Sayfa 1 / 3 123 SonSon
1 ile 30 arası toplam 76 sonuç

Konu: ÖZLENEN FENERBAHÇE İÇİN GÖREVDEYİZ ! | II.Sezon | Serzenish

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Default ÖZLENEN FENERBAHÇE İÇİN GÖREVDEYİZ ! | II.Sezon | Serzenish

RAHMAN VE RAHİM OLAN ALLAH'IN ADIYLA

Bismillahirrahmanirrahim

AÇIK OLAN LİGLER

HAZIRLIK DÖNEMİ

PERSONEL TRANSFERLERİ

Merhaba Arkadaşlar yeni bir oyun ve yine ben ve Fenerbahçe

Bu oyunumuzda getirilen Finansal Fair Play bizi hayliyce zorluyucak. Finansal durumumuzda malum bu yüzden bekliyip teklifleri değerlendiriceğiz. Giden oyuncumuz olursa yerini doldurmaya çalışıcağız.

BAKALIM BİZİ NELER BEKLİYOR ??

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Konu onaylanmıştır başarılar dilerim.
    Bazen yürekli kayıplar; Korkak zaferlerden daha önemlidir. [Fatih Terim]

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Başarılar hocam.

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    Başarılar hocam.
    Quote Originally Posted by MoNToLiVo_ View Post
    Konu onaylanmıştır başarılar dilerim.
    Teşekkürler

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

TEŞEKKÜRLER Simon Kjaer

Kulübümüze Profesyonel Futbol Takımında hizmet veren Simon Kjaer'in transferi için Southampton kulübüyle 34M € bonservis ücretine anlaşmaya varılmıştır.

Başarılar Miroslav Stoch

Kulübümüze Profesyonel Futbol Takımında hizmet veren Miroslav Stoch'un kiralık olarak transferi için Montpellier kulübüyle 1.6M € kiralama ücretine anlaşmaya varılmıştır. Anlaşmaya göre Montpellier kulübü oyuncunun maaşının tamamını karşılıyacaktır.

Başarılar Salih Uçan

Kulübümüze Profesyonel Futbol Takımında hizmet veren Salih Uçan'ın kiralık olarak transferi için Anderlecht kulübüyle 1.5M € kiralama ücretine anlaşmaya varılmıştır. Anlaşmaya göre Anderlecht kulübü oyuncunun maaşının tamamını karşılıyacaktır.

Fenerbahçe Spor Kulübü

TRANSFER DÖNEMİ

Kjaer'in satışını ben istemedim yönetim'in zorlaması sonucu bonuslarla birlikte 34M € gibi bir ücrete transfer oldu.

3 tane stoper aldık. Neustadter'i 7M €'ya sattık fakat transfer dönemi bittiği için Ocak ayına kaldı. 3 stoperide almış olduk.

Giden oyuncularımızdan güzel para kazandık maaşlarının %100ü + her birinden yaklaşık 1.5M € gibi bir para kasamıza giricek. Bence çok karlı bir dönem geçirdik.
    Last edited by Serzenish : 16.Şubat.2017 at 13:36

İlk iki sezon kadronu korumaya özen göstersen daha iyi olabilirdi reis. Çünkü sattığın adamların parası sana bir katkı sağlamıyor. Sadece maaşı yüksek olanları elden çıkar. Örneğin: İlk sezonu bitirince RVP'yi gönder gitsin.

Allah sabır versin, başarılar

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Jaswege View Post
    İlk iki sezon kadronu korumaya özen göstersen daha iyi olabilirdi reis. Çünkü sattığın adamların parası sana bir katkı sağlamıyor. Sadece maaşı yüksek olanları elden çıkar. Örneğin: İlk sezonu bitirince RVP'yi gönder gitsin.

Allah sabır versin, başarılar
    Bende kadro koruma taraftarıyım zaten ama Kjaer'e gelen teklifin direk yönetim tarafından kabul görmesi yüzünden transfer gerçekleşti.

Teşekkürler

8. Default

İşte beklediğim kariyer geldi malum sınavlar foruma hiç giremiyordum kariyerini kesinlikle takip edeceğim hocam. Geçmişindeki Fenerbahçe kariyerleri zaten çok zevkli oluyordu. Umarım öyle hem senin için hem de bizim için keyifli bir kariyer olur. Transferler için nasıl bir oyun oynatmak istiyorsun ona göre yorum yapmak daha uygun olur ama Tosic faydalı olacaktır. Stephens'i deneme fırsatı da bulmuştum onun biraz daha pişmeye ihtiyacı var ilk sene bence, yine de Skrtel gibi bir stoperin var. Başarılar yeniden.

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by LukasPodolski View Post
    İşte beklediğim kariyer geldi malum sınavlar foruma hiç giremiyordum kariyerini kesinlikle takip edeceğim hocam. Geçmişindeki Fenerbahçe kariyerleri zaten çok zevkli oluyordu. Umarım öyle hem senin için hem de bizim için keyifli bir kariyer olur. Transferler için nasıl bir oyun oynatmak istiyorsun ona göre yorum yapmak daha uygun olur ama Tosic faydalı olacaktır. Stephens'i deneme fırsatı da bulmuştum onun biraz daha pişmeye ihtiyacı var ilk sene bence, yine de Skrtel gibi bir stoperin var. Başarılar yeniden.
    Değerli yorumun için çok teşekkürler hocam. Bir sonraki mesajda ayrıntılı bir giriş yapıcam.

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

TAKTİK VE TRANSFER DEĞERLENDİRME

Hazırlık maçlarında değişik taktikler denedim. Enteresan bir şekilde karavayev 'i orta saha içde oynattığımda iyi bir fayda gördüm. Keza Alper Potuk kanatda etkiliyiciydi.

Hazırlık dönemimizde kondisyon ve taktik kazanmak için maçları tek tek düzenledim. İtalyan futbolunun katılığı ve sertliğine ne tepki vericeğimizi görmek için Roma ve Milan takımlarıyla oynadık. Genel olarak iyiyiz. Bol pozisyon buluyoruz bunları en iyi şekilde değerlendirmemiz gerekiyor.

Taktiksel dizilişe gelicek olursak benim kendi oluşturduğum ve her kariyerde kullandığım taktik ile mücadele edeceğiz. Önde basan rakibini hataya yönelten arka tarafta orta sahanın desteğiyle set savunması yapıyoruz. Bu sayede hareketli kanat oyuncuları kolay kolay defansın arkasına sarkamayacak.

Ufak bir transfer değerlendirmesi yapmak istiyorum. Stephans'ı gelecek sezonlar için kiraladım. Bir kaç maçta deniyicem eğer güzel oyun oynarsa satın alma opsiyonunu kullanıcam. Douglas'ı as kadro için düşünüyorum. Neustädter'in transferi için anlaşma sağlamıştık. Nedendir bilmem transfer Ocak ayına kaldı . O ara Tosic'ide almış bulunduk.

ŞAMPİYONLAR LİGİ ÖN ELEME

MAÇ SONU DEĞERLENDİRME

Baştan sona 2 maçıda çok üstün götürdük. Rakip takımın bireysel becerileriyle 2 golü bulmasıyla elendik. Avrupa Ligin'e kalmak için uğraşıcaz.

Rakip ;

Last edited by Serzenish : 16.Şubat.2017 at 10:33

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

AVRUPA LİGİ PLAY OFF

SÜPER LİG 1. HAFTA

SÜPER LİG 2.HAFTA

SÜPER LİG 3.HAFTA

DEĞERLENDİRME

Üst üste zorlu mücadelerden çok iyi çıkarak 5 te 5 yaptık. Oyun anlamında ofans ve defans da iyi organize olduk.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by Serzenish View Post
    Bende kadro koruma taraftarıyım zaten ama Kjaer'e gelen teklifin direk yönetim tarafından kabul görmesi yüzünden transfer gerçekleşti.

Teşekkürler
    Aslında oyuna başlarken İlk Sezon Transfer Bütçesi'ne İzin Verme seçeneğini seçseydin hiç transfer gerçekleşmezdi. Fakat Kjaer'i sattığını ücret bence bir hayli tatmin edici.

Avrupa Ligi'nde başarılar dilerim, Türkiye'de şampiyon GS olsun

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by 3842 View Post
    Aslında oyuna başlarken İlk Sezon Transfer Bütçesi'ne İzin Verme seçeneğini seçseydin hiç transfer gerçekleşmezdi. Fakat Kjaer'i sattığını ücret bence bir hayli tatmin edici.

Avrupa Ligi'nde başarılar dilerim, Türkiye'de şampiyon GS olsun
    Teşekkürler aslında söylediğini yapabilirdim ama öyle başlatmış bulundum.

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

AVRUPA LİGİ 1.Hafta

AVRUPA LİGİ 2.Hafta

AVRUPA LİGİ 3.Hafta

AVRUPA LİGİ 4.Hafta

Süper Lig 4.Hafta

Süper Lig 5.Hafta

Süper Lig 6.Hafta

Süper Lig 7.Hafta

Süper Lig 8.Hafta

Süper Lig 9.Hafta

Süper Lig 10.Hafta

Süper Lig 11.Hafta

Puan Durumu

DEĞERLENDİRME

Alanyaspor maçından sonraki bursaspor maçı bizim için kilit niteliğinde bir maçtı. Zor da olsa galip olarak ayrıldık ve galibiyet serimiz başladı. İstediğim oyunu oynamaya yavaştan başladık.

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Ligde alınan beraberlikler moral bozucu en kötüsü ise alanya macı olmus.. kapanan takımlara karsı cözüm bulursan ligde acık ara şampiyonluk geliyor zaten. avrupa liginde de 4 te 4 müthiş olmuş
    Bazen yürekli kayıplar; Korkak zaferlerden daha önemlidir. [Fatih Terim]

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by MoNToLiVo_ View Post
    Ligde alınan beraberlikler moral bozucu en kötüsü ise alanya macı olmus.. kapanan takımlara karsı cözüm bulursan ligde acık ara şampiyonluk geliyor zaten. avrupa liginde de 4 te 4 müthiş olmuş
    Bol pozisyon bulup gol atamıyorduk. Son yaptığımız çalışmalarla bunun üstesinden geldik çok iyi gidiyoruz. Alanya maçında herşey 10dk da bitti. Unutmak istediğimiz bir maç oldu

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

AVRUPA LİGİ 5. Hafta

AVRUPA LİGİ 6. Hafta

Süper Lig 12. Hafta

Süper Lig 13. Hafta

Süper Lig 14. Hafta

Süper Lig 15. Hafta

Grup Maçı 1. Hafta

Grup Maçı 2. Hafta

Puan Durumu

DEĞERLENDİRME

Takım galibiyete o kadar çok alıştı ki 3 4 attığımız maçlardan sonra çok güzel bir zafer kazandınız diyorum takımdan tepki yok herşey normal gibi hareket

Bomba gibi ilerliyoruz. Devre arası yaklaşıyor orta saha'ya bir kaç takviye yapıcağız.

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Süper Lig 16. Hafta

Süper Lig 17. Hafta

Grup Maçı 3. Hafta

Grup Maçı 4. Hafta

Puan Durumu

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

EMRE ÇOLAK FENERBAHÇE' DE

Deportivo forması giyen milli futbolcu Emre Çolak sarı-lacivert'li ekip ile anlaştı. Deportivo'da fazla forma şansı bulamayan 25 yaşındaki oyuncu 1.4M €'ya Fenerbahçe'ye transfer oldu.

Bonservis Ücreti : 1.4M €

Nakit : 250B €

50 Golden Sonra : 230B €

50 Maçtan Sonra : 500B €

48 Ay Taksitle : 300B €

Maaşı : 900B €

NEVEN SUBOTİC FENERBAHÇE'DE

Dormund forması giyen başarılı stoper sezon sonuna kadar sarı-lacivertli formayı giyecek.

Toplam Kiralama Ücreti : 400B €

Satın Alma Opsiyonu : 1.8M €

Abdoulaye Doucouré FENERBAHÇE'DE

Watford forması giyen başarılı orta saha oyuncusu sezon sonuna kadar sarı-lacivertli formayı giyecek.

Toplam Kiralama Ücreti : 600B €

Satın Alma Opsiyonu : 3.3M€

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Kulübümüze Profesyonel Futbol Takımına sezon başı kiralık olarak katılan Yaya Sanogo ve Douglas'ın sözleşmeleri fesh edilmiştir. Kamouyuna duyurulur.

Neustadter çok ucuza gitmiş. Her açtığım kariyerde Southampton'a 15.5m'a satıyorum. Ayrıca gerekirse yeni kariyer açar yinede Kjaer'sız oynamam

Başarılar.

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by byvirus View Post
    Neustadter çok ucuza gitmiş. Her açtığım kariyerde Southampton'a 15.5m'a satıyorum. Ayrıca gerekirse yeni kariyer açar yinede Kjaer'sız oynamam

Başarılar.
    Oynanılan files ile de alakalı birşey bonservis ücretleri 7M€ teklif geldi gönderdim. Çünkü orta saha ve defans için yeterli alternatiflerimiz var.

Kjaer konusunda 34M€ tatmin edici bir ücret Skrtel Subotic Tosic Mehmet Topal Yiğithan Güveli yeterli alternatiflerimiz var. Kulübün şu maddi durumda iyi bir kazanç oldu diye düşünüyorum.

Teşekkürler

Quote Originally Posted by Serzenish View Post
    Oynanılan files ile de alakalı birşey bonservis ücretleri 7M€ teklif geldi gönderdim.
    Yok yok zaten 5m civarı teklif geliyor ve dediğim gibi Southampton teklif yapana kadar reddet bütün teklifleri. Southampton teklif yapınca da 7.5m nakit kalanı taksitli 15.5m e tamamla. Kabul edecekler. Ben sürekli taktik hazırladığım için en az 50 kez yeni kariyer açmışımdır. Her seferinde de aynı şeyi yapıyorum. Ekran görüntüsü için şimdi yeni bir kariyer daha açtım

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Kulübümüze Profesyonel Futbol Takımına sezon başı kiralık olarak katılan Stephans'ın sözleşmesi fesh edilmiştir.

Profesyonel Futbol takımmızda forma giyen Aatif'ın Montpellier'a kiralanması konusunda anlaşmaya varılmıştır. Kulübümüze 750B € net ücret ödenecektir.

Kamouyuna duyurulur.

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

BİLAL BAŞAÇIKOĞLU FENERBAHÇE' DE

Feyenoord forması giyen milli futbolcu Bilal Başaçıkoğlu sarı-lacivert'li ekip ile anlaştı. Feyenoord kulübüyle 1.5 seneliğine anlaşmaya varıldı.

Kiralama Ücreti : Yok

Satın Alma Opsiyonu : 4M €

DAVİD SORİA FENERBAHÇE'DE

Sevilla forması giyen başarılı kaleci sezon sonuna kadar sarı-lacivertli formayı giyecek.

Toplam Kiralama Ücreti : Yok

Satın Alma Opsiyonu : 1.4M €

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Arkadaşlar transferler ile ilgili birkaç açıklama yapmak istiyorum.

Reel hayattada bildiğiniz gibi kulübün finansal anlamda hiç olmadığı kadar kötü olduğunu biliyoruz. Bu yüzden transferlerimde mümkün olduğu sürece bonservissiz yada kiralık oyuncularla anlaşarak minimum harcama yaparak başarı elde etmemiz gerekiyor.

İşimiz çok zor ama başaracağıma inanıyorum.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Transferler iyi.Kalecide çok iyi hemde genç mutlaka bonservisini de almalısın.

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

AVRUPA LİGİ 1. Ön Eleme 1.Ayak

Bu Fener Bir Harika !
    Ligde ve Avrupa'da yoluna dolu dizgin devam eden Sarı-Kanaryalar başarılarına İspanya deplasmanınıda ekledi. Baştan sona üstün götürdüğü maçta rakibine sadece ceza sahası dışından şutlar attıran Fenerbahçe Saraçoğluna avantajlı olarak dönüyor.

Süper Lig 18. Hafta

Süper Lig 19. Hafta

Süper Lig 20. Hafta

Süper Lig 21. Hafta

Süper Lig 22. Hafta

Grup Maçı 5. Hafta

Grup Maçı 6. Hafta

Çeyrek Final 1. Maç

Puan Durumu

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

AVRUPA LİGİ 1. Ön Eleme 2.Ayak

Bu Fener Bir Harika !

İspanya'nın güçlü ekibi Villarreal'i 2 maçtada mağlup eden temsilcimiz bir üst tura yükseldi.

Şimdi Rakip West Ham

Süper Lig 23. Hafta

Süper Lig 24. Hafta

Süper Lig 25. Hafta

Çeyrek Final 2. Maç

Puan Durumu

---------------------------------------------------------

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Trabzon sıkı takipte , West Ham zorlu bir rakip olabilir umarım turu geçen taraf biz oluruz

Sayfa 1 / 3 123 SonSon

Mesaj Yetkileri