Sayfa 15 / 17 İlkİlk ... 51314151617 SonSon
421 ile 450 arası toplam 498 sonuç

Konu: Avrupaya Ses Getirmeye Gidiyoruz |SALFORD| 12.Sezon 2027

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

34.Hafta

35.Hafta

36.Hafta

Watforda yine 5 attık.Evimizdeki Newcastle maçını almalıydık.

Antrenörlük Lisansı

Şu an en iyi belgeyi aldık.Herkes ile yarışabilecek güçteyiz artık.Teknik adam bakımından.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

37.Hafta

38.Hafta

Puan Durumu

Ligi gerçekten çok iyi yerde bitirdik.Keşke Avrupa bileti alabilseydik.Bu sene olmadı.Oyuncularımız ikinci yarı toparlandı kendine geldi deyim yerindeyse.Genel olarak bakarsak çok iyi bir sezondu.FA cup ve EFL cup ta bu sezon çok kötüydük.Sezon başı yarı final hedefi koymuştuk ama oda olmadı.Şimdi Dünya Kupası ve Transfer Sezonu var önümüzde.Transferde ilk önceliğimiz oyuncularımızı elimizde tutmak.Gitmek isteyenler var.Onları da makul bir bedelle göndermek.Detaylar yavaş yavaş gelecek arkadaşlar.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Sezon Özeti

Sezon Sonu Ödülleri

Reklam , Sponsorluk ve Takım Gelirleri

Transfer ve Maaş Bütçesi

Aslında çok iyi bir bütçe değil ama zaten yavaş yavaş ilerlediğimiz için makul.Geçen sene 20M e aldığımız Bartos ve Lekonun durumu belli.Yine böyle 2 oyuncu alırsak daha iyi olacağızdır.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Stadyum Kapasitesi

Altyapı Tesislerimiz ve Kurumsallaşmamız

Alt yapıda neden hocamız yok şimdi anlamış ve öğrenmiş olduk.Altyapı derecemiz arttıkça antrenör kendi kendine açılıyor sayı yükseltme ondan sonra.Şimdiki hedefimiz 1. derece olmak ve 23 Yaş altı takımına da Profesyonel antrenörler katmak.Daha iyi bir derece varsa oraya yükselmek.

Hep beraber bir şey öğrenmiş olduk.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Oyuncularımızın İstatistikleri

Oyuncularımız potansiyellerine ulaştı.Bize çok iyi verim verdiler.Şimdi de gitmek isteyenler var.İşimiz oyuncularımızı mutlu etmek ve takımda kalmalarını sağlamak ama işimiz gerçekten zor.Transfer yapacağız ama çok yapmak istemiyorum alırsak genç oyuncular alıp kiralamayı düşünüyorum.Kadronun uyumunu bozmak istemiyorum.Çünkü iyi başlayamıyoruz yada bitiremiyoruz.

Jonathan Leko

18 Gol - 16 Asist

Duarte Barros

18 Gol - 5 Asist

Guillaume Monin

5 Gol - 8 Asist

İvano Saracco

8 Gol - 2 Asist

Leonardo Ocampo

10 Gol - 18 Asist

Kristoffer Ajer

7 Gol - 5 Asist

Oyuncularımız sezonu böyle tamamladı.Gelişim gösteren Ocampo , Leko , Saracco ve Barros bu sezon çok iyiydiler.Lekoyu City istiyor satmayı düşünmüyoruz.

Yeni Sezon Hazırlıklarına Başladık.

Avrupaya gidemesekte ligde başarılıyız. Oyuncular gercekten iyi performans sergilemisler. Ben de Dardanelspor ile ligde en çok gol yiyen takimlardandim gecen sezon. Avrupada daha fazla yememek icin defansi geri cekip orta sahayi presli oynattim inanilmaz isler yaptik 3 macta sonrasini bakip gorecegiz sezon oncesi hazırlık maclarinda dene istersen uyum saglayabilir belki kadromuza.

Ingiltere liginde derece sistemi mi varmış tesislerde 🤓 tesisleri gelistirdne kadar yıllar geciyor ama yüklenmeye devam.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Yinede ligi güzel bir yerde bitirmişsin. Oyuncuların iyi çalışmışlar. Defans oyuncularının çalışkanlık-konsantrasyon-soğukkanlılık ve pozisyon almaları düşükse bu durum ortaya çıkabilir.

İngiltere'de alt yapı için demek derece sistemi varmış. Bir kez orada oynadım. Böyle bir durumla karşılaştım mı hatırlamıyorum. Artık dereceyi yükseltmek için çalışma yapmak lazım. Google dan bir araştır bakalım. Yapabileceğin isteyebileceğin bir şey varsa istemelisin.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Quote Originally Posted by basaran17 View Post
    Avrupaya gidemesekte ligde başarılıyız. Oyuncular gercekten iyi performans sergilemisler. Ben de Dardanelspor ile ligde en çok gol yiyen takimlardandim gecen sezon. Avrupada daha fazla yememek icin defansi geri cekip orta sahayi presli oynattim inanilmaz isler yaptik 3 macta sonrasini bakip gorecegiz sezon oncesi hazırlık maclarinda dene istersen uyum saglayabilir belki kadromuza.

Ingiltere liginde derece sistemi mi varmış tesislerde 🤓 tesisleri gelistirdne kadar yıllar geciyor ama yüklenmeye devam.
    Teşekkürler hocam.Ligde çıkış yaptığımız dönemde bizde aynısını uyguladık.Presi arttırdık ve gördüm ki kaptırılan toplarda defans anlamında daha etkiliydik.11 yıl oldu bakalım daha ne kadar geliştirebileceğiz.FM 2018 çıkacak

Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    Yinede ligi güzel bir yerde bitirmişsin. Oyuncuların iyi çalışmışlar. Defans oyuncularının çalışkanlık-konsantrasyon-soğukkanlılık ve pozisyon almaları düşükse bu durum ortaya çıkabilir.

İngiltere'de alt yapı için demek derece sistemi varmış. Bir kez orada oynadım. Böyle bir durumla karşılaştım mı hatırlamıyorum. Artık dereceyi yükseltmek için çalışma yapmak lazım. Google dan bir araştır bakalım. Yapabileceğin isteyebileceğin bir şey varsa istemelisin.
    Teşekkürler hocam.Dediğin özellikleri not alıp bakacağım bilhassa.Alt yapı tesisinden ayrı olmak üzere Genç Takım derecesini yükselt seçeneği çıkıyor.Onu zorlayınca oldu.

Bu arada yeni sözleşme teklifinde Alt yapıya yatırım yapılsın dedim.Masadan kalktılar.Sezon sonu yeni sözleşme teklif edilmez ise kapıya koyabilirler.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

2026 Meksika Dünya Kupası H Grubu Maçları

1.Maç

2.Maç

3.Maç

Puan Durumu

Gruptan çıkmayı zaten düşünüyorduk.Belçika maçından 1 puan beklerken 3 puan gelmesi bizi Lider olarak 2. Tura taşıdı.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Dünya Kupası 2.Tur Rakibimiz

Grubu lider bitirmemize rağmen Arjantin gibi güçlü bir rakibi çektik kuradan.Var gücümüzle savaşacağız ama maçtan önce gelen haberler bizi alt üst etti.

Orta sahamızın göbeğinde oynayan 2 oyuncumuz da sakatlandı.2 side ilk 11 oyuncusu ve en önemli oyuncularımız.Bu bizim için hiç iyi bir haber değil.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Dünya Kupası 2.Tur Maçımız

İstifa

Elimizden geleni yapsakta yetmedi.Maçın hemen başında da Emre Mor sakatlanınca yapacak bir şeyimiz kalmadı.İstifa nedenine gelirsek.İki takımı da idare etmek çok yorucu oluyordu.Kafam karışıyordu desem daha doğru olur.Türkiyemiz içinde hayırlısı olsun.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

2025/2026 Sezonu İncelemesi

4 Yıllık Sözleşme

Sonunda istediğimiz sözleşmeyi imzalayabildik.Alt yapı geliştirmesini kabul etmeseler de bizim ihmal ettiğimiz Antrenman tesislerini geliştirmeye başladık.Gerçekten ihmal etmişiz burayı.Oyuncularımızın potansiyellerine ulaşmasını kolaylaştırmamız lazım.

Zenginler Listesi

İlk 50 ye girebilmişiz.Yayın haklarından gelen muazzam gelir en önemli kaynağımız.Yetiştirdiğimiz , sattığımız oyuncularla bu sıralamada ilk 10 a girmeliyiz ki Premier ligde de üst sıraları zorlayalım.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Arjantin'in karşına çıkması sıkıntı olmuş. Ama en önemlisi ise sakatlıklar başına bela olmuş.
    Ligde süpriz takım olmuşsun. Asist kralıda çıkarmışın.

Milli takımı bırakma kararın için bilemiyeceğim. Evet bazen yorucu oluyor. Heleki yıldız oyuncuları taktiğine uymadığı için kadroya almadığında bolca eleştiri alıyorsun. Birde aynı ülkede hem milli takımını hem o ülkeden bir takım yönettiğinde kadroya kendi takımından çok oyuncu aldınmı da taraf tuttu diyorlar. Yani pek sıkıntılı bir durum oluyor.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Arjantin'in karşına çıkması sıkıntı olmuş. Ama en önemlisi ise sakatlıklar başına bela olmuş.
    Ligde süpriz takım olmuşsun. Asist kralıda çıkarmışın.

Milli takımı bırakma kararın için bilemiyeceğim. Evet bazen yorucu oluyor. Heleki yıldız oyuncuları taktiğine uymadığı için kadroya almadığında bolca eleştiri alıyorsun. Birde aynı ülkede hem milli takımını hem o ülkeden bir takım yönettiğinde kadroya kendi takımından çok oyuncu aldınmı da taraf tuttu diyorlar. Yani pek sıkıntılı bir durum oluyor.
    Arjatini normal kadroyla bir ihtimalde olsa zorlardık.Milli takım gerçekten yorucuydu.Ara ara kullandığım taktiklerde kafam karışıyordu.Salfordla ile de daha elle tutulur bir başarımız yok.Önceliğimizi buraya çevirdik.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Sezon Hazırlıkları Bitti

Sezon Beklentileri

Kombine Bilet Sayısı

Pilot Kulüp

Avrupa da söz sahibi olabilmek için daha çok pilot kulübe ihtiyacımız var.

Transfer Özeti

Transfer Geçmişi

Fazla transfer yapmadık.Kadroyu bozmamak adına.Şans bulamayan oyuncuları iyi paralara sattık.Defansa takviyeler yaptık.Kanatlara kaliteli oyuncular aldık.Forma rekabetini arttırmak için.Orta sahada bir oyuncu kıtlığı çekiyorduk onu giderdik.Forvette elimiz sağlamdı ama oraya da kaliteli bir isim aldık.Kısacası kulübeyi zenginleştirdik.Şuan kulüp itibarımız düşük olduğu için bir çok oyuncuyu kaçırdık.Benim yıllık 7M verdiğim adam 3.5M e Arsenala gitti.Ama ben oyuncularıma güveniyorum.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Hazırlık Maçları

Oyuncu Profilleri

Felipe Valverde

Sağ bek için aldık.İlk 11 oyuncusu.

Jack Valker

Geçen senenin asist kralı Lucas Ocampo ile forma rekabeti için şavaşacaktır.

Michael Bradbury

Defans için rotasyon amaçlı aldık.Aynı kalitede oyuncumuz vardı ancak yerli oyuncumuz yok diye onu gönderip Bradbuyi aldık.Hemde genç bir oyuncu.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Aldıklarını beğendim. Bu sene daha iyi bir pozisyonda bitirmeni diliyorum.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Ricardo Rios

Orta sahada rotasyon amaçlı genç ve ucuz bir oyuncuydu.Bizde kaçırmayalım dedik.

Tomas Straka

Sağ kanata Lekoyu zorlamak için aldık.Leko çok iyi bir oyuncu ama onunda ara ara dinlenmeye ihtiyacı var.Tomas hem kaliteli hemde genç olması nedeniyle iyi bir verim verecektir.

Sinan Eriş

En pahalı Transferimiz.Hem milli takımdan hemde ligden tanıdığımız bir oyuncu.QPR düşünce Listedeydi biz de tanıdığımız bildiğimiz bir oyuncu diye aramıza kattık.Ama yeteneklerini de göz ardı etmemek lazım.Sezon başı çift forvet ile başlama düşüncesindeydim ama maçları izledikçe tek forvette karar verdim.Ön liberosuz bir sistemle bu yıllarda başarı çok zor gözüküyor.Bütün oyuncular sanki birer atlet ve onları durdurmak neredeyse imkansız bu yüzden orta sahayı kalabalık tutacağım.Sinan da kulübeden gelip destek verecek.Çünkü Barrosu kesebilecek kalitede değil.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

İyi transferler yapmışsın. Az ama öz olmuş. Straka yı sol iç forvet olarakta yetiştirebilirsin.

Transferler güzel bu sezonu daha iyi bi pozisyonda bitirip itibarı arttirmaliyiz transferlerde elimiz güçlü olsun

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

İyi transferler yapmışsın. Az ama öz olmuş. Straka yı sol iç forvet olarakta yetiştirebilirsin.
    Teşekkürler hocam.Deneyeceğim.Sana bir sorum olacak.Ben maçları izliyorum oyunu oynarken.Rakip takım atak yaparken baskı kuramıyorum yani topu kapaöıyorum bu oran çok düşük bana göre.Bunun için ne yapmalıyım.Sen bilirsin.

Quote Originally Posted by basaran17 View Post
    Transferler güzel bu sezonu daha iyi bi pozisyonda bitirip itibarı arttirmaliyiz transferlerde elimiz güçlü olsun
    Aynen hocam.Geçen sene yapamadık bu sene Avrupaya gitmek istiyoruz.Bakalım yapabilecek miyiz.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Premier Lig Başladı

1.Hafta

2.Hafta

3.Hafta

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

4.Hafta

5.Hafta

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

6.Hafta

7.Hafta

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

8.Hafta

9.Hafta

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

10.Hafta

Puan Durumu

Genel anlamda bir değerlendirme yapacak olursak.Aslında lige gayet iyi başladık.Hedeflediğimiz pozisyondayız.Amacımız 7. likten düşmemek başarabiliriz inşallah.EFl Cup tada yolumuza devam ediyoruz.Ama takım olarak biraz daha iyi olmamız lazım.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

EFL CUP

Tur Maçları

EFL Cupta bu maçları yardımcı Antrenörümüze verdik.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

EFL CUP Çeyrek Final Maçları

EFL CUP çeyrek final maçınıda yardımcı antrenörümüze bıraktım.Yarı Finalde Liverpool ile karşılacağız.Takımı ben yöneteceğim bu aşamadan sonra.Hedefimiz olan Yarı Finale ulaştık.Dahası bizim için çok iyi olacak.

29. Default

Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    Aynen hocam.Zaten bu ligin üstünde bir oyuncu.Başa çıkabiliriz umarım.

Fazla lig açmadım diye günler 2 saniyede geçiyor Bundansonra ligleri açmıcam oyuncuları aktif edeceğim diğer arkadaşlarada öneririm.
    Hocam bu fazla lig acmadan oyuncu aktif etme olayi nasil oluyor aciklayabilir misin?

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Lige çok iyi başlamışsın. Hedefine doğru adım adım ilerliyorsun. Hiç uzun zaman İngilterede kalmadım. Bu yüzden hangi kupa AL ye götürüyor bilmiyorum ama hangisi götürüyorsa onada biraz fazla önem vermeni öneririm.

Soruna gelirsek aynı sorun bende de mevcut. Rakip oyuncu, benim oyuncuyu arkasına takıyor ceza sahasına kadar yaklaşabiliyor. Ben bunun müdahaleler de sertliği azaltmam dan dolayı olduğunu düşünüyorum.Daha önce ( 2000 yılında) CM oynarken Manu yu çalıştırıyordum. Bir maçımda sertliği fullemiştim. Ki o zamanlar öyle oynuyordum. İlk yarı 3-0 önde iken art arda gördüğüm 3 kırmızı kart sonrası maçı 5-3 yenildim. O zamandan beri aldığım taktik olsun, kendi taktiğim olsun hep topa dal ı, sert kay talimatlarını kaldırırım. Ve top kapmayı hafif yaparım. Eğer top kapmayı sert yaparsan o zaman olumlu bir sonuç alacağını düşünüyorum.

Bir kaç lig açıp onları seçersen oyuncu sayın 40.000 civarı olursa o zaman oyunun hızlı akar.

Sayfa 15 / 17 İlkİlk ... 51314151617 SonSon

Mesaj Yetkileri