Sayfa 7 / 9 İlkİlk ... 56789 SonSon
181 ile 210 arası toplam 258 sonuç

Konu: Oyuncu nasıl yetiştirilir & nasıl astronomik bedellere satılır [Galatasaray][6.Sezon]

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Quote Originally Posted by 3842 View Post
    Bence muhteşem bir başarı, özellikle böylesine genç bir kadroyla. Heyt be İtibarda da Manchester City'nin, Dortmund'un önündeyiz. Erkan Metin Oktay, Djalo Jardel diyebilir miyiz hocam?
    Aynen erkan için katılıyorum ama. Djalo için jardel den de iyi diyebiliriz.
    Bazen yürekli kayıplar; Korkak zaferlerden daha önemlidir. [Fatih Terim]

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Arada uğruyorum abi.Gelmişken selam vermeden olmaz dedim

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Quote Originally Posted by LifeYourself View Post
    Arada uğruyorum abi.Gelmişken selam vermeden olmaz dedim
    arada ugrama kardeşim. eski müdavimleri sürekli göz arar. kariyerlerini göz aramıyor degil..

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Transfer Sezonu

Yine ince eleyip sık dokuduk.. 17 milyon euro harcadık transfere hepsi yatırımlık oldu.

Gelen oyuncularımız

Transferde Gidenler & Gelenler

Takımda yaşı ilerlemekte olan ve kadromuzda ve alt yapı takımlarımızda huzursuzluk cıkaran oyuncuları göndermiş olduk. Gönderdigimiz oyuncuların hepsinde sonraki satıstan %50 pay maddesi var ..

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Transferde son durum

Evvel sene anlaştıgımız çek oyuncu svec yaşını doldurdugu için takıma dahil oldu

Vitinhoyu Sonraki satıştan %50 kar payı ile birlikte 50 milyon euroya leipzig e gönderdik.

Oyuncu satışında Hedefledigimiz gibi 100 milyon euro yu aştık yine.

Elit takımlar tarafından izlenen oyuncularımıza astronomik teklifler gelene kadar oyuncu almayı ve satmayı düşünmüyoruz artık..

Mali durumumuz zirve yapmaya devam ediyor..

Maaş Bütcesinide eklersek 390 milyon euro suan nakit kullanabilir bütcemiz var ama biz astronomik rakama oyuncu transferi düşünmüyoruz.

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Avrupa Süper Kupa Finali

As takımdan 7 oyuncumuzun milli takımlarda oluşundan dolayı pek varlık bile gösteremedik ve sonucta kupadan olduk

TFF Süper Kupa

TFF süper kupada ise tam tersi bol gol bulup kupayı 5. kez üst üste müzemize götürmeyi başardık

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Avrupa Şampiyonlar Ligi Grup Kuraları

Tarihimizde ilk defa 1. Torbadan katıldıgımız turnuvada.. yine zor kura çektik.

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Bu kadar zor kura dan nasıl çıkacaksın bilemiyorum

Vitinho Cska kariyerinden biliyorum 50M € da güzel para. Galatasaray'ın reel de bu kadar kar edeceğini hiç zannetmiyorum. Her şey keşke oyundaki gibi olsa

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Maşallah üç kupa için de tebrik ederim. Muazzam bir başarı kazanmışsın. Mali durumu müthiş yapmışsın. Gençler de tecrübe kazandılar artık seneye ligi daha rahat alırsın.

Bu arada zavallı reale ne yaptın yaf
    Şl kuralarını kim çekiyorsa kesin sana garezi var bilesin.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Bu kadar kısa zamanda bu kadar büyük işler yapmak mükemmel.Ben geçen sene Gsnin borcunu 12 sezonda kapatmıştım

Grubun zor değil kolay çıkarsın

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Quote Originally Posted by Serzenish View Post
    Bu kadar zor kura dan nasıl çıkacaksın bilemiyorum

Vitinho Cska kariyerinden biliyorum 50M € da güzel para. Galatasaray'ın reel de bu kadar kar edeceğini hiç zannetmiyorum. Her şey keşke oyundaki gibi olsa
    vitinho wonderkid ve potansiyelinin zirvesinde gitti kardeşim. bence 10 daha koparabilirdik gibime geliyor.. Keşke gerçekte de dedigin gibi burada oldugu gibi olsa.. ama hayalden öteye geçmiyor maalesef.

Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    Maşallah üç kupa için de tebrik ederim. Muazzam bir başarı kazanmışsın. Mali durumu müthiş yapmışsın. Gençler de tecrübe kazandılar artık seneye ligi daha rahat alırsın.

Bu arada zavallı reale ne yaptın yaf
    Şl kuralarını kim çekiyorsa kesin sana garezi var bilesin.
    real mardin oldu resmen.. kupayı ndn hak ettiğimizi göstermiş olduk bence.. kurayı bnde anlamadım. sözde 1. sıradan girdik gruplara

Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    Bu kadar kısa zamanda bu kadar büyük işler yapmak mükemmel.Ben geçen sene Gsnin borcunu 12 sezonda kapatmıştım
    bakalım kardeşim inş. önümüzdeki sezon kapanacak borcumuz.

Quote Originally Posted by EfsaneFenerli View Post
    Grubun zor değil kolay çıkarsın
    zor diye birşey yok imkansızlar zaman alır. yeter ki şans yanımızda olsun..

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

4 yıl gibi kısa bir sürede CL'yi eze eze hem de gencecik bir yapılanmayla kazanman muazzam bir başarı, tebrik ederim. Mali olarak da inanılmaz seviyelere çıkarmışsın takımı. Bakalım ben bu aşamaya ne kadar sürede gelebileceğim

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Kadir Keleş transferini ben gereksiz buldum hocam. Bana göre potansiyel vaad etmiyor. Umarım tersi olur

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Quote Originally Posted by LeoN48 View Post
    4 yıl gibi kısa bir sürede CL'yi eze eze hem de gencecik bir yapılanmayla kazanman muazzam bir başarı, tebrik ederim. Mali olarak da inanılmaz seviyelere çıkarmışsın takımı. Bakalım ben bu aşamaya ne kadar sürede gelebileceğim
    Akılcı transfer yapılıp takımdaki oyuncu piyasan üst seviye olursa sansının da yardımız ile 2. sezonda bile olabiliyor kardeşim.

Quote Originally Posted by Serzenish View Post
    Kadir Keleş transferini ben gereksiz buldum hocam. Bana göre potansiyel vaad etmiyor. Umarım tersi olur
    bence gereksiz degil suan alt yas takımında hedef tüm kulvarlarda sampiyonluk. gecen sezon 19 yaş altı takımım avrupa gencler de 1. tura yükseldi. hedef yüksek alt yapıya yaptıgım yatırımın bir şekilde faydası olacaksa eger kupalarında gelmesi lazım bana göre. hem yerli rotasyonda hemde alt yapıda bence etkili bir transfer.

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Sportoto Süper Lig

1. - 2. - 3. - 4. - 5. - 6. ve 7. haftalar

Puan Durumu

Ligde cok rotasyon yaptıgımız dan farklı öne gectigimiz maclarda hep 1 er puan la ayrılmayı huy edindik diyebilirim. onun dışında gidişattan genc oyuncuların katkılarından cok memnunum

Avrupa Şampiyonlar Ligi

1.- 2. ve 3. Maçlar

Zorlu gruptan yine bildigimizi okuyarak kayıpsız yolumuza devam ediyoruz.

Puan durumu

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Avrupada çok güzel ilerliyorsun. Tebrik ederim. Ligdeki iniş çıkışlar önemli değil. Zaten ikinci yarı her şey farklı oluyor.

Bir de bir şey var. Senin bu taktik benim Milli takımda işe yarar mı? Ne yaptımsa bir çözüm bulamadım. Daha önce verdiğin 4-6-0 ı da denedim. Ama defans yapamıyoruz. Zaten ilk gole kadar takım direniyor ama ilk golü yedik mi kırılıyoruz sonrasında fark geliyor.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Şampiyonlar ligi grup aşaması çok basit geçiyor artık

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Dostum taktik dizilişin çok ilgimi çekiyor, kanatlardan çok bindirme yemiyor musun? Sağ ve sol bekin hücum görevinde mi oynuyorlar? Orta sahadakiler yardımcı olsalar bu kez ortada açık vereceksin. Bu konuda başarılı olmayı nasıl başarıyor takımın?

Bu arada CL grubunda Ajax yerine D.Kiev olsa direk BJK'nin bu sezonki grubunu çekecekmişsin

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

S.a.
    En başından sonuna kadar kariyerini inceledim. Senin klasikleşmiş Galatasaray kariyerlerinden birisi olmuş. Soluksuz okudum diyebilirim. Foruma girebildikçe kariyerini takip edeceğim.
    Eklemek istediğim tek nokta artık yıldızlaşmış oyuncularının gelişmiş hallerini de görelim de nereden nereye yol katetmişler bi anlayalım. Bence öncesi ve sonrası yapabilirsin bir kaç oyuncu için.
    Takipteyim, aynen devam.

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

arkadaşlar iş yerimdeki adli olay yüzünden 10 günü aşkın süredir yoktum. bu aksam oturup enine boyuna degerlendirmemizi yapıp devam ederiz kaldıgımız yerden.

Quote Originally Posted by MoNToLiVo_ View Post
    arkadaşlar iş yerimdeki adli olay yüzünden 10 günü aşkın süredir yoktum. bu aksam oturup enine boyuna degerlendirmemizi yapıp devam ederiz kaldıgımız yerden.
    geçmiş olsun, bir sıkıntı yoktur umarım.

Geçmiş olsun

Kariyeri takip ediyorum başarılar. (Başardınız da&#128512

Yalnız Hasan Hüseyin hocayı aramıyor değilim.😀😀😀 (NANNAR) Mübarek tam bir kariyer canavarı

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Geçmiş olsun hocam. Umarım bir şey yoktur. Adli işler biraz risklidir. Kariyerinin devamını bekliyorum.

Hocam takımı bu kadar boş bırakma.. bak oyuncuların gece külüplerinde gezdiği yönünde dedikodular var. Gençler boş bırakmaya gelmez, mazaallah top peşinde değilde kız peşinde koşarlar..😀😀😀

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by ultrafanatik View Post
    Hocam takımı bu kadar boş bırakma.. bak oyuncuların gece külüplerinde gezdiği yönünde dedikodular var. Gençler boş bırakmaya gelmez, mazaallah top peşinde değilde kız peşinde koşarlar..😀😀😀
    Aynen hocam. Son zamanlarda takımı çok boş bıraktın.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Geçmiş olsun abi bekliyoruz

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Kaptan geçmiş olsun, umarım yoluna girer herşey biran önce, dörtgözle dönmeni bekliyoruz.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Geçmiş olsun abi..

Sayfa 7 / 9 İlkİlk ... 56789 SonSon

Mesaj Yetkileri