1 ile 4 arası toplam 4 sonuç

Konu: Galatasaray Spor Kulübü - Total Futbol + İtalya Disiplini =Ambargo - Hikayeli Kariyer

Nesil
    2010
    Yer
    İZMİR

Default Galatasaray Spor Kulübü - Total Futbol + İtalya Disiplini =Ambargo - Hikayeli Kariyer

O kadar çok heyecanlıydım ki , içim içime sığmıyordu. Hollanda ve İtalya topraklarında aldığım eğitim, çalıştırdığım takımlar, beni bu seviyeye getirmemi sağlamıştı. Şimdi ise renklerine taptığım takımımın hocası olacağım için hem bir yandan sevinç hemde kıvanç duyuyordum. İlk önce beni genel menajer cenk ergün karşıladı.

(CE) Cenk Ergün
    (KT) Kaan Torun

CE - Hocam hoşgeldiniz.

(Biraz Titrek Sesle) KT - Hoşbulduk Cenk bey.

- Heyecanlısınız galiba

- Eh tabi var heyecan, taraftarı olduğum kulübün başına geçmek benim çocukluk hayalimdi bunu gerçekleştireceğim için mutluyum.

- Buyrun başkan dursun beyin odasına geçelim.

- tabiki...

Başkanın odasına geçtik.

(DÖ) Dursun Özbek
    (CE) Cenk Ergün
    (KT) Kaan Torun

DÖ - Hocam hoşgeldiniz.

KT - Hoşbulduk başkanım.

- Kaan hocam kulübü gezdiniz mi?

- Gezmeme gerek yok başkanım. Şu anda evimdeymiş gibi hissediyorum.

- Buna çok sevindim. Şimdi sözleşme şartlarına geçelim. 1 Yıllık sözleşme düşünüyoruz. Alacağınız Maaş'ta....

- Başkanım sözünüzü bölmek istemem ancak para konusunu konuşmayalım. Evinde olan insan para muhabbeti yapmaz..

- Peki siz bilirsiniz. Ancak prosedür gereği bir bedel ödeyeceğiz sıkıntı olmaz umarım.

- Merak etmeyin başkanım. Ancak ben benimsediğim felsefemi sizinle paylaşmak istiyorum.

- Nedir?

- Analizlerimde topa hakim bir futbol mantalitesi olduğunu gördüm (Riekerink hoca iken). Bu düzen devam edecek ancak bunu takım halinde hem hücum hemde savunma yaparak geliştirmek istiyorum. Tabiki takımın bütçe durumu göz önünde bulundurularak genç isimlerle anlaşıp geliştiğinde ise iyi fiyatlara satabiliriz.

- Bunun için bir ekibiniz olacakmı hocam?

- Gerekli temaslarım var sizlerle tanıştıracağım başkanım. Yalnız bununla ilgili biraz sizden esneklik isteyebilirim.

- Anlaşıldı haberleriniz bekliyorum. Ancak bütçe konusunda kulübümüzün kısıtlı bir bütçesi olacak ona rağmen getireceğiniz isimleri kabul ediyoruz.

- Teşekkür ederim başkanım.

- O zaman hayırlı olsun...

- Hayırlı olsun...

(CE) - Hayırlı olsun...

Hep birlikte konuştuk ve basın toplantısı için yarın yapılmasına karar kıldık. Basın toplantısından sonra takımla tanışıp çalışmalara başlayacağım.

Kuralları okudum ve kabul ediyorum...

Kaan İnşallah Bunu Bari Oynarsın Diyeceğimde Umudum Yok Yine

Yinede Başarılar Kardeşim

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Benimde pek umudum yok ama başarılar

Nesil
    2010
    Yer
    İZMİR

Bir Sonraki Güncelleme Bugün Olacak Menüde...

- Kullancağım 3 Taktik.

- Yapılacak Transferler.

- Hazırlık Maçları...

TAKİPTE KALIN

Mesaj Yetkileri