Sayfa 17 / 17 İlkİlk ... 7151617
481 ile 498 arası toplam 498 sonuç

Konu: Avrupaya Ses Getirmeye Gidiyoruz |SALFORD| 12.Sezon 2027

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Yeni Sezon Hazırlıkları / Haberler

Sezondan Beklentiler

Gelen Para iyi olunca yönetimde hedefleri arttırmış olsa gerek.İlk defa katılacağımız Avrupa Liginden ikinci tura kalmamızı bekliyorlar.

Zenginler Listesinde Tırmanışımız Devam Ediyor

Kombine Bilet Sayımız

Hala beklediğim seviyede değiliz.Tabi ki stadımız küçük.İtibarımız az onlarında etkisi var muhakkak.

Teknik Ekip , Gözlemcilerimiz ve Fizyoterapistlerimiz

En iyisi olacağız demiştik ve olduk.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Transfer Özeti

Transfer Geçmişi

İyi bir transfer dönemi geçirdik.Sinan , Ocampo , Saracco ve Juradoyu çok iyi paralara sattık.Özellikle Jurado inanılmaz bir paya gitti.Rekorları altüst etti.Emre Canı bir yıl daha tutmak istedik ama gitmek istedi.Avrupadı ilk senemizde bize tecrübe katacağını düşünüyorduk.O gidince Carvahal ve Kane aldık.Direk 11 de oynayacak kalitede değiller ama bize çok şey katacaklardır.Bu sezon geleceğe yönelik yaptığım Transferlerden çok umutluyum.Profillerini de atacağım.

Jurada 43 Milyon Avro Karşılığı Bayernde

Juradoyu Bedavaya almıştık.İnanılmaz bir pataya satmayı başardık.Böyle oyuncuları daha çok bulup parlatıp satmalıyız.

Hazırlık Maçları

Çok sayıda maç yaptık.Çine gittik kampa ve Çin takımları ile maçlar yaptık.Uzak doğuya açılan her ingiliz gibi bizde paranın peşindeyiz.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

A Takım Transferlerinin Profilleri

Conor O'Sullivan

Lekonun gidişinden sonra oraya bir transfer şarttı.Conor Lekoyu aratmaz hatta daha iyi bile olabilir.

Dani Carvajal

Yaşı ile tecrübe katacakdır.Rostasyonda da işimize yarar.

Diego Batista

İyi bir paraya birde yıllık ücreti düşük.Tam bir kulübe oyuncusu.

Fernando Morales

İyi bir stoper ancak şuan defansta ilk 11 oynayacak durumda değil.Kadronun durumunu bozmayacak şekilde şans verip.İyi bir paraya satma niyetindeyim.Bedavaya aldık nasıl olsa.Performansına bağlı olarak seçenekler değişebilir.

Francisco Lara

Kalecimiz Jurado gittikten sonra takip listemizde olan Lara en uygun adaydı.Çok cuzi bir miktara aldık.Jurado kadar kaliteli.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Harry Kane

Aslında yaşına göre çok iyi duruyor ama Duarteyi kesemez.

Nuno Leao

Mancesterdan kiraladık.Orta saha merkezde 3 oyuncu olduğu için rotasyon şart.Biz elimizdeki 3 lüyü bozmadık.Geçen seneden beri Emre Canın yerine aldığımız Cassama oynuyor.

Tom De Jong

Ofansif Orta saha sol da oynamak içim antrenman yapıyor.Kendini geliştirirse ilk 11 de oynayabilir.

Reece Oxford

Defansın Kralı.Uzun zamandır takip ettiğim bir oyuncu.Geçen sene alacaktık ama Arsenala gitti.Orada şans bulamayınca tekrar teklif yaptık.Oyuna başlarken olan oyuncularla devam etmekte çok hoş oluyor.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Geleceğe Yatırım İçin Aldığımız Oyunlar

Milijan Zivkovic

Aldığımız gibi kiralayalım dedik.Dortmunda gitti.Kendini geliştirirse seneye bizde ilk 11 de şans bulabilir.

Mladen Petrovic

Bu arkadaşımızda ileride iyi işler yapabilir.

Stefan Isakovic

Bu oyuncudan beklentim büyük.Bize çok şey katacaktır.Bu arkadaşımızı da seneye kadroya almak istiyorum.

Transferlerimiz ve çalışmalarımız bu şekilde.Yeni sezona başlamamak için hiç bir engel yok.

Güzel bir transfer dönemi olmuş uyum sorunu da o kadar mactan sonra sorun yaratmayacaktir iyi bir sezon gecirecegimizi düşünüyorum

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Quote Originally Posted by basaran17 View Post
    Güzel bir transfer dönemi olmuş uyum sorunu da o kadar mactan sonra sorun yaratmayacaktir iyi bir sezon gecirecegimizi düşünüyorum
    Teşekkür ederim.Uyum sorunu mu bilmem ama lige kötü başladık gibi.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Premier Lig Başladı

1.Hafta

2.Hafta

3.Hafta

Evimizde hala puan kaybediyoruz.City de olsa artık puan almamız lazım diye düşünüyorum.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

UEFA Avrupa Ligi

Play-Off 1. Maç

Play-Off 2.Maç

UEFA Avrupa Ligi Grupları

Ülkemizden Fenerbahçenin de grupta olması sevindirici.Beraber gruptan çok rahat çıkacağızdır.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Transferlerin güzel olmuş. Sattıklarından da iyi para kaldırmışsın. Gençleri beğendim. İleride banko oynayacaklardır.

Tebrikler .Güzel bir kariyer olmuş. Şimdi bakabildim başlangıçtan itibaren .
    ''Dürüstlük pahalı bir mülktür. Ucuz insanlarda bulunmaz.'' Hz Ömer (ra)
    Ağ ve Sistem Uzmanlığı
    Gerede Rehberi
    Kişisel Web Sitem

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    Transferlerin güzel olmuş. Sattıklarından da iyi para kaldırmışsın. Gençleri beğendim. İleride banko oynayacaklardır.
    Teşekkürler hocam.Gelen regenleri yüksek paraya sattık ama kadro kalitemiz düşmeden yapabilirsek bu satışları daha iyi olacaktır.Bir iki genç daha almışım daha gelmediler onlarda çok iyi atarım bir ara profillerini

Quote Originally Posted by krasafcik View Post
    Tebrikler .Güzel bir kariyer olmuş. Şimdi bakabildim başlangıçtan itibaren .
    Teşekkürler hocam

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

4.Hafta

5.Hafta

6.Hafta

Son dakikalarda Harry Kane oyuna aldık ve golünü attı.Kendisini Avrupa Liginde kullanıyorum genellikle.Ama iyi gitmiyoruz.İstikrarsız bir takım görüntüsü çekiyoruz.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

7.Hafta

8.Hafta

9.Hafta

Son Qpr maçı ile puanla tanıştık.Chelsea karşısında öne geçtik skoru koruyamadık.Kalite olarak değilde bazı maçlarda oyun olarak geri kalıyoruz.Büyük takımlara karşı oynadığım maçlarda bile golü kontradan yiyorum.Adamların atakları değil de bizim takım çıkarken kaptırdığı toplardan gol yiyoruz.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Chelsea maçında 3-1 den vermişsin. Acaba oyuncuların konsantrasyonları yetersizmi kalıyor? Dengesiz sonuç alamamanın nedeni olabilir.

Hocam bütün kariyerinizi tek seferde okudum. Baya iyi gidiyorsunuz. Bence bu sene ligde şampiyonlar ligi elemeleri seneyede şampiyonluk göreceğiz. Başarılar dilerim.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    Chelsea maçında 3-1 den vermişsin. Acaba oyuncuların konsantrasyonları yetersizmi kalıyor? Dengesiz sonuç alamamanın nedeni olabilir.
    Hocam oyuncuların konsantrasyonu çok da düşük değil galiba bir daha bakarım.Büyük takımlardaki oyuncular da çok iyi hocam.Önlem alamıyoruz.

Quote Originally Posted by Severente View Post
    Hocam bütün kariyerinizi tek seferde okudum. Baya iyi gidiyorsunuz. Bence bu sene ligde şampiyonlar ligi elemeleri seneyede şampiyonluk göreceğiz. Başarılar dilerim.
    Teşekkür ederim kardeşim.Bu sene bizde onu istiyoruz inşallah yaparız.Şampiyonluk şu an zor.Ama bir iki genç ve kaliteli oyuncu şimdiden aldım.2 - 3 seneye belki olabiliriz.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Evet büyük takımlar genç ve kaliteli oyuncuları daha çabuk buluyor ve yetiştiriyorlar. Bir de bizde kötü performans gösteren sürekliliği düşük oyuncular nedense yapay zeka kontrolünde aynı performansı göstermiyorlar.

Sayfa 17 / 17 İlkİlk ... 7151617

Mesaj Yetkileri