Quote Originally Posted by kilham96 View Post
Abi senin kariyerdeki Juventus'u gördükçe benim savedekiler uzaylı diyorum.Senin ilk sezon adamlar 35 haftada 75 puan toplamış bende 83 o 8 puan işte şuan onunla benim aramdaki üzücü bir durum.Okuyorum ama yorum atma fırsatı olmuyor pek onu da belirteyim istedim.Leverkusen'i de geçeriz diye umuyorum.
Dostum yeni gördüm yorumunu, kusura bakma. Juve'li oyuncuların profillerine bak, uzaylılar zaten. Oyundan oyuna takım performansları fark edebiliyor ama ben güncellemeden önce başlamıştım kariyere. Çok büyük olmasa da onun da etkisi olabilir. İlk sezon o kadar beraberlik almaları beni cidden şaşırtmıştı. Hiç sorun değil bu arada biliyorum, yorum atma fırsatı olmayabiliyor. Ben derslerde telefondan çok okuyorum kariyerleri ama bazen yorum bırakmayı unutuyorum ya da azcık derse bakayım derken arada kaynıyor.

Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
Barça deil de Arsenal yada Tottenham olsa idi daha iyi olabilirdi.
Ben gözüme Arsenal'i kestirmiştim. Geçen sezonun ŞL şampiyonuydu Tottenham bu arada, onları istemiyordum.

Elimizden geleni yapacağız. Bence Barça'yı eleyebiliriz. İspanya'da liderin 10 puan gerisinde üçüncüler. Ayrıca son maçlarını Las Palmas'a karşı 1 - 0 kaybetmişler. Teknik direktörleri şu an Bielsa.