Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
61 ile 73 arası toplam 73 sonuç

Konu: Gelecegin dünya Devi Fenerbahçe için Büyük Adımlar Sezon 2

Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    Benim o zamanki geniş tabanlı idi birde belki regen olabilir. Ondan da çıkmamıştır.
    Benimkide geniş tabanlıda büyük ihtimal regen'dir

İlk maç 0-0 bitti kendi evimizde gerekeni yapıp turu atlamamız gerekli deplasmanda istedigimizi aldık beşiktaş'tan.

Zor bir maç oldu ama kazanmasını bildik şimdi deplasmanda en kötü beraberlikle ayrılıp turu atlicaz inşallah.

Ligde güzel gidiyoruz 22haftada tek maglubiyet çok iyi şekilde ilerliyoruz.

Şuan çok kritik bir virajdayımönümde 2beşiktaş 1galatasaray 1ajax macı var 1sivas maçı var bu 5maçı kayıpsız atlatırsam çok güzel olucak.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Aynen eğer ki kayıpsız atlatırsan büyük ihtimalle şampiyonluk yolunda büyük ilerleme gelebilir.

Evet arkadaşlar 2maç sonunda beşiktaşı eliyip bir üst tura çıkıyoruz rakibimiz kasımpaşa bir üst turda.

EveT arkadaşlar güzel bir periyottu bence sivas maçını kazansak daha iyi olabilirdi ama buda güzel maglup olmadan yolumuza devam ediyoruz.

Böyle bir maç yok bir ben öne geçtim bir ajax ben kaçtım ajax kovaladı efsane bir maç oldu kariyerimde ölüp ölüp dirildigim ilk maçtı resmen adamlar oynadıgı oyunun hakkını verdiler 10kişi kalmalarına ragmen vazgeçmediler benim takımımda bir okadar övgüyü hakediyor deplasmanda 4gol az buz iş degil.
    Tur atlamış olmak çok mutluluk verici,hedefledigim yerin üstündeyim şuanda çeyrek final inşallah güzel bir kura gelirse yarı final niye görmeyelim.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Hem ligde hemde Avrupada iyi gidiyoruz.Arsenal biraz zorlu bir rakip ama neden olmasın ?

Takımım galibiyet alamıyor lig'de düşüş dönemindeyim toparlamam gerek acilen.

Olmadı malesef takımım denedi ama başaramadık dakika 35te arsenal 10kişi kaldı 1-0öndeydim dakika 35te penaltı oldu kaçırdık onu atsaydık herşey farklı olabilirdi risk aldım yüklendim ama gelmedi 4.gol salladım arsenali ama yıkamadım takımımla buraya kadar geldigi için gurur duyuyorum.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

ŞL de gene iyi işler yapmışsın. Tebrik ederim.

ŞL de gene iyi işler yapmışsın. Tebrik ederim.
    Çok Teşekkür ederim yorumun için ama malesef kariyere devam edemicek gibiyim baştan başlicam büyük ihtimal bilgisayarın c'sine format atmak zorunda kaldım savem gitti kurtarmaya çalışıyorum olmazsa yeni kariyer açıcam ne güzel şampiyon olmuştum yine çok başarılı 2sezon geçirmiştim inşallah kurtarırım.

Arkadaşlar malesef bu kariyerimi sonlandırmak zorunda kalıyorum save dosyalarım gitti ama aranızdan ayrılmıyorum yeni fenerbahçe kariyeri açıcam bu kariyer kadar başarılı olacagımı sanmıyorum ama denicez.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Quote Originally Posted by Mystic07 View Post
    Arkadaşlar malesef bu kariyerimi sonlandırmak zorunda kalıyorum save dosyalarım gitti ama aranızdan ayrılmıyorum yeni fenerbahçe kariyeri açıcam bu kariyer kadar başarılı olacagımı sanmıyorum ama denicez.
    Geçmişolsunhocam.

Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    Geçmişolsunhocam.
    teşekkürler inşallah aynı başarıyı yeni açıcam kariyerle daim ettiririm.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Geçmiş olsun hocam. Eğer ki zoru severim dersen tavsiyem alt liglerde başlaman ama TR ligi değilde İngiltere Almanya İtalya'nın en alt liglerinden başlayarak hem kendini hem takımı geliştirerek gitmek zevkli oluyor. Eğer ki böyle düşüncen varsa uyum özelliğini yüksek tutmanı öneririm.

Geçmiş olsun hocam. Eğer ki zoru severim dersen tavsiyem alt liglerde başlaman ama TR ligi değilde İngiltere Almanya İtalya'nın en alt liglerinden başlayarak hem kendini hem takımı geliştirerek gitmek zevkli oluyor. Eğer ki böyle düşüncen varsa uyum özelliğini yüksek tutmanı öneririm.
    Teşekkürler öyle bir planım var ama ilk önce Fenerbahçede planladıklarımı gerçekleştircem sonra alt lig kariyeri açmak gibi bir hedefim var zaten.

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123

Mesaj Yetkileri