Sayfa 3 / 17 İlkİlk 1234513 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 498 sonuç

Konu: Avrupaya Ses Getirmeye Gidiyoruz |SALFORD| 12.Sezon 2027

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

19.Hafta

20.Hafta

21.Hafta

22.Hafta

Puan Durumu

Takım ara ara bunalıma mı giriyor anamıyorum.İyi giderken birden düşüşe geçtik.Şuan play off potasındayız ancak bir maça herşey değişecek gibi gözüküyor.Bir iki transfer yapabilirsek daha iyi olacağız.İkinci devre daha iyi olacağızdır.Bizimle beraber üst lige çıkan Boston unt. şampiyonluk yarışı veriyor.Buda bu ligde herşeyin mümkün olduğunu gösteriyor.Biraz daha sabır ve emekle daha iyi yerlere geleceğiz.

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

sana demiştim ligin favorisi hiç belli etmiyor.. düşüştesin ama ileriye sıçrayış yapmak için az gerilemek gerek.. istikrarlı kadro kurup devam edersen zaman kaybedecegini sanmıyorum kardeşim.
    Bazen yürekli kayıplar; Korkak zaferlerden daha önemlidir. [Fatih Terim]

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Quote Originally Posted by MoNToLiVo_ View Post
    sana demiştim ligin favorisi hiç belli etmiyor.. düşüştesin ama ileriye sıçrayış yapmak için az gerilemek gerek.. istikrarlı kadro kurup devam edersen zaman kaybedecegini sanmıyorum kardeşim.
    O
    Oyunda başarıya giden en etkili yok bence de istikrar.Oyunun hızlı olması iştahımı kabartıyor Bir an evvvel yıllar geçsin istiyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Geçer geçer.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Default

hocam kolay gelsin, crash yiyip devam etmen takdir edilesi bir emek. zevkle takip ediyorum

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Geçer geçer.

Bunlarda geçer Geçsinde güzel geçsin .

Quote Originally Posted by must09 View Post
    hocam kolay gelsin, crash yiyip devam etmen takdir edilesi bir emek. zevkle takip ediyorum
    Teşşekkür ederim hocam.Daha hedeflerimize ulaşmadık umarım kolay kolay pes etmem

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

23.Hafta

24.Hafta

25.Hafta

Çok iyi bir çıkış yakaladık.Yeni gelen oyuncular etkisini göstermeye başladı.Yeni taktiğimizde de kanat oyuncularımızın etkisi gerçekten arttı diyebiliriz.

Sadece kulüp değil bizde en iyisi olacağız.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

26.Hafta

27.Hafta

28.Hafta

Güzel gidişatımız devam ediyor.Ligin sonuna kadar bir düşüş yaşamaz isek mutlu sona ulaşabiliriz

Tebrikler güzel bir çıkış yakalamışsın devamı gelir ve şampiyonlugu alırsın inşAllah

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Quote Originally Posted by Mystic07 View Post
    Tebrikler güzel bir çıkış yakalamışsın devamı gelir ve şampiyonlugu alırsın inşAllah
    Teşekkürler hocam inşallah olabiliriz.Biran öne Profesyonel olmalıyız.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

29.Hafta

30.Hafta

31.Hafta

Heyecan seviyesi yüksek maçlardan birisiydi.Herşey oldu maçta karşılıklı goller.Penaltılar kaçan penaltılar falan ama kazanmasını bildik.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

32.Hafta

33.Hafta

34.Hafta

Bu güncellemede de çok iyi işler yaptığımızı söyleyebilirim iyi bir uyum yakaladık.Böyle gitmesini umuyorum.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

35.Hafta

Puan Durumu

İyi bir çıkışla liderliğe kadar yükselebildik.Şimdi önemli olan liderliği koruyabilmemiz.Son haftalarda takımın gol yükünü çenek Morais sakatlandı ve sezonu kapattı maalesef.Ya taktiği tekrar tek forvete çekeceğim yada 21 yaş altından bir arkadaşımıza ara ara şans vereceğim.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Genç Adayları

Yine potansiyel olarak iyi oyuncular çıkıyor diye düşünüyorum.Çok iyi bir seviyeye geleceklerini düşünmüyorum şu seviyede ama rotasyonda bile kullanabileceğimiz seviye gelseler şimdilik işimizi görebilirler.

Ian Nelligan

Trevor Robson

Özellikle forvet olan Ian iyi gibi gözüküyor.Bitiriciliği takımdaki en iyi bitiricilik oranı diyebilirim.Son 15 dk falan takıma alıp yavaş yavaş hem gelişmesini hemde takıma ısınmasını sağlayabiliriz.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Transfer

Billy Bingham

Son haftalara girerken rotasyon amaçlı kadromuza kattık.1 yıllık bir kontrat imzaladık.Duruma göre uzatabiliriz.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

36.Hafta

37.Hafta

38.Hafta

Son haftalara girerken maçları kazanmayı biliyoruz.Böyle devam edip Şampiyon olmak istiyoruz.Son 8 hafta!

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

39.Hafta

40.Hafta

41.Hafta

42.Hafta

Son haftalara girerken takım oyunu resmen bitti!.Takımda bir rehavet var gibi.Bu yükü kaldıramıyorlar galiba.Puan farkı iyice düştü.Son 4 haftada bir hüsran yaşamak istemiyoruz.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

43.Hafta

44.Hafta

Çok kötü puanlar kaybettik.2. ile puanımız aynı şuan.Son 2 haftaya giriyoruz takımın toparlanması için elimden geleni yapıyorum ama nafile bir toplantı yapmak şart oldu.Bende şuan stres altındayım.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

​100 maç olmuş.Bir 500 maç daha yapabiliriz bu takımla umarım.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

45.Hafta

46.Hafta

Puan Durumu

ŞAMPİYON SALFORD !!

Yılın Menajeri

Oyuncu Genel Bakış

Oyuncu İstatistikleri

Çok zorlu bir süreci Şampiyon olarak tamamladık.Kadrodumuzdaki oyunculardan biri hariç hepsi skora katkıda bulundu.Şampiyon olmamız gerçekten sürpriz oldu.Bir diğer sürpriz olan ise bizimle beraber bu lige yükselen Boston da terfi etti.Bizi takip ediyorlar.

Yeni sezonda kadroda büyük değişiklikler yapmayı planlıyorum.Bu sezon bizi ligde tutabilecek oyunculara yöneleceğim.En fazla ortalarda bitirebiliriz diye düşünüyorum.İleriye dönük transfer de yapabiliriz.Elimizdeki bir çok oyuncu gitti.Bazılarıyla ise sözleşme uzatmadık.Önceliğimiz ligde kalmak.Zaten öyle her sene bir üst lige çıkarsak ne gerçekçi olur nede zevk alabiliriz diye düşünüyorum.Biraz sürünelim.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Sezon Sonu Ödülleri

Sezon Özeti

Altyapı ve Antrenman Tesisleri

Stadyum Kapasitesi

Yükselmemizin ardından yönetimden böyle bir hamle geldi.Stadın kapasitesi de arttırıldı.Yeni sezonda 5 bin kişi önünde mücadele edeceğiz.Önümüzdeki senelerde bu rakam ne olacak merakla bekliyoruz.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Gelelim Mali İşlere

Kulübümüz Tam Profesyonel

Transfer ve Maaş Bütçesi

İyi bir bütçe verdi kulüp.Bu sezon bu bütçe ile ligde kalmamız lazım.Artık profesyonel olduğumuza göre adımlarımızı da daha sağlam atabiliriz.

Oyuncu İzleme Ağı

Artık bütün Britanyaya hakimiz.Hedefimiz tabiki de Avrupaya açıılmak.

Yeni Sözleşme

Yönetimden 2 yıllık bir teklif aldık.Sanıyorum ki bu yıl göstereceğimiz performans çok önemli olacak.Bu sözleşmeyi uzatabileceğimiz kadar uzatmalıyız.

Yeni sezona geçerken hazırlıklara da başladık.Öncelikle Antrenör ve Gözlemci ekibimizi yenileyeceğiz.Hazırlık maçları ayarlanacak ve gerekli mevkilere transferler yapılacak.Transferden önce yeni sezondaki taktiği düşünüyorum.Henüz nasıl bir taktikle maçlara çıkacağımıza karar vermedim.Aynı taktik ile mi yoksa bol orta sahalı defansif yönü ağır bir taktik ile mi oynamalıyım.Önce buna karar vermemiz şart.

Transfer sezonu da açıldı.İlk 11 de en fazla 5 tane kiralık oyuncu olacağı için kiralık oyuncularımız çok kaliteli olmak zorunda.

Yeni sezonda görüşmek üzere.

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Bir bir çıkıyoruz basamakları , yeni sezonda da başarılar.

Tebrik ederim şampiyon olmuşuz inşallah bunun devamını getirir ve başarımız daim olur son haftalar resmen nefes kesmiş takım çöküşe geçmiş ama sonunu getirmeyi bilmişler tebrik ederim

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Tebrikler kardeşim. kiralık transfer için everton ve tottenham alt yapısına bakmanı tavaiye ediyorum.

Şampiyonluk için tebrikler her sene lig atlamak mümkün doğru adımlar atabildigin muddetce ve imkanlar dahilinde 😉

Şampiyonluk için tebrikler hocam ne zamandır böyle bir kariyer bekliyordum Takipteyim

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Quote Originally Posted by Mystic07 View Post
    Tebrik ederim şampiyon olmuşuz inşallah bunun devamını getirir ve başarımız daim olur son haftalar resmen nefes kesmiş takım çöküşe geçmiş ama sonunu getirmeyi bilmişler tebrik ederim
    Aynen öyle oldu.Teşekkür ederim

Quote Originally Posted by MassiveStroke View Post
    Bir bir çıkıyoruz basamakları , yeni sezonda da başarılar.
    Asıl işimiz yeni başlıyor diye düşünüyorum. Teşekkürler

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Tebrikler kardeşim. kiralık transfer için everton ve tottenham alt yapısına bakmanı tavaiye ediyorum.

Bakalım hocam inşallah gelen olur.

Quote Originally Posted by basaran17 View Post
    Şampiyonluk için tebrikler her sene lig atlamak mümkün doğru adımlar atabildigin muddetce ve imkanlar dahilinde 😉
    Teşekkürler hocam.Ama o dediğin bence Tr ligi ve bazı küçük ligler için geçerli diye düşünüyorum.İnşallah başarırız

Quote Originally Posted by BMAais28 View Post
    Şampiyonluk için tebrikler hocam ne zamandır böyle bir kariyer bekliyordum Takipteyim

Teşekkür ederim hocam

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Sonunda üst lige çıkmışız, hem de şampiyonluk ile, tebrik ederim. League Two'da bir sezon oynamıştım. Ligin dinamikleri biraz farklı, iyi bir taktik oturtabilirsen bence şansın olabilir. Bu liglerde transfer yapması biraz zor ama iyi bir kaleci ile skora doğrudan etki edebilecek teknik özellikleri (Frikik, korner kullanma, uzaktan şut gibi) olan oyuncular sana sınıf atlatır.

Sayfa 3 / 17 İlkİlk 1234513 ... SonSon

Mesaj Yetkileri