Sayfa 12 / 17 İlkİlk ... 21011121314 ... SonSon
331 ile 360 arası toplam 498 sonuç

Konu: Avrupaya Ses Getirmeye Gidiyoruz |SALFORD| 12.Sezon 2027

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Quote Originally Posted by ultrafanatik View Post
    Sınavlarda başarılar
    teşekkürler.

Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    Sınavlarında başarılar dilerim.
    teşekkürler.

Quote Originally Posted by poseidonjr View Post
    Şu sınavların bitse de heyecan kaldığı yerden devam etse. Takibindeyim...
    Bitmedi sınavlar ama bugün bu sezonu bitirmeyi planlıyorum.Heyecan kaldığı yerden devam etsin.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Kaldığımız Yerden Devam

31.Hafta

32.Hafta

33.Hafta

34.Hafta

İyi puanlar toplayarak rahatladık ama ligde kalmayı garantileyemedik daha.Evimizde dişimize göre olan rakiplerden 3 puan almasını bildik.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

35.Hafta

36.Hafta

37.Hafta

38.Hafta

Puan Durumu

Uzun ve yorucu bir sezonun ardından ligde kalmayı başardık.Bizim için çok zor oldu.Şimdi en zoru Transfer sezonu.Bu sezondan sonraki ilk sezon rahat bir şekilde ligde kalmamız lazım.Daha sonra hedefimiz 7. olarak Avrupa Ligine gitmek olacak.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Oyuncu İstatistikleri

Göze çarpan iki oyuncumuz Randall ve Clayton.Clayton bir yıl daha bizimle ama Randal gidiyor.Adigunu ve Pereira yı iki yıllık daha kiraladık.

Antrenörlük Kursu

Sezon Sonu Ödülleri

Sezon Özeti

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Reklam ve Sponsorluk Gelirleri

Altyapı Tesisleri

Daha elle tutulur bir oyuncu çıkaramadık.Kariyer bitmeden bir dünya yıldızı çıkarabiliriz umarım.

Yöneticilere Dağıtılan Primler

Transfer ve Maaş Bütçesi

Beklediğimden de iyi bir para verdi yönetim.Şimdi bu gelen paraya sattığımız oyuncuları da eklersek ve ödeyeceğimiz maaş bölümüyle beraber yaklaşık 50 Milyon Avro transfere ayırabiliriz.Kafamda takımı büyük ölçüde yenilemek var.İki tane bek oyuncusu kesin alacağım.Pereiranın yanına da bir stoper alacağım kesin.Kanat oyuncularımı da satmayı düşünüyorum.Yerlerine ileri uçta oynayacak oyuncu bulacağım.

Teknik ekibi ve Gözlemcilerimizi de geliştireceğiz elbette.Bizi çok uzun bir Transfer dönemi bekliyor.

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Şu anda çok keyifli ama bir o kadar da çok dikkatli olman gereken bir dönemdesin. Salford lige tutunsun, arkadan Leeds de lige gelecek umarım

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Şimdi asıl sıkıntı başlıyor. Kalburüstü güzel oyuncular ile takımın iskeletini oluşturup Avrupa kupalarına katılmak lazım.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Şu anda çok keyifli ama bir o kadar da çok dikkatli olman gereken bir dönemdesin. Salford lige tutunsun, arkadan Leeds de lige gelecek umarım
    Aynen öyle hocam.İyi bir transfer dönemi geçirmemiz lazım.

Şimdi asıl sıkıntı başlıyor. Kalburüstü güzel oyuncular ile takımın iskeletini oluşturup Avrupa kupalarına katılmak lazım.
    Kalburüstü oyuncular aldık ama biraz yaşlılar ama bize tecrübe olarak çok şey katabilirler.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Sezon Başı Haberleri

Milli Takımın Başına Geçtik

Yılmaz Vural emekli olunca takımın başına geçmeye karar verdik.

Para Ödülleri

Ortalama Seyirci ve Kombine Bilet

Transfer Geliri

​Bu seviyede hala çok az para kazanıyoruz.İleride daha iyi oluruz inşallah.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Transfer Özeti

Transfer Geçmişi

Tecrübeli oyuncuları aramıza kattık.Ajer Fossum Mahrez Carrillo Lozano yaşları ortalamanın üstünde olsada çok iyi işler çıkaracaklardır.3 lü savunmadan vazgeçtim bu sezon 4 lü savunmaya geçtik.Ona göre de transferler yaptık.

Hazırlık Maçları

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Oyuncu Profilleri

Andre Carrillo

Sağ kanat için hem tecrübeli hemde kaliteli bir oyuncu aldık.

Hirving Lozano

Sol kanatta da ilk tercihimiz Lozano

Ivano Saracco

Randalın boşluğunu doldurması için aldık.İnşallah aratmaz yerini.

Iver Fossum

Orta sahaya çok kaliteli hepinizin bildiği bir oyuncu aldık.Orta sahaya dinamizm katacaktır.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Kristoffer Ajer

Takımımıza kaptan aldık.Tam bir dinamo.Hızlı tempomuza ayak uyduracak ve takımı yönlendirecektir.

Mehdi Abdelli

Benficadan çok ucuza rotasyon amaçlı aldık.

Park Hyun-Ho

Sağ bek için tam istediğim tarzda bir oyuncu buldum.Bu sezon asistleri ile bize çok faydası olacaktır.Bir de en pahalı Transferimiz.

Riyad Mahrez

Sağ kanata rotasyon amaçlı aldık.Riyad mahrez rotasyon! Bütün yıldızları topladık.

Şimdi Lig Başladı

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Yeni sezon için başarılar dilerim. Umarım bu sezon üst sıraları zorlarız. Transferler güzel görünüyor. Ivano Saracco Randal'ın yerini doldurabilecek gibi görünüyor. Mahrez'in rotasyon olmasına da ayrı güldüm

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Yeni sezon için başarılar dilerim. Umarım bu sezon üst sıraları zorlarız. Transferler güzel görünüyor. Ivano Saracco Randal'ın yerini doldurabilecek gibi görünüyor. Mahrez'in rotasyon olmasına da ayrı güldüm
    T
    Teşekkür ederim.Üst sıraları zorlayacağımızı düşünüyorum ama çok zor.Randalın yeri dolması şuana kadar. Mahrez artık rotasyon bile değil.Devre arası gönderebilirsek göndereceğim.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Premier Lig Yeni Sezon 2024/2025

1.Hafta

2.Hafta

3.Hafta

Liverpooldan alınan 3 puan çok önemli bizim için.Hem oyun olarak da çok üstün oynadık.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

4.Hafta

5.Hafta

6.Hafta

7.Hafta

Daha iyi olmalıyız ama kalite olarak çok kötüyüz.Aldığımız yıldız oyuncular elimizde patladı.4 kanat oyuncusundan da memnun değilim.Gary Clayton sakatlanınca yeni aldığımız adam gol bile atamıyor doğru düzgün.En sonunda neredesin be Randall diye bağırıyordum.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

8.Hafta

9.Hafta

10.Hafta

Puan Durumu

Anlaşılan o ki bu senede kümede kalmaya oynayacağız gibi.İlk 10 haftada önemli bir farklılık yaratamadık.Takım yeni taktik yeni uyum sürecinden dolayı bu sonuçlar normal ama bir felakete de yol açmaması lazım.En kıza zamanda toparlanmalıyız.Önümüzde ki maç da Mancester United la.

Milli takımda ise Avrupa Ligi diye bir gruptayız.İngiltere ve İtalya ile.Maçları tek tek değilde Grup aşamasını paylaşırım.Yılmaz Vural geçen sene Avrupa Şampiyonasında Final oynatmış takıma ve uzatmalarda yenilmiş.Biz neler yapacağız ?

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Öncelikle transferlerin iyi olmuş. Ama anlaşılan daha uyum sağlayamamışlar. Sonuçlar normal diye düşünüyorum. Çünkü 16 oyuncu almışsın. Senin dediğin gibi takım yeni taktik yeni olunca normal oluyor. Arada takım toplantısı yap, takım kaptanı ile konuş falan biraz gaza getir. Bu dönemi atlatabilirsen daha iyi olacaksındır.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Öncelikle transferlerin iyi olmuş. Ama anlaşılan daha uyum sağlayamamışlar. Sonuçlar normal diye düşünüyorum. Çünkü 16 oyuncu almışsın. Senin dediğin gibi takım yeni taktik yeni olunca normal oluyor. Arada takım toplantısı yap, takım kaptanı ile konuş falan biraz gaza getir. Bu dönemi atlatabilirsen daha iyi olacaksındır.
    Teşekkürler hocam.Aynen hala uyumda sorun var.Takım toplantısı yapıyorum ara ara bakalım bu sene nasıl etki gösterecek.Ne kadar çabuk atlatabilirsek o kadar iyi.

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Aynen sonuçlar normal, Bu oyunda bence en zor lig İngiltere Premier Lig'i. Ben de olduköa zorlandım Leeds United ile. Üstelik böle zayıf takımlar kötü bir sonuç aldıktan sonra dağılmaya çok müsaitler mental olarak. Bu yüzden toplantı işe yarayacaktır. En azından moral açısından. Devre arasına kadar olduğumuz pozisyonu koruyabilirsek 2. devrede belki ayağa kalkar takım. Bol şans.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Aynen sonuçlar normal, Bu oyunda bence en zor lig İngiltere Premier Lig'i. Ben de olduköa zorlandım Leeds United ile. Üstelik böle zayıf takımlar kötü bir sonuç aldıktan sonra dağılmaya çok müsaitler mental olarak. Bu yüzden toplantı işe yarayacaktır. En azından moral açısından. Devre arasına kadar olduğumuz pozisyonu koruyabilirsek 2. devrede belki ayağa kalkar takım. Bol şans.

Devre arasına girdiğimizde potanın dışında kalmalıyız ki iyi bir nefes alalım.Eksiğimiz çok daha . Kulüp olarak da gelişmemiz lazım.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

11.Hafta

12.Hafta

13.Hafta

Son haftalarda işler kötü gidiyor ama oynadığımız takımlar bizden 1 2 gömlek üstün.Evimizde 3 puan almamız çok önemliydi.Bir nebze olsa da moral kazandık.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

14.Hafta

15.Hafta

16.Hafta

Arsenala direnemedik.Evimizdeki maçta ise 3 puanı kaçırdık diyebilirim.Everton maçında ise süre yetmedi.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Avrupa Uluslar Ligi

Milli takımla ilk olarak adını ilk defa duyduğum bir kupada karşılaşmalara çıktık.Milli takım havuzunda Defans ve Kalecilerimiz hariç bütün oyuncularımız Dünya yıldızı.Ama sadece İtalyadan puan alabildik.Önümüzde hangi kupa var şuan bilmiyorum ama Milli takım için oynayacağımız bir Taktik lazım.

Alt Yapı Tesisleri

Bir inşaat biter bitmez diğerini başlatıyoruz.Ama yetmiyor oyuncu çıkaramıyoruz.Çıkanı da geliştiremiyorum.18 ve 23 yaş altı takımı için antrenör alamıyoruz nedeni nedir? Bizim bir istekte mi bulunmamız lazım.Lig başlamadan önce gelen lig davetiyelerini kabul ediyorum ama antrenör alamıyorum.Antrenör demişken A takım için de kısa sürede rotasyon lazım.Yeni kan lazım bizim dışımızda.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

A milli takım için 4-2-3-1 uygun olabilir. Tabi kadrodaki oyuncularda önemli, onlar nasıl bilemiyorum.

Sen yönetimden bir istekte bulunurken personel bölümünde 19 yaş altı ve 20 yaş altı içinde antrenör istemi çıkabiliyor. Sık sık orayı kontrol et. Çıkarsa talepte bulunursan sayıyı artırabiliyorlar. Alt yapı antrenörleri de önemli, çünkü alt yapıdan çıkan oyuncuları etkiliyorlar diye biliyorum. Ben özellikle kondisyoner ve zihinsel antrenörlere çok önem veriyorum.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

A milli takım için 4-2-3-1 uygun olabilir. Tabi kadrodaki oyuncularda önemli, onlar nasıl bilemiyorum.

Sen yönetimden bir istekte bulunurken personel bölümünde 19 yaş altı ve 20 yaş altı içinde antrenör istemi çıkabiliyor. Sık sık orayı kontrol et. Çıkarsa talepte bulunursan sayıyı artırabiliyorlar. Alt yapı antrenörleri de önemli, çünkü alt yapıdan çıkan oyuncuları etkiliyorlar diye biliyorum. Ben özellikle kondisyoner ve zihinsel antrenörlere çok önem veriyorum.

Milli takım için bir paylaşım yapmayı düşünüyordum ama zamanım çok kısıtlı oluyor.Çoğu oyuncu regen.Bu günün gençleri bende tecrübeli abileri takımın.

Yönetimden istekte bulunurken dikkat ediyorum ama demek ki her zaman çıkmıyor.Bir araştırayım yoksa oyuncu çıkartamayacağız.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

17.Hafta

18.Hafta

19.Hafta

20.Hafta

Puan Durumu

Son dört maçtan 9 puan çıkartarak derin bir nefes aldık.İçerdeki Palace maçında puan kaybetmeseydik daha güzel olacaktı.Gary Clayon sakattı o gollerle döndü.Saracco ve Lozanoda bir nebze olsun kendine geldi.Şimdi devre arası transfer dönemi.Takımdaki çoğu oyuncu sızlanıyor.Orta alanda Ajer ve Fossum ikilisini bozmadığım için rotasyondaki oyuncuların bazılarını göndereceğiz.Sol ve Sağ bel almam lazım.Stoperlerden memnunum.3 tane de kanat lazım.Carillo ve Mahrezi satabilirsem satacağım.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Maçların güzel geçmiş. Aslında Palace maçınıda alabilirmişsin ama yediğin golü çıkaramayınca normaldir.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Maçların güzel geçmiş. Aslında Palace maçınıda alabilirmişsin ama yediğin golü çıkaramayınca normaldir.
    Bir ivme yakaladık.Ama puan durumunda üst taraf ile alt taraf arasında makas açıldığı için bir iddamız kalmadı gibi.Birde 23 yaş altına menajer bile alamıyorum bunun nedenini bulamadım.Takımla ilgisi olabilir mi ?

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Takım ile alakalıda olabilir.
    Aşağıda verdiğim linkteki teknik ekip kısa listesini indir onu kullan.

https://www.passion4fm.com/best-foot...load-shortlist

Burada roller İngilizce ama anlayabiliyorsun. Filtre yönetiminden hangisini istiyorsan onu seç sonra gerçekçi işler dersen sana gelebilecekleri seçersin. Eğer ki kimse çıkmazsa o zaman özellikleri bir tık aşağıya düşür. Çıkana kadar özellikleri düşürerek arayabilirsin. Yapamazsan sonra resimli anlatabilirim.

Sayfa 12 / 17 İlkİlk ... 21011121314 ... SonSon

Mesaj Yetkileri