Sayfa 4 / 17 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon
91 ile 120 arası toplam 498 sonuç

Konu: Avrupaya Ses Getirmeye Gidiyoruz |SALFORD| 12.Sezon 2027

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Baştan sona okudum . Çok güzel ilerlemişsin. Bu sezon çıkan forvet Nelligan iş görücek gibi. Şampiyonluk için tebrik ederim. Devam

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Quote Originally Posted by 3842 View Post
    Sonunda üst lige çıkmışız, hem de şampiyonluk ile, tebrik ederim. League Two'da bir sezon oynamıştım. Ligin dinamikleri biraz farklı, iyi bir taktik oturtabilirsen bence şansın olabilir. Bu liglerde transfer yapması biraz zor ama iyi bir kaleci ile skora doğrudan etki edebilecek teknik özellikleri (Frikik, korner kullanma, uzaktan şut gibi) olan oyuncular sana sınıf atlatır.
    Bende daha önce oynamıştım buralarda gerçekten çok farklı çok zor oluyor.Ligin en önemli özelliği 4 takımın yükselmesi ve 2 takımın düşmesi.Bu bize bir avantaj sağlayabilir daha başlamadan.İyi bir kaleci bulduk.Yedek kalecimizde bu sezonki Gogic olacak.Söylediğin bir tarzda oyuncuya kesinlikle ama kesinlikle ihtiyacımız var.

Quote Originally Posted by Serzenish View Post
    Baştan sona okudum . Çok güzel ilerlemişsin. Bu sezon çıkan forvet Nelligan iş görücek gibi. Şampiyonluk için tebrik ederim. Devam

Teşekkür ederim ona bu sezonda ara ara forma şansı tanıyabilirim ama lig atladıktan sonra oyuncularda hem yetenek hemde potansiyel anlamda br düşüş yaşandı.O yüzden yeni oyuncular çıkarmak en iyisi .

Transfer dönemi başladı bizde çayımızı demledik başladık oyuncu aramaya hadi hayırlısı

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Sezon Öncesi Hazırlıkları

Teknik Heyet

Lig başlamadan Teknik kadromuzda bir revizyona gittik.Ligin en iyi teknik kadrosu şuan için bizde.

Transfer Özeti

Transfer Geçmişi

Çok fazla transfer yaptık gibi gözükse de bazı kiralık oyuncuları maç kadrosunda en fazla 5 kiralık oyuncu bulundurulmalıdır kuralı yüzünden iptal ettik.Yine alt yapıya önem veren transferler yaptık.Lige göre kaliteli oyuncular aradım ve aradığımı buldum diyebiliriz.

Bu Sezon Kullanacağımız Taktiğimiz

3-4-2-1

Bu sezon bu taktiği kullanacağım.4 lü savunmaya dönmeyi düşünmüyorum.Bekleri sattık çünkü.Orta alanda kalabalık olacağız.Topu daha fazla kontrol edeceğiz.Hücumsal anlamda sıkıntı çekmeyeceğiz gibi ama defansı toparlayabilirmiyiz emin değilim.Orta sahada top bizde olduğu sürece sıkıntı yaşayacağımızı düşünüyorum.

Hazırlık Maçları ve EFL Cup

İyi bir hazırlık dönemi geçirdik.Bolca maça çıktık.Oynadığımız rakipler bizden üstün rakiplerdi.Lige ısınma aşamasını tamamladıktan sonra 2 Tane EFL Cup maçına çıktık.Şaşırtıcı derecede 2 maçı da kazandık.Bizim için itibar ve para kazancı oldu.Stoke Cityi eleyebileceğimizi düşünmüyorum.

Kombine Bilet Sayısı

5 bin kişilik Stadyuma göre iyi bir bilet satışı olmuş.Hedefimiz hem Taraftar hem Stadyum Kapasitesi hemde bilet satışlarını arttırmak.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Oyuncu Profilleri

Bernard Mensah

Josh Harrop

Louis Thompson

Morgan Gibbs-White

Nick Townsend

Phil Randall

Sam Cosgrove

Transferlerimiz bu şekilde.Aralarında takıma büyük katkılar yapacak oyuncular var.Özellikle Phill Bernard Mensah Thompson takıma iyi bir ivme kazandıracaktır.Sezon öncesi Ligden düşmez isek iyi diyorduk ama şimdi hedefimiz İlk 10 içinde yer almak.Yapabilir isek ilk 8 e girip Play offlara kalmak.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Kadromuza Bir Göz Atalım

Kaleciler

Kalemiz emin ellerde diyebiliriz.3 Kalecimizde gayet yeterli durumda.

Defans Hattı

3Lü bir defans kurgusu ile oynayacağımızı düşünürsek sayı olarak yeterli ama kalite olarak yetersiz kalıyor.Devre arası en az 2 tane daha kaliteli stopere ihtiyacımız olacak.

Orta Saha

Kadromuzun sayı ve kalite olarak en iyi oyuncuları bu bölgede diyebiliriz.Rotasyona elverişli bir bölge.

Hücum Hattı

Tek forvet oynayacağız ama zaman zaman maç içinde 2 veya 3 forvete dönebiliriz.Orta alandan 2 oyuncu çıkarıp 2 forvet sokabiliriz oyuna.Bu bölgemiz de gayet sağlam.Alt yapıda da kaliteli forvet oyuncularımız var.

23 Yaş Altı Kadromuz

Potansiyel olarak iyi oyunculara sahibiz.Direk A takımda forma giyecek kalitede olmasalar da zaman zaman forma bulabilirler.

Kadromuz genel hatları ile böyle.Lige hazır durumdayız.Taktiğimiz oturur ise çok can yakabiliriz.Orta sahada topasahip bir takım herkes ile denk oynayabilir diye düşünüyorum.Sezon hazırlıklarımız bitti.

Lig Başladı.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Başarılar dilerim. Her sezon üst liğe çıkman güzel olmuş. Defans hattını bu taktikte sağlam tutman çok önemli.Bu yüzden bulabilirsen kaliteli stoper bulmanı öneririm. Özellikle hızlı olmaları arkaya atılan topları kesmede faydalı olurlar.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Transferler bence lig seviyesi için gayet güzel. Defans hattında söylediğin gibi sıkıntı yaşayacağını düşünmüyorum, gençler oynadıkça gelişecektir ve teknik ekibi yenilemenin meyvesi olacak bir açıdan bu. Ben League Two'da oynarken sezon başında ya bu çocuk daha, ne yapabilir ki dediğim adamlar bir anda as kadromu oluşturmuştu.

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Ön liberoda bir adet savaşcı orta saha defans kullanırsan gol yemezsin diye tahmin ediyorum.
    Bazen yürekli kayıplar; Korkak zaferlerden daha önemlidir. [Fatih Terim]

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    Başarılar dilerim. Her sezon üst liğe çıkman güzel olmuş. Defans hattını bu taktikte sağlam tutman çok önemli.Bu yüzden bulabilirsen kaliteli stoper bulmanı öneririm. Özellikle hızlı olmaları arkaya atılan topları kesmede faydalı olurlar.
    Teşekkürler hocam.Stoper transferi devre arasına kaldı.Paramız yeterse alacağız.

Transferler bence lig seviyesi için gayet güzel. Defans hattında söylediğin gibi sıkıntı yaşayacağını düşünmüyorum, gençler oynadıkça gelişecektir ve teknik ekibi yenilemenin meyvesi olacak bir açıdan bu. Ben League Two'da oynarken sezon başında ya bu çocuk daha, ne yapabilir ki dediğim adamlar bir anda as kadromu oluşturmuştu.
    Teşekkürler.Transferler takımı bayağı etkiledi.Gençlere de formayı verdik şuana kadar sıkıntı olmadı beklediğimden çok çok iyi aşladık.

Quote Originally Posted by MoNToLiVo_ View Post
    Ön liberoda bir adet savaşcı orta saha defans kullanırsan gol yemezsin diye tahmin ediyorum.
    4lü ortasahadan biri Savaşçı rolunde.Taktik beklediğimden iyi bir ivme kazandırdı takıma.Oyuncular alışınca dahada iyi olacaktır.Bakalım bu sezon neler yapacağız.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Sky Bet League 2

1.Hafta

Bizle beraber 2 senede 2 lig yükselen bir diğer takım olan Boston ile ilk hafta karşılaştık ve maçtan 3 puanla ayrıldık.

2.Hafta

Kendi evimizde üstün oynadığımız maçtan 1 golle 3 puanı almasını bildik.

3.Hafta

Açıkçası bu maçı tamamen şans eseri kazandık desek yeridir.Tek atağımız gol oldu.

4.Hafta

5.Hafta

Bir yerde patlak vereceğimizi biliyordum.Ama lige yinede iyi başladık.Taktiğimiz ve Takım uyumu oturdukça daha iyi olacağımızı düşünüyorum.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

6.Hafta

7.Hafta

8.Hafta

9.Hafta

Lige gerçekten çok ama çok iyi başladık.Gerçekten böyle bir başlangıç beklemiyorduk.Hücumsal olarak bir sıkıntı yaşamıyoruz ama çok gol yiyoruz.Her maç yiyoruz bunun önüne geçebilirsek çok iyi olacak.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

10.Hafta

11.Hafta

12.Hafta

13.Hafta

Artık kazanırken şansla değil deyim yerindeyse ezerek kazanıyoruz.Çok iyi maçlar çıkarıyoruz.Oyuncularımızdan şuan tam verim alıyoruz.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

14.Hafta

Bir an önce bit bit ulan diye bağırdığım maçlardan birisi.Çok heyecanlı bir maç oldu.

15.Hafta

16.Hafta

Biz attık onlar attı biz attık onlar attı.Ama son golü biz attık Genç forvet Randall çoştu bu maçta.Daha 30 maç var ligin bitmesine.Akşam bir 10 15 maç daha oynar atarım.İlk devreye göre bu seneki hedefimizi de tam anlamıyla belirleriz.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Randalldan Bir Rekor Gelmiş

Stadımız Moor Lane

Artık 6.500 kişiye ev sahipliği yapıyoruz.Bu sayıyı Premier lige çıktığımızda 25 bin ila 30 bin arasında görmek isteriz.İnşallah görebiliriz o günleri.

15. Default

14.hafta ve 16.hafta çok güzel geçmiş arada kayıplar yaşamışız ama güzel gidiyor genel anlamda takım tebrik ederim.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Takım çok iyi bir giriş yapmış. Bu arada bolton ne yapıyor yine senle beraber çıkma potasında mı?

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

16 haftada 11 galibiyet 2 beraberlik bu lig için gayet iyi. Güzel başlangıç olmuş, stadın kapasite arttırımı güzel olmuş ama Premier Lig'e çıkarsan orayı yıkarız. Yerine Salford Arena yaparız.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Quote Originally Posted by Mystic07 View Post
    14.hafta ve 16.hafta çok güzel geçmiş arada kayıplar yaşamışız ama güzel gidiyor genel anlamda takım tebrik ederim.
    Teşekkür ederi hocam bu kadarını beklemiyordum ama takım acayip iyi taktik değişimi takımı tamamen farklı bir boyuta taşıdı.

Takım çok iyi bir giriş yapmış. Bu arada bolton ne yapıyor yine senle beraber çıkma potasında mı?
    Daha önümüzde çok zaman var önemli olan devamını getirmek .Bolton değil Boston hocam Oda orta sıralarda playofu zorluyor.

16 haftada 11 galibiyet 2 beraberlik bu lig için gayet iyi. Güzel başlangıç olmuş, stadın kapasite arttırımı güzel olmuş ama Premier Lig'e çıkarsan orayı yıkarız. Yerine Salford Arena yaparız.

Premier lige çıksak yeter Lig çok uzun

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Boston ya tabi ki Bolton nereden çıktı ise. Arkadaşlarla dün basketboldan bahsediyorduk oradan aklıma takılmış demek ki.

20. Default

Taktik aşırı önemli oyunda ya taktigini bir oturttunmu takım kolay kolay yenilmiyor as oyuncuların sakatlanmadıkca birçok kariyer oynadım taktigini oturttunmu başarı kaçınılmaz oluyor. inşallah çıkarsın bi üst lige daha adım adım premier lig şampiyonluguna

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Boston ya tabi ki Bolton nereden çıktı ise. Arkadaşlarla dün basketboldan bahsediyorduk oradan aklıma takılmış demek ki.
    İnşallah onlarda çıkmaya zorlar hatta çıksınlar.

Taktik aşırı önemli oyunda ya taktigini bir oturttunmu takım kolay kolay yenilmiyor as oyuncuların sakatlanmadıkca birçok kariyer oynadım taktigini oturttunmu başarı kaçınılmaz oluyor. inşallah çıkarsın bi üst lige daha adım adım premier lig şampiyonluguna

Burada da takılmazsak çok iyi olacak.Taktiği cidden çok iyi oturttuk maçlarda kazandığımız zaman eze eze kazanıyoruz.Kötü oynadığımız zaman puan alabiliyoruz en önemli nokta da o bence.Daha çok maç var ama çıkmaya zorlayacağız takımı

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Serbest Transferin Son Günü

Anthony De Freitas

Lewis Allan

Oliver Lancashire

Transferin son Gününde 3 takviye yaptık takıma.Anthony Louisin rotasyonunda oynayacak takıma bir savaşçı ortasaha lazımdı o açığı kapattık.Lewis Allan ise şimdilik alt takımda yer alacak geliştirirse kendini kadroya dahil edebiliriz.Oliver ise As takıma direk katılabilir.Bir iki maç formuna göre devam ettirebiliriz.Profili lig için iyi.

Altyapı ve Antrenman Tesisleri

Takımımızı her anlamda geliştirmeye devam ediyoruz.Bu sezon iyi bir tane oyuncu çıkması dileğiyle.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

SKY Ber League 2 Kaldığımız Yerden

17.Hafta

18.Hafta

19.Hafta

17.Hafta kaanmayı biz hakettik desek yeridir.Genel anlamda ise çok iyi gidiyoruz.Maçları kazanmaktan değil biraz istatistikler üzerinden gidersek çok iyiyiz.Atılan şut ve isabetli baslarda karşı takımları 2 ye kalıyoruz.Topa daha çok sahip olacağız diye tahminde bulunmuştum taktiği yaparken onu başardık.Bazı maçlarda 0 çektiğimiz oluyor ama lig uzun hermaçta iyi oynayacağız diye bir unsur yok

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

20.Hafta

21.Hafta

22.Hafta

23.Hafta

24.Hafta

Ligde ilerlemeye devam ediyoruz.Ligi yarıladık resmen.Daha 24 hafta daha var.Kupalardan elendik Elimizde sadece lig var şuan.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

25.Hafta

26.Hafta

İki maçı da geriden gelerek kazandık.Çok iyi puanlar topladık.

Puan Durumu

Ligde liderlik koltuğuna oturduk.6 puanlık bir fark var.Ligin sonunda şampiyon olabilir miyiz bilmiyorum ama ilk 3 içinde bitirebiliriz gibi hissediyorum.Chesterfieldın başında da tanıdık bir isim var Harry Kewel Aramız kendisiyle çok iyi.

Oyun Durumu

Crash Dumbdan sonra her ay oto save aldığımız için biraz fazla kaydetmişiz oyunu çok kayıt yapınca da yavaşlıyor oyun ama son günlerde çoğu kişi de bu hatadan olduğu için yapacak birşey yok.

Bugün oyunda biraz daha ilerlemeye çalışacağım.Sınavlar başlıyor ligi bitirebilirsem bitireceğim ara ara güncellerim biraz yavaş ilerleyebiliriz bu hafta.Vize haftası Kayıpsız geçmem lazım bu dönemi

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Gidişat güzel. Geriye düşmene rağmen kazanmanda iyi olmuş. Bu takımın hırslı olmasından dolayı oluyor.

27. Default

tablo çok güzel 2. ve 3. ile fark az olsada 4.ye farkı atmışız çok güzel bu güzel şekilde ilerliyorsun tebrikler adım adım premier lig şampiyonluguna

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Gidişat güzel. Geriye düşmene rağmen kazanmanda iyi olmuş. Bu takımın hırslı olmasından dolayı oluyor.
    Gidişat şimdilik iyi gibi.Takım hırslı birde forvetimiz çok iyi çıktı.Maçın kaderini değiştirebiliyor.

tablo çok güzel 2. ve 3. ile fark az olsada 4.ye farkı atmışız çok güzel bu güzel şekilde ilerliyorsun tebrikler adım adım premier lig şampiyonluguna
    Aynen hocam İlk 3 garanti gibi duruyor zaten liderliği kaptırdık.Bakalım sezon nasıl bitecek bugun bitiririm sezonu.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

27.Hafta

28.Hafta

29.Hafta

30.Hafta

Takımda bir çöküş var ama toparlarız inşallah.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

31.Hafta

32.Hafta

33.Hafta

34.Hafta

Sayfa 4 / 17 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon

Mesaj Yetkileri