Quote Originally Posted by MoNToLiVo_ View Post
son maçlar cok kritik Floransa ekibinden 2 puan daha alabilsen lider olacakmışız.. takım olarak istikrarlı oluşumuz en büyük avantajımız olsa gerek.
Ligde performans olarak istikrarımız kaybettik. İyi oynayıp berabere kalıyorduk en kötü, artık onu da yapmakta zorlanıyoruz.

Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
Tebrikler ilk sezondan başarılı olmuşsun. Fatih hocadan mı dır bilinmez ama İtalyada bir Fiorentina birde Milanı severim.

Cristian Dellara diye bir stoper var. orda Sossuola da varmı?

Dipnot: Gülme komşuna gelir başına Sen geçen sezon Juve için çok beraberliği var derken bu sene senin olacak gibi
Dellara bende çıkmadı. İtalya'da benim de sevdiğim iki takımdır Fiorentina ve Milan. Yalnız ben Mourinho zamanındaki Inter aklımdan silinmediği için onlara da büyük sempati beslerim.

Ligin ilk yarısı fikstür dezavantajımız vardı. Juve, Roma, Inter, Napoli ve Lazio deplasmanlarına gittik. Roma'ya karşı olan dışında hepsi berabere tamamlandı. İkinci devre evimizde hepsini yenip büyük bir çıkış yaparsak geçen seneki Juve'ye benzemeyiz.

Quote Originally Posted by Serzenish View Post
Transferler ve ilerleyiş çok güzel. Bazı transferler bende soru işareti ama sezon sonunda istatislik olarak bakacağım. Şl için de ben 1. çıkarız gibi geliyor.

Başarılar
Çok teşekkür ederim. Haklısın, 1. olarak çıktık ŞL grubundan. Soru işareti olan oyuncuları da söyleyebilirsin. Nitekim, bende de soru işareti olan oyuncular mevcut halen. Devre arasında bir temizlik olabilir.

Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
Lig bu sezonda kıran kırana geçecek gibi duruyor.Maçlarda da yenilmememiz bizim için bir avantaj.İleri doğru bir sıçrayışla seri galibiyetler alarak liderliğe otururuz diye tahmin ediyorum.
Kıran kırana geçiyor cidden. İkinci devre fikstür avantajımızı kullanıp dediğin gibi bir sıçrayış yapabiliriz. Devre arası transfer dönemini de verimli geçirmek istiyorum. Aklımda bir defansif kimlikte orta saha transferi var. Ayrılacak oyunculara göre bir de ofansif orta saha'ya süperstar projemiz var. Olur mu bilemiyorum.

AC Milan Büyüklüğünü Gösterdi (4. Maç - 6. Maç)

Şampiyonlar Ligi'nde Seri A'ya göre çok daha iyi bir performans gösteriyoruz. Bu güzel performansın meyvelerini de 6 maçta 5 galibiyet ile alıyoruz. Grup aşamasını çok rahat bir şekilde grubu lider tamamlayarak geçiyoruz.

4. Maç - vs Bordeaux (D)

5. Maç - vs Dortmund (E)

6. Maç - vs PSV (D)

Grup H Puan Durumu

Şampiyonlar Ligi'ndeki diğer İtalyan temsilcilerin tamamı elendi.

1. Tur Eşleşmesi