Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
31 ile 60 arası toplam 118 sonuç

Konu: AC Milan | Futbol ve Rock Müzik | Rossoneri Dünyayı Fethedecek (3. Sezon)

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Ligi bitirmişsin.. kupa da biber olmuş resmen.
    Bazen yürekli kayıplar; Korkak zaferlerden daha önemlidir. [Fatih Terim]

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Ligde çok iyi gidiyoruz.İlk seneden şampiyon olacağını tahmin etmiyordum.(son haftaların hepsinde puan kaybetmezsin heralde).Avrupada neler yapacağız.Kimler gelecek kimler gidecek.Bekliyorum.Ligi hemen bitir de daha soracağım çok şey var unutmayayım

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Daha erken paylaşım yapacaktım ama Galatasaray'ın maçına, sonra da Rıdvan'ın yorumlarına takıldım, kusura bakmayın.

Quote Originally Posted by MoNToLiVo_ View Post
    Ligi bitirmişsin.. kupa da biber olmuş resmen.
    Rehavete gerek yok, bitti diyemem önümüzdeki maçlar kolay değil. Kupa da süt kupası ya zaten...

Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    Ligde çok iyi gidiyoruz.İlk seneden şampiyon olacağını tahmin etmiyordum.(son haftaların hepsinde puan kaybetmezsin heralde).Avrupada neler yapacağız.Kimler gelecek kimler gidecek.Bekliyorum.Ligi hemen bitir de daha soracağım çok şey var unutmayayım
    Teşekkür ederim, benim de beklentim şampiyon olmak değildi ve henüz olmadık da. Ama Juventus'un cidden bu kadar beraberlik almasını beklemiyordum. Inter çok iyi bir çıkış yapmıştı ama Juventus'a yenildikten sonra onlar da bir türlü toparlayamadılar.

Şampiyonlar Ligi'ni garantiledik zaten. Hedefimiz ŞL'de doğrudan yarı final olacak. Şimdiden birkaç oyuncu ile anlaştık. Sonrasında ŞL'yi garantileyince yönetim gelecek senenin transfer bütçesini açıkladı. 20 Milyon Euro civarlarında. Anlaştığım oyunculardan bir tanesi pahalı bir transfer sayılabilir ama açıkçası daha yüksek bir bütçe bekliyordum. Ligin ikinci yarısı pek şans vermediğim en azından 5 oyuncu vardır. Öncelikle bunları yollayacağız. Şampiyon olursak yönetim bizi daha iyi bir bütçe ile donatabilir. Şimdilik acele etmeyeceğiz ve o vaktin gelmesini bekleyeceğiz. Her türlü soruya da açığım elbette.

Juventus Yarışa Devam Dedi! (32. Hafta - 35. Hafta)

32. Haftada Juventus'a konuk olduk ve belki de sezonun iki takım adına en önemli maçı oynandı. Maça iyi başladık ve ikinci dakikada penaltı kazandık. Bacca'nın penaltısını Buffon çıkardı, sonrasında da Bacca inanılmaz bir çöküşe geçip net fırsatları değerlendiremedi. Maç boyunca biri direkten dönen en azından 4 net pozisyon yakaladık ama golü bulamadık. İkinci yarıda Juventus "bence" iki şanslı gol atarak galibiyeti aldı. Lemina'nın golü olağanüstü bir gol olmasaydı muhtemelen maçın adamı Buffon olurdu.

33. ve 34. Haftada ise devre arasında aramıza katılan Klaassen ve Witsel yıldızlaştı. Witsel Genoa'ya karşı maçı bitiren, Empoli'ye karşı da son dakikalarda bize 3 puanı kazandıran golü atmayı başardı. Empoli maçında sakatlanan Klaassen sezonu ne yazık ki kapattı. Bu sürecin son maçında Chievo'ya karşı evimizde çok kötü bir futbol ortaya koyduk ve forvetlerimizin golleriyle 1 puanı zor elde ettik. Bu sonuçlarla son 3 haftaya girerken Juventus ile aramızdaki puan farkı 5 oldu.

32. Hafta - vs Juventus (D)

33. Hafta - vs Genoa (E)

34. Hafta - vs Empoli (D)

35. Hafta - vs Chievo (E)

Seri A Puan Durumu (35. Hafta)

Kalan Maçlarımız

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

2 büyük macı ic sahada oynaman avantaj ama kritik chievo ve empoli macı kötü olmus.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

2 büyük macı ic sahada oynaman avantaj ama kritik chievo ve empoli macı kötü olmus.
    Empoli maçını kazanmıştık hocam ya. Ama yine de performansı beğenmediysen bişey diyemem.

Kei-su-ke Hon-da : Şampiyonluk Aşkına (36. Hafta)

Honda'nın ve Guidetti'nin yıldızlaştığı maçta Palermo'yu deplasmanda mağlup ediyoruz.

Şampiyon Milan!!!

Bu sırada Juventus evinde Atalanta'ya 2 puan kaybediyor. Bitime iki maç kala 7 puan farkla şampiyonluğumuzu ilan ediyoruz.

36. Hafta - vs Palermo (D)

Biliyorum, son günlerde biraz yavaş ilerledi kariyer. Planda olmayan işler, boşa harcanan vakitler çıktı. Aynı zamanda foruma girerken ve mesaj hazırlarken yüklenme sorunları yaşayabiliyorum, bu da işleri biraz yokuşa sürüklüyor. Kusura bakmıyorsunuzdur umarım.

Yarın akşam vakitlerinde sezonun son iki maçı ile birlikte bir sezon değerlendirmesi yaparız. Sonra kadro planlaması, transferler, taktik diyerek 2. sezona giriş yaparız.

Bu arada sunumu nasıl buluyorsunuz? Hem hafif süslü hem de anlaşılır ve kolay takip edilebilir yapmaya özen gösteriyorum. Önerilere her türlü açığım.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Milan'dan Tatsız Son (37. Hafta ve 38. Hafta)

Evimizde Milano derbisinde Inter'i ağırladık ama Kucka'nın erken kırmızı kartına Donnarumma'nın kötü performansı eklenince şampiyon olarak çıktığımız maçta ağır bir yenilgi aldık.

Ligin son maçında ise Napoli'ye karşı Donnarumma'nın hatalı bir şekilde yediği golle geriye düştük. Sonrasında Guidetti ile beraberliği yakaladık. Şampiyona yakışmayacak bir şekilde tamamladık ligi.

37. Hafta - vs Inter (E)

38. Hafta - vs Napoli (E)

Şampiyon Milan, Berlusconi Memnun

Beklenti Avrupa Ligi'ne katılmak iken şampiyon olmamız kulüp binasındaki yüzleri güldürdü.

Şüphesiz şampiyonluğumuzda güzel fikstürümüzün büyük katkısı oldu. Resimde işaretlediğim kısımda üst üste (Lazio ve Roma'yı ayrı sayarsak) oynadığımız rahat maçlar takıma büyük bir momentum sağladı.

Bacca Seri A Yılın Oyuncusu ve Yılın Yabancı Oyuncusu Oldu

Seri A Yılın Takımı

Milan Taraftar Ödülleri

Taraftarların yılın oyuncusu seçtiği Gustavo Gomez, benim de bu sezon en çok memnun olduğum oyuncu oldu. Ligde 38 maçın 36sında forma giyen Gustavo 7.38'lik bir ortalama yakaladı. Sezonun takımında yer almasını beklerdim ama almaması şaşırttı.

Milan'da Başı Çeken Oyuncu İstatistikleri

Milan'ın Sezon Özeti

Oyuncu Değerlendirmesi

Ligde en çok forma giyen 10 oyuncuyu derledim.

Donnarumma sezon boyunca tüm maçlarda forma giydi. Antrenmanlarda da iyi çalıştı ve kendini geliştirmeye devam etti. Hayal kırıklığı yaşattığı zamanlar oldu ama tecrübelendikçe çok daha iyi bir performans göstereceğine inanıyorum.

Savunma hattında Romagnoli ve Gomez değişilmez isimler oldular. Çok özverili çalışıp çok başarılı bir sezon geçirdiler. Romagnoli ile Real Madrid ve Barcelona ilgileniyor. Satmak istemiyorum ama çok iyi bir teklif yaparlarsa elimizde tutamayabiliriz. Sağ bekte ise De Sciglio'nun göstediği performans beni memnun etti. Devre arasında Şampiyonlar Ligi'nde oynamak istediğini söylemişti, ona karşı sözümüzü tuttuk.

Orta sahaya gelir isek ne kadar fazla kart görse de Kucka fiziksel üstünlüğü ile takımımıza büyük güç kattı. Witsel de devre arasında aramıza katıldı ve çok kritik maçlarda iyi işler yapmayı başardı. Bu iki oyuncuyu önümüzdeki sezonlarda da takımda tutma niyetindeyim. Genç Locatelli'ye elimden geldiğince fırsat verdim, çok iyi oynadığı maçlar oldu, vasatı aşamadığı maçlar oldu. Honda ise Witsel gibi çok kritik maçlarda çok önemli işler yapmayı başardı ve sezonu 11 gol ve 5 asist ile tamamladı. Daha fazla asist yapmasını bekleyebilirdim ama beklentiden fazla gol atmayı başardığı için sıkıntı görmüyorum.

Forvet hattında tartışmasız en iyimiz ve takımın gol yükünü sırtlayan Carlos Bacca oldu. Attığı gollerin yanı sıra önemli asistler de yapmayı başardı ve İtalya'da yılın oyuncusu seçildi. Takımdan ayrılmak istiyor, takımda tutmak isterdik ama yaşlanıyorken iyi bir teklif gelirse ayrılmasına razı olacağım. İkinci devreye yaklaşırken Bonaventura'nın ayrılmasıyla forvette daha çok forma şansı bulan MBaye Niang da iyi bir sezon geçirdi. Attığı gollerin yanı sıra yaptığı kritik asistler önümüzdeki sezon yerini garantiledi. Antrenmanlarda da iyi çalışan Niang'ı Tam Forvet rolü ile oynattım.

ilk sezondan şampiyonluk güzel olmuş.gelsin transferler ve avrupa

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Empoli macında empolinin buldugu fırsat ve oynama yüzdesinden olmamış dedim kardeşim. Şampiyonluk iyi. Bacca yı tutmanı bende isterdim en az 2 verimli sezonu daha var. Yinede iyi bir teklife yok denilmez. Romagnoliyi nolursa olsun kadroda tutmalısın. Transferleri hangi mevkiye düşünüyorsun ??

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Empoli macında empolinin buldugu fırsat ve oynama yüzdesinden olmamış dedim kardeşim. Şampiyonluk iyi. Bacca yı tutmanı bende isterdim en az 2 verimli sezonu daha var. Yinede iyi bir teklife yok denilmez. Romagnoliyi nolursa olsun kadroda tutmalısın. Transferleri hangi mevkiye düşünüyorsun ??

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by enescoban View Post
    ilk sezondan şampiyonluk güzel olmuş.gelsin transferler ve avrupa
    Teşekkür ederim. Juventus kötü bir sezon geçirdi. Önümüzdeki sezonlarda daha iyi ve daha dikkatli olmalıyız. Daha önce de belirttiğim gibi asıl yerimiz Şampiyonlar Ligi. ŞL'de en azından bir Çeyrek Final görme hedefim var ikinci sezonda. Transferleri biraz da ayrılan oyunculara bağlı kalarak yapmak durumunda kalacağım. Kulübün ekonomik açıdan çok sağlıklı olduğunu da söylemek kolay olmaz.

Sene içerisinde Empoli maçı gibi pek çok maç geçirdik. Sezonun son iki maçı zaten tam fiyaskoydu. Hiç şampiyon gibi oynayamadık. Bacca'yı tutmaya çalışıyoruz ama kendisini satacağımza söz vermiş bulunduk. Romagnoli'yi satmayı kesinlikle istemiyorum ama kendisi kararlı şu sıralar ayrılmaya. Tabii ki çok yüksek bir teklife hayır diyemem. Beckham'ın bir sözü vardır; Önemli olan formanın arkasında yazan isimden ziyade önünde bulunan armadır.

Çok değişik bir transfer dönemi geçiriyorum açıkçası. Pek çok oyuncu ile transfer dönemi başlamadan hatta lig bitmeden görüşmüştük. Kimileri ile anlaştık, kimileri ile anlaşamadık. Kanatsız sistemde oynamamıza rağmen iki kanat oyuncusu ile anlaştık. Bu ikisini başka mevkilere devşireceğiz. Bir sol bek transfer ettik, 3 genç oyuncu transfer ettik ama bu sene takımda düşünmüyorum onları. Çok yönlü bir forvet oyuncusu daha aramıza katıldı.

Bacca giderse forvete kesinlikle bir transfer daha yapacağız, Romagnoli giderse stopere "onun yerine" iki oyuncu alacağız. Stopere alacağımız iki yedek oyuncudan ayrı olarak sayılacak bu oyuncular. Sağ beke yedek bir transfer düşünebiliriz ama olmazsa olmazımız değil çünkü genç Calabria da var.

Orta sahada genç Janelt, Locatelli, Ajer ve Mauri'nin yanında daha tecrübeli Klaassen, Honda, Witsel ve Kucka var. Gençlerimizin kalitesinin yetmeyeceğini düşünürsem orta sahaya da bir - iki transfer gelebilir. Zaten orta sahadaki tecrübeli oyunculardan Witsel'i ayrı tutarsak çok da emin değilim. Gençlerden 1 - 2 tanesini de kiraya yollayabiliriz ama onları elimden geldiğince de oynatmak istiyorum.

İtalya'da Transfer Dönemi Başladı

Milan'da Yaprak Dökümü

İçlerinde geçen sezon takımın kaptanlığını yapan Abate ve kiradan dönen Diego Lopez'in de aralarında bulunduğu pek çok oyuncu ile yollarımızı ayırdık. Genel olarak şimdi ve ileride takımda forma şansı vermeyi düşünmediğim ve as takımda şans bulamayıp yüksek maaşları olan oyuncuları göndermiş olduk.

Transferin İlk Gününde Milan'dan İmza Şov

Transfer dönemi başlamadan anlaştığımız oyuncular için büyük bir imza töreni düzenledik. Bu oyunculardan Robben, Bernardeschi ve Ghoulam taraftarları en çok heyecanlandıranlar oldu.

Sonraki 14 günde transferde sessiz kaldık.

Jonathan Calleri

Federico Bernardeschi

Arjen Robben

Faouzi Ghoulam

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Şampiyonluk gelmiş, tebrik ederim.

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Gelen transferler nokta atış olmuş. özellikle robben bu sene sakatlık yaşamazsa çok büyük katkı verir tecrübesiyle

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by cklnc View Post
    Şampiyonluk gelmiş, tebrik ederim.
    Teşekkür ederim.

Gelen transferler nokta atış olmuş. özellikle robben bu sene sakatlık yaşamazsa çok büyük katkı verir tecrübesiyle
    Robben'den ofansif orta saha olarak faydalanmayı düşünüyorum. Tecrübesinden çok klası ile bize puanlar kazandırabilecek bir oyuncu.

İtalya Şokta! Bacca Lyon'a transfer oldu.

Daha büyük bir kulübe, daha yüksek bir maaş ile transfer olmak isteyen Bacca daha düşük yıllık ücrete Lyon'a imzayı attı. Bu durum taraftarların kafasını epey bir karıştırdı.

Bu transferlerle bu sezon sattığımız oyunculardan kazandığımız para 87 Milyon Euro'yu buldu.

Bacca gitti, Belotti geldi.

Bacca'nın boşluğunu geçen sezon Seri A gol kralı olan Belotti ile doldurmaya çalışacağız.

Kimpembe, Okore savunmaya, Kraft ise kaleye yedek olarak takımımıza katıldı.

Hem orta sahada hem de ofansif orta sahada oynayabilecek bir oyuncu alıp transferi kapatmayı düşünüyorum. Önemli birkaç oyuncumuzu takip eden kulüpler var, çok iyi teklifler gelirse satmak zorunda kalabiliriz. Böyle olursa başka transfer hamlemiz de olacaktır.

Presnel Kimpembe

Jores Okore

Thomas Kraft

9. Andrea Belotti

Süper Kupa Yine Juventus'un

Higuain'i durduramadık. Durmadı...

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Transferler iyi. juveye karsı iyi oynayıp kaybetmek kötü olmuş.. Bacca yı satmanda ayrıca kötü olmuş

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Tranfleri çok beğendim.Baccayı bence iyi paraya satmışız. Belotti yerini doldurur onun.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Transferler iyi. juveye karsı iyi oynayıp kaybetmek kötü olmuş.. Bacca yı satmanda ayrıca kötü olmuş
    Higuain durmadı, Donnarumma Higuain'in vurduklarını tutamadı ve kaybettik. Higuain gibi topçum olsun isterdim. Bacca ayrılmak isteyince zaten kendisinden soğumuştum, yaşı ve maaşı da haliyle gözüme battı ve satabileceğimiz en iyi fiyata sattık. Belotti geçen sezonun gol kralı, yerini dolduracaktır diye umuyorum.

Tranfleri çok beğendim.Baccayı bence iyi paraya satmışız. Belotti yerini doldurur onun.
    Ben de aynı şekilde düşünüyorum ama Belotti yerini dolduramazsa işimiz zor. Geçen sezon Bacca'nın tek başına kazandırdığı en azından şöyle bir 10 maç vardır.

Milan Son Transferini Yaptı: Lucas Lima

Orta alana yaptığımız yaratıcı oyuncu takviyesi ile transfer defterini kapatıyoruz.

Transfer Özeti

Gelenler

Bazı oyuncular için yüksek bonservis bedelleri ödesek de takıma kattığımız ucuz yedek oyuncuları ile bir orta nokta bulmaya çalıştık.

Gidenler

Görsele sığmadığı için göremediğimiz birkaç genç oyuncuyu da kiraya yolladık. Sezon başında kiradan dönen oyuncular ile birlikte 105 Milyon Euro'yu bulan bir yıllık maaş harcamamız vardı. Bu harcamayı da 90 Milyon Euro seviyesine düşürmeyi başardık. Bu açıdan harcama ve kazanç açısından transferde nerdeyse bir denge yakalamış bulunuyoruz.

Kadro Önizlemesi

Transferleri, alt yapıdan çıkanları ve geçtiğimiz sezonda takıma katılanları takip etmek zor olabileceğinden size mevki mevki kadroyu tekrar bir tanıtmayı uygun gördüm. Öncelikle geçen sezonun ikinci devresinin tamamında kullandığım ve bu sezon devam etmeyi düşündüğüm dizilimi paylaşayım.

Kaleciler

Hepinizin bileceğini tahmin ettiğim üzere as kalecimiz Donnarumma. Bu sezon satın aldığımız Kraft ve alt yapıdan çıkan yüksek potansiyelli Plizzari onun yedeği olmaya çalışacaklar.

Savunma

Geçen sezon en memnun olduğum oyuncu Gustavo Gomez idi. Bu sezon da Romagnoli ile birlikte defansın ortasında as oyuncularım olacaklar. Bu oyunculara kiradan dönen Simic ve transfer ettiğimiz Okore, Kimpembe yedeklik yapacaklar.

Sol bekte yeni transfer Ghoulam ile Toni Lato forma yarışı verecek ve performans indeksli olarak hangisini oynatacağıma karar vereceğim. Sağ bekte De Sciglio as, Calabria ise ara sıra rotasyonda forma şansı bulup kendisini geliştirmeye bakacak.

Orta Sahalar

4 orta saha oyuncusu kullandığımız taktiğimizin en kilit oyuncuları belki de en önemlileri bu oyuncular. Tamı tamına 12 seçeneğim var bu bölge için. Robben'i ve Bernardeschi'yi ofansif orta sahaya alıştırıyorum ve bu ikisinden beklentim çok büyük. Orta sahadaki üçlüde ilk bakışta Witsel'in yeri garanti gibi görünüyor ama genç oyunculara da bol bol fırsat vermeyi düşünüyorum. 3 kulvarda da başarı hedeflediğimiz için taktiğin en kilit bölgesinde bolca rotasyon yapacağız.

Forvetler

Klaassen ve Bernardeschi de gerektiği zaman forvette oynayabilecekleri için bu listede yer alıyorlar. Forvetteki ikili için kesin bir kararım yok ama Belotti'den beklentim büyük ve Yaratıcı forvet rolü için bir adam öne çıkıyor. Onun yanında bu listedeki tüm oyuncular görev alabilir. Ve elbette tabii ki bol bol rotasyon yapacağız.

Hazırlık Maçları

Seri A'ya Roma deplasmanı ile başlayacağız. Fikstür ile ilgili dikkat çekilmesi gereken bir nokta şu ki, ligin ilk yarısında hep güçlü rakiplerimize konuk olacağız. Roma, Inter, Juventus, Lazio ve Napoli maçlarının tamamını ilk yarıda deplasmanda oynayacağız.
    Last edited by 3842 : 12.Mart.2017 at 22:08

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Bellotti tam bir yaratık A.Lima'da iyi besler kısacası güzel transferler

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Belotti merak ettiğim bir oyuncu hiçbir takımla uzun süreli bir kariyere başlayamadığım için henüz deneme fırsatım olmadı oyunda fakat gerek Youtube' dan izlediğim golleri olsun gerekse oyundaki profili gayet iyi bir golcü olacağının göstergesi. Lima ise umarım yeni Kakâ olur.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by MassiveStroke View Post
    Bellotti tam bir yaratık A.Lima'da iyi besler kısacası güzel transferler
    Belotti güzel başladı. Teşekkür ederim yorumun için yalnız Adriana Lima değil, Lucas Lima o.

Quote Originally Posted by cklnc View Post
    Belotti merak ettiğim bir oyuncu hiçbir takımla uzun süreli bir kariyere başlayamadığım için henüz deneme fırsatım olmadı oyunda fakat gerek Youtube' dan izlediğim golleri olsun gerekse oyundaki profili gayet iyi bir golcü olacağının göstergesi. Lima ise umarım yeni Kakâ olur.
    Belotti'yi alın oynatın, muhtemelen siz benden daha iyi yararlanırsınız. Benim de ilk deneyimim ama çok iyi başladı. Böyle devam ederse Bacca'yı hafızalardan siler. Lima Kaka'dan çok Fenerbahçe'li Alex gibi olacak gibi görünüyor. Takıma biraz daha ayak uydurursa Lima inanılmaz katkı verir.

Seri A Başladı! Bu Milan Çok Gol Atar! (1. Hafta - 3. Hafta)

Sezona zorlu Roma deplasmanı ile başladık. İlk yarıda çok üstün bir futbol ortaya koyuyorduk ki uzatma dakikalarında Roma'nın golüne engel olamadık. İkinci yarıda bambaşka bir Roma, bambaşka bir maç vardı sanki. Roma'nın yüklendiği dakikalarda 5 savunmaya geçip 20 dakika kaskatı savunma yapıp 3 puanı zor da olsa almayı başardık.

3. Haftada ise Milano derbisinde Inter ile karşılaştık. Yine Roma maçına benzer bir şekilde ilk yarı harika oynadık. İkinci yarı oyuna giren Bruma, biz henüz ona markaj veya baskı talimatı veremeden iki kez soldan içeri kat edip savunmayı darman duman ederek iki dakika içerisinde iki gol attı. Bu dakikadan sonra maç yeniden başladı Inter son dakikalarda bir penaltı kaçırdı, biz ise biri penaltının dönüşünde olmak üzere iki yüzde yüz fırsattan yararlanamadık. Çok eğlenceli, Milano derbisine yakışır bir maç oldu ve bir puana razı olduk.

1. Hafta - vs Roma (D)

2. Hafta - vs Cagliari (E)

3. Hafta - vs Inter (D)

Şampiyonlar Ligi Grubumuz

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Lige iyi başlamışız.Brumaya bak sen intere gitmiş birde maçta 2 gol atıyor Şl dende çok rahat bir şekilde çıkacağımızı düşünüyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

inter macında son dakika beraberligi interin penaltı kacırmasıyla kurtarmıssın diyebiliriz.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Lige iyi başlamışız.Brumaya bak sen intere gitmiş birde maçta 2 gol atıyor Şl dende çok rahat bir şekilde çıkacağımızı düşünüyorum.
    Bruma'nın inanılmaz bir patlama gücü var. İki kez patladı, iki gol oldu. ŞL grubumuz da basit görünüyor ama dikkati elden bırakmamak lazım.

inter macında son dakika beraberligi interin penaltı kacırmasıyla kurtarmıssın diyebiliriz.
    Bence iki takım da galibiyeti kaçırdı. Penaltıyı Donnarumma kurtardı, dönüşünde Locatelli yüzde yüzlük pozisyonda topu saha dışına dikmeyi tercih etti. Çok keyifli bir maçtı, ve genel olarak bu sezonki maçlarım keyifli, bol pozisyonlu geçiyor. Güncellemeden mi yoksa takımdan mı kaynaklı bilmiyorum.

Milan'dan Sezona Hızlı Başlangıç (4. Hafta - 8. Hafta)

Sezona 8 maçlık bir namağlubiyet serisi ile başladık. Erken dakikada 10 kişi kaldığımız Bologna maçı dışında İtalya'daki tüm maçlarda en azından 2 gol atmayı başardık. Gidişat güzel, ne denebilir ki.

Bologna maçında 34. dakikada 10 kişi kalmamıza rağmen iyi oynamayı başardık ama 3 kere topumuz kale direğinden döndü.

4. Hafta - vs Genoa (E)

5. Hafta - vs Novara (D)

6. Hafta - vs Palermo (E)

7. Hafta - vs Cesena (D)

8. Hafta - vs Bolonga (E)

Puan Durumu

Ligde sonraki hafta Juventus deplasmanına gideceğiz.

Aslında ŞL'deki ilk 3 maçı tamamladım ama acilen evden çıkmam gerektiği için onları gece vakitlerinde paylaşacağım muhtemelen.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Çok iyi gidiyoruz.Guidetti ile belotti aratmıyor gibi baccayı.Tabi ki bu sezonki takımda iyi

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

belotti den memnunsan bende kariyerimde denemeyi düşünüyorum.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Ara sıra benim böyle FM'den uzaklaşıp başka şeylere takıldığım oluyor. Eminim size de oluyordur. Birkaç başka oyun bir iki dizi film derken paylaşım yapamadım. Bu arada Taboo diye bir dizi çıkmış, çok güzel, öneririm. Tabi tam bir güncelleme yapacaktım bir de crash dumps hatası aldım, o ayrı konu. Çok bir kayıp yaşamadık ama o anlık benim motivasyonumu kırdı açıkçası.

Çok iyi gidiyoruz.Guidetti ile belotti aratmıyor gibi baccayı.Tabi ki bu sezonki takımda iyi
    Aynen öyle takım daha iyi ama Belotti bence Bacca'yı unutturur. Belotti'nin dünyaları kaçırdığı maçlar oluyor ama Belotti her zaman bir göz önünde kalmayı başarıyor. Öyle kaybolduğu maç sayısı çok az.

belotti den memnunsan bende kariyerimde denemeyi düşünüyorum.
    Geç oldu ama, Belotti'den memnunum evet. Dediğim gibi uğraşıyor didiniyor ve günündeyse çok bitirici vuruşlar yapabiliyor.

Milan O Günleri Çok Özledi

H Grubu (1. - 3. Maç)

Daha önce söylediğimiz gibi bizim asıl yerimiz Şampiyonlar Ligi. Turnuvaya da gayet güzel başladık. Dortmund deplasmanında başa baş bir mücadele ortaya koymuş olsak da Götze'yi tutamayınca mağlubiyete razı olduk.

Sonrasında iki kez üst üste evimizde oynayacaktık ve Avrupa'ya cehennemi gösterme fırsatımız oldu. Ağır bir şekilde aldığımız galibiyetlerle PSV'yi ve Bordeaux'yu eli boş gönderdik ve Şampiyonlar Ligi'nin en çok konuşulan takımı olduk.

1. Maç - vs Dortmund (D)

2. Maç - vs PSV Eindhoven (E)

3. Maç - vs Bordeaux (E)

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Milan bir öyle bir böyle. (9. Hafta - 13. Hafta)

Chievo'yu dışarıda bırakırsak ligin iyi ekiplerine karşı oynadığımız 5 haftayı geride bıraktık. Ligdeki yenilmezlik serimizi sürdürüyoruz, hatta yenilgisiz tek takımız ama aldığımız beraberlikler bir hayli fazla. Bu 5 haftalık süreçte evimizde oynadığımız Fiorentina ve Pescara maçlarında yaratıcılık anlamında sıkıntı çektik ve gol pozisyonları üretmekte zorlandık.

Bu sonuçlarla 13 haftayı 8 galibiyet ve 5 beraberlik ile tamamlamış olduk.

9. Hafta - vs Juventus (D)

10. Hafta - vs Chievo (E)

11. Hafta - vs Lazio (D)

12. Hafta - vs Pescara (E)

13. Hafta - vs Fiorentina (E)

Seri A Puan Durumu (13. Hafta)

Geçen sezon olduğu gibi senenin bu dönemlerinde Inter ve Juventus ile üst sıralar için çekişiyoruz.

Öte yandan oyuncularımızın İtalya Milli Takımı'nda bizi temsil etmesi gurur veriyor. Donnarumma İtalya'da as kalecilik görevini üstlenmiş durumda. De Sciglio hem sol bekte hem de sağ bekte ülkesini temsil ederken Romagnoli ve Belotti de İtalya'nın vazgeçilmez oyuncularından. Son olarak ise altyapıdan çıkardığımız Calabria takımda gösterdiği yüksek performanstan sonra İtalya Milli Takımıyla ilk maçına çıktı.

22. Davide Calabria

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

son maçlar cok kritik Floransa ekibinden 2 puan daha alabilsen lider olacakmışız.. takım olarak istikrarlı oluşumuz en büyük avantajımız olsa gerek.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Tebrikler ilk sezondan başarılı olmuşsun. Fatih hocadan mı dır bilinmez ama İtalyada bir Fiorentina birde Milanı severim.

Cristian Dellara diye bir stoper var. orda Sossuola da varmı?

Dipnot: Gülme komşuna gelir başına Sen geçen sezon Juve için çok beraberliği var derken bu sene senin olacak gibi

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Transferler ve ilerleyiş çok güzel. Bazı transferler bende soru işareti ama sezon sonunda istatislik olarak bakacağım. Şl için de ben 1. çıkarız gibi geliyor.

Başarılar

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Lig bu sezonda kıran kırana geçecek gibi duruyor.Maçlarda da yenilmememiz bizim için bir avantaj.İleri doğru bir sıçrayışla seri galibiyetler alarak liderliğe otururuz diye tahmin ediyorum.

Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon

Mesaj Yetkileri