Sayfa 16 / 17 İlkİlk ... 614151617 SonSon
451 ile 480 arası toplam 498 sonuç

Konu: Avrupaya Ses Getirmeye Gidiyoruz |SALFORD| 12.Sezon 2027

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    Lige çok iyi başlamışsın. Hedefine doğru adım adım ilerliyorsun. Hiç uzun zaman İngilterede kalmadım. Bu yüzden hangi kupa AL ye götürüyor bilmiyorum ama hangisi götürüyorsa onada biraz fazla önem vermeni öneririm.

Soruna gelirsek aynı sorun bende de mevcut. Rakip oyuncu, benim oyuncuyu arkasına takıyor ceza sahasına kadar yaklaşabiliyor. Ben bunun müdahaleler de sertliği azaltmam dan dolayı olduğunu düşünüyorum.Daha önce ( 2000 yılında) CM oynarken Manu yu çalıştırıyordum. Bir maçımda sertliği fullemiştim. Ki o zamanlar öyle oynuyordum. İlk yarı 3-0 önde iken art arda gördüğüm 3 kırmızı kart sonrası maçı 5-3 yenildim. O zamandan beri aldığım taktik olsun, kendi taktiğim olsun hep topa dal ı, sert kay talimatlarını kaldırırım. Ve top kapmayı hafif yaparım. Eğer top kapmayı sert yaparsan o zaman olumlu bir sonuç alacağını düşünüyorum.

Bir kaç lig açıp onları seçersen oyuncu sayın 40.000 civarı olursa o zaman oyunun hızlı akar.

Teşekkürler hocam.EFL cup Avrupa ligine gönderiyor.FA cup da EFL cupı kazanan takıma göre değişiyor diye biliyorum.

Oyuncularım çok agresif eğer topa kay dersem biraz sıkıntı olabilir.Şuan aklımda kalabalık orta sahadan başka bir fikir yok.Bir ara bekleri kanat bek yaptım ama verim alamadım.Oyuncu sayısı az olduğu zaman oyun hızlı akıyor dediğin gibi.Aboneliklerde önemli.Ben abonelikleri de kaldırıyorum.Oyun hızlı aksın diye ama artık hızlı akmıyor.2026 ya geldik çünkü

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

11.Hafta

Artık evimizde kolay kolay puan kaybetmemeliyiz.Diren gösteremedik ve farklı bir şekilde mağlup olduk.

12.Hafta

En azından bir puan çıkartabiliriz diye düşündüğüm bir maçtı.Takımda da biraz rotasyona gittik bunun da etkisi vardır.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

13.Hafta

Son haftalardan sonra mutlaka kazanmamız gereken bir maçtı.Güzel bir oyunla zorlanmadan 3 puanı almasını bildik.

14.Hafta

Çok ama çok zor bir deplasmandan bir puan almasını bildik.Lekonun 50 metrelik topu sürmesi ve son dakika attığı gol çok güzeldi.Çok değerli bir puan.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

15.Hafta

Çok güzel bir oyunla farklı kazanarak 3 puan almasını bildik.İyi oynamamıza rağmen yine son dakikalarda gol yedik.

16.Hafta

Tek kale oynadık desek yeridir.Mutlaka kazanmamız gerekiyordu çünkü rakibimiz düşme potasında.Düşmesi muhtemel bir takıma puan kaybetmemeliydik.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

17.Hafta

Ben daha ne yapabilirim.Chelsea yı evimde resmen eziyorum ama yenemiyorum.Bu yeni çıkan regenlerle oynamak artık sıkmaya başladı.Büyük takımlarda en az 5 tane Messinin iki katı iyi oyuncular var.Hem de daha 25 yaşında bile değiller ve potansiyellerine ulaşmışlar.Bazı noktalar çok sıkıcı olmaya başlıyor yıllar geçtikçe.

18.Hafta

Evertonu da evimizde rahat geçtik.Onlar için bu sezon pekte iyi geçmiyor.Ligin sonlarındalar onlarda.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Sanki biraz dengesiz sonuçlar alıyorsun. Puan durumu nasıl oldu?

Yıllar geçtikçe save dosyasının boyutu artıyor.

Kalabalık orta saha da mantıklı duruyor. 3-7-0 şeklinde bir taktik deneyebilirsin.

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Hocam ben yokken neler olmuş öyle Geçen sezondan başlamak gerekirse bence ligi güzel bir yerde bitirmişsin, bundan dolayı seni kutlarım. Bu sezon gördüğüm kadarıyla EFL Cup'ta yarı final oynayacaksın. Finale çıkarsan Avrupa Kupası ihtimali doğar, bu da büyük bir başarıdır. Dünya kupasında ben kadroyu çok beğeniyordum ve yeterli buluyordum ama 2. tur maçında Arjantin ile eşleşmen şansızlık olmuş başka bir şey değil. Gözümüzü Avrupa Kupası'na diktik!
    Bu sezon için sana canı gönülden başarılar dilerim.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Sanki biraz dengesiz sonuçlar alıyorsun. Puan durumu nasıl oldu?

Yıllar geçtikçe save dosyasının boyutu artıyor.

Kalabalık orta saha da mantıklı duruyor. 3-7-0 şeklinde bir taktik deneyebilirsin.
    Dengesiz olması şuan normal kalite olarak sorun yaşıyoruz.Bu sene sonu taktiği değiştirmeyi düşünüyorum.

Quote Originally Posted by poseidonjr View Post
    Hocam ben yokken neler olmuş öyle Geçen sezondan başlamak gerekirse bence ligi güzel bir yerde bitirmişsin, bundan dolayı seni kutlarım. Bu sezon gördüğüm kadarıyla EFL Cup'ta yarı final oynayacaksın. Finale çıkarsan Avrupa Kupası ihtimali doğar, bu da büyük bir başarıdır. Dünya kupasında ben kadroyu çok beğeniyordum ve yeterli buluyordum ama 2. tur maçında Arjantin ile eşleşmen şansızlık olmuş başka bir şey değil. Gözümüzü Avrupa Kupası'na diktik!
    Bu sezon için sana canı gönülden başarılar dilerim.
    Teşekkürler hocam.EFL Cup da ilk maçı kaybettik.İkinci maça kaldık.Dünya kupasında ise çok şanssızlık yaşadık elimizden bir şey gelmedi.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

19.Hafta

Evimizde lider Arsenalı 3 farkla yenmeyi başardık.Ve iyi bir oyunla yendik.

20.Hafta

Bu maçtan sonra deplasmandan hiç olmaz ise 1 puan almayı düşünüyorduk ama her zaman dediğim gibi Regen kurbanı olduk.

Puan Durumu

Ligi ilk 7 de bitirir isek Avrupa Kupalarına katılacağız.Sezon öncesi koyduğumuz hedefi burada kalıcı olarak geliştirebiliriz.

Transfer dönemi başladı.Elimizde ki bazı oyuncular büyük takımlara gitmek istiyor elimizde tutmamız lazım.Bakalım neler olacak.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

EFL Cup Yarı Final 1.Maç

EFL Cup Yarı Final 2.Maç

Finale adımızı yazdırmayı başardık.Yalan söylemeye gerek yok buraya kadar oynanan maçları oynamamak adına tatile aldım.Liverpoolu eleyeceğimizi de sanmıyordum ama Yardımcım ve takım beni şaşırttı.

Finalde Rakip CHELSEA

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Devre Arası Transfer Dönemi

Transfer Özeti

Ne yazıkkı Lekoyu Satmak zorunda kaldık.Kendisi de gitmek isteyince yapacak bir şeyimiz kalmadı.20 Milyona almıştık.Bonuslasrla birlikte yaklaşık 46 Milyona sattık.Aslına bakacak olursak iyi bir de gelir elde etmiş olduk.

LEKO

Bunun dışında 9 oyuncu almış gibi görünse de çoğu genç oyuncular.Sağ kanata Lekonun yerine kadroda bir oyuncu vardı ancak biz Real Madrid de oynayan bir oyuncuyu kiraladık.Opsiyonlu satın alma bedeli ise 20M.

Sergio Insaurralde

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Amara Cassama

Frank Jonsson Sorensen

Gerard Deulofeu

Diğer transferlerimizde bunlar.Emre Can yaşlanıyor yavaş yavaş onun yerini doldurmak için Amarayı aldık.Frank ise forvetlerimize bu sene olmasa da seneye iyi bir alternatif olacaktır.Transferlerde genel olarak sınıfta kalıyoruz.Bunun için sene sonu köklü bir değişiklik olabilir.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

21.Hafta

22.Hafta

İlk maçı nasıl kaybettik anlamak mümkün değil ama evimizdeki M.City maçı ile bu yenilgiyi telafi etmiş olduk.Arsenaldan sonra Cityede 3 attık.Bir ilerleme kaydettiğimiz açık.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

23.Hafta

2 tane duran toptan gol bulduğumuz maçta defans oyuncumuz ise 2 golü de atan ismi oldu.

24.Hafta

Deplasmanda aldığımız bu 3 puan çok iyi oldu.Çok iyi oynamadan kazandık.Golü de zaten son dakikalarda attık.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

25.Hafta

Evimizde zayıf rakibimize karşı kalite üstünlüğü ön plana geçti.Yakaladığımız fırsatları gole çevirmeyi bildik.Sergio ise Leko yu aratmadı bize.

26.Hafta

Bu maç için ise aynı şeyleri söyleyemeyeceğim.Rakibimizden en azından bir puan almayı düşünüyordum.Daha çok topa sahip olup oyunu kapatmayı bildik ama geldikleri zaman hiçbir pozisyonu kaçırmıyor böyle takımlar.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

EFL CUP Final Maçı

Chelsea - Salford

Elimizden gelen herşeyi yaptık hatta daha iyi oynayan taraf bile bizdik.Sadece 2 kere geldiler ve golleri buldular.

Bu oyuncuyu nasıl durdurabilirdik ki ? ve daha 21 yaşında! Bence bu kadar çabuk gelişmemeli oyuncular.Ben böyle düşünüyorum.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Alt Yapı Tesisleri ve Pilot Kulüp

Son yıllarda altyapımızdan oyuncu çıkmıyor.Çıkanı oynatamadığımız için geliştiremiyor idik.Pilot kulüp sayımız şuan 3 oldu.Tesislerimizi geliştirip bu sayıyı da arttıraya devam edeceğiz.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

27.Hafta

Kazanmamız gereken bir maçtı.Öne geçmeyi başardık ama sonuca gidemedik.İkinci yarı ise maçı domine eden taraf W.Brom oldu.Bir puana razı olduk.

28.Hafta

C.Palace yi heyecan verici bir maçta 6-4 gibi bir skorla yenmeyi başardık.Maçı izlemesi çok zevkliydi.Tam 10 gol oldu

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

29.Hafta

30.Hafta

Leicestera yenilmemiz hiç iyi olmadı.

Puan Durumu

Neredeyse 7. lik garanti gibi.Biraz daha zorlayabilirsek belki Totenhamın önüne geçebiliriz ama fikstürümüz çok zorlu.Biz 7.liği koruyalım bize yeter.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Chelsea nın oyuncusu neymiş öyle, dediğin gibi bu kadar gelişmemeli.
    Maşallah ne aşağı nede yukarı gidiyorsun. 7. sıraya yapışmışsın, bırakmıyorsun.

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Gerçekten de Chelsea'nin oyuncusu bug gibi. 21 yaşında 28 yaşında elde etmesi gereken olgunluğu, gelişimi elde etmiş. Saçma bence. EFL Cup'ı alabilseydik iyi olacaktı, ama şimdi FA Cup'ı da üstündeki takımlardan biri alırsa sana Avrupa Kupası yolu görünebilirim. Güzel bir sezon oluyor

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Chelsea nın oyuncusu neymiş öyle, dediğin gibi bu kadar gelişmemeli.
    Maşallah ne aşağı nede yukarı gidiyorsun. 7. sıraya yapışmışsın, bırakmıyorsun.
    Ondan daha bile iyileri var onları da atarım bir ara . Yeniyoruz yeniliyoruz yerimiz değişmiyor

Quote Originally Posted by poseidonjr View Post
    Gerçekten de Chelsea'nin oyuncusu bug gibi. 21 yaşında 28 yaşında elde etmesi gereken olgunluğu, gelişimi elde etmiş. Saçma bence. EFL Cup'ı alabilseydik iyi olacaktı, ama şimdi FA Cup'ı da üstündeki takımlardan biri alırsa sana Avrupa Kupası yolu görünebilirim. Güzel bir sezon oluyor
    Bakalım hocam neler olacak.FA cupda devam ediyoruz belki biz de alabiliriz.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

31.Hafta

32.Hafta

İyi gidişatımız devam ediyor.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

33.Hafta

34.Hafta

Bu iyi gidişe Manu dur dedi ama biz deplasmanda Bournemounthu yenerek yine istediğimiz şekilde devam ettik.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

35.Hafta

36.Hafta

Chelsea elimizden kaçtı desek yeridir.Son dakikalara kadar önde girdik ama o son dakikada gelen gole engel olamadık.

Stadyum Genişleme

Bizim Stad zaten 25 bin değil miydi yahu. Neyse gelişme gelişmedir ama bizimkiler çok uzun sürüyor.Ama halledeceğiz bu kulübü FM 2018 çıkana kadar Şampiyon yapacağız.Bu gün oynayabilirsem son 2 maçı da oynar atarım.Sonra Transfer sezonu.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

37.Hafta

38.Hafta

Puan Durumu

Ve Avrupaya gitmeye hak kazandık.Sonunda istediğimiz yerde bitirdik.Bundan sonra herşey daha farklı olacak.Kadromuzu bozma niyetinde değilim.İyi teklif gelirse satılmayacak oyuncu yok.Son haftalardaki çıkıştan sonra 3 lü defansa geçme fikrinden de vazgeçtik.Kadroyu bozmayı düşünmüyorum ama biraz yaş alanlar var.Bu bize tecrübe katacaktır ama bütün kulvarlarda iddialı olacaksak bu oyuncular kaldıramayabilir.Biraz gençlere yatırım yapabiliriz.Transfer Sezonu neler olacak bende bilmiyorum.Kulübe de iyi para geldi bu sene.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Sezon Sonu Ödülleri

Sezon Özeti

Kupalarda bir Final Birde yarı final var.Seneye de aynı başarıyı göstermek istiyoruz.

Stadyum Kapasitesi ve Altyapı Tesisleri

Herhalde maksimum kapasite olan 32.000 kişilik stad olana kadar inşaatlar devam edecek.Alt yapı ve Antrenman tesisimizi de başkan bize hediye etti diyebiliriz.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Mali Durum

Reklam ve Sponsorluk Anlaşmaları

Sene Sonu Ettiğimiz Kar

Çok ama çok iyi bir para kazandık diyebiliriz.Bu paralar ilerleyen senelerde bir aksilik olmadığı sürece artarak devam edecektir.

Transfer ve Maaş Bütçesi

Çok iyi olmasa da işimizi bu senede görecektir.Buraya satacak oyunculardan da eklenecek bir tutar olacaktır.

Yeni Sezon Hazırlıkları Başlasın

Avrupa gidecek olmamız iyi tesislerin de gelişmesi iyi olmuş. Yeni sezon hazırlıklarını bekliyoruz : )

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Avrupaya gidebilecek olmandan dolayı tebrik ederim. Hedeflediğin yerde bitirmişsin. Tesislerin gelişmesi de iyi olmuş.

Sayfa 16 / 17 İlkİlk ... 614151617 SonSon

Mesaj Yetkileri