1 ile 20 arası toplam 20 sonuç

Konu: Bir arayışın hikayesi - Blackburn Rovers - 1.sezon

Default Bir arayışın hikayesi - Blackburn Rovers - 1.sezon

Henüz sabah olmamıştı. Viski dolu kadehimin sonuna gelmiştim. Yavaşça kadehi bıraktım çünkü telefonum çalıyordu. '' Arayan o olabilir mi ? '' diye düşündüm ancak o değildi, farklı bir numaraydı. Merakla telefonu açıp kulağıma dayadım. İngilizce konuşan, heyecanlı biri '' Beni hatırladın mı dostum ? '' diye sordu. Biraz düşünüp her şey değişmeden önce, Bodrum' da yaptığım tatilde tanıştığım Adrian' ı hatırladım. Blackburn Rovers Kulübünde yöneticiydi. Onunla sadece iki kez buluşmuş ama dolu dolu konuşmuştuk. Ona futbolla ilgili fikirlerimden ve prensiplerimden söz etmiştim. O da bir gün beni arayıp güzel bir haber verebileceğini söylemişti ama bu konuşma aklımdan çıkmıştı. '' Bahsettiğim gün geldi çattı '' dedi '' Kulüp yeni bir kan arıyor. Ben de onlara seni önerdim '' dedi '' Var mısın ? '' dedim. Düşündüm. Uğruna uykusuz geceler geçirdiğim kadın da futbolun beşiğinde yaşıyordu. Fazla düşünmeden '' Evet '' dedim. Serüven başlıyordu.

- Kuralları okudum ve kabul ediyorum. -

Nesil
    2006
    Yer
    06

Başarılar dilerim ..

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Başarılar..

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Başarılar, yengeyi Blackburn'e fizyoterapist diye aldırırsın artık.

Quote Originally Posted by aytekin79 View Post
    Başarılar dilerim ..
    Quote Originally Posted by cklnc View Post
    Başarılar..
    Quote Originally Posted by 3842 View Post
    Başarılar, yengeyi Blackburn'e fizyoterapist diye aldırırsın artık.
    Teşekkür ederim. Değişik bir kariyer yapmayı planlıyorum, umarım keyifli olur

Bütün gece yatağımda dönüp durdum ve heyecandan gözüme uyku girmedi. Koyun saymayı denedim ama işe yaramadı. İtalyan olmamın verdiği Akdeniz Erkeği tutkusu damarlarımdaki kanı coşturuyor, saatler adeta geçmek bilmiyordu. Hem bir takım yönetecek hem de sevdiğim, yıllardır görmediğim kadının izini sürme imkanı bulacaktım. Sabah olur olmaz yataktan fırladım, kendime kahve koyup yanında üç dört tane gofret atıştırdım. Telefonum çaldı. Adrian, yarın saat 17:00' da basın ve taraftara tanıtılacağımı bildiriyordu. Uçaktan inince beni karşılayacaktı, otele gidecek sonra da dinlenip yönetim kurulu ile tanışacaktım. Saatler birbirini kovaladı, Londra' ya gidecek uçağın çıkış kapısında valizim ve sırt çantamla güneşin soğuk havaya rağmen ışıldamasına gülümsedim. Güzel bir gün başlıyordu.

Uçuşa geçmeden önce Adrian arayarak Marvin Emnes ile Ocak ayına kadar kulübün kiralık sözleşmesi imzaladığını haber verip beni sevindirdi.

- Blackburn' e hoş geldiniz sayın Alessio.
    +Hoş bulduk, sorularınızı alabilirim.
    - Hem menajerlik alanında hem de yurt dışında ilk maceranız... Beklentileriniz nelerdir ? Nasıl hissediyorsunuz ?
    + Tecrübesiz olabilirim ama bu futbolu bilmediğim anlamına gelmiyor. İngilizce' ye hakimim. Kültür ve dile uyum sağlama konusunda endişem yok. Takımıma pozitif bir hava katıp olumlu, göze hoş gelen bir futbol oynatmak istiyorum. Yenilsek de bizi alkışlasınlar.
    - Başkanla konuştunuz mu ? Transferde hedefleriniz var mı ?
    + Başkanla henüz görüştük. O da ben de uyumlu bir ortaklık kurma fikrine sıcak bakıyoruz. Transfer için ise genç ve gelecek vaat eden isimlere yöneleceğim.
    - İtalyan Futbolcular getirecek misiniz ?
    + Vatandaşım olmaları takımımda kesin yer alacakları anlamına gelmez. Sadece iyi, kumaşı iyi bir futbolcu profili üstünde duruyorum. Bu isimler herhangi bir milletten olabilir. Başka sorunuz var mı ? ( Sessizlik ) Teşekkür ederim. ( Telefon çalar - bilinmeyen bir numaradır ) Kimsiniz ?
    - İngiltere' ye hoş geldiniz, der cızırtılı bir ses. Eğer Julianne' i hala merak ediyorsan Cumartesi günü High Rock Cafe' ye gel, saat tam 17' de.
    +Kimsin ? Julianne' i nereden tanıyorsun ? Alo ? Alo ?

Oyun anlayışımız ve taktiğimiz:

Arkadaşların morallerini toparlamak gerekecek.

Hannover' in 23 yaşındaki orta saha oyuncusu Maurice Hirsch sezon sonuna kadar kiralanmıştır.

Saat 16: 55' di. Güneş gözlüğümü çıkartıp kalabalık kafenin içerisine baktım. Gülüşen çiftler, sessizce yemek yiyen iş adamları, sohbet eden gençler, gazete okuyan yaşlılar, tatlılarını yiyen aileler masaları doldurmuştu. Kendime cam kenarında bir yer seçtim ve garsondan bir sütlü çay getirmesini rica ettim. Güneş bulutları deliyor, hafif ve tatlı bir rüzgar insanların saçlarını uçurup yüzlerini okşuyordu.Kafenin kapısı ne zaman açılsa dikkatimi veriyor, sonra da dışarısını seyretmeye devam ediyordum. Saat 17: 05 olsa da gelen giden yoktu. Derken garson tepside bir zarf getirdi. '' Bunu size bıraktılar '' dedi. '' Kim ? '' diye sordum. '' Bir kurye ... '' dedi ve ayrıldı. Zarfı açtım. İçinde bir adres bir de anahtar vardı. '' Roxford Oteli Oda 21 '' yazıyordu.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Teknik direktöre bak çapkın çıktı

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

Profil resminde Serkan Aykut u görünce bir uğrayıp başarılar dilemeden edemedim

Başarılar.

Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    Teknik direktöre bak çapkın çıktı
    Çapkından ziyade aşık diyebiliriz aslında

Quote Originally Posted by deimar View Post
    Profil resminde Serkan Aykut u görünce bir uğrayıp başarılar dilemeden edemedim
    Başarılar.
    Serkan Aykut çok sevdiğim bir forvetti. Çok teşekkür ederim

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Başarılar Hocam

Hazırlık maçlarımız:

Quote Originally Posted by Serzenish View Post
    Başarılar Hocam
    Teşekkür ederim

İlk lig maçının yoğun idman temposundan kendime ve takıma izin verince soluğu Roxford Otelinde aldım. 4 yıldızlı otelin ikinci katındaki 21 numaralı odanın kapısının koluna heyecandan terlemiş elimi uzattım. Anahtarı kilide sokup çevirdim ve asır gibi gelen bir zamandan sonra kapıyı ağır ağır açtım. Odanın içerisi şok ediciydi. Her yerde Julianne' in fotoğrafları vardı ve tavana kırmızı boyayla '' Forget her '' yazılmıştı. '' Unut onu ''.

Championship 1. hafta maçı

Tek teselli edici olay topa daha çok hakim olmamızdı. Premier' den yeni düşmüş olan güçlü rakibimiz önünde tutunamadık.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Başlangıç kötü olmuş ama dediğin gibi rakip çok güçlü bir takım.

Mesaj Yetkileri