Sayfa 9 / 10 İlkİlk ... 78910 SonSon
241 ile 270 arası toplam 297 sonuç

Konu: Boş Gezenin, Boş Kalfasıyım. 1 Sezonluk tatildeyiz. ( 2022-2023)

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Değişik taktikler denenmiş ama sonunda istediğimiz olmuş.Şampiyonluk için tebrik ederim.Tns yi eleriz ama Göteborg maçı çok zor olacaktır ama benim o maçta da umudum var başarabiliriz.Profluk olayı nasıl gidiyor başkanla konuştun mu

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    Değişik taktikler denenmiş ama sonunda istediğimiz olmuş.Şampiyonluk için tebrik ederim.Tns yi eleriz ama Göteborg maçı çok zor olacaktır ama benim o maçta da umudum var başarabiliriz.Profluk olayı nasıl gidiyor başkanla konuştun mu
    Lig sıkıntı olmadığı için taktik denemeleri sorun olmuyor. Belki Milli takım için bir taktik buluruz.
    Teşekkürler. TNS yi eledik. Ama dediğin gibi Göteborg maçı çok zor oldu. İlk maçı evimizde kaybettik. Bakalım deplasmanda ne yapacağız. Yarı prof olduk. Prof olmak için ŞL den elenmeyi bekliyorum. Gelen para ile başkanın odasını basacağım. Gene yok diyecek mi göreceğiz. Artık Kulübün simgesi de olduk. Belki dediklerimi yaparlar. İkinci maç da bitsin ikisini bir paylaşacağım.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Prensimiz ligin en iyi oyuncusu oldu.

Şampiyonlar Ligi1 Tur 1 Ayak

Şampiyonlar ligi 1. tur 2. Ayak

Şampiyonlar Ligi 2. tur 1. Ayak

Şampiyonlar Ligi 2. Tur 2. Ayak

Şl den elendik. Normal bir durum
    Mali durumumuz

Mali durumumuz bu şekilde olunca hemen başkana koştum yalvardım yakardım. Prof yap bizi dedim. Ama bakın ne cevap verdi.

Bu arada iki milli maç yaptık. Durumlar hiç iyi değil.

Maç sonunda futbolcularımız ( Temsili)

Maçlar sonunda taraftarımız Leonadias tarafından yapılan caps

Ve diğer taraftarımız RagnarLothbrok tarafından hazırlanan caps.

Kendilerine teşekkürlerimi sunuyor ve en kısa zamanda aramıza dönmelerini bekliyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    Bitlis

milli takım için acilen genç yetenekler bulup devşirmelisiniz yoksa işiniz zor..

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by serwan View Post
    milli takım için acilen genç yetenekler bulup devşirmelisiniz yoksa işiniz zor..
    Keşke söylediğin kadar kolay olabilse ama değil. Kariyeri açtıktan sonra normal editörden devşirme yılına baktım da yamayı yapan arkadaş, yabancı oyuncular için San Marinolu olma yılını 25 yıl yapmış. Yani 18 yaşında bize gelse 43 yaşına kadar devamlı oynamalı ki milli takıma katılabilsin.
    Anca kendimiz yetenekli san marinoluları toplayıp geliştirip milli takımı yükselteceğiz. Zaten Milli takımdan kovulursam San marino gençlerine şimdiki gibi aşırı önem vermeyeceğim. Tabiki yine önem vereceğiz ama öyle iki yıldızlıkları toplamayacağım.

Ahmet Hocam ne yaptınız 15 golü doksan dakikaya nasıl sığdırdınız. Galiba tek kale maç olmuş. Rakibin kalecisi kalenin dibine masa koyup beleş maç izlemiş.

Yarı profesyonelllik iyi güzel profesyonelliğin ışığı görülmüş. Hocam sende yarı profesyonel olunca hemen gittin yönetime.bir 3 yıl da yarı profesyonel halde sürün öyle gel

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

başından beri okuyorum da bana dert oldu resmen takımın prof olamaması.

Hocam kaleye kaleci yerine frikik mankeni mi koydun 35-36, 86-86-88-90.dakikalarda 1er 2şer dakika arayla nasıl gol yediniz. Emekli olmaya niyetlenmiştir kaleci...yanlışlıkla manav yerine kasabı mı kaleye geçirdin..

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by ultrafanatik View Post
    Ahmet Hocam ne yaptınız 15 golü doksan dakikaya nasıl sığdırdınız. Galiba tek kale maç olmuş. Rakibin kalecisi kalenin dibine masa koyup beleş maç izlemiş.

Yarı profesyonelllik iyi güzel profesyonelliğin ışığı görülmüş. Hocam sende yarı profesyonel olunca hemen gittin yönetime.bir 3 yıl da yarı profesyonel halde sürün öyle gel
    Zaten ilk 9 golu ilk 45 dakika da yemiştik. Maçı başlattım telefon çaldı. Konuşmam bitince baktım skor 9-0 olmuş. Kendi 4-4-2 tatkiğime geçtim ama fayda etmedi. Tarihi yenilgi aldık. Zaten Courtis ile Lukaku FM 14 te de başımın belaları olmuşlardı. Umarım bunda da olmazlar. Courtise en son sezonumda gol atabilmiş ve Chelsea yi yenebilmiştik.
    Valla kasada 8 M TL olunca belki yapar diye gittik de gitmez olaydım. Adamın dediği şey beni şok etti. Arkadaş 6 yıldır takımdayım. Her yıl sonuncu olan takımı bir numara haline getirdim ve bana güvenmiyorlarmış.
    Quote Originally Posted by Oghuse View Post
    başından beri okuyorum da bana dert oldu resmen takımın prof olamaması.
    Aynen bana da büyük bir dert oldu. Bir oyuncumuzu daha prof olamadığımız için kaybettik. Yarı prof da da sözleşme imzalamıyorlar. Normaldir çünkü kendi ülkelerinin iyi takımları peşlerinde olunca naza çekiyorlar. Perulu forvetim imzaladı. Bu sene parlarsa belki ondan para kazanırız.
    Hocam kaleye kaleci yerine frikik mankeni mi koydun 35-36, 86-86-88-90.dakikalarda 1er 2şer dakika arayla nasıl gol yediniz. Emekli olmaya niyetlenmiştir kaleci...yanlışlıkla manav yerine kasabı mı kaleye geçirdin..
    Sorun benim kaleci de değil sorun rakibin gücün de olduğu için normal karşılıyorum. Markajı top kapma hızı 8-9 olan stoper ile özellikleri 8-9-10 olan kaleci Lukaku, Benteke, Eden Hazard ın karşısında ne yapabilir.

6 yıl sonunda profilimiz bayağı gelişmiş.

Bu da kariyeri açarken yaptığımız profilimiz

Geçen senede 2 fazla kombine satmışız.

süper Rus forvetimizi de kaptırdık. Yerine geçen sene kullanamadığımız perulu forvetimizi kullanacağız.

Kullanacağımız forvetimiz. Bu çocuğu iki sene önce temsilciler önerdi. Özellikleri kapalı idi. Öylesine amatör sözleşme önerdim. Kabul etti. Umarım bu sene gol yollarında verimli olur.

Bir sonraki mesaj da da transfer geçmişimizi ve aldığımız oyuncuları paylaşacağım.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Transfer Geçmişimiz

Aldığımız geleceğe yönelik gençler.
    Geleceğe yönelik diyorum çünkü San Marino olarak pek iyi oyuncular çıkmıyor. Çıkarsa oda yılda bir tane o da bizim alt yapımızdan çıkıyor. 2019 da bir sağ kanat çıkmıştı. Geçen sene sol bek çıktı. Defansın her yerinde oynayabiliyor. Bakalım bu sezon hangi bölgeden çıkacak. Ben sol kanat çıkmasını istiyorum. Orta saha merkez de olabilir.Aslında sol bek ve sağ kanat hariç her yer olabilir.
    Öncelikle as takıma aldığımız Filippo Berardi

Gençler
    Gervasio Camilli

Luca Ciacci

Stefano Ceccoli

Artık az ve öz transferler yapacağız. Ben daha önce hata yapıp bir çok genç aldım. Ama onları oynatmadığım için pek gelişemediler. Oynatacağımızı alacağım ki oynasın gelişsin ve milli takıma faydaları dokunsunlar.

Ahmet Hocam oyuncu yokluğundan mı potansiyeli 3 yıldız olan oyuncuları alıyorsun. Yıldızın artma olasılığı var mı.

Biz manager profilini uluslararası a yapmıştık. Sıfırdan başlayıp gelişmek güzel olurdu ama biz zaten çok iyiyiz 😂😂😂

Kulüp bilgilerinde yazan gelecek vaadeden oyuncular genelde yüksek potansiyelli oluyor. Yalnız transferleri çok zor milyon dolarlar istiyorlar.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Ahmet Hocam oyuncu yokluğundan mı potansiyeli 3 yıldız olan oyuncuları alıyorsun. Yıldızın artma olasılığı var mı.

Biz manager profilini uluslararası a yapmıştık. Sıfırdan başlayıp gelişmek güzel olurdu ama biz zaten çok iyiyiz 😂😂😂

Kulüp bilgilerinde yazan gelecek vaadeden oyuncular genelde yüksek potansiyelli oluyor. Yalnız transferleri çok zor milyon dolarlar istiyorlar.
    O yıldızlar takımındaki oyunculara göre verildiği için artmaz. Ki zaten benim aldıklarım San Marino uyruğunda olan oyuncular olduğu için bir nevi elimiz mahkum almalıyız. Kadroda as takım haricindekiler çok iyi değiller. Özellikle sağ bekte sıkıntılıyız. Birde stoper de iyi yedeklerimiz yok.

Profilini en düşük yapmak daha zevkli oluyor. Takımı çalıştırırken düşük profille çalıştırıyorsun. Bu da sana ayrı bir zorluk veriyor.

Aynen gelecek vaad edenler iyi oluyor. Ben pek yabancı transfer etmiyorum. Şu anda ya 5 yada 6 yabancım kaldı. Zaten oyun kurallarında da 6 yabancı sınırı var. İdare edeceğiz. 2023 ocağında iki yabancı ( Azeri) gelecek. Onlar gelene kadar prof olursak avrupaya okuturuz. İyi oyuncular gelecek.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Milli takım ile iki maç yaptık. İlk Slovakya maçında Serwan hocamın taktiğini denedim. Bizim takımda işe yaramaz ama San giovanni de işe yarar.

İkinci maçımız Deplasmanda Kıbrıs ile idi. Bu maçta da kendim bir taktik oluşturdum. Rakibi kendi yarı sahamızda karşılayıp kanatlardan ve ileri hızlı çıkarsak gol atarız umudu ile ama olmadı atamadık. Ama yinede iyi mücadele ettik. Biraz daha bu taktiği deniyeceğiz. Acaba komutlarda topa dal desem de rakip oyuncuları yıldırsam olur mu?
    San Marino milli takımı ile 50. maçımıza çıkıyoruz. Bu süre içinde 1 galibiyetimiz var.

Forvetleri pozisyon bulamayıp markajdan yılınca morali çöktü.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Dostum, forumun en ilginç kariyerini yürüttüğün seni tekrar tebrik ederim. Şu aşamada CL 2. eleme turunu geçmenin dışında genel hedeflerin neler?

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by LeoN48 View Post
    Dostum, forumun en ilginç kariyerini yürüttüğün seni tekrar tebrik ederim. Şu aşamada CL 2. eleme turunu geçmenin dışında genel hedeflerin neler?
    Teşekkür ederim. Diğer hedefim de Milli takımı üst sıralara taşımak olduğunu söyleyebilirim. Aslında istesem CL de 2. eleme turunu geçerim. Kaliteli bana gelebilecek 6 gençç yabancı bulursam geçebilirim. Tabi kura da bana insaflı davranırsa neden olmasın. Ama benim asıl hedefim milli takım olunca alt yapıdan çıkan gençleri değerlendirmeye onlara şans vermeye çalışıyorum. İyi bir yabancı sağ kanadım vardı ama alt yapıdan sağlam bir sağ kanad çıkınca onu yolladım. Eğer ki milli takımdan kovulursam ki zor bir ihtimal gibi gözüküyor. O zaman bir kaç lig açıp oralardan takım bakarız.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

San MArino ligi
    Sonunda sezon açıldı.

San Marino Kupası

Serwan hocam taktik güzel bende işledi. Ama elimdeki oyuncuların bazılarını bu taktikte kullanamıyorum. Benim oyuncular bek kanat sistemli olduğu için hepsini oynatamıyorum. Ayrıca tek forvetli bir taktikk olduğu için elimde olan 4 forvette bana sıkıntı yaşatacaktır. Bu yüzden daha fazla deneyemiyorum. Yoksa geliştirmek istediğim sol bek sol kanat sağ bek sağ kanat ve forvet oyuncularımı geliştiremiyeceğim. Onlara süre veremeyeceğim.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Bir prof olamadık gitti.Kasaya iyi para koymana ve kulübün simgesi haline gelmene rağmen başkanın böyle davranması saçma.Milli takım ile ilgili diyecek kelime yok.Transferler hakkında dediğin doğru gelişebilecek olanları alman çok iyi.

Oyuncunun yıldızı artabilir diye hatırlıyorum ben.Hiç unutmam FM 2012 yada 13 de alt yapıdan bir oyuncu çıkarmıştım adı bile aklımda Hıdır diye.Potansiyeli 2 yıldız dı takımda Gs yada Bjk di.Defansdı kafa topu 20 ydi.sezonda 10 12 gol atıyordu.Bir iki sezon sonra potansiyeli 5 yıldız gözükmüştü.Yanlış hatırlamıyorsam değişiyor ama bir daha araştırayım emin olmak adına.

Bazen forum a girmekte zorlanıyorum. Herkes de bu sıkıntı varsa formun boş olması normal.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    Bir prof olamadık gitti.Kasaya iyi para koymana ve kulübün simgesi haline gelmene rağmen başkanın böyle davranması saçma.Milli takım ile ilgili diyecek kelime yok.Transferler hakkında dediğin doğru gelişebilecek olanları alman çok iyi.

Oyuncunun yıldızı artabilir diye hatırlıyorum ben.Hiç unutmam FM 2012 yada 13 de alt yapıdan bir oyuncu çıkarmıştım adı bile aklımda Hıdır diye.Potansiyeli 2 yıldız dı takımda Gs yada Bjk di.Defansdı kafa topu 20 ydi.sezonda 10 12 gol atıyordu.Bir iki sezon sonra potansiyeli 5 yıldız gözükmüştü.Yanlış hatırlamıyorsam değişiyor ama bir daha araştırayım emin olmak adına.
    O yıldızların değişmesi kadron ile ilgili diye biliyorum. Bir de gözlemlettiğin oyuncuyu 3 yıldız gözüküyor fakat sana gelince 5 yıldız olabiliyor. Bu da gözlemci ile antrenörlerin farkından kaynaklanıyor diye biliyorum. Belki sen antrenörünü değiştirmiş olabilirsin. Gelen antrenör de ona 5 yıldız vermiş olabilir.
    Bazen forum a girmekte zorlanıyorum. Herkes de bu sıkıntı varsa formun boş olması normal.
    Evet aynı durum bende de var. Hatta bir ara devamlı forumda duruyordum. Kapatınca geri açılmıyordu. Bilgisayara reset falan atmam gerekiyordu. İş yerindeki pc den bile zor girebiliyorum. Ana sunucu geç yanıt verdiği gibi hata veriyor forum açılmıyordu. Ki hala aynı sorunu yaşıyorum. Şu anda dns değiştirdim. Ondan dolayı biraz daha rahat girebiliyorum. Bence foruma bir bakım yapılmalı ki bu sorunlar çözülsün. O zaman sayımız yine artabilir.

Forum sahibsiz gibi geldi bana...😀

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Forum sahibsiz gibi geldi bana...😀
    Orasını bilemeyeceğim. Ama hala forum ile uğraşanlar var. Ellerinden geleni yapıyorlar.

San Marino Ligi

Artık ezeli rakibimiz olan Tre Penne'ye evinde bile acımıyoruz. Onlara asla acımak yok. Namağlup bitirdiğimiz sezon bizi üzmüşlerdi.

San Marino Kupası

San Marino Süper Kupası
    Kupalarımız çoğaldı.

Elimden geldiğince gençleri oynatıp gelişmelerini sağlamaya çalışıyorum. Kadro şişkin olunca bazen çok zor oluyor. Ara transfer sezonun da bazı ihtiyarları göndereceğim. Zaten zihinselleri iyi değil. Eğitim de veremezler kadroda boşa duruyorlar. Güzel bir temizlik iyi olacaktır. Aslında yazın yapacaktım ama unutmuşum.

Nesil
    2006
    Yer
    Bitlis

Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    San MArino ligi
    Sonunda sezon açıldı.

San Marino Kupası

Serwan hocam taktik güzel bende işledi. Ama elimdeki oyuncuların bazılarını bu taktikte kullanamıyorum. Benim oyuncular bek kanat sistemli olduğu için hepsini oynatamıyorum. Ayrıca tek forvetli bir taktikk olduğu için elimde olan 4 forvette bana sıkıntı yaşatacaktır. Bu yüzden daha fazla deneyemiyorum. Yoksa geliştirmek istediğim sol bek sol kanat sağ bek sağ kanat ve forvet oyuncularımı geliştiremiyeceğim. Onlara süre veremeyeceğim.
    Teşekkürler denediğiniz için. Tabi siz kadro yapınıza uygun taktikle devam edin. Ben bu taktiği oluştururken amaçlarımdan biri de dar kadro ile devam edebilmekti. 18-20 oyuncu ile sezonu çıkarabiliyorum. Böylece oyuncuların "beni oynat" talepleri de en aza iniyor.
    Bence sezonu 2. bitirip AL'de gruplara kalmaya çalışın Profesyonelliğe ancak öyle geçeceksiniz gibi

23. Default

hocam neden istifa edip de başka maceralara atılmıyosun bi türkiye 2.liginde veya 3.liginde hünerlerini görmek isterim açıkçası )

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by serwan View Post
    Teşekkürler denediğiniz için. Tabi siz kadro yapınıza uygun taktikle devam edin. Ben bu taktiği oluştururken amaçlarımdan biri de dar kadro ile devam edebilmekti. 18-20 oyuncu ile sezonu çıkarabiliyorum. Böylece oyuncuların "beni oynat" talepleri de en aza iniyor.
    Bence sezonu 2. bitirip AL'de gruplara kalmaya çalışın Profesyonelliğe ancak öyle geçeceksiniz gibi
    Olabilir bu sezon deneyebiliriz.
    Quote Originally Posted by gorkem987 View Post
    hocam neden istifa edip de başka maceralara atılmıyosun bi türkiye 2.liginde veya 3.liginde hünerlerini görmek isterim açıkçası )
    Türkiye ligleri bir süre sonra sıkıcı oluyor. Daha önce denemişliğim var. Kozan Belediye ile başlayıp Çanakkale Dardanel ile biten hatta forumda yayınladığım kariyerim var. Onu da save bozulup 8-9 ay geriye gidince bırakmıştım. Bura da biraz devam edeyim. Belli olmaz belki başka mecralarada atlarız. En azından Milli takıma biraz seviye atlatabilsem güzel olacak.

Telefonun internet bağlantısını "LTE" den 3G ye çevirince forum a girerken ki sıkıntı ortadan kalktı..

Skorlar iyi zaten ligde tepedesin şl de başarı geç gelecek gibi

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Telefonun internet bağlantısını "LTE" den 3G ye çevirince forum a girerken ki sıkıntı ortadan kalktı..

Skorlar iyi zaten ligde tepedesin şl de başarı geç gelecek gibi
    Sorununun kalktığına sevindim.

Şl de başarı o kadar kolay gelmez. Ama ŞL de ikinci turu geçip 3. turda elenirsek AL den devam edebiliyoruz. Bu da bize extra para kaynağı olur. Eğer ki Şl de ikinci turda dişimize göre bir rakip gelirse de geçebiliriz diye düşünüyorum.Geçen sene Sparta Prag bu sene Göteborg daha önceki sene al de Debrecen geldi. Yani kuradan yana da pek şansımız yok.

Sadece şl ve milli takım için koca bir sezon maç yapmak sıkıcı olmuyor mu. Şl de başarı gelince ligin yıldızı değişiyor mu? Takımlar profesyonel oluyor mu.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Sadece şl ve milli takım için koca bir sezon maç yapmak sıkıcı olmuyor mu. Şl de başarı gelince ligin yıldızı değişiyor mu? Takımlar profesyonel oluyor mu.
    Evet sıkıcı oluyor ama milli takıma oyuncu yetiştirdiğimiz için mecburen asistana bırakıp tatile gidemiyoruz.
    ŞL de başarı gelince yükseliyormu bilmiorum ama ligimiz sıralamada geçen yıl yükselmişti.
    Lig de şu anda Falgore ve biz yarı profesyoneliz. Diğerleri daha amatörler ama belki onlarda avrupada bir iki tur geçerse olabilirler.

Milli takım maçlarını önce paylaşacağım. Sonra lig maçlarını paylaşacağım.

Yaptığımız taktik bu maçta da tutmadı. Belçika maçına başka bir taktik ile çıktık. O da fayda vermedi. Ben de bu sefer son iki maçımıza 4-3-3 dar alan ile çıktım. Ve bu sefer memnun kaldım. Galiba bir süre bu taktik ile gidebiliriz.

Yen taktiğimiz ile Slovakya maçınca pozisyon bulduk. Bu yüzden Malta maçına da aynı taktik ile çıktım.

Milli takıma seçilen oyuncuların yıldızlarıda bu şekilde olduğu için sonuçlar normaldir.

Milli takım ile 2. galibiyetimizi aldık. Darısı daha büyüklerine inşallah diyoruz.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Puan durumu

Şampiyonlar Ligi grup etabında 4. maçlar tamamlandı. Bizim prensimiz gol kralımız hala krallıkta lider durumda bulunuyor. Acaba Gol kralı çıkarırmıyız.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

CL Ortalama puan sıralamasındaki Josue, bizim Josue mi yahu?

Sayfa 9 / 10 İlkİlk ... 78910 SonSon

Mesaj Yetkileri