Quote Originally Posted by Mystic07 View Post
Gerçekten çok karışık bir sistemi varmış finalde kendinle bile maç yapabilirsin olasılıklarda öyle bi ihtimal var gibi tuhaf
Aynen öyle gibi gözüküyor. Çok ilginç bir sistemleri var. Bir turda yenilsen bile sana bir şans daha veriyor. Diğer yenilenler bir daha karşılaşıyorlar. Mesela ben Büyük Yarı finalde yenildim. Ama diğer turda yenince finale çıktım. Şu anda finaldeyim. 4. Turda yendiğim La Florita ile Küçük yarı finalde tekrar karşılaştım. Onları yenip asıl finale çıktım. Akşama onlarında resimlerini atarım. Gece forum nedense bende açılmadı. İnşallah akşam eve gelince açılır.

San Marino Kupası Çeyrek Final
Yine yenilmedik. Yıl boyunca bir çok kez karşılaştığımız rakibimiz penaltılarla 4-1 yenerek yarı finale çıktık.

Tüm yıl boyunca taktiğe uyum anca bukadar yükselmiş.

Yarı final
Yarı finaldeki rakibimiz Pennarosa oldu. Arkadaşlar ben yanlış biliyormuş.Bizim asıl ezeli rakibimiz Pennarosa imiş. Tre Penne sanıyordum.

Ve San Marino Kupası finalindeyiz.
En son 2013 te ilk ve tek finalimizi yapmıştık. Şimdi yeniden finaldeyiz ve yarım kalan işi bitireceğiz.
Taraftarlarımızda bizim gibi düşünüyorlar.

Final Maçı

Maç sonu sosyal medya yıkıldı.

Kutlamalar başladı.

Klübümüzün efsane ismi bir türk. Ayrıca sevilen ismide bir türk.

Bu arada bu baktığım yer Avrupa ligi dimi Şampiyonlar ligine bakmıyorum. Bu takımların burada ne işi var acaba