Sayfa 13 / 17 İlkİlk ... 31112131415 ... SonSon
361 ile 390 arası toplam 498 sonuç

Konu: Avrupaya Ses Getirmeye Gidiyoruz |SALFORD| 12.Sezon 2027

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    Takım ile alakalıda olabilir.
    Aşağıda verdiğim linkteki teknik ekip kısa listesini indir onu kullan.

https://www.passion4fm.com/best-foot...load-shortlist

Burada roller İngilizce ama anlayabiliyorsun. Filtre yönetiminden hangisini istiyorsan onu seç sonra gerçekçi işler dersen sana gelebilecekleri seçersin. Eğer ki kimse çıkmazsa o zaman özellikleri bir tık aşağıya düşür. Çıkana kadar özellikleri düşürerek arayabilirsin. Yapamazsan sonra resimli anlatabilirim.
    Hocam adam bulamıyorum derken.Takım hoca için yer açmıyor.Önerilen Antrenör sayısı 0 gözüküyor.Yönetimden istekte bulunmak için seçenekte çıkmıyor.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

5-6 ayda bir çıkması lazım. Demek yönetim vermiyor. Bazı yönetimler çok kısıtlayıcı olabiliyor.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

5-6 ayda bir çıkması lazım. Demek yönetim vermiyor. Bazı yönetimler çok kısıtlayıcı olabiliyor.
    Sezon sonunu beklemeden her ay bakayım o zaman . Sağol hocam.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Devre Arası Transfer Dönemi

Transfer Özeti

Bu sefer takımın iskeletini oluşturduğumu düşündüğümden fazla transfer yapmaya ihtiyaç duymadım.Oynatmadığım hemen hemen bütün futbolcuları yok pahasına gönderdim.Maaş bütçemizde yer açılsın diye.Ve sadece iki oyuncuyla anlaştık.

Duarte Barros

15 Milyon peşin.5 Milyon bonuslarla aramıza kattığımız oyuncudan beklentiler oldukça yüksek.Bir nevi yeni Randalımız.

Fabio Capodieci

Orta sahada o bölgede oyuncumuz kalmamıştı.Çok cüzi bir miktara anlaştık ama devre arasından sonra taktiğimizi 4-4-2 ye çevirince şans bulamadı pek.İlerleyen günlerde neler olur bilmiyorum.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

21.Hafta

22.Hafta

23.Hafta

Çok değişik maçlar oldu.Tam büyüklere karşı kazanamıyoruz derken Liverpoolu deplasmanda yeniyoruz ama evimizde Southamtona puan kaybediyoruz.Bu dalgalı grafik takımın hala çok eksiğinin olduğunun göstergesi.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

24.Hafta

25.Hafta

26.Hafta

Evimizde bize denk veya bir tık daha iyi takımlara karşı kazanmaya başlarsak çok daha iyi olacak ama hala bazı takımlarla boy ölçüşecek seviyede değiliz.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

27.Hafta

28.Hafta

29.Hafta

Çok iyi bir çıkış yakaladık.Evimizde Westhamıda yenebilseydik çok daha iyi olacaktı ama olsun.Takım iyi bir ivme kazandı.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

30.Hafta

31.Hafta

32.Hafta

3-1 öndeyken maç kaybetmek kadar kötü bir şey olamaz ama takımı da suçlayamam tamamen benim hatam.Yapılan oyuncu ve taktik değişikleri bu sonuca etki etti.İyi bir tecrübe oldu.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

33.Hafta

34.Hafta

Son Sınava da Girdik

Son 4 haftaya giriyoruz.Puan tablosunun ekran görüntüsünü almayı unutmuşum son güncellemede atarım.Ligde kaldık

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Ligde kalman çok iyi olmuş. Son 4 hafta rahat çıkarsın maçlara.
    TariboWest

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Quote Originally Posted by GeorgeWeah View Post
    Ligde kalman çok iyi olmuş. Son 4 hafta rahat çıkarsın maçlara.
    Son haftalar çok önemli değil artık bizim için.Zor kısım başladı transfer ve vereceğimiz kararlar.Takım iskeletini oluşturduk.Defans orta saha forvetlerimiz belli.Çok ciddi teklifler gelmez ise satılık oyuncumuz yok.Kanatlara ve beklere ihtiyacımız var bakalım araştıracağız.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Premier Lig Puan Durumu

Son 4 maçımızı da kazanıp yeni sezon hazırlıklarına başlamak istiyoruz.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Ligde kalmayı başardığın için tebrik ederim. Cerro diye bir takımda Santanna diye bir bek var ona bir bak derim. Yada Quilmes ten sağ bek Elias Berraza yı alabilirsin.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Ligde kalmayı başardığın için tebrik ederim. Cerro diye bir takımda Santanna diye bir bek var ona bir bak derim. Yada Quilmes ten sağ bek Elias Berraza yı alabilirsin.

Teşekkür ederim hocam.Dediğin oyuncuları bulamadım oyuna başlarken sadece Avrupadan bazı ligleri açtım kasmasın diye fazla.Bir de uzun sürüyor kariyer ileride çok sıkıntı oluyor.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

35.Hafta

36.Hafta

37.Hafta

38.Hafta

Puan Durumu

Ligi gerçekten çok iyi bir yerde bitirdik.Son haftalarda takım çok iyi idi.Kapanışı daha güzel yapabilirdik.Kupalarda ise bu sezon kötüydük.4. Turlarda elendik.Seneye daha iyisini yapacağımıza inanıyorum.Transferde ise kimlerin geleceğinden kimleri göndereceğimiz daha önemli.Detaylara paylaşımlarla devam edeceğim.

Seneye Hedef Avrupa

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Sezon Özeti

Sezon Sonu Ödülleri

Sponsorluk ve Reklam Gelirleri

Altyapı Tesisleri İnşaatı

Her sene geliştiriyoruz ama oyuncu çıkartamadık.Çıkanları da geliştiremedik.Alt yapıya antrenör alamıyoruz.Kulüp ihtiyaç duymuyor herhalde yada vizyonlarında yok.İstek yapacağız ama seçenek çıkmıyor.İlk işimiz burasını düzeltmek.

Transfer ve Maaş Bütçesi

Bu seviyede bu para çok küçük bir para.20 25 milyona orta halli oyuncular alınıyor Premier ligde.Bizim amacımız elimizdeki oyunculardan 10 15 milyon para kazanıp.Maaş bütçesinden de 5 milyonluk bir rotasyonla kaliteli 3-4 oyuncu alıp lige başlamak.Dediğim gibi iskelet hazır.Bu iskelet ile kısa vadede istediklerimizi alabiliriz.Ajer ve Fossum çok iyi bir ikili oluşturdu.İleride de Clayton Barros ve Saracco çok iyi işler yaptı.Lozano ise son haftalarda takıma iyi şeyler verdi.Değerini bulursa gider ben listeye koymayacağım bu sene kaldı o.

Hedefimiz bu sezondan 10 puan daha fazla toplayıp Avrupa potasına girmek.Daha önce çeyrek final oynadığımız(Kupaları Paylaşmıyordum) kupalarda bu sene hedefimiz yarı final veya ötesi.

Transfer sezonu çok uzun sürmez bu sene bir an önce lige başlamak istiyorum.Teknik ekibimiz bu sene Ligin en iyisi ama Gözlemci ve Fizyoterapistlerimizi geliştirmemiz lazım.

Milli Takım ile Dünya Kupası Elemeleri Grubundayız.Milli takım oyuncuları , Taktiğimiz ve Grubumuzu da birazdan paylaşacağım.

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Hocam tebrik ederim, sezonu iyi bir yerde bitirmişsin. Artık bu ligde kalıcı olduğunu kanıtladın bence, bundan sonra hedef Avrupa olmalı bence. Ama bu sezon ama bir sonraki sezon. Transfer dönemi için gerçekten çok düşük bir bütçe ayırmış yönetim. Hele İngiltere'de bu para gerçekten çok yetersiz. Yönetimle bir konuş bakalım, biraz destek çıksınlar

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Quote Originally Posted by poseidonjr View Post
    Hocam tebrik ederim, sezonu iyi bir yerde bitirmişsin. Artık bu ligde kalıcı olduğunu kanıtladın bence, bundan sonra hedef Avrupa olmalı bence. Ama bu sezon ama bir sonraki sezon. Transfer dönemi için gerçekten çok düşük bir bütçe ayırmış yönetim. Hele İngiltere'de bu para gerçekten çok yetersiz. Yönetimle bir konuş bakalım, biraz destek çıksınlar

Teşekkür ederim hocam.Hedef Avrupa dediğin gibi ya bu sezon yada önümüzdeki sezon.Verilen bütçe çok az.Takım olarak yavaş yavaş gelişebiliyoruz ama olsun.Yönetimle aramız şuan iyi değil önce yeni bir sözleşme koparalım onuda isteyeceğim.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Dünya Kupası

Dünya Kupası Avrupa Elemeleri Grubu

Taktiğimiz

Kadrolara baktığımda bizi zorlayacak tek takım Galler. Takımımız grup için çok iyi ama ilerisi için biraz yetersiz.Sol kanat.Sol ve Sağ bekimiz yok.Bazı oyuncularımız ise Dünya yıldızı seviyesinde.Profillerini de paylaşacağım.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Atakan Akkaynak

Orta Sahanın vazgeçilmezi.Dünya Yıldızı diyebileceğimiz bir oyuncu.Bonservis bedeli ise 46 Milyon €

Çağlar Söyüncü

Hepimizin tanıdığı bir isim.Genç olarak biliyoruz ama bizim oyunumuzda tecrübeli bir oyuncu.Defansımızın Abisi.

Can Ünal

Bir diğer Dünya Yıldızımız.Her yönü ile mükemmel bir oyuncu.Kendisi 2001 doğumlu bir Regen. Orta sahamızın en iyisi.Bonservisi ise 68 Milyon € ve daha 23 yaşında.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Emre Mor

Geleceğin Yıldız adaylarındandı ve oldu.En iyi kanat oyuncularımızdan birisi ama biz onu asıl mevkisi olan sağ kanatta değilde ihtiyaçtan dolayı solda oynatmayı seçtik.

Hakkı Dursun

Bir diğer Dünya Yıldızı Regenimiz. Bitiriciliğini biraz daha geliştirirse müthiş bir oyuncu olacak.Fiziksel özellikleri ise muazzam.Forvetteki ilk tercihimiz.

Mustafa Doğru

Defansta kaliteli oyuncu eksiği var ve bu eksiği kapatan nadir oyunculardan birisi.Daha iyileri lazım ama bize.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Öner Çelik

Defansta kullandığımız diğer oyuncularımızdan birisi.Fenerbahçe forması giyiyor alt yapıdan yetişen Türkiye ligi için kaliteli bir oyuncu.

Sinan Eriş

Bir diğer forvetimiz ve bu oyuncumuzda aynı Hakkı gibi Premier ligde.Gayet kaliteli ve gelişmeye açık.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Tolgay Çetin

Gayet kaliteli bir oyuncu.Hem genç hemde gelişmeye açık bir oyuncu.Sağ kanatta ki ilk tercihimiz.

Uğurcan Korkmaz

Çok iyi bir oyuncu değil.5 li orta sahaya geçtiğimiz zaman Hakan Çalhanoğlunun rotasyonu olabilir.

Yiğithan Güveli

Son zamanlarda adından sıkça bahsedilen Fenerbahçe altyapısındaki oyuncu.Ara ara takıma alıyorum.Rotasyon için iyi bir oyuncu.Size de ileriki yıllarda nasıl gelişeceğini göstermiş olduk.Sizin ellerinizde daha da iyi olabilir.

Kadro genel hatları ile böyle.Kadromuz Gruptan çıkabilecek güçte.Dünya Kupasına katılmak için elimizden geleni yapacağız.

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Hakkı Dursun nasıl bir adamdır yahu ???

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Hakkı Dursun nasıl bir adamdır yahu ???
    Artık neyle besledilerse Can Ünala şaşmak lazım asıl adam İnanılmaz gerçekten.

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

O da Patrick Vieira tarzı birşey olmuş

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Bazı yönetimler altyapıdan oyuncu çıkarıp yetiştirmektense yetişmiş almayı tercih ediyor. Örneğin Fenerbahçe gibi. Aynı durum bende de var. Yönetimden alt yapıyı geliştirin diyorum. Yetişmiş alıp oynatmak daha iyi diyorlar.

Milli takımdaki oyuncular müthişmiş.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

O da Patrick Vieira tarzı birşey olmuş
    İleride inşallah o kadar ses getirebilir.

Bazı yönetimler altyapıdan oyuncu çıkarıp yetiştirmektense yetişmiş almayı tercih ediyor. Örneğin Fenerbahçe gibi. Aynı durum bende de var. Yönetimden alt yapıyı geliştirin diyorum. Yetişmiş alıp oynatmak daha iyi diyorlar.

Milli takımdaki oyuncular müthişmiş.

Bakalım artık altyapıyı geliştirip duruyoruz ama neler olacak bilmiyorum.Milli takımda daha geleceği parlak bir çok oyuncu var.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Altyapı Tesisleri ve Genç Kazandırma Ağı

​Altyapıya antrenör alamamıza rağmen yatırım yapmaya devam ediyoruz.Elbet bir gün meyvesini alacağız.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Dünya Kupası Avrupa Elemeleri

1.Maç

2.Maç

3.Maç

Evimizde Gallere puan vermemeliydik.Diğer maçlarda ise çok çok üstündük.Gruptan çıkabileceğime inanıyorum.

Puan Durumu

Sayfa 13 / 17 İlkİlk ... 31112131415 ... SonSon

Mesaj Yetkileri