Merhaba arkadaşlar. 2013 yılından beri her seride bir San Marino kariyeri açılması klasik olmuştur. Ege hocamın sayesinde
bu seferde ben San Marino semalarına uçtum. Hem San Marino milli takımını hemde San Marino ligi B grubunda sonuncu olacağı
tahmin edilen San Giovanni takımını yöneteceğim. Normalde ben her kariyerimde tek takımla sonuna kadar giderim. Ama bu kariyerde
tek takımla devam etmeyeceğim. Gelen güzel tekliflere göre takım değiştireceğim.
Başlangıçta açtığım ligler

Profilimiz

San Giovanni

San Marino Milli Takımı

Lig Kuralları

6 yabancı kuralı var buna İtalyan oyuncular da dahil.
Sezon Öncesi Bakış

Milli takımı tanıtmama gerek yok zaten her futbolseverin bildiği bir takım. Öncelikli hedefimiz averaj takımı olmaktan çıkıp dişli
bir milli takım olmak yönünde tabikide güzel regenlerimiz olursa olur.
SS San Giovanni , San Marino'nın en üst düzey futbol ligi olan Campionato Sammarinese di Calcio'da yer alan bir futbol kulübüdür.

Başkanımız Fabio Giardi olup kendisi 45 yaşında olmasına rağmen hala defansımızda faal olarak top koşturmaktadır.

Profili

Sosyal ağda taraftarlarımızın tepkileri

Takımımızın geçmişi
En iyi derecemiz 2013 yılındaki ikincilik.

Takımımızın genel profili

Tesislerimiz

Personellerimiz

Taktiklerimiz
Kendi yaptığım 3 taktikle savaşacağız. Bu taktiklerden özellikle 4-4-2yi GS kariyerimde kullanmış memnun kalmıştım.
Kariyeri açmadan önce yine San Giovanni ile Milli takımda kullandım.

Bu taktiği özellikle milli takımda kullanacağım. Yıldırma politikası olarak kullanacağım.

Kuralları okudum & Kabul ediyorum.