Sayfa 5 / 10 İlkİlk ... 34567 ... SonSon
121 ile 150 arası toplam 297 sonuç

Konu: Boş Gezenin, Boş Kalfasıyım. 1 Sezonluk tatildeyiz. ( 2022-2023)

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    Şampiyonluk için tebrik ederim.O açgözlülük bende de var ama senin takımında hiç değilse maaş almıyorlar
    Teşekkür ederim. Evet o konuda haklısın. En azından para almıyorlar. Bu yüzden kovması da kolay oluyor.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Diğer sayfa da kalmasın. Böyle bir başarıya yazık olur.
    Şampiyonlar Ligi 1.Tur 1. ayak
    Bu çocukların alınlarından öpüyorum. Muhteşem bir başarı elde ettik. Hiç beklemediğim bir galibiyet aldık.

Sevincimizi paylaşacağımız bir kaç foto bulamadım. Google'da ne kadar arasamda bulamadım. Featano şehrinin bizi karşılamasını malesef gösteremiyorum.
    Not: Bulamadım demiştim ama Serzenish hocamın kariyerine bakarken paylaştığı video aklımda bir lamba yaktı. Bende biraz Youtubeyi karıştırdım. Ve aşağıda bulunan 2013 yılı San Marino Kupasında finale çıkmamızı kutlayan taraftar videomuzu buldum.
    https://www.youtube.com/watch?v=54Ip4LElTPI

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

San Marino Ligi yılın yabancısı sol kanat oyuncumuz oldu. Açıkcası hangi yabancı oyuncumuz kazanırsa kazansın hepside bu ödülü hak etmişlerdi.

Aldığımız diğer gençlerimiz.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Tarihimizde ilk kez Şampiyonlar liginde 2. tura çıktık. Rakibimiz Kıbrıs temsilcisi Omonoia takımı ile oynayacağız. Bakalım o maçta neler yapacağız.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

5-1 Deplasmanda çok iyi olmuş.Gençlerde iyi yeni sezonda prof olabilirsek takım için çok iyi olur.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

5-1 Deplasmanda çok iyi olmuş.Gençlerde iyi yeni sezonda prof olabilirsek takım için çok iyi olur.
    Teşekkürler.Evet deplasmandaki performansımız sayesinde bir üst tura çıktık. Eğer ki bir tur daha geçebilirsek süper olacak. Gelecek para ile prof olabiliriz.
    1. elemede elenseydik kasamıza 734 B TL + ŞL de bulunma parası gelecekti.
    2. turda elenirsek kasamıza 1,06 M TL + ŞL de bulunma parası gelecek.
    3. Turda elenirsek kasamıza 1,4 M TL + ŞL de bulunma parası gelecek.
    Playoff da elenirsek kasamıza 10,01 M TL + ŞL de bulunma parası gelecek. Galibiyette de 6,67 M TL gelecek.
    Playoff da elenirsek zengin olacağız.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Bu taraftarın benimle ne alıp veremediği var anlamadım. Ne kazanırsam kazanayım haketmediler diyorlar.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Sosyal medyaya aldırış etme hocam iyi yoldayız

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Sosyal medyaya aldırış etme hocam iyi yoldayız
    Malesefki ağır bir mağlubiyet aldık. Her şey güzel gidiyor golle başladık derken stoperimizin ikinci sarı karttan kırmızı yemesi ile tüm direncimiz kırıldı. Beklerimin ve stoperlerimin berbat oyunu ile maçı ve turu verdik. Taraftarın dediği gibi defansımızın verdiği boşluklara 4. köprü yapılırdı. Artık deplasmanda sürpriz arayacağız.
    Geleceğimizin forveti yılın en iyi genç oyuncusu ödülünü aldı. Hemde gol kralımız oldu.

Şampiyonlar Ligi 2. tur 1. ayak

Eğerki rakibimizi elersek ki hiç ihtimal vermiyorum bir üstteki muhtelif rakibimiz

Genç forvetimiz yılın oyuncusu ödülünü de aldı. Sakatlanamasaydı acaba daha ne ödüller alacaktı

Yine yılın menajeri olduk.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Elenmek kötü olmuş.Bir tur bile geçmek dediğin gibi para demek.Artık seneye

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Elenmek kötü olmuş.Bir tur bile geçmek dediğin gibi para demek.Artık seneye
    Daha elenmedik. İlk maçta fark yedik ama bir TNS galibiyeti neden olmasın. Maç sonu tüm oyunculara basdım fırçayı iyi etki ederse belki olabilir. İkinci maçı yapıp yatacağım. Günler geçmiyor hala çok yavaş benim oyun halbuki bir çok ligide kapattım.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    Daha elenmedik. İlk maçta fark yedik ama bir TNS galibiyeti neden olmasın. Maç sonu tüm oyunculara basdım fırçayı iyi etki ederse belki olabilir. İkinci maçı yapıp yatacağım. Günler geçmiyor hala çok yavaş benim oyun halbuki bir çok ligide kapattım.
    Eleyebiliriz inşallah olabilir neden olmasın.Hocam driverlar güncel mi Ekran kartı falan. Belki ondandır.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Eleyebiliriz inşallah olabilir neden olmasın.Hocam driverlar güncel mi Ekran kartı falan. Belki ondandır.
    Aslında ne zamandır driverlara bakmıyorum. Hafta sonu bir ilgileneyim.

Yapamadık Beceremedik. İlk maçın etkisinden kurtulamadık.

Mali durumumuz bayram etti.

Kasada bu kadar parayı görünce hemen başkana koştum yalvardım yakardım bizi prof yap dedim. Nuh dedi Peygamber demedi. En son tehdide döküp, işi bırakırım dedim. Adama hemen nasıl istersen dedi. Ee bizde hemen geri vitese taktık. Bakalım ne olacak. Bu senede prof olamadık. Umarım Agostini yi kimseye kaptırmayız. Artık seneye prof şansımızı deniyeceğiz.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Prof olamamak kötü olmuş.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Prof olamamak kötü olmuş.
    Aynen öyle oldu. İnşallah zararını görmeyiz. Şimdiden forvetimizin peşinde olduğu Seri A takımları var.

Kendi takımım ile ilgili paylaşım yapmadan önce Türkiye liginde son üç sezonda neler olmuş bir ona bakalım istedim.

Son iki yıldır Beşiktaş şampiyonluğu kimseye kaptırmamış. Bu sezonda lider gidiyor.

Beşiktaşın bulunduğu kurtlar sofrası

Geçen sezonda ŞL de Dortmund ile eşleşmişler ve iki maçıda kazanarak bir üst turda elenmişlerdi. Bu sezonda Dortmund ile eşleştiler. İlk maçıda evlerinde 3-2 aldılar. Geçen sezon bedelsiz John TORAL'ı almışlar.

Avrupa Milletler Ligi D Grubu
    Grubumuzda Malta,Letonya ve Azerbaycan var. Geçen yıl Azerbaycan ile Dünya kupası elemelerinde karşılaşmış ve iki maçtada hezimete uğramıştık. Letonya ile iki hazırlık maçı yapmış bir beraberlik bir mağlubiyet almıştık. Malta ile de bir hazırlık maçı yapmış ve yenilmiştik.
    ŞL maçından sonra antrenman proğramı ve hazırlık maçlarını ayarlayıp oyunu tatil moduna almıştım. 9 Eylülde milli maç olduğu için 1 eylül de dönecek şekilde ayarlamıştım. Fakat milli takım kadrosu daha önce belirlenmiş. Bu yüzden ben değil asistan belirledi. Ama karar verdim, bir sonraki maçlar için kadroyu ben belirleyeceğim. Ve bir çok isim yerine gençlerimize şans vereceğim. Zaten yeniliyoruz en azından onlar tecrübe kazansınlar.

Kombine satışlarında bir artış olmadı. Yine 69 kombine satmışız.

Çok şişkin bir kadromuz vardı. İhtiyacımız olmayanları serbest bıraktık. Yaklaşık 80 den fazla oyuncu vardı. Tabi bu sayıya gençlerimizde dahildi.

Mesajın başında dediğim gibi İtalyan forvetimiz Squicciarini'yi Seri A takımları tarafından izleniyor.

Umarım onlar teklif yapamadan biz prof oluruzda en azından iyi paraya okuturuz.

Bu arada Deneme maçı yapalım gözümüzden kaçan arslan parçaları varmı dedik. Ama kimse katılmadığı için iptal edildi.

Ligi açmış bulunuyoruz.
    Son aldığımız haberlere göre Cosmos taraftarları Federasyonun önünde eylem yapmışlar. Bir daha ligin başlarında bizimle oynamak istemiyorlarmış.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Tesislerin inşaatının başlangıç ve bitişine dikkat çekerim.
    Hadi futbol maçlarında esnaf vs oldukları için işler uzun sürüyor falanda inşaatı da mı bu arkadaşlar yapıyor da 1,5 yıl sürüyor.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Belki ortaya muhteşem bir yapı çıkacaktır hocam

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Belki ortaya muhteşem bir yapı çıkacaktır hocam
    İnşallah öyledir.

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Toki yok hocam orada zor biter

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by Serzenish View Post
    Toki yok hocam orada zor biter
    O zaman bizde oraya da bir toki açarız.

San Marino Ligi

San Marino Kupası

Pennarosa maçında milli takım için 4-1-2-3 Dos Geniş alan taktiğini denedim. 1 gol attık, direklerden döndük ama taktik yinede işledi. Bakalım milli maçta ne olacak.

San Marino Süper Kupası
    Yine Yeniden kupayı müzemize götürdük.

Puan Durumu

Miletler Ligi D grubunda bir sonraki maçlarımız evimizde Letonya ve deplasmanda Malta ile oynayacağız. Bu maçlarda 4-1-2-3 Dos geniş alan taktiğini kullanacağım. Milli takımıda kendim seçtim. 23 kişilik kadronun 10 tanesi San Giovanni den seçtim. Bu yüzden medya ve taraftarlar tarafından tepki gördük. Ama bu iki maçtan puan yada puanlar çıkarabilirsek bunu unuttururuz.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Avrupa Milletler Ligi D Grubu 1 Grup

Ya arkadaş ne kadar uğraşsamda bir türlü olmuyor. Bu taktikte tutmadı. Zaten maçın ortalarında belli ediyor. Ne atağımız oluyor nede bir hamlemiz. Klasik 4-4-2 ye geçince az buçuk bir şeyler yapabiliyoruz. Ama çok kırılganız. Mesela Malta maçında 44. dk ya kadar gol yemedik. Pek bir atağımızda olmadı. Golü yedikten sonra kırıldık ve puanlar hızla düştü. Bende yine klasik 4-4-2 ye geçtim. Ataklarımız arttı. Ama zaten ben geçmeden önce skor 3-0 olmuştu.

Defans yapamıyoruz. Acaba full hücüm mu oynasam. 4-2-3-1 ilemi oynasam 4-1-2-3 dar alan ilemi oynasam. Kanatsız olanımı denesem.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

San Marinonun süper genç foveti 8-9 ay süren ayak kırılmasından kurtuldu. Ve golle geri döndü. Böyle bir sakatlığa rağmen nazar değmesin özellikleri çok düşmemiş. Ama Kararlılığı neden düşmüş anlamadım.
    2018 Nisan Ayı

2018 Kasım Ayı

23. Default

hocam öncelikle kariyeri takip ediyorum eğlenceli geçiyo emeğine sağlık . Birde sakatlıktan dönen futbolcunun kararlılığının neden düşmediğini anlamamışsın, bununla ilgili bir bilgim var eğer oyuncuyu başka bir oyuncuya eğitiyosan eğittiğin futbolcunun kararlığı kaç olursa olsun eğitilen futbolcunun kararlılığıda aynı oluyo belki bununla ilgilidir

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by must09 View Post
    hocam öncelikle kariyeri takip ediyorum eğlenceli geçiyo emeğine sağlık . Birde sakatlıktan dönen futbolcunun kararlılığının neden düşmediğini anlamamışsın, bununla ilgili bir bilgim var eğer oyuncuyu başka bir oyuncuya eğitiyosan eğittiğin futbolcunun kararlığı kaç olursa olsun eğitilen futbolcunun kararlılığıda aynı oluyo belki bununla ilgilidir
    Teşekkürler. Kararlılığa gelince zaten 8-9 ay sakatlığa kurban verdiğimiz için eğitimde olsa bile eğitim iptal oluyor. Ayrıca kadroda önemli bir görevde olduğu için eğitim alamıyor. Acaba diyorum sakatlandığı için morali bozuldu da ondan mı kararlılığı düştü.

Arkadaşlar biraz maç yaptım. Onları da yarın akşam paylaşacağım. San Giovanni bildiğiniz gibi deli fişek gidiyor. San Marino'ya gelince oda bildiğiniz gibi geleni geçeni yiyor.
    Her milli maçtan sonra şevkim kırılıyor ama yinede inat ediyorum. Onları adam edeceğim diye bakalım nereye kadar gideceğiz.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Sonuna kadar devam hocam.Kararlılığı neden düştü benim de bir bilgim yok =)

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Öncelikle yine Türkiyeden gelen bir haberi vereyim.

Yılmaz Hoca sonunda hayallerinden bir tanesini gerçekleştirdi ve 4 büyüklerden birini çalıştırdı. Ama malesef ki pek te uzun ömürlü olmamış.

San Marino Ligi

Nazar boncuğumuz oldu.

Puan durumu

Milli takım

Kendi taktiklerim fayda etmeyince forumda gördüğüm bir taktiği denedim. Malesef onunla olan sonuçta değişmedi.

Bu sefer taktik dizilişi Montolivo hocamın kariyerinden esinlendim. Direktifleri kendime göre verip maça çıktık. İlk golü attık ve çokda iyi gidiyorduk. Bir korner atışı ile golü kalemizde gördük. Ve her maçta olduğu gibi oyundan düştük. Tüm takım puanları düştü ve berbat bir oyun sergilemeye başladılar. Azerilerde bunu affetmedi. Bu takımın en büyük sorunu kırılgan olması. Dikkat ederseniz Malta maçında da 44. dk ya kadar çok iyi gidiyorduk. Sonrasında o golü yedik ve takım kendini bıraktı. Bu sorunu nasıl çözebilirim. Her türlü fikre taktiğe açığım.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Lig artık bizim için çerez gibi olmuş.San marino ile başarı kolay olmayacaktır hocam.Taktikten önce bir iki iyi futbolcumuzun olması önemli.Bence bek kullanma 3 lü defans yap.Orta sahayı 6 la belki ayağımızda topu tutabilirsek bir şansımız olabilir.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Lig artık bizim için çerez gibi olmuş.San marino ile başarı kolay olmayacaktır hocam.Taktikten önce bir iki iyi futbolcumuzun olması önemli.Bence bek kullanma 3 lü defans yap.Orta sahayı 6 la belki ayağımızda topu tutabilirsek bir şansımız olabilir.
    Haklısın az iyi oyuncularımız olsa farklı olabilir. Birde bizim oyuncular prof olsa oda fark yaratabilir. Taktiktede 3-1-4-2 dizilişini yaptım. Martta son sıralardaki iki takımla hazırlık maçı ayarladım.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

San Marino Ligi

San Marino Kupası

Tesislerimiz yenilendi. Tekrardan Alt yapıya yatırım istedik.

Yine 42 günlük araya girdik. Bizde hazırlık maçları ayarladık. Bu arada da bir haftalık oyunu tatile almıştım. Aynı zamanda da Avrupa Şampiyonası kuraları çekilmiş. Bakalım bu grupta bir şeyler yapabilecekmiyiz. Tek umudum Tarihimizdeki ilk puanı aldığımız ülke ile eşleşmiş olmamız yine puan getirebilir.
    Eh bakalım San Marino tarihi hakkında kim bilgi sahibi görelim.
    Bu bahsettiğim ülke ile ilk Deplasman golünü,penaltı dışındaki ilk gol ve Dünya Kupası elemelerindeki ilk gol rekorlarımızı kırdık. Acaba hangi ülke bu?

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Faroe adalarıdır büyük ihtimal.Ligdeki bu ara da bayağı can sıkıcı olsa gerek.

Sayfa 5 / 10 İlkİlk ... 34567 ... SonSon

Mesaj Yetkileri