Sayfa 11 / 17 İlkİlk ... 910111213 ... SonSon
301 ile 330 arası toplam 498 sonuç

Konu: Avrupaya Ses Getirmeye Gidiyoruz |SALFORD| 12.Sezon 2027

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    Bence aldığın oyuncular seni taşıyacaklardır. Bu sene transferden zarar etmiş olabilirsin ama ileride bu aldıklarını satınca kâr etmiş olacaksın. Prömiyer ligde başarılar dilerim.
    Teşekkür ederim hocam.Çok zorlu bir fikstürle karşılaştık bakalım altından kalkabilecek miyiz.

Quote Originally Posted by LeoN48 View Post
    Tebrik ederim şampiyon olarak Premier Lig'e terfi ettiğin için, ilk sezon çok heyecanlı geçecek, küllerinden yarattın takımı buralara getirdin, bu arada 20 bin'e yakın kombine harika bir rakam.
    Teşekkür ederim hocam.Bilet sayımız gerçekten çok iyi oldu büyük ihtimalle Premier Ligin etkisi büyük.Yeni stadımızı dolduracağız.

Quote Originally Posted by ultrafanatik View Post
    Hocam tebrikler. Beklediğimiz gün geldi. Premier ligi Salford ile Sallayacağız. Belki orta sıralarda kendimize bir yer bulabiliriz.
    Teşekkürler hocam.İlk yıldan orta sıralar çok zor.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Umarım devler ile sırayla karşılaşmıyorsundur.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Umarım devler ile sırayla karşılaşmıyorsundur.
    Devlerin 3 ü ile karşılaştık.Sonuç kötü.Toparlanmamız lazım.Maçları paylaşıyorum.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Barclays Premier Lig

1.Hafta

2.Hafta

3.Hafta

4.Hafta

5.Hafta

6.Hafta

Lige kötü başladık.Dişimize göre olan tek takımı yendik.Arsenal maçından da 1 puan alabilirdik ama nefesimiz yetmedi.Liverpool ise elimizden kaçtı.3 puan alalım derken 1 puandan da olacaktık.Ama şöyle bir gerçek var bu takımlar ligin en iyileri.Bu takımlara karşı böyle mücadele göstermemiz ilerisi için umutla bakmamızı sağlıyor.

Seyirci Rekoru

Neredeyse her maç rekor olacak.Tribünlerin böyle olması takımımız adına çok iyi.Hemde daha kendi sahamızda değiliz.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

İngilterede oynamamak için en güzel sebeblerden biri de bu işte.
    Fikstürde enin de sonunda sıralı bir şekilde devler ile karşılaşıyorsun. Hele bu ligin başında olursa toparlayana kadar canın çıkıyor. Ama bunun zevki de başka oluyor.

NOT: Güncellemeden önce yazmıştım. Ama fikrim yine aynı.

Maçlara gelince bence çok ezilmemişsin. Top kapmalar pas trafiği ortalama puan falan iyi çıkmış. İlerleyen dönemde daha da iyi olacaktır.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

İngilterede oynamamak için en güzel sebeblerden biri de bu işte.
    Fikstürde enin de sonunda sıralı bir şekilde devler ile karşılaşıyorsun. Hele bu ligin başında olursa toparlayana kadar canın çıkıyor. Ama bunun zevki de başka oluyor.

NOT: Güncellemeden önce yazmıştım. Ama fikrim yine aynı.

Maçlara gelince bence çok ezilmemişsin. Top kapmalar pas trafiği ortalama puan falan iyi çıkmış. İlerleyen dönemde daha da iyi olacaktır.
    İnşallah hocam.Hücum hattımız bize güven veriyor ama çok gol yiyoruz

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Premier Lig

7.Hafta

8.Hafta

9.Hafta

10.Hafta

Puan Durumu

Biraz daha iyi olmalıyız.Ligin dibine kadar geriledik.Evimizde 2 galibiyet alabildik.Deplasmanlarda çok zorlanıyoruz.Çok çabuk gol yiyoruz.Bir ivme yakalamamız lazım.Devre arasına kadar kendimizi güvenli bir pozisyona atabilirsek bir kaç transferler daha iyi hale gelebiliriz.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Şu anda nasıl bir taktik yada diziliş kullandığını bilmiyorum. Ama deplasmanlar için bir defansif taktik yapabilirsin. Bir de antrenörlerinin seviyesini artır derim. Özellikle savunma antrenörlerin yeterli değilse onları değiştir. Takıma bir süre savunma ve savunma yerleşimi çalıştırabilirsin.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Şu anda nasıl bir taktik yada diziliş kullandığını bilmiyorum. Ama deplasmanlar için bir defansif taktik yapabilirsin. Bir de antrenörlerinin seviyesini artır derim. Özellikle savunma antrenörlerin yeterli değilse onları değiştir. Takıma bir süre savunma ve savunma yerleşimi çalıştırabilirsin.
    Aynı taktiği kullanıyordum son maçlardaki kötü gidişattan dolayı OOS daki adamı daha geriye çekerek DOS oynatmaya başladım.3 Lü defans önünde bir libero 4 orta saha 2 forvet şeklinde devam ediyoruz.Antrenör bende araştırıyorum ama fazla lig açmadığımdan bulamıyorum elimizdekilerden daha iyisini şu aşamada.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

11.Hafta

12.Hafta

13.Hafta

14.Hafta

4 maçta 4 puan şimdilik iyi ama yetmeyecek hala son 3 ün içindeyiz.Evimizdeki Swansea ve Totenham maçı çok iyi oldu hala deplasmanda puan alamadık.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

15.Hafta

16.Hafta

17.Hafta

18.Hafta

Everton ve Chelsea ye karşı hiç direnç gösteremedik.O farklı yenilginin ardından deplasmandan gelen 3 puan ilaç gibi oldu ama evimizdeki Bournemouth maçı hiç iyi olmadı oradan da bir 3 puan almalıydık.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

19.Hafta

20.Hafta

Puan Durumu

Ligin dibine demir attık resmen.Bir türlü yukarılara çıkamadık.M.city mağlubiyeti kaçınılmazdı ama bu kadar fark beklemiyordum.Kalan 14 haftada daha iyi olmak zorundayız.Şuan transfer dönemi ama paramız yok.Önceden anlaştığımız bazı oyuncular gelecek.Yapabilirsek de bir iki kiralık oyuncu almaya çalışacağım.

EFL CUP

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    Aynı taktiği kullanıyordum son maçlardaki kötü gidişattan dolayı OOS daki adamı daha geriye çekerek DOS oynatmaya başladım.3 Lü defans önünde bir libero 4 orta saha 2 forvet şeklinde devam ediyoruz.Antrenör bende araştırıyorum ama fazla lig açmadığımdan bulamıyorum elimizdekilerden daha iyisini şu aşamada.
    Beksiz sadece kanatların olması defansif anlamda sıkıntı yaratmıyor mu?

Benim sana bir tavsiyem var. Biraz uğraştırıcı ama iyi hoca belki bulabilirsin. Güney Amerikada özellikle Brezilya ile Arjantin de ikinci ligdeki bazı takımlarda iyi hocalar olabiliyor. Oradaki klüplerin çalıştırıcılar bölümüne girip bir sözleşme imzalatmayı bir denesen diyorum. Tek tek klüplerin çalıştırıcılarını gezmek uğraştırıcı olacak ama iyi bir hoca yakalayınca takıma ivme kazandırabilir. Mesela benim Quielmes te hücüm ve şut antrenörüm idare ederdi ama yetmiyordu. Zar zor hoca sayısını artırınca bir tane daha aldım. Bu sefer takım daha rahat gol bulmaya başladı. Bir denemek istersen bak bakalım olacak mı?
    Aynı şekilde Avrupa daki takımlarıda inceleyebilirsin.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Beksiz sadece kanatların olması defansif anlamda sıkıntı yaratmıyor mu?

Benim sana bir tavsiyem var. Biraz uğraştırıcı ama iyi hoca belki bulabilirsin. Güney Amerikada özellikle Brezilya ile Arjantin de ikinci ligdeki bazı takımlarda iyi hocalar olabiliyor. Oradaki klüplerin çalıştırıcılar bölümüne girip bir sözleşme imzalatmayı bir denesen diyorum. Tek tek klüplerin çalıştırıcılarını gezmek uğraştırıcı olacak ama iyi bir hoca yakalayınca takıma ivme kazandırabilir. Mesela benim Quielmes te hücüm ve şut antrenörüm idare ederdi ama yetmiyordu. Zar zor hoca sayısını artırınca bir tane daha aldım. Bu sefer takım daha rahat gol bulmaya başladı. Bir denemek istersen bak bakalım olacak mı?
    Aynı şekilde Avrupa daki takımlarıda inceleyebilirsin.

Kanatların ileride olmaması çok fazla sıkıntı yaratmıyor ama illaki bazı takımlara karşı sorun yaşıyoruz.dediğin şeyide denemeye çalışacağım.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Transfer Sezonunda Önce Yönetimimizden Güzel Haberler

Transfer Bütçesi

7

Maaş Bütçesi

Daha Öncede Anlaştığımız Luciano Cabral

Transfer sezonuna girmeden yönetimden bütçe istedik ve bizi kırmadılar.Cabral bize ivme kazandıracaktır.Çok iyi ve tecrübeli bir oyuncu.Alabilirsek veya kiralayabilirsek 2 tane defans oyuncusu alacağız.Bizdeki kiralıkları da fesih edeceğiz.Çok fazla transfer düşünmüyorum ama belli de olmaz.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Elindekiler yetiyorsa fazlasına gerek yok. Boşuna takımın uyumunu bozmak iyi değildir. Ama ileriye dönükde oyuncu bakmadan olmaz.

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

City maçı çok ağır olmuş. Devre arasında bir iki tane takviye yeterli. Çünkü takım uyumu çok bozuluyor.
    TariboWest

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Elindekiler yetiyorsa fazlasına gerek yok. Boşuna takımın uyumunu bozmak iyi değildir. Ama ileriye dönükde oyuncu bakmadan olmaz.
    İleriye dönük olarak Afrikadan 3 ülkeyi gezdim.2 oyuncuyu gözlemlemeye başladım.2 ülke daha gezim iskandinavyaya gideceğim.Arjantin ve brezilya ligleri açık olmadığı için antrenörlere bakamadım ama ileride açıp bakabilirim.Sayıyı yükseltip açığı kapattık.

Quote Originally Posted by GeorgeWeah View Post
    City maçı çok ağır olmuş. Devre arasında bir iki tane takviye yeterli. Çünkü takım uyumu çok bozuluyor.
    Aynen öyle oldu hocam peş peşe goller gelince yapacak birşeyimiz kalmadı.Uyumu bozmamaya dikkat etmemiz lazım zira bıçak kemiğe dayandı.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Ara Transfer Dönemi

Transfer Özeti

Biz fazla oyuncu almadık.As takım için 2 defans oyuncu aldık biri kiralık.Diğerleri ise rotasyon amaçlı.

Emiliano Rigoni

2 kanatta da oynayabildiği için aldım.Bir oyuncu daha alacaktım ama vazgeçtim.Rotasyonda işimize yarayabilir.

Patrick Vallet

Çok kaliteli olmasa da elimizdekilerden iyi olduğu için aldım.Bu sene ilk 11 de oynayacak seneye büyük ihtimal rotasyon için kalabilir.

Pereira

PSG den kiraladığımız bu oyuncu belkide defansta çektiğimiz sancılara ilaç olabilecektir.

Wesley Estrada

Bu arkadaşıda rotasyon için aldık.

Transfer çalışmalarımız devam ediyor.1-2 aya regenlerimiz de gelecek bu sene bari işimize yarayacak bir iki oyuncu çıksa.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Alt Yapıya Yatırımlarımız

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

21.Hafta

22.Hafta

23.Hafta

İkinci devreye iyi başladık.Ligde kalmak adına savaşmamız gerekiyor resmen.Her maç her puan önemli bizim için.

Teknik Ekip ve Antrenörlerimiz

Antrenörlerimiz geliştirtirdik.Gözlemci ekibimiz ve Fizyoterapistlerimizi ise seneye geliştireceğiz.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

24.Hafta

25.Hafta

26.Hafta

Büyük takımlara karşı dayanamıyoruz.3 maçta 4 puan daha toplayabildik ama yeterli değil.Hala düşme potasındayız. Sanırım son maça kadar bu tehlikeli bölgelerden çıkamayacağız.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

27.Hafta

28.Hafta

29.Hafta

Evimizdeki maçları kazanmamız lazımdı.Kendi işimizi kendimiz zora sokuyoruz resmen.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Pereira'yı çok beğendim, karalılık ve karar alma 18-20, pozisyon alama 18, daha bu yaşta güç 16, hızlı da bir oyuncu, markaj ve top kapma yaşı için ileri düzeyde, 2-3 yıla 16-17 olacaktır, kendi oyunumda da gözleme alacağım, defansına seviye atlatacağına inanıyorum. Ligi de ilk 10'da bitireceğini öngörüyorum.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

30.Hafta

Puan Durumu

Son zamanlarda daha fazla puan alabilseydik şuan rahattaydık.Önümüzdeki maç Stoke ile karşılaşacağız alacağımız bir 3 puan bizi çok rahatlatacaktır.

Cabral 5 Ay Yok

Döbdükten sonra satmaya çalışacağım.Verim verdiği yok.İstediğimiz alamadık.

Son 8 Haftadaki Fikstürümüz

Evimizdeki maçları kazanırsak Ligde kalırız.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by LeoN48 View Post
    Pereira'yı çok beğendim, karalılık ve karar alma 18-20, pozisyon alama 18, daha bu yaşta güç 16, hızlı da bir oyuncu, markaj ve top kapma yaşı için ileri düzeyde, 2-3 yıla 16-17 olacaktır, kendi oyunumda da gözleme alacağım, defansına seviye atlatacağına inanıyorum. Ligi de ilk 10'da bitireceğini öngörüyorum.
    Senin kariyerde çıkacağını sanmıyorum. Olgun hocam şuanda 2024 yılında ki o çocuk 2017 de regen olarak çıkıyor diye tahmin ediyorum.

Son 3 maçı alabilirsin. Tabi normalde oradakiler güçsüz ama senin kariyerde o yılda nasıllar bilemiyorum. Zaten altındaki takımlar ile de 6 puanlık maçlara çıkacaksın. O maçları mutlaka almalısın.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Senin kariyerde çıkacağını sanmıyorum. Olgun hocam şuanda 2024 yılında ki o çocuk 2017 de regen olarak çıkıyor diye tahmin ediyorum.

Son 3 maçı alabilirsin. Tabi normalde oradakiler güçsüz ama senin kariyerde o yılda nasıllar bilemiyorum. Zaten altındaki takımlar ile de 6 puanlık maçlara çıkacaksın. O maçları mutlaka almalısın.

Aynen regen o çocuk ve çok iyi bonservisini vermezler büyük ihtimalle.

Aynen altımızda olan takımları yendiğimiz taktirde ligde kalacağızdır.

Maçları oynayamadım henüz Final sınavlarım var.Ondan sonra da Bütler 2 hafta kariyere ve foruma giremeye
    bilirim.Arada boşluk olursa günde bir iki maç atabilirim ama transfer sezonu beni çok oyalar diye girmiyorum şimdilik.Sınavlardan sonra inşallah.

Sınavlarda başarılar

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Sınavlarında başarılar dilerim.

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Şu sınavların bitse de heyecan kaldığı yerden devam etse. Takibindeyim...

Sayfa 11 / 17 İlkİlk ... 910111213 ... SonSon

Mesaj Yetkileri