Sayfa 3 / 10 İlkİlk 12345 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 297 sonuç

Konu: Boş Gezenin, Boş Kalfasıyım. 1 Sezonluk tatildeyiz. ( 2022-2023)

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Ara dönem gerçekten çok.Bunu iyi bir hazırlık dönemi ile avantaja çevirebiliriz.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    Ara dönem gerçekten çok.Bunu iyi bir hazırlık dönemi ile avantaja çevirebiliriz.
    Aynen dediğin gibi iyi bir hazırlık dönemi ile avantaj olabilir. Hem bu arada eksik bölgelerede takviye yapıp uyum sıkıntısı yaşamadan ilerleyebiliriz.

Nesil
    2013
    Yer
    İSTANBUL

Başarılar abi Ara dönemi olabildiğinde güzel değerlendirmeliyiz

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by egebartu View Post
    Başarılar abi Ara dönemi olabildiğinde güzel değerlendirmeliyiz
    Teşekkürler ege. Elimden geldiğince değerlendirmeye çalıştım. Bakalım yansıyacakmı. Daha yeni ara bitti. Arkadaş oyun yavaş ilerliyor. Bir daha kariyer açacağım da en az lig açacağım.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    Teşekkürler ege. Elimden geldiğince değerlendirmeye çalıştım. Bakalım yansıyacakmı. Daha yeni ara bitti. Arkadaş oyun yavaş ilerliyor. Bir daha kariyer açacağım da en az lig açacağım.
    Hocam lig yerine oyuncu sayısını arttır.Ben öyle yaptım bayağı fark ediyor.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Hocam lig yerine oyuncu sayısını arttır.Ben öyle yaptım bayağı fark ediyor.
    Şimdiden bir çok ligi kapattım. Ama onlarda temmuzda kapanacak ozamana kaddar sabredeceğiz.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Lige verilen ara bitti. Ara transfer dönemini de bitirdik. Biraz fazla oyuncu aldık. Elimizdeki memnun olmadıklarımız ile yollarımızı ayırdık.

Transfer geçmişimiz

Oyuncuların hepsini paylaşmayacağım. Özellikle as takım için aldıklarımızı paylaşacağım.

6 yabancı sınırını unuttuk kadroyu italyanlarla doldurduk. İnşallah sıkıntı yaşamayız.
    Bu arkadaşı Selva reisle birlikte almak istiyordum. Bir türlü gelmek istemiyordu. Transfer sezonu bitiminde ikna edebildik. Temmuz ayında bizimle olacak.

San Marino Kupası 4. Maç

Bu sonuçla birlikte üst tura çıkmayı garantiliyoruz.
    San Marino Kupası 5. Maç

Muhteşem bir dönüş yaşadık. Maçın başında gol yedik sonrasında kendimizi bularak farklı galibiyetimizi aldık.

San Marino ligi

Hiç sevmediğim durum rakibimizin başına geldi. Maç boyunca üstün olan taraf rakibimizdi. Yeni transferlerimizi daha taktiğimize ve takımımıza ısınamadığı için maçı berabere bitireceğimizi düşünüyorken, çalışkan orta sahamız 19 luk İtalyan Carra güzel bir bitirişle tek şutumuzla galibiyeti almamızı sağladı.
    Puan durumu

Ve Mali durumumuz.
    Amatör olduğumuz için kimseye maaş ödemiyoruz. Bu şekilde de para birikiyor. Biriksin de Prof olalım.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Son şampiyonun ligde kayıt etmediği kaleci.
    Yaşa dikkat çekerim.

Son şampiyonun ligde kayıt etmediği kaleci.
    Yaşa dikkat çekerim.

Yok artık bayada gençmiş daha bastonla sahaya çıkmasına bi 5-10yıl varmış niye kayıt ettirmedilerse

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Başkanımız oynayamadığı için takımdan ayrılmak istiyormuş. Giderken bizide göndermese bari. Normal de bu şekilde gitmek isteyeni ben yolluyorum. Ama bu başkan, sözleşmesini de fesih edemem.

Bu arada başkanımızdan Selva için basın toplantısı yapmasını istedik. Saolsun oda bizi kırmadı ve Bugli gibi basın toplantısı düzenledi.

San Marino Liği
    Son şampiyon ve ezeli rakibimiz ile bu sezon 3. kez karşılaşıyoruz.

80. dk olduğunda hala 1-0 önde olmamız ve baskın oluşumuzdan ötürü başkanı da oyuna alalım da küsmesin dedik. Ama defans büyük bir hata yaparak maçı berabere bitirmemizi sağladı. Bu sezon son şampiyon ve ezeli rakibimize hiç yenilmedik. İlk gollerinide bu maçta atabildiler. Hatırlarsanız ilk iki maçı 2-0 kazanmıştık. Şimdi 1 kez daha San Marino kupasında karşılaşacağız. O zamanda yenilmemeyi düşünüyoruz.
    San Marino ligi

Başarılarımız herkesin dilinde

San Marino ligi

Zayıf rakibimizi gole doyurduk ve bir rekor daha kırdık. Kalan Maçlarda 8 puan daha alırsak lider bitiriyoruz.

Fikstürümüz

Puan Durumu

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Yeni regenlerimizde geldiler.
    Yalnız tüm internette 27 şubat yazmasına rağmen 5 martta geldiler. Acaba yamadan dolayımı bilmiyorum. Gündüz internette gezerken FMrte 17 Scout diye bir proğram gördüm. Onu indirmiştim. Dün onu kullanarak gözlem alanımızın dışanda olmasına rağmen 3 oyuncu aldık. Bir Rus, bir Sırp, bir Kolombiyalı ve bir Türk oyuncu ile ileriye dönük anlaştık.

Kendi alt yapımızdan işe yarar sadece 2 tane oyuncu çıktı. Biri kaleci idi ve CA sı 26, Pa sı 35 idi. Diğeride orta saha oyuncusu idi. İleriye dönük milli takım kalesinde belki kullanırız diye sözleşme imzaladım. Ayrıca çıkan diğer oyunculardan da milli takıma yetiştirmek amacıyla sözleşme imzaladım. Ama CA/Pa ları çok düşük olduğu için pek işimize yaramayabilirlerde.
    Ayrıca Juvenes Dogana takımındaki 2 oyuncuya da sözleşme teklif ettik. Büyük ihtimalle gelecekler. Biri yine kaleci CA 28 PA 87 idi. Diğeri ise forvet ve onunda CA sı 37 PA sı 85 idi. Birde Cailungo takımında hem orta saha hem ofansif orta saha hemde forvette oynuyan bir gençe teklif yaptık. Onunda CA 19 Pa 68 olması milli takıma yarayacaktır.

Alt yapımızdan çıkan kalecimiz
    Ca 26 - Pa 35

Ve orta saha oyuncumuz Ca 6 Pa 10

San Marino takımlarından kapmaya çalıştığımız gençler
    Alessandro Muccioli Ca 28 Pa 87

Matteo Agostini Ca 37 Pa 85

Frencesco Rosti Ca 19 Pa 68

3 tanede italyan genç bulduk. Bize gelmeleri içi teklifte bulunduk.
    Alessandro Squicciarini Ca 44 Pa 130 Forvet

Fabrizio Baldi Galleni Dc CA 47 Pa 124

Emanuel Mussi Forvet Ca 49 Pa 117

Gözlem dışı bulduğumuz ve bize gelmeyi kabul eden 4 gencimiz.
    Wilson Hurtado Amc Ca 43 Pa 117

Cenk İşçi Forvet Ca 39 Pa 140
    Daha kabul etmedi. Benim pek umudum yok. Benden daha güçlü bir takım alabilir.

Zsolt Kovács ML Ca 45 Pa 119

Maxim Pryanikov Forvet Ca 40 Pa 125

Alt yapımızdan çıkan ve milli takım için sözleşme teklif ettiğimiz oyuncularımız.
    Nicolas Mularoni orta saha sağ sol Ca 8 Pa 14

Danilo Napolitano sağ bek Ca 10 Pa 19

Giuseppe Bucci orta saha Ca 20 Pa 21

Giacomo Fiorini Dc Ca 6 Pa 20

Alex Giovagnoli DL Ca 5 Pa 9

Bunlara sözleşme teklif bile edilmezmiş. Ama olsun bizde yedekte dururlar.

Tebrikler bazı potansiyelli oyuncuları takıma katmışsın şuan için işimizi görür bir çogu o dedigin program ne işe yarıyor?

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by Mystic07 View Post
    Tebrikler bazı potansiyelli oyuncuları takıma katmışsın şuan için işimizi görür bir çogu o dedigin program ne işe yarıyor?
    Gözlemci göndermeden oyuncu bulmanı sağlıyor. Bir nevi işini çok kolaylaştırıyor. Bence büyük takımlar için gereksiz.

Gözlemci göndermeden oyuncu bulmanı sağlıyor. Bir nevi işini çok kolaylaştırıyor. Bence büyük takımlar için gereksiz.
    anladım ozaman küçük takım kariyeri açıcagımda senden isterim o programı

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Benim takımdaki yabancıların hepsi dünya starı bile olsa Şl de bir kaç tur anca geçerim. Ve gruplar bile zor olur. Çünkü 6 yabancı sınırlaması elimi kolumu bağlıyor. Bir prof olsak en azından yakalayacağımız gençler sayesinde para kazanabilirdik. Amatör olunca kimi alsak fark etmez bedavadan kaybederiz.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Transferler çok çok iyi o lig için

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Transferler çok çok iyi o lig için
    Teşekkürler. Bir sezon daha bu şekilde devam edeceğiz. Bu gençler bir geldiğinde ligde bizi kimse tutamaz ama Avrupada pek başarımız olmaz.
    Bu arada Cenk bizi değil takımı MerinosSporu seçti. Takip listemize süresiz aldık. Eğerki prof olursak onu kadroma katmak istiyorum. Zaten şuanda yaşı da 14 olduğu için büyüklerden biri kapmadan belki alabiliriz.

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

San Marino ile ilk galibiyeti aldıktan sonra, aynı başarıyı cebelitarık ilede göstermeni bekliyoruz

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by deimar View Post
    San Marino ile ilk galibiyeti aldıktan sonra, aynı başarıyı cebelitarık ilede göstermeni bekliyoruz
    Bakalım teklif gelirse neden olmasın.

San Marino Ligi

Bu arada Milli takım sıralamada geriye düştü.

Başkanımız bir harika ne istesek veriyor. Ama bu iyi günler bitebilir. Son söylentilere göre başkanlığı bırakmayı düşünüyormuş.

San Marino Ligi

Bir sonraki maçımızda San Marino Kupasında ezeli rakibimiz Tre Penne ile oynayacağız. Gene rakip menajer ile atıştık.

Arkadaşın zoruna gitmiş.

San Marino Kupası

Yine yeniden tekrardan yenilmedik. Son şampiyon ve ezeli rakibimizi yeniyoruz.
    Ama sert oyunlarından dolayı sakat verdik. Bizde verdik veriştirdik.

Arkadaş nedir bunların benden bizden çektikleri anlamadım. San Marino Kupası çeyrek finalinde yine karşılarındayız.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

San Marino Ligi

Selva reisi maçta bir izleyelim dedik, sevinmiş.

Golcumüz Mendietta dan Selva için basın toplantısı yapmasını istedik. Saolsun bizi kırmadı.

Selva reis için gözlemci gönderiyoruz.

San Marino Ligi

San Marino Ligi
    Ligin favorisi ve Selva reisin takımını eziyoruz.

Bu sonuçla birlikte ikimizde ligi ilk ikide bitiriyoruz.
    Sonunda lig bitti. Şimdi Play off lar başladı. Arkadaşlar ilginç bir play off sistemi var. Bir sonraki postumda resimli olarak göstereceğim. Çok ama çok şaşıracaksınız ve ilginç bulacaksınız. Sanki dünyanın en iyi ligi imiş gibi nedir bu formalite turlar arkadaş

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

1. tur

2. tur

3. tur

4. tur

5. tur

Büyük Yarı Final

6.Tur

Küçük Yarı Final

Final

Bu nedir arkadaş bir şampiyon olabilmek için 9 tur oynamak ta nedir. Çok mu aradılar acaba böyle bir sistemi merak ediyorum.
    Last edited by pusathan01 : 26.Mart.2017 at 20:48

Gerçekten çok karışık bir sistemi varmış finalde kendinle bile maç yapabilirsin olasılıklarda öyle bi ihtimal var gibi tuhaf

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Gerçekten çok karışık bir sistemi varmış finalde kendinle bile maç yapabilirsin olasılıklarda öyle bi ihtimal var gibi tuhaf
    Aynen öyle gibi gözüküyor. Çok ilginç bir sistemleri var. Bir turda yenilsen bile sana bir şans daha veriyor. Diğer yenilenler bir daha karşılaşıyorlar. Mesela ben Büyük Yarı finalde yenildim. Ama diğer turda yenince finale çıktım. Şu anda finaldeyim. 4. Turda yendiğim La Florita ile Küçük yarı finalde tekrar karşılaştım. Onları yenip asıl finale çıktım. Akşama onlarında resimlerini atarım. Gece forum nedense bende açılmadı. İnşallah akşam eve gelince açılır.

San Marino Kupası Çeyrek Final
    Yine yenilmedik. Yıl boyunca bir çok kez karşılaştığımız rakibimiz penaltılarla 4-1 yenerek yarı finale çıktık.

Tüm yıl boyunca taktiğe uyum anca bukadar yükselmiş.

Yarı final
    Yarı finaldeki rakibimiz Pennarosa oldu. Arkadaşlar ben yanlış biliyormuş.Bizim asıl ezeli rakibimiz Pennarosa imiş. Tre Penne sanıyordum.

Ve San Marino Kupası finalindeyiz.
    En son 2013 te ilk ve tek finalimizi yapmıştık. Şimdi yeniden finaldeyiz ve yarım kalan işi bitireceğiz.
    Taraftarlarımızda bizim gibi düşünüyorlar.

Final Maçı

Maç sonu sosyal medya yıkıldı.

Kutlamalar başladı.

Klübümüzün efsane ismi bir türk. Ayrıca sevilen ismide bir türk.

Bu arada bu baktığım yer Avrupa ligi dimi Şampiyonlar ligine bakmıyorum. Bu takımların burada ne işi var acaba

oba o ne harbiden bayern united real madrid felan şampiyonlar ligidir ora başka türlü olamaz

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

oba o ne harbiden bayern united real madrid felan şampiyonlar ligidir ora başka türlü olamaz
    Villereal garibim devlerin arasına düşmüş.

Villereal garibim devlerin arasına düşmüş.
    Aynen öyle normalde olsa favori sayılabilecek villerealin bile ismini saymıyoz o derece

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Aynen öyle normalde olsa favori sayılabilecek villerealin bile ismini saymıyoz o derece
    Acıdım gariblerime

San Marino Ligi play off 4. tur

Daha ne yapalım anlamadım ki. Taraftar bize sosyal medyada verip veriştiriyor.
    San Marino Ligi Play off Büyük Yarı Final

Bu turda yenilmemize rağmen 6. turda oynama hakkı kazandık. Bizi yenen rakibimiz direk finale çıktı.
    San Marino Ligi Play off Küçük Yarı Final

Bu turda 4. turda zorla yendiğimiz La Florita ile oynadık. Rakibimizde bize yenildikten sonra 6. turda oynadı orda rakibini yendikten sonra karşımıza çıktı. Yenen finale çıkıyordu.
    San Marino Ligi Final
    Sezonu iki kupa ile kapattık.

Basının sorduğu soruya bak

Daha şimdiden onur tablosuna girdik.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Ve Selva reisi alamadık. Biz yeni teklifimizi yapamadan futbolu bıraktı.

Başkanımız ve oyuncumuz olan Fabri Giardi hem futbolu hem takımı bıraktı.

İsteklerimizi hemen ilettik.
    Başkan'ın profesyonel olalım isteğimize verdiği cevaba bakın.

Sıralamada yükseldik. Sezon başında itibarda son sırada idik.

Ligimiz ne ara 12. olmuş ya

Ve ŞL 1. tur kura çekimine katıldık. Ama saolsun elimize ( Ne saolması kırılsın onu çekenin eli o kadar yarı profesyonel takım arasında bunu çekti.)

İkinci tur çekimlerinde güçlü Bate ile eşleştik. Sanki turu geçebilecekmişiz gibi boşuna oralara gittik.

Yönetim bizi ne sandı acaba uzay takımı falanmı nedir. Topu topu iki kupa aldık diye şampiyonluk beklentisindeler.

Yönetim antrenman tesislerini geliştirme fikrimizi sevdi ve hemen uygulamaya koydu. Ama bir türlü kardeş klüp bulamadılar.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Dünya Kupası elemeleri
    Güçlü rakibimizi durdurduk. İş yerindeki arkadaşın söylediği 4-1-4-1 taktiği ile maça çıktık. İş yerinde arkadaşlar ile iddaaya girdik. Kaç gol yeriz diye ama üçümüzde bilemedik. Ben 8 dedim bir arkadaşım 10 diğeri 12 dedi. Hatta 10 diyen arkadaşım ilk golün dakikasınıda tahminen 19. yersin ve ilk yarı 4-0 biter dedi. Ama skor 4-0 bitti. Kalecimiz adeta devleşti.

Malta ile bir hazırlık maçı yapalım bari birini yenelim dedik.
    Önce 4-1-4-1 ile maça başladık. İlk yarı 0-0 ve kaleyi bulan şutumuz olmayınca klasik 4-4-2 ye döndük. Ama fayda etmedi, gene yenildik.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Şampiyonluk için tebrik ederim .Başkan Ajitasyonun dibine vurmuş

Sayfa 3 / 10 İlkİlk 12345 ... SonSon

Mesaj Yetkileri