Sayfa 1 / 3 123 SonSon
1 ile 30 arası toplam 73 sonuç

Konu: Gelecegin dünya Devi Fenerbahçe için Büyük Adımlar Sezon 2

Default Gelecegin dünya Devi Fenerbahçe için Büyük Adımlar Sezon 2

Merhaba arkadaşlar öncelikle küçük çaplı kendimden bahsediyim yaşım 22 adım muhsin Futbol manager 2012'den beri oyunun her serisini oynamış bulunmaktayım bende bir kariyer hikayesi açmaya karar verdim inşallah güzel geçer kariyerim.
    Arkadaşlar hepiniz çekinmeden yorum yaparsanız çok sevinirim benim için yorumlarınız çok degerli olucak ona göre kararlar alıp size bilgilendirmeler yaparım hepimize şimdiden hayırlı olsun

Başlicam takım=Fenerbahçe
    Seçtigim veri tabanı=
    Hazırlık Maçlarını genel fotograf olarak atıcam tek tek maçları atmicam
    Hazırlık maçları Sonuçlarım=

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

konu onaylanmıştır. başarılar dilerim.
    Bazen yürekli kayıplar; Korkak zaferlerden daha önemlidir. [Fatih Terim]

Teşekkürler onay için arkadaşlar Transfer dönemini bitirmiş bulunmaktayım üstünden yaklaşık 2hafta geçti yaptıgım Transferler ve gönderdiklerim şöyle=Gördügünüz gibi arkadaşlar genelde bonservisi elinde olan oyuncuları satın aldım ve 1 2adet'te gelecek için Türk futbolcu satın aldım.
    Alper'i 2yıllıgına kiraladım ilk yıl sonunda pek bir bütçem buluncagını düşünmedigim için 2yıllık kiraladım kira için ücret ödemedim,sadece maşını karşıligcam ve 2yıl içinde 2.5milyon euro gibi bir fiyata alabilme opsiyonum var.
    Bilal'i satın aldım 3milyon ve +1milyon bonus ile birlikte yerli kontenjanında sıkıntı çekmemek için Gördügünüz gibi Takımın as oyuncularının çogunu sattım İlerde aydınlık bir gelecek için bugün Fedakarlık yapmam gerektigini düşündüm ve Maaş ve para kazanabilecegim oyuncuları elimden çıkardım

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Başarılar.

İlk ayakta şansıma Rostov geldi eledim
    2.Ayakta Rakip porto idi

Malesef 2.önelemede elendim deplesman kuralıyla umutluydum deplasmanda 0-0kalınca ama malesef olmadı

Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    Başarılar.
    Çok teşekkürler.
    Ve'nde aldıgım Toplu sonuçlar şöyle arkadaşlar merak ettiginiz bir maçın istatistigi varsa söylerseniz hemen eklerim.

Arkadaşlar başlangıçta sistem oturana kadar ve yeni oyuncular birbirine alışana kadar ben bu sonuçları normal buluyorum baya beraberlik almama ragmen umutluyum şuan.
    Dedigim gibi kariyerde gelecegi hedefledigim için mali duruma çok büyük önem veriyorum şuandaki mali tablom şu şekilde=

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Gönderilen oyuncuları başarılı buldum. Ekonomik olarak takımı iyi hale getirirsen, yapabileceğin transferlerle lige ambargo koymaya başlarsın. Çok fazla oyuncu transfer etmişsin, ligde nasıl performans gösterirler merak ediyorum.

Porto güçlü ekip kabul ediyorum ama o kadar da futbol olarak Fenerbahçe'yi ezecek kadar güçlü bir takım olduğunu düşünmüyorum. Başarılar dilerim.

Quote Originally Posted by 3842 View Post
    Gönderilen oyuncuları başarılı buldum. Ekonomik olarak takımı iyi hale getirirsen, yapabileceğin transferlerle lige ambargo koymaya başlarsın. Çok fazla oyuncu transfer etmişsin, ligde nasıl performans gösterirler merak ediyorum.

Porto güçlü ekip kabul ediyorum ama o kadar da futbol olarak Fenerbahçe'yi ezecek kadar güçlü bir takım olduğunu düşünmüyorum. Başarılar dilerim.
    Yorumların için çok ama çok teşekkürler evet baya iyi fiyatlara oyuncuları yolladım sadece kjaeri ucuza yolladıgımı düşünüyorum onuda yönetim yolladı inşallah güzel performans gösterirler ben hepsinden çok umutluyum şahsen şuanlık alışma dönemindeler uyum aşamasını atlatınca üstün performans gösterceklerine inancım tam.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Transferden gerçekten iyi para kazanmışız.Ligde de heralde daha zor bir fikstür çekemezdik

Transferden gerçekten iyi para kazanmışız.Ligde de heralde daha zor bir fikstür çekemezdik
    Evet öyle oldu biraz ama Allaha şükür takım toparlamaya başladı 1 2maç daha atiyim sonuçları sizler ile paylaşıcam.

Malesef olmadı arkadaşlar ilk maç başakşehiri çok rahat bir maçla geçtim sonra beşiktaş maçında umutlu başladım güzel oynadık ama
    geldikleri 4kontranın 3ü gol oldu defanstaki uyum problemini çözmem gerek biran önce.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Alper ademoğlu direk 11 oynayacak bir oyuncu değil bence.Ozan Tufanı oynatmalısın.Çok çok iyi bir oyuncu gelişimide hızlı oluyor.

Alper ademoğlu direk 11 oynayacak bir oyuncu değil bence.Ozan Tufanı oynatmalısın.Çok çok iyi bir oyuncu gelişimide hızlı oluyor.
    Yorumun için teşekkürler bende aynı düşüncedeyim şuan bekledigim katkının çok altında kalıyor üstdüzey bir profile sahip oldugu icin şans veriyim dedim olmadı ozan veya berbatovu kullanıcam o mevkide

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

taktik konusunda oyuncularına sabır göstermeni tavsiye ediyorum. en az 4-5 mac bocalayıp toparlandıklarını göreceksin bence.

Quote Originally Posted by MoNToLiVo_ View Post
    taktik konusunda oyuncularına sabır göstermeni tavsiye ediyorum. en az 4-5 mac bocalayıp toparlandıklarını göreceksin bence.
    Kusura bakmayın okul yüzünden anca gelebildim kariyere devam etmeye başlıyorum hemen.
    yorumun içinde saol öyle yapıyorum kör topal ilerliyoruz şuan ama müthiş bir orta saha gol katkım var çok olumlu yönde ilerliyorum şuanda inşallah meyveleri toplicam bugün

Arkadaşlar bilgisayar fanı arıza yaptıgı için devam edemedim ogün maçlara bugün oynadım o yüzden toplu sonuçları atıcam merak ettiginiz maç olusa belirtin istatistiklerini atayım

Arkadaşlar takımın formunda bir düşüş mevcut ama toparlancagını düşünüyorum.
    Chelsea mehmet topalı izlemeye başladı mehmet topal martin cacares ve simao'yu devre arasında elden güzel fiyatlara cıkarıp kiralık oyuncularla sene sonuna kadar idare etmeyi planlıyorum

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

bence mehmet topala öyle astronomik bir rakam gelmez .. satarsan gelecek vaad eden oyuncu alsan daha karlı iş yapmış olursun bence.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Topalı satarsan çok gol yemeye başlarsın satma daha iyi.Taktikte de oyunculardan en fazla verim alacağın şekilde talimat versen daha iyi olur gibi.Ozan ileride fazla iş yapamaz.Ozanı emre belezoğlu gibi oynatabilirsin.İki yönlü orta saha olarak.

Quote Originally Posted by MoNToLiVo_ View Post
    bence mehmet topala öyle astronomik bir rakam gelmez .. satarsan gelecek vaad eden oyuncu alsan daha karlı iş yapmış olursun bence.
    Minimum 8-10arası teklif bekliyorum hepsine amacım kiralıklarla sezon sonunu getirip sezon sonuda boşa düşücek oyuncuları alıp gidersiz gitmeyi düşünüyorum.

Çok güzel maçlar çıkarıyor takımım son 3maçtır milli maç arasından sonra takım dinlenmiş bi şekilde güzel bi seri yakaladı

Malesef muhteşem bir serimizi bursa bozdu bundan sonra inşallah bozulmadan gideriz.

Arkadaşlar malesef uefada ilk turdan daha karşımıza manchester united cıktı rakibimiz güçlü ama umudum var azda olsa.

Arkadaşlar transfer dönemi böyle geçti takımımıza 3tane oyuncu katıldı 2tanesi forvet 1tanesi 10numara
    Kirada olan diego poyet'i takıma geri çagırdım Dimitar berbatov'u u21takımına yolladım
    Mehmet topalı Satıp salihi kiralıga yolladım.

Asıl önemli olan nokta sene sonu ücretsiz olarak takımımıza katılcak olan oyuncular benim genel felsefem genellikle sözleşmesi biticek oyunculara imza attırmak üzerine kurulu olucak takımımızın transfere vericek parası olmadıgı için bunun içinde ince eleyip sık dokuyup takımıma en çok katkı yapıcagını düşündügüm oyunculara imza attırdım istedigim birçok oyuncuyu takıma kazandırdım üstelik hiçbirinede bonservis vermicem.

Bu oyuncuların birçogunun degeri 8 9milyon euro üstü onları elden çıkartarakda mükemmel paralar elde etmeyi planlıyorum Büyük Fenerbahçe için emin adımlarla ilerliyorum.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Transferrler yerinde olmuş.Topalsız bir fener nasıl olacak bakalım.Seneye için şimdiden takip listene alman gereken oyuncular var : Odegaard.Bernard mensah emre mor aklıma gelirse yazarım yine.Transferin ilk günü 2 yıllığına kiralaya bilirsen bu arkadaşlar iyi olabilir.

Transferrler yerinde olmuş.Topalsız bir fener nasıl olacak bakalım.Seneye için şimdiden takip listene alman gereken oyuncular var : Odegaard.Bernard mensah emre mor aklıma gelirse yazarım yine.Transferin ilk günü 2 yıllığına kiralaya bilirsen bu arkadaşlar iyi olabilir.
    Bernard dışında emre mor ve odegard listemde zaten alabilirsem kiralicam 2sini ama bernard pek işime gelmez o mevkiye alper ademoglunu yetiştiriyorum.

Transfer dönemi boyunca oynadıgım maçlar bunlar beyler istatistigini merak ettiginiz maçlar olursa mesaj yazın atiyim hemen takım güzel bir seri yakaladı önümüzde 2beşiktaş deplesmanı ve manchester maçı var çok zorlu 3maç burayı kayıpsız atlatırsak çok güzel olucak.

Arkadaşlar çok acı verici 2yenilgi aldım hiç beklemedigim şekilde takımım hiç karşılık veremeden yenilgiyi kabul edip sindiler 2maçtada
    Çok üzücü bir tabloydu bir teknik direktör için ama bunun sorumlularına gerekli cezalar verilicek.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Topalın yokluğunda normal Hocam Alper ademoğlunun profilini paylaşırmısın ben çok iyi bir potansyele sahip değil diye hatırlıyorum.Mensah bana UEFA yı aldırmıştı save duruyosa profilini atarım

Topalın yokluğunda normal Hocam Alper ademoğlunun profilini paylaşırmısın ben çok iyi bir potansyele sahip değil diye hatırlıyorum.Mensah bana UEFA yı aldırmıştı save duruyosa profilini atarım

İlginç şekilde çok kötü oynuyoruz şuaralar alanya maçında biraz toparlanma sinyali verdik inşallah toparlarız böyle giderse trabzon geçicek bizi

Alper'in profili şu şekilde alper 1 2 sene piştikten sonra bi mesut özil klası olacagını düşünüyorum çok iyi bir oyuncu.

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Alperi fiziksel ve zihinsel olarak geliştirirsen a klas futbolcu olur kardeşim. Teknik olarak fazla gelişse bile zihinsel ve fiziksel zayıf kalınca tam verim vermiyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 1 / 3 123 SonSon

Mesaj Yetkileri