1 ile 30 arası toplam 297 sonuç

Konu: Boş Gezenin, Boş Kalfasıyım. 1 Sezonluk tatildeyiz. ( 2022-2023)

Hybrid View

Çok egleniyorum kariyerini okurken tebrikler 9-0da şuanlık iyi skor zamanla azaltırız onu 3-0 2-0lara kadar

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by Mystic07 View Post
    Çok egleniyorum kariyerini okurken tebrikler 9-0da şuanlık iyi skor zamanla azaltırız onu 3-0 2-0lara kadar
    Teşekkürler eğleniyorsan ne güzel. Aynen benim de umudum o şekilde bakalım ne yapacağız.
    Şu anda iş yerinde olmama rağmen 2 lig 1 kupa maçı yaptım. Takım tam istediğim gibi gidiyor. Gelene gidene çakıyoruz. Büyük sükse yapacak 6 oyuncu ile görüşüyoruz. Kiralamaya çalışıyoruz ama kulüpleri vermiyor.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Transfer sezonunun kapanmasına 5 saat kala
    A: Alo Aloooo Simone abi sesim geliyormu?
    S: ????
    S: Buyrun siz kimsiniz?
    A:Simone abi öncelikle tebrik etmek istiyorum. Ligde namağlup lider gidiyorsun. Bu sene Juve seni durduramaz nal toplatırsın abiş.
    S: Beyefendi siz kimsiniz?
    A: Abi ben San Giovanni takımının teknik patronuyum.
    S: Tanıyamadım. Meksikada falan bir kulüpmüsünüz?
    A: Yok abi . : San Giovanni abi San Marino da faaliyet gosteren bir futbol kulübüyüz. Hani üstat Totti yi kiralamak isteyen kulübüz abi.
    S: Tamam Tamam. Ee ne diyordunuz?
    A: Abi üstadı bir seneliğine bize kiralasanız diyordum.
    S: Kardeşim sen ciddimisin? Totti o seviyede oynayacak oyuncumu ki de talip oluyorsunuz. Hani şu Türklerde bir söz vardı. Neydi yahu Arda arada söylüyordu. Ha hatırladım “Davul bile dengi dengine çalarâ€.
    A: eee yani veriyormusun abi?
    S: Yok kardeşim Tottinin dengi değilsiniz.
    A: Abi Abi. Abi ordamısın?
    Birkaç dakika sonra
    Somenichini!!
    D: Efendim buyurun.
    S:Roma akıl hastanesini bir ara bakalım. Bir deli kaçmış mı?
    D: Hayırdır Efendim.
    S: Delinin biri gelmiş bir kulüp uydurmuş. Bir de Totti yi kiralamak istiyor.
    D: Tamam efendim. Şimdi arıyorum.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

A:Ciavatta aaaaaa. La nerde bu hergele gene?
    C: Efendim buyurun.
    A: La nerdesin bağırttırıyosun beni burada. Hani kahvem nerede? Bol köpüklü olsun bak.
    C: Hemen geliyor efendim. Karşı markette Türk kahvesi kalmamış diğerine gönderdim.
    A: Hay arkadaş nasıl bir yere düştük. Bir türk kahvesi bile bulamıyorlar. Bulsalarda güzel köpüklü yapacak birini bulamıyorlar. Ben en iyisi Tudorcuğumu arayım da İsmaili isteyim. Hem İsmail bana kahvede yapar.
    A: Alo aloooo Tudorcuğum ordamısın.
    T: ( Telefondaki numaraya bir bakar) : Hay arkadaş gene mi bu arıyor.
    A: Aloooo Aloooo Tudorcuğum Sesim geliyooooormu?
    T: Alooo Aloo Dostum sesin gelmiyor. Tüneldeyim çekmiyor sonra ara.

A: Hay aksi bunu da ne zaman arasam telefonu çekmiyor.

Transfer sezonu kapandı mesajı geldikten sonra:
    A: La asistan menajer misin nesin nerdesin gene.
    C: Geldim patron. Ne istemiştiniz.
    A: Al şu telefon numaralarını.
    C: !!!!!!
    A: Ne bakıyorsun olum mal gibi. Bilgi işlem elemanına verde kız numarası diye internette dağıtsın. Görsünler bakalım bana oyuncu vermemek ne demekmiş.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Arkadaşlar Çilek transferimiz Andy Selva Reis olacaktı ama kendisi ısrarla gelmek istemedi. Bizde çok uğraştık hatta kendisini 40 yaşına rağmen milli takıma aldı ve kaptan yaptım. Genede gelmedi.
    Belki gelirler umudu ile Totti,Torres, Sergio Diaz, Javi Munaz ile İsmail Ünsalı istedik. Son dakikalarda biraz pahalıda olsa İsmailin bonservisinide alacaktım. Bonuslarla falan istedik ama transfer sezonu kapandı. Bugün oynadığım maçlar ile bu arkadaşların profillerini akşam 8-9 gibi atarım. Bugün 2 lig 1 kupa maçı yaptım. Saolsun takım çok formda 4 er 4 er sallıyorlar.
    Dipnot: Yukarıdaki konuşmalar eğlence amaçlı olup kimseyi küçük düşürmek niyetinde yapılmamıştır. Bilerek ayrı postlarda yazdım ki daha güzel gözüksün diye. Maksat eğlenerek ilerleyelim. Eğer ki beğenilirse kıro hoca olarak devam edebilirim.

Mesaj Yetkileri