1 ile 10 arası toplam 10 sonuç

Konu: oyunda gün ilerleme sorunu

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Angry oyunda gün ilerleme sorunu

Merhaba arkadaşlar oyun içinde hızım gayet iyi fakat gün ilerlemesi çok yavaş . Yani 1 günü neredeyse 3 dkkada filan geçiyor desem yalan olmaz 1 haftayı zor görmeye başladım. Önceden böyle bir sorunum hiç olmuyordu. 2. sezondayım . Bilgisayarımın özellikleri gayet iyi çok lig açmama rağmen oyun hızı 4 olarak gösteriyor. Neden olabilir ?

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Quote Originally Posted by Sadixx View Post
    Merhaba arkadaşlar oyun içinde hızım gayet iyi fakat gün ilerlemesi çok yavaş . Yani 1 günü neredeyse 3 dkkada filan geçiyor desem yalan olmaz 1 haftayı zor görmeye başladım. Önceden böyle bir sorunum hiç olmuyordu. 2. sezondayım . Bilgisayarımın özellikleri gayet iyi çok lig açmama rağmen oyun hızı 4 olarak gösteriyor. Neden olabilir ?
    Aynı durum bende de mevcut. Lig detaylarını en aza indirmeni tavsiye ediyorum.
    Bazen yürekli kayıplar; Korkak zaferlerden daha önemlidir. [Fatih Terim]

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Öyle yaptım, azda olsa kıpırdama oldu . Son gelen bir pachtmi oldu onunlamı alakası var acaba ?

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Öyle yaptım, azda olsa kıpırdama oldu . Son gelen bir pachtmi oldu onunlamı alakası var acaba ?
    büyük ihtimalle son gelen pacht ile alakalı.. gözle görülür sinir bozucu bir yavaşlama var oyunda. normalde sezonu bitirmem gerekirken 12 . haftayı oynuyorum suan ben.

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Aynen çok sinir bozucu kaç saattir transfer sezonunu geçemedim . Normalde bende yarıya gelmiştim. Umarım düzelir. Teşekkürler cevap için.

Oyunun suyu çıktı yahu, acilen düzeltmeliler. 6 saattir oynuyorum 1 ay ancak bitti.

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Cumartesimiz rezil oldu anlaşılan . Kendi yabancı forum sitelerini gezdim çoğu kişi aynı sorundan müzdarip başka crash sorunlarıda oluyormuş o olmadı Allahtan.

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Cumartesimiz rezil oldu anlaşılan . Kendi yabancı forum sitelerini gezdim çoğu kişi aynı sorundan müzdarip başka crash sorunlarıda oluyormuş o olmadı Allahtan.
    Kardeşim cheat engine ile ben sorunu simdilik cözdüm. istersen sende bir dene.. oyunu 500 kat a kadar hızlandırabiliyorsun.

Quote Originally Posted by MoNToLiVo_ View Post
    Kardeşim cheat engine ile ben sorunu simdilik cözdüm. istersen sende bir dene.. oyunu 500 kat a kadar hızlandırabiliyorsun.
    Nasıl oluyor o

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Quote Originally Posted by NeCRiS View Post
    Nasıl oluyor o
    Cheat Engine 6.6 versiyonunu indir kardeşim. Resimde anlattıklarımı yap. yalnız maça girmeden hızı yine 1 e indir ..

Mesaj Yetkileri