Sayfa 2 / 10 İlkİlk 1234 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 297 sonuç

Konu: Boş Gezenin, Boş Kalfasıyım. 1 Sezonluk tatildeyiz. ( 2022-2023)

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by Mystic07 View Post
    Çok egleniyorum kariyerini okurken tebrikler 9-0da şuanlık iyi skor zamanla azaltırız onu 3-0 2-0lara kadar
    Teşekkürler eğleniyorsan ne güzel. Aynen benim de umudum o şekilde bakalım ne yapacağız.
    Şu anda iş yerinde olmama rağmen 2 lig 1 kupa maçı yaptım. Takım tam istediğim gibi gidiyor. Gelene gidene çakıyoruz. Büyük sükse yapacak 6 oyuncu ile görüşüyoruz. Kiralamaya çalışıyoruz ama kulüpleri vermiyor.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Transfer sezonunun kapanmasına 8 saat kala
    Ali Duman: Zidane Abi kolay gelsin.
    Z: Saolasında kimsiniz?
    A: Abi ben San Giovanni takımının teknik patronuyum.
    Z: Kimin Kimin?
    A: San Giovanni abi San Marino da faaliyet gosteren bir futbol kulübüyüz. Hani Sergio Diaz ile Javi Munaz u kiralamak isteyen kulübüz abi.
    Z: Hımmm. Demek şu ısrarcı sensin?
    A: … Abi şu gençleri ver de ben onları zehir gibi kasarım abi.
    Z: Kasmak!!!!!
    A: Abi hani online oyunlarda varya o şekilde J
    Z: Haaaaa ………………
    A: Efendim abi anlamadım.
    Z: Şey diyorum. Senin orda bu çocuklar gelişemez kadro kaliten çok zayıf. Burada hiç oynamasa bile senin altından daha çok gelişirler.
    A: Tamam haklısın kadrom zayıf abi ama sen bu çocukları verirsen zaten kadrom güçlenecek. Hem bana kiraya verirsen her hafta cumartesi günü arabanı yıkarım. Pırıl pırıl parlatırım. Her seslendiğinde ayakkabılarını bile parlatırım abi. Abii abiii orda mısın!!!
    A: ……….

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Transfer sezonunun kapanmasına 5 saat kala
    A: Alo Aloooo Simone abi sesim geliyormu?
    S: ????
    S: Buyrun siz kimsiniz?
    A:Simone abi öncelikle tebrik etmek istiyorum. Ligde namağlup lider gidiyorsun. Bu sene Juve seni durduramaz nal toplatırsın abiş.
    S: Beyefendi siz kimsiniz?
    A: Abi ben San Giovanni takımının teknik patronuyum.
    S: Tanıyamadım. Meksikada falan bir kulüpmüsünüz?
    A: Yok abi . : San Giovanni abi San Marino da faaliyet gosteren bir futbol kulübüyüz. Hani üstat Totti yi kiralamak isteyen kulübüz abi.
    S: Tamam Tamam. Ee ne diyordunuz?
    A: Abi üstadı bir seneliğine bize kiralasanız diyordum.
    S: Kardeşim sen ciddimisin? Totti o seviyede oynayacak oyuncumu ki de talip oluyorsunuz. Hani şu Türklerde bir söz vardı. Neydi yahu Arda arada söylüyordu. Ha hatırladım “Davul bile dengi dengine çalarâ€.
    A: eee yani veriyormusun abi?
    S: Yok kardeşim Tottinin dengi değilsiniz.
    A: Abi Abi. Abi ordamısın?
    Birkaç dakika sonra
    Somenichini!!
    D: Efendim buyurun.
    S:Roma akıl hastanesini bir ara bakalım. Bir deli kaçmış mı?
    D: Hayırdır Efendim.
    S: Delinin biri gelmiş bir kulüp uydurmuş. Bir de Totti yi kiralamak istiyor.
    D: Tamam efendim. Şimdi arıyorum.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

A:Ciavatta aaaaaa. La nerde bu hergele gene?
    C: Efendim buyurun.
    A: La nerdesin bağırttırıyosun beni burada. Hani kahvem nerede? Bol köpüklü olsun bak.
    C: Hemen geliyor efendim. Karşı markette Türk kahvesi kalmamış diğerine gönderdim.
    A: Hay arkadaş nasıl bir yere düştük. Bir türk kahvesi bile bulamıyorlar. Bulsalarda güzel köpüklü yapacak birini bulamıyorlar. Ben en iyisi Tudorcuğumu arayım da İsmaili isteyim. Hem İsmail bana kahvede yapar.
    A: Alo aloooo Tudorcuğum ordamısın.
    T: ( Telefondaki numaraya bir bakar) : Hay arkadaş gene mi bu arıyor.
    A: Aloooo Aloooo Tudorcuğum Sesim geliyooooormu?
    T: Alooo Aloo Dostum sesin gelmiyor. Tüneldeyim çekmiyor sonra ara.

A: Hay aksi bunu da ne zaman arasam telefonu çekmiyor.

Transfer sezonu kapandı mesajı geldikten sonra:
    A: La asistan menajer misin nesin nerdesin gene.
    C: Geldim patron. Ne istemiştiniz.
    A: Al şu telefon numaralarını.
    C: !!!!!!
    A: Ne bakıyorsun olum mal gibi. Bilgi işlem elemanına verde kız numarası diye internette dağıtsın. Görsünler bakalım bana oyuncu vermemek ne demekmiş.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Arkadaşlar Çilek transferimiz Andy Selva Reis olacaktı ama kendisi ısrarla gelmek istemedi. Bizde çok uğraştık hatta kendisini 40 yaşına rağmen milli takıma aldı ve kaptan yaptım. Genede gelmedi.
    Belki gelirler umudu ile Totti,Torres, Sergio Diaz, Javi Munaz ile İsmail Ünsalı istedik. Son dakikalarda biraz pahalıda olsa İsmailin bonservisinide alacaktım. Bonuslarla falan istedik ama transfer sezonu kapandı. Bugün oynadığım maçlar ile bu arkadaşların profillerini akşam 8-9 gibi atarım. Bugün 2 lig 1 kupa maçı yaptım. Saolsun takım çok formda 4 er 4 er sallıyorlar.
    Dipnot: Yukarıdaki konuşmalar eğlence amaçlı olup kimseyi küçük düşürmek niyetinde yapılmamıştır. Bilerek ayrı postlarda yazdım ki daha güzel gözüksün diye. Maksat eğlenerek ilerleyelim. Eğer ki beğenilirse kıro hoca olarak devam edebilirim.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Ligde 2 kupada 1 maç yaptık.
    San Marino Ligi 1. Maç

San Marino 2. Maç

San Marino Kupası İlk Maç

Ve Selva reisin profili

İlk maç sonunda sağ bek sıkıntımız olduğunu fark edince bir kaç transfer daha yaptım. Onları da sonra paylaşacağım.

Tebrikler güzel gidiyorsun niye bir şampiyonluk olmasınki

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Tebrikler güzel gidiyorsun niye bir şampiyonluk olmasınki
    Teşekkürler. Evet iyi başladık. Şampiyonluk işimize gelir. Belki bu sayede profesyonel oluruz.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Gayet iyi başlamışız 4 er 4 er atmışız 40 yaşındaki dayının profili iyiymiş

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    Gayet iyi başlamışız 4 er 4 er atmışız 40 yaşındaki dayının profili iyiymiş
    Evet iyi başladık. Ama 3. maçta balayı sona erdi. İlk mağlubiyetimizi aldık. Çilek diye alacaktık. Tutturdu bana uygun değilsiniz diye. Bir yandan ben bir yandan Futbol direktörü saldırıyoruz ama nafile nuh dedi peygamber demedi. Alamadık. Onu bende ceza olarak milli takıma almadım. Sürünsün

Ve Balayı bitti.

Kupada iki de iki yaptık. Bu sezon iki kulvarda da başarı hedefliyoruz.

Bu maçla birlikte sağ kanadımızı kopardılar. En iyi oyuncularımızdan birini uzun bir sakatlığa kurban verdik. Zaten büyük umutlarla aldığımı forvetimiz Galeotti önce kampta 2 ay sakatlandı tam antrenmanlara başladı derken şimdi de 5 ay sakatlandı. Ne yazıkki onun ss ini alamadım. O sıralar üstatları kiralamaya çalışıyordum.

Bunlarda almak için çok uğraştığımız ama verilmeyen arkadaşlarımız

l

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

San Marino ligi 4. maç

Bu maçla birlikte iki sakat daha verdik.

Dünya Kupası Elemeleri 2. maç
    #DirendikSonunda

Skoru 50 dk boyunca 2-1 de tutabildik. Gelişme var takımda. Montolivo hocamın söylediği gibi 4-6-0 şeklinde çıktık.

Dünya Kupası Elemeleri 3. maş
    Gene olmadı direnemedik.
    Evinde Çeklere 4 tane sallayan Kuzey İrlandayı durduramadık. Çek tarifesi uyguladılar. Eh demek ki gelişiyoruz.

Arkadaşlar paylaşımlar yavaş oluyor. Çünkü hem bir yandan dizi izliyorum. Hem de oyunda çok lig açılı olduğu için günler yavaş ilerliyor.

Yavaş yavaş azalır yedigimiz goller inşallah averaj grupta bu sene 1 2 galibiyet alsak o bile yeter.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Zor gibi en iyi ihtimal Azerileri yenmek ama onların piyasa değeri 25-30 M TL iken benim ki 500 Bin TL

Yapıcak birşey yok beraberlik bari koparı ver galibiyet lüx olsada çok eglenceli kariyerin hele o yazdıgın hikayelere bayıldım.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Yapıcak birşey yok beraberlik bari koparı ver galibiyet lüx olsada çok eglenceli kariyerin hele o yazdıgın hikayelere bayıldım.
    Aynen galibiyet dediğin gibi bize lüx ama en azından Azerbaycan dan bir beraberlik koparma niyetindeyim. Hikayeler güzeldi duruma göre bir kaç şey gene karalarız.
    Burada lig ilginç. A ve B olmak üzere iki grup var. Hangi grupta isen kendi grubundakiler ile 2 defa diğer gruptakiler ile 1 defa karşılaşıyorsun. Lider bitiren Play off 4. turda oynuyor. 2 ve 3. bitirenler ise play of 1. turda oynuyor. Peki kim play off 3. turda oynuyor diye soruyorsan vallaha bende bilmiyorum.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Ve Derbi geldi çattı. Rakibimiz Tre Penne .

Bir önceki yazımda dediğim gibi kendi grubumuzdakiler ile iki kez diğer gruptakiler ile bir kez karşılacağız.

Bu da kurallarımız.

En üstteki 4. turda 2 ve 3. ler 1 turda karşılaşıyor. Acaba iki grubu birleştirip en üstteki 4. turda 2. olan 3. turda 3-6 sırada olanlarda 1. turda mı karşılaşıyorlar da o şekilde mi devam ediyor acaba. Lig sonunda ne olduğunu göreceğiz.

Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    Aynen galibiyet dediğin gibi bize lüx ama en azından Azerbaycan dan bir beraberlik koparma niyetindeyim. Hikayeler güzeldi duruma göre bir kaç şey gene karalarız.
    Burada lig ilginç. A ve B olmak üzere iki grup var. Hangi grupta isen kendi grubundakiler ile 2 defa diğer gruptakiler ile 1 defa karşılaşıyorsun. Lider bitiren Play off 4. turda oynuyor. 2 ve 3. bitirenler ise play of 1. turda oynuyor. Peki kim play off 3. turda oynuyor diye soruyorsan vallaha bende bilmiyorum.
    Liglerinin sistemimi varmış ben halı saha turnuvaları gibi yapıyorlardır sanıyordum

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Liglerinin sistemimi varmış ben halı saha turnuvaları gibi yapıyorlardır sanıyordum
    Valla bende anlamadım. Çözmeye çalışıyorum. Lig sonunda en azından 3. olup görmek istiyorum.

Valla bende anlamadım. Çözmeye çalışıyorum. Lig sonunda en azından 3. olup görmek istiyorum.
    Googleda felan yazmıyormu lig sistemleri nasıl ilerliyormuş felan?

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

S:Roma akıl hastanesini bir ara bakalım. Bir deli kaçmış mı?
    D: Hayırdır Efendim.
    S: Delinin biri gelmiş bir kulüp uydurmuş. Bir de Totti yi kiralamak istiyor.
    D: Tamam efendim. Şimdi arıyorum.
    çok güldüm gece gece yahu.
    Bazen yürekli kayıplar; Korkak zaferlerden daha önemlidir. [Fatih Terim]

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Googleda felan yazmıyormu lig sistemleri nasıl ilerliyormuş felan?
    Maalesef yazmıyor. Ama gelecek sezon için bir kaç ihtiyar ama kurt oyuncu buldum. Selva reisin ekibinde 30-40 yaş arasındalar ama bizi uçururlar.
    Quote Originally Posted by MoNToLiVo_ View Post
    çok güldüm gece gece yahu.
    Beğenmene sevindim.

Maalesef yazmıyor. Ama gelecek sezon için bir kaç ihtiyar ama kurt oyuncu buldum. Selva reisin ekibinde 30-40 yaş arasındalar ama bizi uçururlar.

Beğenmene sevindim.
    Çabala şimdiden gözlemlemeye başla bide öncelikli transfer hedefi olarak ekle öyle zamanla sözleşme kabul etmicek oyuncular 10-15maçını izleyince kulübe karşı ısınıyorlar öyle püf noktalarla ilgili rehberler hazırlamayı planliyorum

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Hocam lig sistemi baya baya beyin yakıyor

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Çabala şimdiden gözlemlemeye başla bide öncelikli transfer hedefi olarak ekle öyle zamanla sözleşme kabul etmicek oyuncular 10-15maçını izleyince kulübe karşı ısınıyorlar öyle püf noktalarla ilgili rehberler hazırlamayı planliyorum

Aynen takipteyim. Eğer ki sezon sonu şampiyon olursak gelirler diye düşünüyorum. Ki şampiyon olursak ŞL de bir iki tur atlamamız lazım ki prof olalım. Bu yüzden bu hacı lar bana çok lazım.
    Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    Hocam lig sistemi baya baya beyin yakıyor
    Yakmaz mı. Ne gerek var ki bu kadar sisteme yaf, gönder şampiyonu şl ye ikinciyi al ye bir de kupa alanı gönder. Milleti neden uğraştırıyorsun. Düşünsene tüm sezon boyunca namağlup lider ol sonra git finalde 6.ya yenil şampiyon olama kahreder adamı valla. Eğer öyle bir şey başıma gelirse San Marinoyu yakarım.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Dünya kupası elemeleri 4. maç

Bir ihtimal acaba bir puan alabilirmiyiz diyordum ama alamadık. Hazırlık maçında takımı kendim yönettim. Ama orda da sonuç değişmedi. Güçsüz rakibimiz karşısında etkisiz bir oyun oynadık. Artık anladım ki ben savunma yapamıyorum. Bu yüzden Milli takım için ofansif bir taktik ayarlayıp onunla çıkacağım. Nasılsa yeniliyoruz belki yediğimizden fazlasını atarız.

San Marino Kupası
    Yine bir derbi.

Derbide yine gol yemeden rakibimizi yeniyoruz.
    Rakip takım hocası maç sonunda çıldırıyor.

Tabi bizde pek boş durmuyoruz.

Bir sonraki maç ta iki oyuncumuzdan yoksun çıkacağız. Sağ bekimiz ve orta saha oyuncumuz cezalı olduğu için yoklar. Yedekleri pek iyi değil.

San Marino Ligi

Bu sonuçla birlikte bir kaçta rekor kırıyoruz.

Durumumuz iyi gibi görünüyor ama hücum da sıkıntımız var. Goller hep bireysel beceri yada bir anda geliyor. Forvetlerimiz hep düşük oynuyor. Umarım bize sıkıntı çıkarmaz.

Ligte ve kupada iyi gidiyoruz ama olmamış be nerdeyse beraberligi alıyormuşsun hazırlık maçında olsun ama zamanla hepsi olur.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Sonunda olan oldu. Demiştim bireysel yada anlık goller atıyoruz diye. Ne yaptıysam olmadı. Adamlar ezdi geçti.

Maç sonunda takımın tamamına yakınına uyarı cezası verdim.

Orta saha oyuncumuz Bugli den Selva reis için bası toplantısı yapmasını istedik. Saolsun bizi kırmadı.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Ligte ve kupada iyi gidiyoruz ama olmamış be nerdeyse beraberligi alıyormuşsun hazırlık maçında olsun ama zamanla hepsi olur.
    Kupa güzelde Ligde az önce tökezledik. İnşallah Milli takımıda adam edeceğiz.

Bu arada bu ligde az önce bir şey farkettim. Lig arası çok uzun. Bir sonraki maçım 43 gün sonra imiş. Arayı da ben habire hazırlık maçları ile doldurdum.

Kupa güzelde Ligde az önce tökezledik. İnşallah Milli takımıda adam edeceğiz.

Bu arada bu ligde az önce bir şey farkettim. Lig arası çok uzun. Bir sonraki maçım 43 gün sonra imiş. Arayı da ben habire hazırlık maçları ile doldurdum.
    43gün aşırı çokmuş 6hafta az degil yani oyuncuda form fizik kalmaz benim bildigim zaten onların liginde extra işlerde çalısıyorlar dimi sabah garson akşam maç gibi gibi

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

43gün aşırı çokmuş 6hafta az degil yani oyuncuda form fizik kalmaz benim bildigim zaten onların liginde extra işlerde çalısıyorlar dimi sabah garson akşam maç gibi gibi
    Aynen bende öyle biliyorum. Zaten hepsi amatör klübler.

Sayfa 2 / 10 İlkİlk 1234 ... SonSon

Mesaj Yetkileri