Sayfa 3 / 8 İlkİlk 12345 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 236 sonuç

Konu: FM 2017 - 17.3.0 Güncellemesi ve Düzeltme Yaması (Yama ilk mesajda)

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Public beta işe yaramıyor denedim olumsuz..

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by Schneider View Post
    Her şeyden önce, oyunda ciddi anlamda yavaşlama söz konusu ve bu çok büyük bir sıkıntı.

Daha ilk sezonda lige yeni çıkan Alanyaspor'un ligi 2. bitirdiği, şu bahsettiğin hareketli dönemden kesitler sunmak isterim,

[IMG][/IMG]

Oyun, Şenol Güneş'in boşta olan Leicester City'nin başına geçmesi ile başlıyor.
    Benim oyunda Ertuğrul Sağlam geldi ve garip taktikler denedi.
    Fenerbahçe zaten bir garip.

Bahsetmek istediğim şey şu, bu bir oyun en nihayetinde ama gerçek hayatta nasıl ki İstanbul takımları belirli bir dönem zor durumda kalsalar da güçlü bir şekilde geri gelirler. Yani toparlanırlar. Aynı Galatasaray'ın hem lig hem de Avrupa'da başarılar elde ettiği vakit Beşiktaş'ın kötü durumda olması gibi. Şimdi ise roller değişti. Fakat oyunda bunu kesinlikle göremiyoruz.

Seneler geçtikçe İstanbul takımları elindeki oyuncuları 35,36,37 yaşına kadar elinde tutuyor, saçma sapan kiralamalar yapıyorlar. Takımı yenileme, kaliteli oyuncu transferi vb şeyler olmuyor. Finalde de alt ligden yeni gelmiş takım çok rahat bir şekilde şampiyonluğa oynuyor. Bu durum belki 10 yılda 1 normal görülebilir ama oyunda sürekli olunca hiçbir şakası kalmıyor. Oyunu oynama hevesi kaçırıyor.
    Benim oyunumda Besiktas'in 2. sezon kadrosu:

Teknik direktor 433 oynayan Gerardo Martino olmus.

Kaleci: Fabri, Boyko, Tolga, Huseyin
    Savunma: Beck, Gokhan, Adriano, Tosic, Marcelo, Pedro Franco
    Orta Saha: Atiba, Necip, Veli, Gokhan Inler, Tolgay Arslan, Oguzhan, Roman Bezus, Cem Sapan (alt yapidan)
    Kanat: Aras Ozbiliz, Quaresma, Babel, Orkan Cinar, Gokhan Tore
    Forvet: Cenk Tosun, Talisca (ST olarak antrene edilmis ve orada oynuyor), Ogulcan Caglayan, Mustafa Pektemek

Stoperde kadro derinligi olmamasi disinda bir hayli derin bir kadrosu var Besiktas'in.

Fenerbahce'nin transfer cezasi oldugu icin daha cok kiralik futbolculara yonelmis.
    Enes Unal, Kylian Mbappe, David Concha, Marlos Moreno, Matheus Pereira ve Marc Roca kiralanmis.
    Ertugrul, Emenike ve Salih A takim kadrosunda olup ayrilanlar.

Ayrilan Lens'in yeri doldurulmus, Emenike'nin yeri doldurulmus.

Galatasaray'da transfer sessizligi var, bu da muhtemelen maas harcamalarinin dusurulememesinden dolayi.

Alanyaspor'un 2. bitirmesi ise oyunun Leicester etkisi. Simdiye kadar oyunun ilk sezonunu 30 defa oynattiysam, 3-4 tanesinde ligin ust siralarinda olmamasi gereken bir takim ustlerde yer aliyor. Sans.

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Güncelleme çıktığından beri Sigames forumunda herkes oyunun yavaşladığını belirtmiş fakat verilen cevaplarda kullanıcıların sorununu anlamaya çalıştıklarını ve üzerinde çalışmakta olduklarını söylüyorlar. Bakalım ne zaman düzeltilecek? Bu kadar insanda yavaşlık sorunu olup, kullanıcıların sorunun tam olarak ne olduğunu anlamaya çalıştıklarını söylemek de ne kadar akılcı! Beklemekten başka yapacak birşey yok..

Oyunda gün ilerlerken Fanatik,Ntvspor sayfalarına falan giriyorum sonra oyunu oynadığımı unutuyorum ))

Öyle demeyin oyun o kadar yavaşladı ki oyun içinde oyun yarattı adamlar helal be hedef 2023 Miles Reyis

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Quote Originally Posted by excaliburuA View Post
    Öyle demeyin oyun o kadar yavaşladı ki oyun içinde oyun yarattı adamlar helal be hedef 2023 Miles Reyis
    Yama çıkana kadar cheat engine 6.6 programıyla hızlandırabilirsin.
    Bazen yürekli kayıplar; Korkak zaferlerden daha önemlidir. [Fatih Terim]

Hiç mi test etmemişler güncellemeyi yayınlamadan önce?

Quote Originally Posted by MoNToLiVo_ View Post
    Yama çıkana kadar cheat engine 6.6 programıyla hızlandırabilirsin.
    Hocam o sadece maçı hızlandırıyor, gün geçişini hızlandırmıyor.

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by IlGiurista View Post
    Hiç mi test etmemişler güncellemeyi yayınlamadan önce?
    Daha kullanıcıların şikayet ettiği sorunu anlamaya çalışıyorlarmış! Herkes aynı sorundan müzdarip ama belli ki onların pc de problem yok.. Ben bu oyun adına gittikçe hevesimi kaybediyorum.. Keşke artık sadece Cm 03/04, Fm 2007, veya 12 üzerine bir kadro güncellemesi yaparak oyun çıkarsalar. Yetti artık bunların oyunu geliştirme adı altında saçma sapan işler yapması, oyun her geçen yıl daha da kötü hale geliyor..

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Quote Originally Posted by Ayberk Tuncer View Post
    Hocam o sadece maçı hızlandırıyor, gün geçişini hızlandırmıyor.
    günü de hızlandırıyor kardeşim.
    Bazen yürekli kayıplar; Korkak zaferlerden daha önemlidir. [Fatih Terim]

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

https://community.sigames.com/topic/...o-please-read/

Burada yazana göre Steam den public beta yı açıp deneyin diyor yavaşlık sorunu için eğer hala düzelme olmazsa, bilgisayarınızın dxdiag kaydını ve oyun özelliklerini içeren bir şikayet konusu oluşturun diyor.. İstenen içerikler bu konu için:
    Dxdiag kaydı.
    Oyunu kurarken açtığınız lig sayısı, oyuncu sayısı ve tahmini oyun hızı ve pc performans değerlerini içeren ekran kaydı.
    Oyun save dosyası ve bilgisayarınızdaki app data içerisindeki football manager 2017 klasöründe yer alan cache ve preferences dosyası.

Söylediklerine göre üzerinde çalışılıyor sorunun. Umarım bu hafta içinde çözülür..

Nesil
    2006
    Yer
    https://t.me/pump_upp

Bu adamlar nasa'nın süper bilgisayarlarında test ediyorlar heralde oyunu. 1gb ramli P4 makinada test esinler görürüm onları

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Oyunda günlerin yavaş geçmesinin kullandığımız makinelerle ilgisi yok, keza evvelki yamayla aynı yıldız sayısıyla oynuyoruzdur çoğumuz. Oyun, her günün sonunda tekrar space ile devam etmek zorunda bırakıyor. Maç olmasa bile aynı anda 2-3 gün atlamıyor. Eğer bilgisayarın gücü yetmeseydi mouse'un tepki zamanından bile anlayabilirdik. Sorun bildiğin yazılımsal. Hayretler içindeyim, 20 yıldır oynadığım oyun hala nasıl böyle hatalar yapabiliyor? Ya arkadaş bi motorda karar kılın sonra sadece kadro güncelleyin. Bu kadar zor olmamalı.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Dediğiniz gibi herkes şikayetçi. Mesela FMSCOUT sitesi de şöyle bi cevap verdi bana: "Lots of people are complaining about this patch. SI forums are crawling with bug reports about crashing and very slow processing. Hopefully they'll release 17.3.1 asap to fix these critical issues."

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by martymcfly View Post
    Bu adamlar nasa'nın süper bilgisayarlarında test ediyorlar heralde oyunu. 1gb ramli P4 makinada test esinler görürüm onları
    Tahminen son dakikada bir degisiklik yapip test etmeden yamayi cikarttilar. Beta surumlerinde herhangi bir yavaslik yoktu.

16. Default

Sizin güncellemeniz ne zaman gelir acaba?

Nesil
    2006
    Yer

Şimdi geldi 107mb ama yine beta mı göreceğiz.

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by Proctives View Post
    Sizin güncellemeniz ne zaman gelir acaba?
    Tudor'u ayarlamak icin GS macini beklemistim (3'lu savunma devam edecek mi emin olmadigim icin).

Son testlerimi yapiyorum. En fazla 2 saat icinde ilk mesaja eklerim.

Quote Originally Posted by perpetua View Post
    Benim oyunumda Besiktas'in 2. sezon kadrosu:

Teknik direktor 433 oynayan Gerardo Martino olmus.

Kaleci: Fabri, Boyko, Tolga, Huseyin
    Savunma: Beck, Gokhan, Adriano, Tosic, Marcelo, Pedro Franco
    Orta Saha: Atiba, Necip, Veli, Gokhan Inler, Tolgay Arslan, Oguzhan, Roman Bezus, Cem Sapan (alt yapidan)
    Kanat: Aras Ozbiliz, Quaresma, Babel, Orkan Cinar, Gokhan Tore
    Forvet: Cenk Tosun, Talisca (ST olarak antrene edilmis ve orada oynuyor), Ogulcan Caglayan, Mustafa Pektemek

Stoperde kadro derinligi olmamasi disinda bir hayli derin bir kadrosu var Besiktas'in.

Fenerbahce'nin transfer cezasi oldugu icin daha cok kiralik futbolculara yonelmis.
    Enes Unal, Kylian Mbappe, David Concha, Marlos Moreno, Matheus Pereira ve Marc Roca kiralanmis.
    Ertugrul, Emenike ve Salih A takim kadrosunda olup ayrilanlar.

Ayrilan Lens'in yeri doldurulmus, Emenike'nin yeri doldurulmus.

Galatasaray'da transfer sessizligi var, bu da muhtemelen maas harcamalarinin dusurulememesinden dolayi.

Alanyaspor'un 2. bitirmesi ise oyunun Leicester etkisi. Simdiye kadar oyunun ilk sezonunu 30 defa oynattiysam, 3-4 tanesinde ligin ust siralarinda olmamasi gereken bir takim ustlerde yer aliyor. Sans.
    Kusura bakma ama boş bir cevap vermişsin...

O kadar detaylı anlatmama rağmen hepsini "şans" diye "geçiştirmen" üzücü. İstiyorsan 2019-2022 yılında İstanbul takımlarının halini paylaşayım ve durumun vehametini gör. Ben İstanbul takımları 38 yaşına kadar vasat oyuncuları elinde tutuyor, doğru dürüst transfer yapmıyor, takımlar "büyük" olmaktan çıkıp bitiiyor diyorum sen Emenike'nin yeri dolmuş diyorsun. Emenike kim yahu? Allah aşkına doldursan ne olur doldurmasan ne olur?

Detaylara takılıp asıl anlatmak istediğimi anlamamışsın. Bugün şampiyonluğu devre arasına kadar kovalayan İBB'nin bile Abdullah Avcı ile 2-3 senesi, birikimi var. Leicester gibi örnek ise 150 yılda 1 gelir. Tekrarlıyorum, bu bir oyun fakat bu en iyi şekilde yansıtılması gerektiği gerçeği değiştirmiyor.

Bu oyunda özellikle 1-2 yıldır eğer İstanbul takımı şampiyon olamıyorsa tam anlamı ile bitiyor. Ne transfer yapıyor, ne doğru dürüst yönetiliyor. Haliyle Türkiye liglerini 5-6 sezon oynadıktan sonra ne zevk kalıyor ne bir şey. Türkiye'de hiçbir zaman bir takım alt ligden üst lige çıkıp şampiyon olamaz, olmayacakta.

Takımın hocası ayrılıyor, kovuluyor vb yerine saçma sapan, tanınmayan, garip profilli bir TD geliyor. Daha önceki mesajlarımda ve bu mesajımda bahsettiğim sorunlar istisnasız her oyunumda oldu. En az 10-12 oyunda bunu yaşadım.

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Şimdi geldi 107mb ama yine beta mı göreceğiz.
    Dostum bana gelmedi öyle bir güncelleme public beta olmadığına emin misin? Düzelme var mı bari?

Nesil
    2006
    Yer

Quote Originally Posted by cklnc View Post
    Dostum bana gelmedi öyle bir güncelleme public beta olmadığına emin misin? Düzelme var mı bari?
    Betadır o zaman oyunun içini dolaştım ama anlayamadım.
    17.3.1f938533 oyun versiyonum.

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Betadır o zaman oyunun içini dolaştım ama anlayamadım.
    17.3.1f938533 oyun versiyonum.
    Beta evet. İndirdim ben de şimdi bakacağım, SI forumunda çözüldüğü söyleniyor bakalım..

Nesil
    2003

Kusura bakma ama boş bir cevap vermişsin...

O kadar detaylı anlatmama rağmen hepsini "şans" diye "geçiştirmen" üzücü. İstiyorsan 2019-2022 yılında İstanbul takımlarının halini paylaşayım ve durumun vehametini gör. Ben İstanbul takımları 38 yaşına kadar vasat oyuncuları elinde tutuyor, doğru dürüst transfer yapmıyor, takımlar "büyük" olmaktan çıkıp bitiiyor diyorum sen Emenike'nin yeri dolmuş diyorsun. Emenike kim yahu? Allah aşkına doldursan ne olur doldurmasan ne olur?

Detaylara takılıp asıl anlatmak istediğimi anlamamışsın. Bugün şampiyonluğu devre arasına kadar kovalayan İBB'nin bile Abdullah Avcı ile 2-3 senesi, birikimi var. Leicester gibi örnek ise 150 yılda 1 gelir. Tekrarlıyorum, bu bir oyun fakat bu en iyi şekilde yansıtılması gerektiği gerçeği değiştirmiyor.

Bu oyunda özellikle 1-2 yıldır eğer İstanbul takımı şampiyon olamıyorsa tam anlamı ile bitiyor. Ne transfer yapıyor, ne doğru dürüst yönetiliyor. Haliyle Türkiye liglerini 5-6 sezon oynadıktan sonra ne zevk kalıyor ne bir şey. Türkiye'de hiçbir zaman bir takım alt ligden üst lige çıkıp şampiyon olamaz, olmayacakta.
    Tahminen yorumlarin 17.3.0 yamasi uzerinden degil.

Bu konu ile ilgili gectigimiz Kasim ayinda bu forularda uzun yazismalar yapilmis ve bundan bazi cikarimlar yapilmisti. Buna gore once cikis gunu yamasi adinda bir yama hazirlamistim, ve bununla ilgili geri donusler istemistim. Gordugum kadariyla bu yama ile beraber ozellikle 3 buyukler daha zor alt edilebilir bir hale geldiler. Bu degisiklikler 17.3.0 ile beraber gelen veri tabanina yansidi.

Her sey super diyemem, ancak sizin bu yama uzerinden yapacaginiz yorumlari ve karsilastiklarinizi gormek isterim.

Eger tahmin ettigim gibi eger yorumlarin ezbere (yani eski surumler uzerindense), 17.3.0 ile oynamaya devam etmeni tavsiye ederim.

Takımın hocası ayrılıyor, kovuluyor vb yerine saçma sapan, tanınmayan, garip profilli bir TD geliyor. Daha önceki mesajlarımda ve bu mesajımda bahsettiğim sorunlar istisnasız her oyunumda oldu. En az 10-12 oyunda bunu yaşadım.
    Benim oyunumda Besiktas'in basina Gerardo Martino gecti (Tata Martino olarak da hatirlayabilirsin, eski Barcelona ve Arjantin milli takimi teknik direktoru). Fenerbahce'nin basina Stefano Colantuono (eski Udinese ve Atalanta) gecti. Ismi tanidik olmayabilir ama CA olarak Advocaat'in seviyesinde bir teknik direktor.

Oyunu geçtim de forum neden çok yavaş ? 2002 yılında internet kullanıyo gibi hissediyorum

@perpetua

Belki hatırlarsınız, BURADA tartışmıştık. Düşüncelerim genel itibari ile aynı. Yani demek istediğim yorumlarıma tam anlamı ile 17.3.0 dahil değil fakat son güncelleme ile 2 sezon geçti değişen pek bir şey yok. İki sezonda Fenerbahçe'nin yaptığı transfer sayısı "0", yazıyla da yazayım, sıfır... ve 14 lig maçında sadece 5 galibiyetleri var.

Alanyaspor ile Boluspor gibi lige yeni yükselen takımlar ise İstanbul takımlarının önünde Avrupa'yı kovalıyorlar. Hadi üst sıraları Trabzonspor, Bursaspor gibi takımlar zorlasa anlayacağım, küçümseme algılanmasın ama Allah aşkına Boluspor nedir ? Kadrosu Fenerbahçe'nin 10'da 1'i olmayan takım nasıl oluyor da ilk 4-3 içerisinde yer alıyor?

Kapatıp tekrar açayım dedim sonuç değişmedi. Ben demiyorum ki İstanbul takımları Conte'yi, Guardiola'yı, Mourinho'yu getirsin, Hazardlar, Lukakular, Reuslar havada uçsun. Tam anlamı ile demek istediğim, Almanya'da Bayern, Dortmund, İngiltere'de M City, United, Chelsea, İtalya'da Juventus, Inter, Milan vb takımlar kendi ülkelerindeki diğer takımlara karşı olan bariz üstünlüğü Türkiye için kesinlikle ama kesinlikle göremiyoruz. Alt ligden çıkan takım tabiri caizse alayına gidiyor.

Advocat ayrılıyor, takımın başına geçen adamı gerçek hayatta bile tanımıyorum. O derece...Şuna şartlanılmış, İstanbul takımlarında yüksek maaş alan oyuncular 40 yaşına gelip bir zahmet emekli olacaklar da sonra transfer yapılacak. Bu zaman kadar şampiyon olup Avrupa'ya da gidemedikleri için gelirde düşüyor ve kimse transfer edilmiyor.

Eleştirimi ciddiye alır mısın bilemiyorum fakat gerçekten Türkiye liglerinin detaylı ve düzgün aktarılmadığını, hatalar olduğunu düşünüyorum

Nesil
    2003

@perpetua

Belki hatırlarsınız, BURADA tartışmıştık. Düşüncelerim genel itibari ile aynı. Yani demek istediğim yorumlarıma tam anlamı ile 17.3.0 dahil değil fakat son güncelleme ile 2 sezon geçti değişen pek bir şey yok. İki sezonda Fenerbahçe'nin yaptığı transfer sayısı "0", yazıyla da yazayım, sıfır... ve 14 lig maçında sadece 5 galibiyetleri var.

Alanyaspor ile Boluspor gibi lige yeni yükselen takımlar ise İstanbul takımlarının önünde Avrupa'yı kovalıyorlar. Hadi üst sıraları Trabzonspor, Bursaspor gibi takımlar zorlasa anlayacağım, küçümseme algılanmasın ama Allah aşkına Boluspor nedir ? Kadrosu Fenerbahçe'nin 10'da 1'i olmayan takım nasıl oluyor da ilk 4-3 içerisinde yer alıyor?

Kapatıp tekrar açayım dedim sonuç değişmedi. Ben demiyorum ki İstanbul takımları Conte'yi, Guardiola'yı, Mourinho'yu getirsin, Hazardlar, Lukakular, Reuslar havada uçsun. Tam anlamı ile demek istediğim, Almanya'da Bayern, Dortmund, İngiltere'de M City, United, Chelsea, İtalya'da Juventus, Inter, Milan vb takımlar kendi ülkelerindeki diğer takımlara karşı olan bariz üstünlüğü Türkiye için kesinlikle ama kesinlikle göremiyoruz. Alt ligden çıkan takım tabiri caizse alayına gidiyor.

Advocat ayrılıyor, takımın başına geçen adamı gerçek hayatta bile tanımıyorum. O derece...Şuna şartlanılmış, İstanbul takımlarında yüksek maaş alan oyuncular 40 yaşına gelip bir zahmet emekli olacaklar da sonra transfer yapılacak. Bu zaman kadar şampiyon olup Avrupa'ya da gidemedikleri için gelirde düşüyor ve kimse transfer edilmiyor.

Eleştirimi ciddiye alır mısın bilemiyorum fakat gerçekten Türkiye liglerinin detaylı ve düzgün aktarılmadığını, hatalar olduğunu düşünüyorum
    Elestirini ciddiye aliyorum ancak somut birseyler gormek istiyorum.

Bir cozum bulabilmem icin, bunlarin neden oldugunu cozmek gerekli. Ben, kendi oyunumda karsilastiklarimi arastiriyorum ve eger bir hata varsa bunu cozume ulastiriyorum.

Ornegin Advocaat ayrilip, yerine gecen adami tanimiyorsun demek bu adamin iyi bir teknik direktor olmadigi anlamina gelmiyor. Veri tabaninda 135+ CA'li ve bir kulupte gorev yapan 151 tane teknik direktor var.

135 ornegini vermemin nedeni, kulube gelecek teknik direktor CA'sinin kadro kalitesiyle ile iliskili olmasi. Genelde kadro kalitesine yakin seviyede teknik direktorler goreve geliyor. Fenerbahce'nin kadrosu da 135 CA ortalamasina sahip (en azindan oyuna baslarken). Bu 151 teknik direktorun cogunu ben de hic duymadim. Ama bu demek degil ki bu teknik direktorler yeterli kaliteye sahip degiller. Tabii kulupteki oyuncu seviyesinin biraz altinda veya biraz ustunde teknik direktor gelmesi de normal. Yani bizim buyuk kulupler daha oyun baslangicinda 300 civarinda teknik direktorden birisini getirebilir.

Yani ismini bilmedigin teknik direktor, belki de veri tabanina gore kaliteli ve ust duzey bir teknik direktordur. Bu ismini bilmedigin teknik direktorun goreve gelmesinin bir hata olup olmadigini veri tabaninin parametreleri belirleyecektir. Senin veya benim teknik direktoru tanimamiz degil.

Bundan yola cikarak, transferler de ayni sekilde degerlendirilebilir. Transfer edilen oyuncu belki de oyun parametreleri icinde iyi bir oyuncudur.

Futbolcularin 40 yasina kadar oynamalarinin ekran goruntulerini gormek isterim. Bunun nedeni kuluplerin bu futbolcularla sozlesme yenilemesi mi? Yoksa oyun basindaki sozlesmelerinin devam etmesi mi?

Bu oyunu belki de yuzlerce sezon tatilde oynattim. Bir oyunda ilk sezon Kayserispor ligde ikinci olurken, diger sezon 3 galibiyet alip kume dusebiliyor. Bu oyunun kendi icindeki rassallik. Alt ligden gelen bir takimin ligi ust siralarda bitirmesi de bunun dahilinde. Takim alt ligden ust ligde sampiyon olabilecek bir kadro ile cikmiyorsa (ki hic tahmin etmiyorum), bu takimin ligin ust siralarinda olmasi da sanstan baska bir sey olamaz. 17.3.0 ile beraber alt ligleri de biraz asagiya cektik. Yani bu konuda da cok sorun beklemiyorum ama uzun sureli bir oyun oynayamadim henuz.

Neyse, kisacasi ben sizlerden bilgi almaya acim. Ancak bunu somut bir sekilde, ve ekran goruntuleriyle desteklerseniz sorunun temeline inip gerekiyorsa oyun kodunda duzenleme isterim, gerekiyorsa veri tabaninda duzenleme yaparim.

Bu gece atar mısın abi yamayı ?

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by kapalicarsi View Post
    Bu gece atar mısın abi yamayı ?
    Birazdan bitecegini umuyorum. Yasin'i de cozersem yarim saat icinde gelir.

Bitirmediysen Quaresmanin kariyerinde avrupa sampiyonlugu gorunmuyor.
    Bide Fabri profili için tekrar gözden geçirmeni diliycem.

Tudor'un 3lü oynatmasını yansıtacağını okumak sevindirici, onu sormak için gelmiştim.

Gelmişken başka bir şey sorayım madem bu sene oyunda sevdiğim hocaların oynattığı taktikleri kopyalamaya çalışıyorum ve bunun için maç istatistiklerine ve analizlerine bakarak denemeler yapıyorum.

Oyunda hocaların belirlediği tactical instructions ve oyuncu rollerini tam olarak bilmenin bir yolu var mı?

Sayfa 3 / 8 İlkİlk 12345 ... SonSon

Mesaj Yetkileri