIM/2020

SÜPER LİG

9.HAFTA

Tek forvetimizin sakatlandığı, takımı sırtlayan oyuncumuz Cenk Şahin in kırmızı kart görüp 10 kişi bıraktığı maçta Galatasaray deplasmanından son dakikada attığımız golle 1 puanı koparıyoruz. Bizim için çok sürpriz bir sonuç oldu. Taktik değişikliğimiz sonrası maça tutunmayı başardık.

SAKATLIK

Kubilay benim gözümde ilk yarıyı kapattı. Onu fazlasıyla arayacağız. Gol yollarında sıkıntı yaşayacağımız kesin.

10.HAFTA

Ligin dibine demir atan rakibimize kendi evimizde puan veriyoruz.
    Daha fazla konsantre!

MİLLİ TAKIM
    AVRUPA ULUSLAR LİGİ

3.MAÇ

Fransa karşısında sürpriz bir galibiyet alıyoruz. 10 kişi kalmalarından sonra güzel bir oyun ortaya koyduk. Eksik olmasalar fena üferlerdi

4.MAÇ

Hollanda deplasmanından 1 puanla döndük ve gruptan çıkamadık.

PUAN DURUMU

SÜPER LİG

11.HAFTA

Ankara deplasmanından 1 puanla dönüyoruz. Charlie nin 29 metre mesafeden attığı frikik golüyle öne geçtik. Rakibimiz kontradan bulduğu golle eşitliği sağladı. Galibiyet hasreti devam ediyor.

TRANSFERLER

Gözlemci ekibimize Sefer Karaer i de katmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

FLAŞ FLAŞ FLAŞ

Transfer döneminde çok çaba sarfedip bir türlü ikna edemediğimiz bir oyuncuyu daha kadromuza katıyoruz SONUNDA!!!

AÇIKLAMA AY SONUNDA

12.HAFTA

Konyaspor'a kendi evimizde 2-0 mağlup oluyoruz.
    Galibiyetin mimarı Fatih Aksoy u tebrik ediyorum. 1 gol 1 asistlik perfomans sergiledi.

PUAN DURUMU

ve sıra transferimize geldi

Genç kanat oyuncusunu kadromuza kattığımız için mutluyuz. Beraber güzel işler başaracağız.

ARALIK AYI FİKSTÜRÜMÜZ

Default 2020 ARALIK Ayı Gelişmeler

ARALIK/2020

TÜRKİYE KUPASI D GRUBU

Gruptaki ilk maçımızı kaybediyoruz.

SÜPER LİG

13.HAFTA

Beşiktaş karşısında defansın üstün başarısı sayesinde 1 puanı koparmayı başardık.

14.HAFTA

Başakşehir deplasmanından sürpriz bir sonuçla ayrılıyoruz. Bursa maçını hatırlatan bir perfomansla 3 puanı almayı başardık. 16 yaşındaki genç forvetimizin hattrick yapması bizi ayrıca mutlu etti.

TÜRKİYE KUPASI D GRUBU

Gruptaki ilk galibiyetimizi alıyoruz.

SÜPER LİG

15.HAFTA

Düşme potasındaki rakibimizden 3 puanı koparmayı başarıyoruz.

SAKATLIK

Porto'ya kiraladığımız genç golcümüz Gürkan sahalardan uzun süre uzak kalacak.

TÜRKİYE KUPASI D GRUBU

Boluspor karşısında şok geçiriyoruz. Hiç bir varlık gösteremediğimiz maçta 3-0 mağlup ayrılıyoruz. Tek sevincimiz Kubilay ın sakatlığını atlatıp aramıza dönmesi oldu.

SÜPER LİG

16.HAFTA

Maçın başlarında 10 kişi kalınca maça tutunmakta güçlük çektik ve Santos u tutamadık. Kadıköy den puansız ayrılıyoruz.

TÜRKİYE KUPASI D GRUBU

Kubilay'ın yıldızlaştığı maçta Gençlerbirliği ni 3-2 mağlup etmeyi başarıyoruz. Kubilayın attığı galibiyet golü gerçekten izlenmeye değerdi.

YÖNETİMDEN MESAJ VAR!

Yeni sözleşme için teklif almak beni mutlu etti. Daha iyi günler için çalışmalarımıza devam edeceğiz.

TÜRKİYE KUPASI D GRUBU PUAN DURUMU

SÜPER LİG PUAN DURUMU

1 ayda 8 maç bizi bir hayli yordu. Ramazan ayının da gelmesiyle beraber çalışmalarımızda aksamalar oluyor. Direncimizin düştüğü zamanlar oluyor.

İnişli çıkışlı bir grafik sergilememiz bizi düşündürüyor. Üst seviyedeki takımlardan puan ya da puanlar alıp alt sıralardaki takımlara puan kaybetmemiz rehavet konusunda eksikliklerimizi aşamadığımızın bir göstergesi.

Devre arasında aramıza yeni katılacak arkadaşlarımız olacak. Onları takıma en iyi şekilde adapte olmasını sağlayalacağız. Aramızdan ayrılanlar da olabilir. Bütçeyi sarsacak transferlerden kaçınmayı düşünüyorum. Finansal fair play konusunda şuan için sıkıntımız olmasa da dikkat etmemiz gerektiğini düşünüyorum.

OCAK AYINDA GÖRÜŞMEK ÜZERE
    TAKİPTE KALIN

Genç kanat çok hızlı imiş. Ribéry gibi olur ligde.. hey gidi günler hey bonus diye geldiydi sağ sol kanatlarda sahayı tozu dumana katmıştı.. aynı performansı bekliyoruz. Forvetlerde bol gol atarlar sayesinde..

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Son maçta Hollandayı yensen lider çıkabilecekmişin.

Quote Originally Posted by ultrafanatik View Post
    Genç kanat çok hızlı imiş. Ribéry gibi olur ligde.. hey gidi günler hey bonus diye geldiydi sağ sol kanatlarda sahayı tozu dumana katmıştı.. aynı performansı bekliyoruz. Forvetlerde bol gol atarlar sayesinde..
    Uzun süredir takip ediyordum zaten ama ikna konusunda sıkıntılarımız vardı. Onun gibi bir kaç oyuncu da kaçırdık başka kulüplere gitti. O yarım sezon boşta gezdi. Ara ara yokladık gelmiyor hala en sonunda ilgisi oldu ve bütçeyi ona yığdık anlaştık inşallah faydası dokunacak.

Son maçta Hollandayı yensen lider çıkabilecekmişin.
    Hollandayı yensek çıkacaz yenilsek düşecez öyle bir durumda beraberlikle ayrılabildik. Yenmeyi başaramadık malesef.

Default 2021 OCAK Ayı Gelişmeler

OCAK/2021

YENİ SÖZLEŞMEMİZ HAYIRLI OLSUN

YENİ TRANSFERLERİMİZ ARAMIZA KATILDI

Uzun süredir takip ettiğimiz oyuncular sonunda bizimle. Sözleşmeleri daha önceden imzalamıştık ama yaş sınırından dolayı aramıza yeni katıldılar.

Takımımıza ivme kazandıracaklar güzel günler yakında, çok heyecanlıyım.

SÜPER LİG

17.HAFTA

Geriye düştüğümüz maçta güçü rakibimizi farklı mağlup ediyoruz.

HAFTANIN TAKIMI

TEKNİK KADROMUZA TAKVİYELER YAPTIK

TÜRKİYE KUPASI D GRUBU

SÜPER LİG

18.HAFTA

Gaziantep i de farklı geçiyoruz.

HAFTANIN TAKIMI

YENİ GÖZLEMCİMİZ

TÜRKİYE KUPASI D GRUBU

Grubun son maçında evimizde frikikten yediğimiz golle Boluspor'a 1-0 mağlup olduk ve liderliği kaptırdık.

PUAN DURUMU

TÜRKİYE KUPASI 4. TUR DA RAKİBİMİZ

SÜPER LİG

19.HAFTA

Gene düşme potasındaki takıma kaybettik.

ELEKTRİK KESİNTİSİ
    Kariyerde devam ederken diğer maça yaklaşırken elektriklerin kesilmesinden dolayı kariyeri geri sarmak zorunda kaldım. Bir trasnfer görüşmesi de güme gitti. Tüm oyun zevkim gitti. Malesef geri sarıcaz.

19.HAFTA

Rakibimizi bu sefer yeniyoruz. Maç öncesine daha iyi çalıştık.

SAKATLIK
    Takımı sırtlayan oyuncumuz Jeferson Aurelio da uzun süreli sakatlık geçirdi.
    Keşke mağlup olsaydık dedirtecek bi sakatlık oldu

TRANSFER

Yaş sınırından dolayı aramıza yeni katılan genç oyuncumuz.

Antalyaspor'dan kadromuza kattığımız genç oyuncumuz.

Bonservis bedeli 60(72) bin euro.

TÜRKİYE KUPASI 4. TUR KARŞILAŞMASI

Göztepe'yi farklı geçip bir üst tura adımızı yazdırdık.
    Rakibimizi bekliyoruz.

AYIN OYUNCUSU ÖDÜLÜ

PUAN DURUMU

BAŞARIYA GİDEN YOL
    Kümede kalma hedefiyle başladığımız ligde şimdilerde Avrupa Kupalarına katılmayı zorlar olduk. Takım olmanın, zinde olmanın ne kadar önemli olduğunu gördük. Uzun süreden beri antremanlarımızda yaptığımız çalışmaların meyvelerini topluyoruz. Takımda bulunan tüm oyunculara formayı gözüm kapalı veriyorum. Kim oynarsa oynasın mücadele ediyor. Yedek kalsa sorun etmiyor. Tek sıkıntımız büyük kulüplerin radarında olmaları. Onlardan gelen teklifler moralleri bozuyor.

ANTREMAN SİSTEMİMİZ

Sezon içinde dahi kondisyon çalışmayı ihmal etmiyoruz. Taktik vs çalışmadık. Zaten maç içinde ve rakiplere göre taktiklerimiz değişkenlik gösteriyor. Önemli olan takım uyumu ve birbirleriyle iletişimi. Bakalım sistemimiz nasıl işleyecek.

TRANSFER

Gidenler

Süper lige çıkana kadar beraber olduğumuz oyuncumuzla yollarımızın ayrılma vakti gelmişti. Aykut a yeni takımında başarılar diliyorum. (Kocaeli Birlik-6000 euro)

Genç kalecimiz Caner'i de Antalyaspor'a sattık. (115000 euro)

Şubat ayında görüşmek üzere

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Aldığın oyunculardan ilk forveti çok beğendim bence ona bol bol şans vermelisin.Bu sezon kendimizi Avrupaya atabilirsek çok iyi olacak.İtibar ve para açısından.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Aldığın gençlerden ilk forveti bende sevdim. Ama Antalyadan aldığın genci neden aldın anlamadım. Ne zihinseli ne fizikseli nede tekniği bende ışık yakmadı.

Birde senin durumunda teknik kadrona daha iyi hocaları alabilmelisin. Kondisyoner'in şu anki durumuna göre bence normal ama gözlemciyi neden aldın? O gözlemcinin sende işi olmaz. Ben San Giovanni de onun gibilerini alıyordum. Gözlem yetenekleri en azından 12-13 olsun.

Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    Aldığın oyunculardan ilk forveti çok beğendim bence ona bol bol şans vermelisin.Bu sezon kendimizi Avrupaya atabilirsek çok iyi olacak.İtibar ve para açısından.
    Kubilay in performansi cok iyiydi Sibiya da onu zorlar kilidi acabilecek bi oyuncu şans bulacak. Avrupa ya gidebilirsek dediğin gibi iyi olacak bir an önce itibarimizi arttirmamiz lazım ki bulduğumuz gençleri erken kapalim.

Aldığın gençlerden ilk forveti bende sevdim. Ama Antalyadan aldığın genci neden aldın anlamadım. Ne zihinseli ne fizikseli nede tekniği bende ışık yakmadı.

Birde senin durumunda teknik kadrona daha iyi hocaları alabilmelisin. Kondisyoner'in şu anki durumuna göre bence normal ama gözlemciyi neden aldın? O gözlemcinin sende işi olmaz. Ben San Giovanni de onun gibilerini alıyordum. Gözlem yetenekleri en azından 12-13 olsun.
    Antalya dan alt yapiya alayim dedim deneyip göreceğiz pek biseyi yok ama olsun.

Oyunun başında almış olduğum bi kondisyoner vardi. Simdi turk olarak en iyisi o Antalya ya gitmisti gelmiyor gittiginden beri istiyorum. Yabancı olarak da takip ettiklerim var ya gelmek istemiyorlar ya da maaş veremiyoruz. Yoksa kaliteli antrenör ben de istiyorum ama el mahkum. Boşuna 2-3 yıllık hedef koymadım itibarimizi butcemizi anca yukseltir yonetim 😊 Türkiye Kupasindan ya da ligden bi surpriz olur Avrupa yolu açılırsa o zmn erken yol alırız.

Ben de gözlemciyi beğenmedim zira ben Keçiören'e ptt1 de aldığım gözlemcilerin potansiyeli 14-15 antrenörlerde 4 yıldız.. Ümit davalayı asistan menajer olarak aldım fişek gibi çıktı ptt1 e yeni çıktık toplantıda şampiyon biziz bu sene diyor.😀😀😀😀

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Eğer iyi teknik ekip personeli bulamıyorsan bence nedeni asistanındır. Gerçekçi işleri seçtiğinde sana gelebilecek olanları seçiyor. Kötü oluncada iyi seçim yapamıyor.
    Aşağıda verdiğim linkteki teknik ekip kısa listesini indir onu kullan.

https://www.passion4fm.com/best-foot...load-shortlist

Burada roller İngilizce ama anlayabiliyorsun. Filtre yönetiminden hangisini istiyorsan onu seç sonra gerçekçi işler dersen sana gelebilecekleri seçersin. Eğer ki kimse çıkmazsa o zaman özellikleri bir tık aşağıya düşür. Çıkana kadar özellikleri düşürerek arayabilirsin. Yapamazsan sonra resimli anlatabilirim.

Ben de gözlemciyi beğenmedim zira ben Keçiören'e ptt1 de aldığım gözlemcilerin potansiyeli 14-15 antrenörlerde 4 yıldız.. Ümit davalayı asistan menajer olarak aldım fişek gibi çıktı ptt1 e yeni çıktık toplantıda şampiyon biziz bu sene diyor.😀😀😀😀
    Gözlemciyi almamın nedeni özellikleri düşük ama avrupa da bir kaç ülke yi tanıyor olması fazlalık olarak var zaten o. Ben de almıştım Almanya ya kaptırdım adamları malesef. Yoksa kim istemez kaliteli antrenörlerle çalışmak. Bülent Albayrak bendeki asistan da. İdare ediyor antrenörlerin maaş bütçesi düşük olduğu için daha iyileriyle imzalayamıyoruz. Başkandan sürekli maaşlara zam diyorum ama yeteri kadar yüksek diyor. Elimiz kolumuz bağlı

Eğer iyi teknik ekip personeli bulamıyorsan bence nedeni asistanındır. Gerçekçi işleri seçtiğinde sana gelebilecek olanları seçiyor. Kötü oluncada iyi seçim yapamıyor.
    Aşağıda verdiğim linkteki teknik ekip kısa listesini indir onu kullan.

https://www.passion4fm.com/best-foot...load-shortlist

Burada roller İngilizce ama anlayabiliyorsun. Filtre yönetiminden hangisini istiyorsan onu seç sonra gerçekçi işler dersen sana gelebilecekleri seçersin. Eğer ki kimse çıkmazsa o zaman özellikleri bir tık aşağıya düşür. Çıkana kadar özellikleri düşürerek arayabilirsin. Yapamazsan sonra resimli anlatabilirim.
    Arama konusunda sıkıntı yok üstad. Antrenörlerin maaş bütçesi düşük olduğu için anlaşamıyoruz ve de itibarımızdan dolayı gelmiyorlar. Yeni çıkanlardan kapmaya çalışıyorum ben de. Kariyeri takip ettiysen genelde ekip aynı gidiyor. Onlar da gitse adam bulamayacağız. Kondisyoner gibi. Yoksa gözlemleri araştırmaları yapıyorum. Bu sene başarabilirsek teknik kadromuzu daha iyi hale getireceğiz. Şu an süper lig de en iyisi bizmişiz. Öyle diyorlar. Gözlemde 7. Fizyoda 11. olmamız lazım.

Hocam gözlemde 7 tane boş yerin var gözlemde ortalamanın altında kalmışız. Bilgiden çok gözlem puanı önemli. Bölgeyi tararken bilgi düzeyi artar. Asistan Managerde zayıf kalmış diğerleri güzel..

Antrenör ekibimde ben boşta kaldığımdan iş yükü ağır olan antrenörlere yardım ediyorum işyükleri azaldı. Antrenörlerimin sayısı senden çok değil
    Last edited by ultrafanatik : 02.Haziran.2017 at 17:49

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Benim teknik ekipte bunlar var. Gözlem ekibinin özelliklerinin az olmasının sebebi itibarımızdan kaynaklanıyor. Güney Amerika uyruklu olmayanların çoğu gelmek istemiyor. Ne kadar çok gözlemcinin olması o kadar çok bilgi sahibi olman demektir. Yabancı bir milli takımıda çalıştırırsan bir süre sonra oradaki bilgi birikiminde artıyor. Mesela ben 5 yıldır Norveç 19 yaş altı milli takımını yönetiyorum. Şimdi orasıda fullendi.

İsteyenin bir yüzü kara vermeyenin ki zenci misali her daim yönetiminden bir şeyler istemelisin. Stadyum yapılması ve yeni felsefe görüşmesi hariç birçoğu senin işine yarayacak şeylerdir. Benim bir direktörüm var. Adamdan ne istersem hayır diyor.

Ahmet hoca senin ekip bir ordu ediyor. Biz yolun başındayız 3-5 çalışanımız var ama senin savunma taktik hücum adam yönetimi antrenörlerin zayıf. Ben saat 12 gibi bir kaç ss atabilirim ..

Türkiye olarak kaliteli antrenör ya da gözlemci az onlarda hala kendi takımlarında gelmiyorlar. Ya gelirlerse diye de kimseyle imzalamıyoruz sözeşme. Yabancılara bakıyoruz onlarda gelmiyor 5-6 lig açık ama yok itibar olmayınca gelmiyorlar. Kadroyu düzmüşsün sen üstad genel de arjantin ve brezilya ligini açarım oralarda antrenörler var güzel. Yönetimle papaz olacaz az kaldı ben istiyorum sürekli maaş arttır diye falan hala yüksek diyorlar 20 30 bin anca verebiliyoruz. Stat aşar bizi şu an mali durum kötüye gitmesin diye oyun başından beri ince eleyip sık dokudum. Güvenleri var şu an ama ipleri ele alamadım daha.

Bir de her sene bilinen adamları alıp ezber oynamaktan sıkıldım. Yeni arayışlar içinde olayım diyorum. Aldığım genç oyunculardan daha iyilerini buldum ama alamadım kaptırdım çoğunu. Özellikleri belki iyi değil ama ne yapacaklarını biliyorum çoğunun bu da işimi kolaylaştırıyor. Uzun vadede yetmez tabi avrupaya gidecek olursak başlı başına değişebilir kadro. Bir de maddi durumu düzeltmek için oyuncu pazarlamak gerekiyor. Aldığım gençleri de özellikleri çok iyi olmasa bile oynatıp kiralayıp kazanç elde ediyoruz.

Alt yapı antrenörlerim de bunlar

Hocam gözlemde 7 tane boş yerin var gözlemde ortalamanın altında kalmışız. Bilgiden çok gözlem puanı önemli. Bölgeyi tararken bilgi düzeyi artar. Asistan Managerde zayıf kalmış diğerleri güzel..
    Yakışmayan bir transfer olmuştu gözlemci daha iyileri için çalışacağız. Sezon sonuna kadar bir kaç adam alacağız. Yerli olmasa da yabancı olacak. Yerlilerin çoğu baş gözlemci olmuş gelmiyorlar. Sözleşme bitimlerini bekleyeceğiz. Karşımıza kaliteli gözlemci çıkarsa diye boş bırakacağız bi kaç yer. Kovmak zorunda kalmayalım sonra.

bu trabzondan kiraladığım oyuncum. istediğim verimi alamıyorum.

antrenörlerim. bu resimden sonra bir kaleci antrenörü daha aldım

en son durum ptt1 de en iyisi biziz kalecilik te sonradan düzeldi

gözlemcilerde şimdilik idare ediyor. ilk senemizde ilk yarı sonucuna göre şampiyon biziz. takım perpetua dan aldığımız taktik bilgileri ile iyibir ivme kazandı. bazen kaybediyoruz ama rakipler de kaybedince liderliğimiz devam ediyor

bu trabzondan kiraladığım oyuncum. istediğim verimi alamıyorum.

antrenörlerim. bu resimden sonra bir kaleci antrenörü daha aldım

en son durum ptt1 de en iyisi biziz kalecilik te sonradan düzeldi

gözlemcilerde şimdilik idare ediyor. ilk senemizde ilk yarı sonucuna göre şampiyon biziz. takım perpetua dan aldığımız taktik bilgileri ile iyibir ivme kazandı. bazen kaybediyoruz ama rakipler de kaybedince liderliğimiz devam ediyor
    Ben sadece kondisyoner konusunda sıkıntı yaşamıştım bu zmn a kadar ama senin durum iyimiş. Sabit bir taktik kullanamadım ben doğru düzgün. Sürekli maç içinde ve rakiplere göre değiştiriyorum. O yüzden enteresan sonuçlar çıkıyor

Rehberlerde taktik şablonları var. Ordan oynatmak istediğin taktiği seç uyarla güzel sonuçlar alabilirsin

Default 2021 ŞUBAT Ayı Gelişmeler

ŞUBAT/2021

Türkiye Kupasında rakibimiz
    KASIMPAŞA!

SÜPER LİG

20.HAFTA

21.HAFTA

Kümede kalma savaşı veren iki rakibimize mağlup olduk. Avrupa Kupalarına katılma umudumuz vardı şu an için uzak kalmış görünüyoruz. Fakat lig uzun ve bize neler getirir belli olmaz sonuna kadar savaşı sürdüreceğiz.

TÜRKİYE KUPASI ÇEYREK FİNAL
    1.MAÇ

İlk maçı deplasmanda kazanıp avantajlı duruma geçtik. Kendi evimizde daha dikkatli olmamız lazım.

SÜPER LİG

22.HAFTA

Müthiş bir form yakalayan, gelene geçene 4-5 atan Bursa ile kendi evimizde 0-0 berabere kaldık. Bu maçta amacımız mağlup olmamaktı. İyi bir defans yapıp gol izni vermedik ve 1 puanı hanemize yazdırdık.

YENİ ALTYAPI SORUMLUMUZ HAYIRLI OLSUN

23.HAFTA

TEKNİK EKİBE TAKVİYELER DEVAM EDİYOR

KONDİYONER

GÖZLEMCİ

ALTYAPIMIZIN MEYVELERİ

24.HAFTA

Kayseri engelini geçip Avrupa için ümitlerimizi tekrardan yeşertiyoruz.

Mohamed in sakatlığı bizi üzdü. 3-4 hafta sahalardan uzak kalacak.

PUAN DURUMU

Yeni çıkan gençleri araştırmaya başladık. Her sene olduğu gibi alt yapımıza takviyeler olacak. Kaliteli gençleri aramıza katmaya çalışacağız. Transfer bütçemiz el verdiği sürece her yıl 1-2 milyonu altyapıya ayıracağız.

Mart ayında milli maçlar var. Türkiye Kupası çeyrek final rövanş maçları var. Dolu dolu bir ay bizi bekliyor. Görüşmek dileğiyle..

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Teknik ekip muazzam. Bir galibiyet serisi ile ilk 4 e kapak atabilirsin. Onu yapamasan bile Türkiye Kupası'nı alıp da gidebilirsin.
    TariboWest

Sayfa 6 / 9 İlkİlk ... 45678 ... SonSon

Mesaj Yetkileri