Sayfa 2 / 17 İlkİlk 123412 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 498 sonuç

Konu: Avrupaya Ses Getirmeye Gidiyoruz |SALFORD| 12.Sezon 2027

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

zaten lig kaliteli degil. inişlerde olacak ama cıkıs yakalayıp seri yakalar az puan farkını acarsan anca rahatlıyorsun bu tür liglerde.
    Bazen yürekli kayıplar; Korkak zaferlerden daha önemlidir. [Fatih Terim]

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Quote Originally Posted by MoNToLiVo_ View Post
    zaten lig kaliteli degil. inişlerde olacak ama cıkıs yakalayıp seri yakalar az puan farkını acarsan anca rahatlıyorsun bu tür liglerde.
    Aynen katılıyorum hocam.Sakat oyuncumuz dönünce ve bir iki transferle daha iyi olabiliriz.

Quote Originally Posted by 3842 View Post
    Seri beraberlik takımı düşürmüş ama alttaki ekiplerle puan farkının mevcut olması güzel. Yanılmıyorsam daha 26 maç var, şampiyonluğu kovalarız, belki şampiyonluk gelmez ama bu form ile Playofflarda favori oluruz.
    Bu form ile olamayız hocam.Vitesi arttırmamız lazım

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

21.Hafta

22.Hafta

Ayın Menajeri

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

23.Hafta

24.Hafta

25.Hafta

26.Hafta

Kral dönd.George Green golle döndü takıma.Takımın son haftalardaki gol yükünü de transfer edip 21 yaş altına gönderdiğimiz Adam Edgar çekiyor çok iyi bir grafik çiziyor şuan.21 yaş altımızda potansiyeli yüksek gençlere şans vermeye devam edeceğiz.Şu sıralar takım çok iyi gidiyor.Transfer sezonu açıldı alabilirsek bir kiralık oyuncu almaya çalışacağız.Daha fazla alamıyoruz lig kuralından dolayı en fazla 6 oyuncu kiralayabiliyoruz şuan 5 tane var bakalım neler yapabileceğiz.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

27.Hafta

28.Hafta

29.Hafta

30.Hafta

Puan Durumu

Son haftalardaki müthiş formumuzla liderliğe kadar çıktık.Tabii bunda Greenin sakatlıktan dönmesi de önemli bir etken oldu.2 3 Transfer yapmaya çalışacağız takılmadan bir üst lige çıkmamız lazım.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Transfer Dönemi

Adam Chapman

Dan Jones

Kaliteli iki oyuncu ile anlaştığımızı düşünüyorum.

Alt yapısı sağlam bir kardeş kulüp bulabilirsek bizim için çok iyi olacaktır.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Alt Yapımızdan Çıkan Gençler

Matty Dawson

Göze çarpanlar bunlar.Bu seviyede çok büyük oyuncular çıkmayacağını biliyorum ama bizim işimize yarayacaklardır.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

31.Hafta

32.Hafta

33.Hafta

34.Hafta

Tam gaz yola devam ediyoruz.Maçlarda yenilmemek çok önemli.Bu sezonu şampiyon olarak tamamlamak istiyoruz.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

35.Hafta

36.Hafta

37.Hafta

38.Hafta

Son haftalara girerken daha dirençli olmamız lazım.5 puan kaybettiğimiz bu dönemde ikinci ile aramızda 3 puan var.Ligin bitimine de çok az bir süre kaldı.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

39.Hafta

40.Hafta

Puan Durumu

Son haftalara doğru bir form düşüklüğü baş göstermeye başladı.Son 2 hafta kaldı 2 maçı da kazanıp bir üst lige çıkmak istiyoruz.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

41.Hafta

42.Hafta

Puan Durumu

Şampiyon SALFORD CİTY

Takım Genel Bakış

Oyuncu Genel Bakış

Tam Tamına 42 hafta süren ligde zorda olsa mutlu sona ulaşabildik.Şampiyon olduğumuz için ayrıca sevinçliyim.Takımdaki çoğu arkadaşla yollarımızı ayıracağız gibi duruyor.George Greeni kiralayabilirsek kiralamak alabilirsek ise bonservisi almak istiyorum.Ayrıca takımı da Yarı Profesyonellikten Tam Profesyonelliğe geçirmek için de gerekli adımları atmak istiyorum.

Ayrıca yeni öğrendiğim bir bilgi beni çok şaşırttı eminim sizi de şaşırtacaktır.

Takımın %50 si Singapurlu bir iş adamının.Kalan %50 ise şöyle yayılmış.

%10 Ryan Gigs

%10 Paul Scholes

%10 Phil Neville

%10 Gary Neville

%10 Nick Butt

İlk postta Resimleri de görmüşsünüzdür ama ben daha yeni öğrendim.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Sezon Özeti

Sezon Ödülleri

Oyuncu İstatistikleri

George Green 23 Gol 14 Asist

Samuel Nombe 16 Gol 9 Asist

Adam Edgar 14 Gol 4 Asist

Nick Haughton 6 Gol 16 Asist

Maty Robson 10 Gol 7 Asist

Sezonun Oyuncusu

Geogre Green

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Transfer ve Maaş Bütçesi

Stasyum Kapasitesi Arttı!

Yeni sezon öncesi başkanla konuştuk ama Profesyonel olamadık.Bu sezonda Vanarama Nationel League deyiz.Hedefimiz ligde kalmak ama orta sıralarda bitirebilirsek çok iyi olur.Gerçekçi hedefler koymaktan yanayım direkt bir üst lige çıkacağımızı şuan düşünmüyorum.Transfer sezonunun bitmesi ile daha net konuşabiliriz.Bu koca sezonda böyle geçmiş oldu arkadaşlar.Yeni sezona geçmeden önce bol bol oyuncu arayacağım sizden de bu seviyeye uygun oyuncu adaylarını duymak isterim.

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Üst lige cıkmıssın tebrikler.. Klüp hissedarları da tam anlamıyla manidarmış Yeni sezonda takımın kalitesini yükseltmez isen eger cok cok büyük sıkıntılar yaşarsın diye tahmin ediyorum.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Üst lige cıkmıssın tebrikler.. Klüp hissedarları da tam anlamıyla manidarmış Yeni sezonda takımın kalitesini yükseltmez isen eger cok cok büyük sıkıntılar yaşarsın diye tahmin ediyorum.
    Teşekkür ederim hocam.Şuan oyuncu bulmakta ve elimizdekileri tutmada sıkıntı yaşıyoruz.Kendileri oynasa hiç sıkıntı yaşamayız

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

dedigim gibi lig zorlu favorisi olmayan bir lig.. o yüzden dikkatli olmanı tavsiye ediyorum.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

dedigim gibi lig zorlu favorisi olmayan bir lig.. o yüzden dikkatli olmanı tavsiye ediyorum.
    Güzel bir transfer sezonu geçirdik abi.Çok fazla adam aldığımızı düşünüyorum tabii bunların bir kısmı alt yapı için oldu.Takviyelerimizi yaptık.Lige hazırız.Dediğin gibi favori yok.İlk yarı göstereceğimiz performans bizim bu sene çıkıp çıkamayacağımızı gösterecek diye düşünüyorum.Benim hedefim İlk 12 falan

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Abi yaa.Crush dump aldım inanamıyorum şuan .tam 3 ay öncesine sezon başına döndüm.Transferler tamdı liderdim ligde tam ss leri kırptım dedim bir maç daha yapayım alt tab yaptım gitti oyun.tam 4 saatim boşa gitti şuan.Liderliği geçtim aynı transferleri yapabilecekmiyim bilmiyorum.Moral 000

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Teknik Heyet

Yükselme Oranları

Bizim ligi 13. bitirebileceğimizi düşünüyorlar.Bizim için iyi bir yer ancak demin söylediğim gibi Crash Dumpdan önce yenilgisiz liderdik.Oyuna devam etme kararı aldım sabaha kadar oynayıp ilk yarıyı bitirmeyi umuyorum.Olası bir hata daha yememek adına her ay oto kayıt almaya karar verdim.4 ayım boşa gitti resmen düşündükçe sinirleniyorum ama yaptığımız balon transferleri yapmayız en azından.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Yönetimin Hedefleri

Transfer Geçmişi

Çok iyi bir transfer sezonu geçirdiğimizi düşünüyorum.Bayağı alternatifli bir kadro kurduk.Alınan oyuncu sayısı çok gözükse de çoğu yine alt yapı içindi.Orta sahamız ve hücum bölgemiz çok sağlam oldu gerçekten.Bu sene Play off lara bile kalabiliriz.

Hazırlık Maçları

Daha fazla maç ayarlamıştık ama kabul eden takımlar bunlar oldu.Beş altı maç daha yapsaydık daha iyi olabilirdi.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Transferlerin Profilleri

Adil Nabi

George Greenin yokluğunda ileride çok iyi işler yapacağına inanıyorum.

Anthony De Fretias

Bradley Maslen-Jones

Colin Daniel

Daniel Parslow

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

James Yates

Junior Morias

Liam Grimshaw

Buda bizim atibamız.Yanına bir de oğuzhan lazımdı onuda bulduk.

Nick Haughton

Geçen sene bizde kiralık olarak takımda en çok asist yapan isimdi bu sezon takıma katmayı başardık.Buda bizim oğuzhanımız.

Shayne Lavery

Transferlerimizden göze batanlar bunlar.Alt ligde serbest transfer sezonunu çok uzun sürdüğü için yapacağımız önemli transferleri tekrar paylaşırım.Atiba Oğuzhan derken şaka bir yana gerçekten bu ikiliye benzer iki oyuncunun yakaladığı uyumu yakalarsak orta sahamız çok iyi olur.Kalite olarak değilde mental olarak yakalayabiliriz şimdilik.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Kadro Derinliği

Kaleciler

As takım için iki kalecimiz yeterli düzeyde.Alt yapıda da yetenekli iki kalecimiz daha var.Kalemiz emin ellerde diyebiliriz.As kalecimiz Gogic ülkesinin alt yaş kategorilerinde ki milli maçlara çağrıldı.

Defans Hattımız

Defans hattımızda göze çarpan eksiğimiz sol bekte alternatif bir oyuncu bulunmaması.Bunu dışında kaliteli oyunculardan oluşturduk ancak yaşları çok genç olduğu için bazı maçlarda tecrübe eksikliği yaşayabiliriz.Alabilirsek kaliteli bir defans oyuncusu almayı planlıyorum.

Orta Sahamız

Kadronun en kaliteli ve alternatifli bölgesi diyebiliriz.Kadrodaki oyuncular lige göre iyi oyuncular.Kiraladığımız üç oyuncu bence lig kalitesine göre iyi oyuncular.Bana göre tek eksiğimiz bu bölgede kaliteli kanat oyuncumuz yok.O açığı da forvetler ile kapatmayı düşünüyorum.

Hücum Bölgesi

Bu bölgede bol oyuncumuz mevcut.Adam ve Alex genelde yedek bekler diye düşünüyorum.Alexi zaman zaman sol kanatta da kullanacağız.Morias ve joe ise ilk tercihim olacak.

Kadro genel hatları ile böyle.Alt yapıda da kaliteli oyuncular var ancak o oyuncuları şuan kullanamayız.Tam potansiyellerine ulaşsalar bile en fazla Sky bet de kullanabiliriz.Kendilerini geliştirsinler rotasyon için yeterli olacaklarını düşünüyorum.

Hazırlıklarımızı tamamladık.Taktiklerimiz ve Antrenman programlarımız hazır.Lige startı veriyoruz.

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Osasunada basıma geldi. Auto save ile her hafta kayıt al bence kardeşim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Osasunada basıma geldi. Auto save ile her hafta kayıt al bence kardeşim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Her ay alıyorum şimdilik de çok zaman kaybı hemde oyun ağırlaşıyor diye sevmiyom save almayı.Büyük ihtimalle maçların ss ini alırken çok alt+tab yaptım ondan oldu

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Kardeşim crash dumps hatası can sıkıcı bu oyunda. çok kariyer kapatmışlıgım oldu. transferler iyi fakat 18 lik gelecek vaad eden transferlere odaklan. istikrar beklenmedik başarılar getiriyor.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Kardeşim crash dumps hatası can sıkıcı bu oyunda. çok kariyer kapatmışlıgım oldu. transferler iyi fakat 18 lik gelecek vaad eden transferlere odaklan. istikrar beklenmedik başarılar getiriyor.

18lik ler de alıyorum şuan altyapıda onlar.Bir prof olsak elimizden kaçamazlarda aldıklarımzıın yarısı gidiyor

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Vanarama Nationael Lig Başladı

İlk 10 haftadaki performansımız

Puan Durumu

Lige iyi başladık ancak bir handikabımız var maçlarda iyi oynayamıyoruz.Oyunculardan şuan beklenen verimi alamadım.Kaybetmediğimiz sürece sıkıntı yok ama kanatlar ve forvetler biraz silik kaldı gibime geliyor.

Altyapı ve Antrenman Tesisleri

Geleceğimizi inşa ediyoruz.Başkanı zorda olsa ikna ettim.

Kardeş Kulüp Wolves

Devamı da hızlı bir şekilde gelecek.Bir an önce ligi bitirmek ve başarabilirsek bir üst lige çıkmak istiyorum.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

11.Hafta

12.Hafta

13.Hafta

Üst üste mağlubiyetler hiç iyi olmadı.

14.Hafta

15.Hafta

Üst üste kötü geçen maçların ardından deplasmanda kazanmamız çok iyi oldu bizim için.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

16.Hafta

17.Hafta

18.Hafta

Kanat oyuncularını bir tık geri çektik ve daha iyi verim almayı başardık diyebilirim.4 5 1 den klasik 4 4 2 ye döndüm.Bildiğimiz Fatih Terim 4 4 2 si.Kanatlar ileride değilde orta saha ile aynı paralelde.İçe katetmelerini sağlamak içinse bekleri içeri çıkar talimatını etkinleştirdim ki bekler ileriye çıkınca kanatlar içe doğru mesafe kat etsin.Umarım istediğim olur.

Bu oyuncuyu kiraladık.Defans hattımızı bir nebzede olsa toparlayacaktır diye düşünüyorum.

Sayfa 2 / 17 İlkİlk 123412 ... SonSon

Mesaj Yetkileri