Sayfa 2 / 8 İlkİlk 1234 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 236 sonuç

Konu: FM 2017 - 17.3.0 Güncellemesi ve Düzeltme Yaması (Yama ilk mesajda)

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by Matteo Ferrari View Post
    Bu arada benim oyunda Fenerbahçe Şampiyonlar Ligi elemelerinde Rostov ve Ajax'ı eleyip gruplara kaldı. Benim için gerçekçilik sıfır.
    Hangi acidan?
    Fenerbahce'nin Rostov ve Ajax'i eleme ihtimali mi yok?
    Yoksa on elemede bu takimlarin cikmasi mi gercekci degil?

Leicester'ın hocası yok ya sizde kimi aldılar. Bende Şenol Güneş geldi.

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Quote Originally Posted by marlo41 View Post
    Leicester'ın hocası yok ya sizde kimi aldılar. Bende Şenol Güneş geldi.
    bende de şenol güneş gitti.
    Bazen yürekli kayıplar; Korkak zaferlerden daha önemlidir. [Fatih Terim]

Nesil
    2006
    Yer
    https://t.me/pump_upp

Benim oyun daha akıcı oldu güncellemeyle. Özellikle gözlem raporu geldiğinde alt alta 15 20 oyuncu sıralarken epey kasıyordu.

Gözlemci raporlarındaki sorun giderilmiş mi?

Nesil
    2006
    Yer

Unuttum onu bi ara bakayım merak ettim.

@perpetua Hocam bu güncellemeyle birlikte daha önce yayınladığınız çıkış günü yamalarını kullanmamıza gerek var mı ?

yeni kariyer açacağım ama kararsızım. bazı sorularım var
    türkiye'de 2-3 sezon sonra 3 büyükler hala küme düşme hattında çırpınıyor mu?
    3 büyükler 10 sezon hiç transfer yapmadan sadece çin'den 2 tane kaleci almaya devam ediyor mu?
    3 büyüklerin ekonomisi yerle bir olup 2 sezon sonra lige ambargo koyuyor muyuz?
    gözlemleyen arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim. zira 2015'de de yazmıştım 2016'da da devam etti. 2017'de de aynıysa türkiye ligine hiç bulaşmaya gerek yok.

Hagi'nin oğlu Türk pasaportuyla Türkiye'de oynayabiliyor. Bu durumun gerçekte aslı var mı?

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by abut View Post
    @perpetua Hocam bu güncellemeyle birlikte daha önce yayınladığınız çıkış günü yamalarını kullanmamıza gerek var mı ?
    Hayir gerek yok.

Nesil
    2007
    Yer
    Hatay

Yeni güncellemeden sonra rotasyon ve yedek kadrolu oyuncular 6.7. haftadan aşırı şekilde başladılar şikayet etmeye.Güncelleme öncesi bu kadar yoktu.Sırf bu yüzden oyun sildim

Nesil
    2004
    Yer
    Stockholm, Isvec

Quote Originally Posted by Feanaro View Post
    yeni kariyer açacağım ama kararsızım. bazı sorularım var
    türkiye'de 2-3 sezon sonra 3 büyükler hala küme düşme hattında çırpınıyor mu?
    3 büyükler 10 sezon hiç transfer yapmadan sadece çin'den 2 tane kaleci almaya devam ediyor mu?
    3 büyüklerin ekonomisi yerle bir olup 2 sezon sonra lige ambargo koyuyor muyuz?
    gözlemleyen arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim. zira 2015'de de yazmıştım 2016'da da devam etti. 2017'de de aynıysa türkiye ligine hiç bulaşmaya gerek yok.
    Bunlari ben de merak ediyorum. Liglerimizin durumu yama ile duzeldi mi? Yetkili Perpetua-Ömer abi yanitlarsa seviniriz.

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by Deza View Post
    Bunlari ben de merak ediyorum. Liglerimizin durumu yama ile duzeldi mi? Yetkili Perpetua-Ömer abi yanitlarsa seviniriz.
    Yukarida farkli birisinin ayni sorusuna cevap vermistim.

Günler geçerken hız problemi hatası ne zaman düzelir acaba?

Aşırı derecede rahatsız ediyor,1 günün geçmesi eziyet gibi geliyor şuan.

Şu gün işi cidden sinir bozdu, kitap okumaya başladım artık oyunu oynarken. Haricinde Fenerbahçe'nin açılış ŞL elemeleri sabit mi? Hep Rostov-Ajax geliyor.

16. Default

Öncelikle resmi yamadaki eksiklikler için ayrıca güncelleme çıkarmayı düşündüğünüz için teşekkür ederim. Yeni kariyer açmayı düşünüyordum tam da konuyu görünce beklemeye geçtim. Ne zaman çıkarmayı düşünüyorsunuz acaba tahminen? Saygılarımla...

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by Proctives View Post
    Öncelikle resmi yamadaki eksiklikler için ayrıca güncelleme çıkarmayı düşündüğünüz için teşekkür ederim. Yeni kariyer açmayı düşünüyordum tam da konuyu görünce beklemeye geçtim. Ne zaman çıkarmayı düşünüyorsunuz acaba tahminen? Saygılarımla...
    1-2 gun icinde.

Cok buyuk bir yama olmayacak. Ufak tefek hatalarin disinda, yapay zeka'nin bazi futbolculari kullaniminda yasanan sorunlar var (ornegin Besiktas orta sahasinin cogunlukla Tolgay ve Oguzhan olmasi en son gozume carpan).

Nesil
    2006
    Yer

Demba Ba 10-11 ay sakat başlıyor yani sezonu 1 maç oynamadan geçirecek, sakatlığı 7 ayda tutup gerçekteki gibi martta sağlıklı olmasını sağlarsanız iyi olur.

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by martymcfly View Post
    Demba Ba 10-11 ay sakat başlıyor yani sezonu 1 maç oynamadan geçirecek, sakatlığı 7 ayda tutup gerçekteki gibi martta sağlıklı olmasını sağlarsanız iyi olur.
    Sakatliktan donusu 17 mart olarak ayarlanmis. 1 Mart'a cektim.
    Ba'nin sakatliktan sonra form tutmasi ve forma giyebilecek hale gelmesi zaten sezon sonunu bulacaktir. Tahminen bu transfer Ba'nin forma girebilmek ve gelecek sezona da hazir olabilmek icin takimla antrenmana cikmasi icin yapildi. Bu sezonun sonuna dogru forma girip 1-2 macta forma giyerse iyidir bence.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bugün yetişme şansı var mı acaba bu ufak düzeltmelerin ? Malum tek izin günümüz pazar çalışanlar için

21. Default

Quote Originally Posted by clowegem View Post
    Bugün yetişme şansı var mı acaba bu ufak düzeltmelerin ? Malum tek izin günümüz pazar çalışanlar için
    Haklısınız,bugün çıksa harika olur bence de.

Son güncellemeden sonra crash dumb hatası basladı oyunda. Daha sonra oyunu tekrar baslattıgımda pencere modunda baslıyor oyun.Daha önceden böyle bir sorun yoktu.Oyunu güncelemeyyle dahada batırdılar.

Quote Originally Posted by perpetua View Post
    Koyulastirdigim bolume katilmiyorum. 3 buyuklerin hepsi ilk sezon oldukca buyuk kar ediyorlar ve ilk sezon sonundaki yaz transfer donemi bir hayli hareketli geciyor.
    Her şeyden önce, oyunda ciddi anlamda yavaşlama söz konusu ve bu çok büyük bir sıkıntı.

Daha ilk sezonda lige yeni çıkan Alanyaspor'un ligi 2. bitirdiği, şu bahsettiğin hareketli dönemden kesitler sunmak isterim,

[IMG][/IMG]

Oyun, Şenol Güneş'in boşta olan Leicester City'nin başına geçmesi ile başlıyor.
    Benim oyunda Ertuğrul Sağlam geldi ve garip taktikler denedi.
    Fenerbahçe zaten bir garip.

Bahsetmek istediğim şey şu, bu bir oyun en nihayetinde ama gerçek hayatta nasıl ki İstanbul takımları belirli bir dönem zor durumda kalsalar da güçlü bir şekilde geri gelirler. Yani toparlanırlar. Aynı Galatasaray'ın hem lig hem de Avrupa'da başarılar elde ettiği vakit Beşiktaş'ın kötü durumda olması gibi. Şimdi ise roller değişti. Fakat oyunda bunu kesinlikle göremiyoruz.

Seneler geçtikçe İstanbul takımları elindeki oyuncuları 35,36,37 yaşına kadar elinde tutuyor, saçma sapan kiralamalar yapıyorlar. Takımı yenileme, kaliteli oyuncu transferi vb şeyler olmuyor. Finalde de alt ligden yeni gelmiş takım çok rahat bir şekilde şampiyonluğa oynuyor. Bu durum belki 10 yılda 1 normal görülebilir ama oyunda sürekli olunca hiçbir şakası kalmıyor. Oyunu oynama hevesi kaçırıyor.

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Bu yavaşlama olayı herkeste mevcut mu? Dün Sigames forumuna ben de yazdım bu durumu..

Yukarıdaki arkadaşlar TR liginin kalitesizliğinden bahsetmiş çoğu mesajda, ben uzun zamandır TR liginde kariyer yapmıyorum pek bilemeyeceğim ama yukarıda bahsedilen konular ve görseller durumun ne kadar vahim ve can sıkıcı olduğunu gösteriyor. Ayrıca dikkatimi çeken bir olay var belkide daha önce tartışıldı ya da bilinen bir konu bilemiyorum ama Portekiz Ligi bana bazı konularda abartı geliyor sizce de öyle mi yoksa bu durum normal mi? Mesela bazı oyuncu özellikleri aşırı abartılmış gibi belkide normaldir bilemiyorum sadece öyle geldiği için yazmak istedim..

Son olarak TR ligi için bu durumlar neden böyle ve radikal bir düzenleme gelecek midir?

Keşke şu yavaşlama olayı olmasaydı da güzel bir haftasonu geçirseydik..

Güzel bir pazar günü dilerim.

Nesil
    2006
    Yer

Türkiye ligi transferleri ve sezon sıralaması oyun dinamiklerinin sonucu da olabilir.
    Güncelleme öncesi save ime devam ediyorum, 23/24 sezonu, Bayern ligde 8. sırada ve şampiyonluk şansı yok hatta şampiyonlar ligi bile imkansız gibi. Daha garibi İtalyan kulüpleri sadece 2 avrupa ligi almasına rağmen en itibarlı lig konumda. Diğer büyük ligler kupalara ambargo koyduğu halde geride kaldı.

26. Default

Bu arada Serdar Kesimal halen Akhisar'da gözüküyor normalde 6 ay sonunda sözleşmesi feshedilmiş ve şuan boştaymış. Bilginize sunarım...

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

+

Uzun sakatlıklarda tahmini süreyi fazla gösteriyor oyun. Öngörülemeyen tarih misali. Uygar Mert Zeybek için de 30 Aralık diye düzenledim ama oyunda neredeyse sezonu kapamış gibi gösteriyor. İlerledikçe hızlı düşer süre.
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2006
    Yer

Public beta olayı varmış 103 mb güncelliyor ama oyun bozulmaz inşallah.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Oyun aşırı yavaşladı. Bu haliyle oynamak mümkün değil! Sanki 24 dizisini çekiyoruz. Acilen ama acilen 17.3.1 yamasıyla düzeltilmeli ki oyunu her zaman 3,5 yıldızda oynarım. Önceki yama da gayet iyiydi. İkincisi de Türkiye'deki tatil problemi. Aklıma gelenler bunlar.

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Public beta olayı varmış 103 mb güncelliyor ama oyun bozulmaz inşallah.
    bende işe yaramadı o . Sende yaradımı ?

Sayfa 2 / 8 İlkİlk 1234 ... SonSon

Mesaj Yetkileri