Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
31 ile 60 arası toplam 73 sonuç

Konu: Gelecegin dünya Devi Fenerbahçe için Büyük Adımlar Sezon 2

Quote Originally Posted by MoNToLiVo_ View Post
    Alperi fiziksel ve zihinsel olarak geliştirirsen a klas futbolcu olur kardeşim. Teknik olarak fazla gelişse bile zihinsel ve fiziksel zayıf kalınca tam verim vermiyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Alper'in şuanda fiziksel yönünü geliştiriyorum zaten daha sonra zihinsel yöne geçicem benim beklentimde üst düzey bir futbolcu olması yönünde alper'den beklentilerim çok yüksek.

Puan durumu

Çok çekişmeli bir lig yaşanıyor ayagım bir takılırsa beşiktaş ensemde hem gol averajında önümdeler hemde 2li averajda üstünler son 4maçta mutlak 3puan parolasıyla çıkıp şampiyon olmayı planliyorum.
    Kupada ise rize ile deplesmanda 0-0kaldım kendi evimde rahat bir galibiyet alıp 2kupa ile sezonu kapamayı planliyorum 4büyüklerden tek ben kaldıgım için finalide rahat bir şekilde kazanırım diye düşünüyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

takım rehavete kapılmazsa iyi.. aksine 2 li averaja kalınca cok zor oluyor son haftalar.
    Bazen yürekli kayıplar; Korkak zaferlerden daha önemlidir. [Fatih Terim]

takım rehavete kapılmazsa iyi.. aksine 2 li averaja kalınca cok zor oluyor son haftalar.
    Aynen öyle bide beşiktaştın inanılmaz bir form grafigi var arkadamda trabzon vardı onları geçtiler beni yakaladılar son hafta takılmasalar 64 64 puan liderlerdi şuanda

Son 3maçta 1galibiyet 1beraberlik 1maglubiyet kabus gibiydi resmen ama benden kötüleride vardı

İnanılmaz bir maçtı resmen kanser oldum 5penaltı'da 3tane kaçırmak cok stresli bir maçtı 21şut çekip 3isabet sadece inanılmaz derecede kötü bir bitiricilik yüzüne yarı finalde rizespor'a elendim
    eEvet arkadaşlar 1.sezonu şampiyon olarak kapıyoruz beklentilerimin altında kaldı takımım ama bardagın dolu tarafından bakarsam kötü bir sezonda bile Şampiyon olmayı başardım.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Tebrik ederim hocam.Çok zevkli bir sezon olmuş koparıp gitmekten daha keyifli oluyor böylesi.Transferleri bekliyoruz şimdi

Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    Tebrik ederim hocam.Çok zevkli bir sezon olmuş koparıp gitmekten daha keyifli oluyor böylesi.Transferleri bekliyoruz şimdi

Transfer dönemini böyle geçirdim güzel bir transfer dönemiydi iyi paralar kazandım bu listede olmayan daha 16 yaşındaki bir oyuncumu yaklasık 7milyona real madride sattım ve gelecek satıştan %30kar payı maddesi eklettirdim.

Hazırlık dönemide böyle geçti gelir açısından sıkıntı çektigim için büyük takımlarla maç yaptım gelir için.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Güzel para kazanırken Transgerleri bedavaya getirmek çok iyi olmuş.Önemli oyuncuların profilinide atarsan sevinirim hocam

Güzel para kazanırken Transgerleri bedavaya getirmek çok iyi olmuş.Önemli oyuncuların profilinide atarsan sevinirim hocam
    şuan son savemi kaybettim bilgisayar kapandı save yaparken yarıda eski savelerden devam ediyorum transfer dönemim biraz degişmek zorunda kaldı son durumu ve oyuncu profillerini atıcam

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Quote Originally Posted by Mystic07 View Post
    şuan son savemi kaybettim bilgisayar kapandı save yaparken yarıda eski savelerden devam ediyorum transfer dönemim biraz degişmek zorunda kaldı son durumu ve oyuncu profillerini atıcam
    Çok üzücü ve sinir edici bir durum.

Çok üzücü ve sinir edici bir durum.

aynen Allah'tan sezon sonunda oto save almış ordan devam ediyorum şuan pek vaktim yok arkadaşlarla takılıyoruz 1-2saate paylaşcam inşallah.

Transfer dönemindeki müthiş gelirim inanılmaz derecede karlı işlere imza attım. ilk savem gittiginde üzülmüştüm ama sonra daha fazla oyuncuyu güzel paralara elden çıkarınca üzüntüm geçti.
    Önemli oyuncular bu dönemde kadroma kattıklarım şu şekilde gerçekleşti

Böyle kaliteli futbolcular çok düşük ücretlere yada ücretsiz aramıza katıldı.
    Bu müthiş karlı transfer döneminden sonra mali durumumdada rahatlama yaşadım.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Pereira Burgui lorente Rodrigo bu oyunculardan müthiş verim alacağını düşünüyorum.Green ise bence soru işareti bende her sezon TR ligine alırım ama 0 katkı verir sende öyle olmaz umarım

Pereira Burgui lorente Rodrigo bu oyunculardan müthiş verim alacağını düşünüyorum.Green ise bence soru işareti bende her sezon TR ligine alırım ama 0 katkı verir sende öyle olmaz umarım
    İnşallah olmaz son günlerde westham reddedilmicek bir teklifle geldi harold precadio için sattım as forvetim şuanda green inşallah bekledigim verimi verir sahte forvet rolünde oynatıyorum ben şuanlık verim veremiyor takım uyumu 0oldugu için sezon başı taktigimi kontrol'lü olcakken kazara hücum agırlıklı yapmışım taktige takımın uyumu 0 şuan gelecek haftalar inşallah takım toparlicak şuan kötü oynuyorlar ama.

Şuanlık takım toparlanamadı daha dedigim gibi yanlış taktik antreman yaptırınca yeni taktige alışmalarını bekliyorum

Son durum bu şekilde şampiyonlar liginde süpriz bir üst tur yada en kötü uefa devam etme hedefim var bence bunu başarabilirim atletico deplesmanından 1puan aldım macabi'den 6puan alsam atletico'yla evimde berabere bayerdende 1puan alırsam çıkarım diye tahmin ediyorum.
    Ligde şuanda kötü bir durumdayız inşallah toparlicaz.

Ligde şuanlık idare eder şekilde ilerliyorum akhisar galibiyetinden sonra deplasman galatasaray beraberligi bence güzel sonuçlar şuanlık iyiye gidiyor gibiyiz.

Şampiyonlar liginde kötü gibi görünen bir maglubiyet aslında istedigim oldu Macabi tel aviv atletico madrid'ten 1puan kopardı gruptan çıkma umutlarım çok yükseldi inşallah gruptan çıkarım.

Süperligde güzel bir çıkış yakaladım takım taktige ve birbirlerine alışıyor çok güzel paslaşan bir takım olduk güzel şekilde ilerliyorum şuanda

Çok heycanlı birmaçtı bir bayern bir ben öne geçtim takımımla gurur duydum resmen çok güzel futbol oynadı takımım 1topum dakika 87-88civarı direkden döndü galibiyeti kaçıran taraf bayern münih degildi bendim atletico madrid kendi evinde macabi'yi yendi aynı puandayız şuanda atleticoyla herşey kendi elimizde bayern atleticoyu yener ise gruptan çıkarım diye düşünüyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

bayern in 2. macı hakikaten iyi olmuş fakat sana tek tavsiyem avrupa için farklı bir taktik yapman. cok posizyon vermesen belki de kazanabilirdin maçı

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Gidişat iyi şimdilik hocam.Baştaki skorlar normal çok transfer yaptık takım uyumundan dolayı zamanla dahada iyi olacağızdır.

Aynen şuanda gidişat güzel takım birbirine alıştı yavaştan istedigim şekilde gidiyor takım şuanda geliştirmemiz gereken yönlerimiz var onlarıda geliştircez.

Evet ya bayern maçını taktik yüzüne kaybettim öne geçtim direk gol yedim Kontra taktigimi geliştirmem gerekli büyük takımlara karşı pek verim saglamıyor.

Ziraat Türkiye kupasında 4te 4le gruptan çıkmayı garantiledik yolumuza devam ediyoruz.

Şampiyonlar liginde muhteşem bir başarı yakaladık ve gruptan çıktık takımımı tebrik ediyorum mükemmel bir performans gösterip gruptan çıkmayı başardıkları için.

İstedigimiz oldu kura Şansı yanımızdaydı yoksa çeyrek final mi geliyor şampiyonlar ligin'de takımıma olan güvenim sonsuz bir üst tura adını yazdıran takım biz olucaz inşAllah.

TAkımım ligi domine ediyor başlangıçta sallansakta resmen ligte harikalar yaratıyor oyuncularım mükemmel bir istatistikle yolumuza devam ediyoruz kendi evimizde resmen rakip takımlara pozisyon vermiyoruz top'a %59oranında ortalama sahip oluyoruz bu oran kendi evimizde %65-70e çıkıyor
    şimdiden 12puan fark atmış bulunmaktayız 2.takıma böyle giderse nisan ayında şampiyonlugumuzu ilan edicek gibiyiz.

Evet arkadaşlar çabalarımızın sonuç verdigini görmek çok güzel birşey 2.sezonun ortalarında daha mali durumumuz sıkıntılı'dan zengine yükseldi mükemmel bir motivasyon kaynagı oluyor bu bize okadar emegimizin karşılıgı transfer dönemi bittiginde mali durumumuzun dahada iyi olcagını hesaba katarak Gelecege dair umutlarımız dahada yükseliyor bir kaza olmaz ise şampiyonlar ligindede çeyrek final görücem inşallah ordanda yüklü miktarda para gelicek takımıma.
    Takımda satmamayı düşündügüm 3oyuncu var digerlerine güzel teklif gelirse satmayı planlıyorum birçok oyuncum diger takımlar tarafından takip ediliyor.

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

para var huzur var

Kupada maglubiyetsiz tur atladık sonraki rakibimiz göztepe'ydi uzatmalarda 2-0 yendik.

Şuan her kulvarda çok güzel şekilde gidiyoruz oyuncularımın bazıları takımdan gitmek istedi satmadım moralleri düşük oldugu için kayıp yaşamazsam galibiyet serisini dahada arttırabilirim çok iyi futbolcularım var tek adam üzerine kurulu degil takımımın hepsi gol ve asist katkısı yüksek oyunculardan kurulu buda bana rahat galibiyetler almamı saglıyor.

Kupada rakibim beşiktaş inşallah tur atlarsam bu sene ziraat kupasınıda müzeye eklemeyi planlıyorum.

Transfer dönemim baya hareketli geçti 24tane oyuncu kadroma kattım bunların hepsi 15-21yaş aralıgında gelecege yatırım olarak kattım altyapıda yetişim inşallah bircogu takımın as oyuncuları olucaklar.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Tebrikler ilk sezon hem güzel kâr elde etmişsin hemde şampiyon olmuşsun. İkinci sezonda da güzel gidiyorsun.
    Burgui, Julien Green ve jon Toral ı kendi GS kariyerimede almıştım ama içlerinden en çok verimi Burgui verdi. diğerleri pek verim vermediler ve sözleşme bitiminde serbest bıraktım.
    Forvet istiyorsan Paraguaydan Walter Gonzalezi öneririm. Büyük ihtimalle bu sezon sonunda bedelsiz alabilirsin. Alamazsan bile cüzi miktara da alabilirsin. Montovilo hocamın kariyerinde kendisine önerdim ve profilini paylaştım. Hatta birazdan bendeki performansı ile son profilini de paylaşacağım.
    Atletico Madrid deki Oliver sene sonunda boşa çıkıyor olması lazım onu kaçırma derim. Aynı şekilde Chelsea den Patrick Bamford var boşa çıkan bir oyuncudur. Tauro dan İsmail Diaz var genç bir forvettir oda boşta oluyor. Milandan Rodrigo Ely isimli bir defans oyuncusu var. Ben onu 2,6 M TL ye almıştım. Çokta verim almıştım. Şu anda önerebileceğim oyuncular bunlar. Ama mutlaka Oliver, Gonzalez ve İsmail Diazı ( Genç bir oyuncu geleceği var) kaçırma derim.

Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    Tebrikler ilk sezon hem güzel kâr elde etmişsin hemde şampiyon olmuşsun. İkinci sezonda da güzel gidiyorsun.
    Burgui, Julien Green ve jon Toral ı kendi GS kariyerimede almıştım ama içlerinden en çok verimi Burgui verdi. diğerleri pek verim vermediler ve sözleşme bitiminde serbest bıraktım.
    Forvet istiyorsan Paraguaydan Walter Gonzalezi öneririm. Büyük ihtimalle bu sezon sonunda bedelsiz alabilirsin. Alamazsan bile cüzi miktara da alabilirsin. Montovilo hocamın kariyerinde kendisine önerdim ve profilini paylaştım. Hatta birazdan bendeki performansı ile son profilini de paylaşacağım.
    Atletico Madrid deki Oliver sene sonunda boşa çıkıyor olması lazım onu kaçırma derim. Aynı şekilde Chelsea den Patrick Bamford var boşa çıkan bir oyuncudur. Tauro dan İsmail Diaz var genç bir forvettir oda boşta oluyor. Milandan Rodrigo Ely isimli bir defans oyuncusu var. Ben onu 2,6 M TL ye almıştım. Çokta verim almıştım. Şu anda önerebileceğim oyuncular bunlar. Ama mutlaka Oliver, Gonzalez ve İsmail Diazı ( Genç bir oyuncu geleceği var) kaçırma derim.
    Hocam degerli yorumların için çok teşekkür ederim sözleşme sonu imzalattıgım oyuncular arasında var oliver
    Walteri bende takip ediyorumda bütçemi okadar yükseltmek istemiyorum bende 2022ye kadar imzalamış durumda kulubüyle mukavele şuanda.
    Sözleşme sonu bedavaya gelicek oyuncularda bunlar hepsi üst düzey oyuncu kapasitesi olan genç isimler kendi kariyerin için takip etmeni tavsiye ederim.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

İçlerinden bir tek Oliveri tanıyorum. Walter için Kulübü ne kadar istiyor?

İçlerinden bir tek Oliveri tanıyorum. Walter için Kulübü ne kadar istiyor?
    Walter için kulübü 15milyon euro istiyor bana çok gelir.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Gerçekten çok istiyorlarmış. İsmail Diaz a bir bak oda bedelsiz geliyordu.

Gerçekten çok istiyorlarmış. İsmail Diaz a bir bak oda bedelsiz geliyordu.
    Benim veritabanında bulamadım ismail diazı baktımda.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Benim o zamanki geniş tabanlı idi birde belki regen olabilir. Ondan da çıkmamıştır.

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon

Mesaj Yetkileri